2019-12-16   04:38:54
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset Mastersmestaruuskilpailut

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Lauantaiaamu

Tulokset Laji 15 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 15 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) 
 
  Kilpailu  Mastersmestaruuskilpailut 2013    Tulostuspäivämäärä  26 lokakuu 2013   
  Kilpailun paikkakunta  Vantaa    Tulostusaika  15:07   
  Järjestäjä  Poseidon         
  Allas  50m         
  Kilpailupäivämäärä  25 lokakuu 2013         
 
 
Laji 15, 200m Sekauinti Naiset, Loppukilpailut 70 - 74 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m  100m  150m    Aika  Tila 
  Seura                   











 
Virve Palos  1942    152  1:37.00  3:04.94  4:42.06    6:01.34   
  Koovee                   
                     
 
Laji 15, 200m Sekauinti Naiset, Loppukilpailut 65 - 69 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m  100m  150m    Aika  Tila 
  Seura                   











 
Inga Siro  1945    418  58.20  2:03.33  3:10.95    4:07.92   
  Koovee                   
                     
 
Laji 15, 200m Sekauinti Naiset, Loppukilpailut 60 - 64 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m  100m  150m    Aika  Tila 
  Seura                   











 
Kaarina Markkula  1952    371  49.01  1:55.25  3:02.26    3:56.57   
  Cetus Espoo                   
                     
 
Laji 15, 200m Sekauinti Naiset, Loppukilpailut 55 - 59 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m  100m  150m    Aika  Tila 
  Seura                   











 
Kristina Lindström  1954    256  1:02.74  2:06.08  3:17.69    4:17.21   
  Helsingfors Simsällskap                   
                     
Pirkko Kiiski  1954    236  1:01.12  2:22.63  3:33.17    4:24.33   
  Swimming Jyväskylä                   
                     
 
Laji 15, 200m Sekauinti Naiset, Loppukilpailut 50 - 54 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m  100m  150m    Aika  Tila 
  Seura                   











 
Annika Aspholm  1963    527  40.59  1:36.45  2:26.16    3:11.05   
  IF Åland                   
                     
Liisa Tirkkonen  1963    335  46.62  1:51.51  2:50.66    3:42.04   
  Lappeenrannan Kisa-Toverit                   
                     
Mona Mattila  1961    268  56.67  2:02.18  3:04.61    3:59.31   
  Helsingfors Simsällskap                   
                     
 
Laji 15, 200m Sekauinti Naiset, Loppukilpailut 45 - 49 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m  100m  150m    Aika  Tila 
  Seura                   











 
Minna Luomakortes-Klutas  1967    460  41.73  1:33.68  2:27.33    3:11.15   
  Seinäjoen Uimarit-58                   
                     
Ramune Ivanauskaite  1964    385  47.08  1:38.48  2:36.15    3:22.82   
  Masters Club Takas                   
                     
Meri Kaarlonen  1964    328  43.79  1:44.50  2:46.17    3:33.93   
  Cetus Espoo                   
                     
 
Laji 15, 200m Sekauinti Naiset, Loppukilpailut 40 - 44 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m  100m  150m    Aika  Tila 
  Seura                   











 
Outi Kaarnamo  1969    478  38.52  1:27.92  2:22.94    3:05.37   
  Tuusulan Uimaseura                   
                     
Katri Vuori  1969    429  41.55  1:34.00  2:29.28    3:12.24   
  Keravan Uimarit                   
                     
Karita Haapasalo-Tuomainen  1972    348  44.87  1:39.56  2:38.83    3:26.06   
  Keravan Uimarit                   
                     
Jaana Lattunen  1973    328  43.80  1:43.29  2:41.98    3:30.09   
  Cetus Espoo                   
                     
Miisa Weuro  1970    287  50.46  1:48.36  2:50.79    3:39.73   
  IF Åland                   
                     
 
Laji 15, 200m Sekauinti Naiset, Loppukilpailut 35 - 39 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m  100m  150m    Aika  Tila 
  Seura                   











 
Jenni Harjuoja  1977  530  37.45  1:21.36  2:14.77    2:54.79   
  Cetus Espoo                   
                     
Hanna Kangassalo  1978    259  50.37  1:47.50  2:50.81    3:41.84   
  Keravan Uimarit                   
                     
 
Laji 15, 200m Sekauinti Naiset, Loppukilpailut 30 - 34 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m  100m  150m    Aika  Tila 
  Seura                   











 
Mari Ääri  1980  578  34.73  1:14.35  2:02.19    2:40.73   
  Aurajoen Uinti                   
                     
Meri Viljanen  1980  482  34.78  1:19.32  2:10.25    2:50.66   
  Hydra Platypus                   
                     
Liisa Puranen  1982  452  35.01  1:21.15  2:12.94    2:54.40   
  Poseidon                   
                     
Eeva Asp  1982  415  38.74  1:28.24  2:18.95    2:59.50   
  Seinäjoen Uimarit-58                   
                     
Ulla Roiha  1980  412  37.06  1:24.16  2:18.77    2:59.84   
  Helsingin Uimarit                   
                     
 
Laji 15, 200m Sekauinti Naiset, Loppukilpailut 25 - 29 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m  100m  150m    Aika  Tila 
  Seura                   











 
Riikka Majander  1984  869  31.05  1:09.55  1:53.12    2:27.40   
  Cetus Espoo                   
                     
Maiju Kuurto  1985  557  36.23  1:21.92  2:12.49    2:50.96   
  Octopus Lohja                   
                     
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.22.06  Tulostuspäivämäärä  26 lokakuu 2013 
Lisenssinhaltija: Poseidon  Tulostusaika  15:07 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner