2019-11-20   03:43:41
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset Grand Prix 3

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Lauantaiaamu

Tulokset Laji 4 (Alkuerät) - Pisteiden ja väliaikojen kanssa
Tulokset Laji 4 (Alkuerät) - Pisteiden ja väliaikojen kanssa 
 
  Kilpailu  Grand Prix 3    Tulostuspäivämäärä  22 maaliskuu 2014   
  Kilpailun paikkakunta  Jyväskylä    Tulostusaika  10:07   
  Järjestäjä  SWIM         
  Allas  50m         
  Kilpailupäivämäärä  22 maaliskuu 2014         
 
 
Laji 4, 200m Vapaauinti Naiset, Alkuerät 
ME: Federica PELLEGRINI (1988) 1:52.98 2009-07-29 
SE: Hanna-Maria Seppälä (1984) 1:58.68 2009-06-28 
 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m  100m  150m    Aika  Tila 
  Seura                   











 
Laura Lajunen  1992    707  29.13  1:01.14  1:34.07    2:06.77   
  Swimming Jyväskylä                   
                     
Anna Kotonen  1997    676  30.30  1:02.76  1:35.83    2:08.68   
  Helsingfors Simsällskap                   
                     
Mira Palovuori  1997    669  29.69  1:02.19  1:35.51    2:09.16   
  Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls                   
                     
Hanna-Maria Seppälä  1984    650  29.88  1:02.71  1:36.51    2:10.37   
  Cetus Espoo                   
                     
Tiia Puolakka  1998    643  30.64  1:03.81  1:37.20    2:10.85   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku                   
                     
Jessica Hölttä  1996    628  30.37  1:03.38  1:37.63    2:11.90   
  Helsingfors Simsällskap                   
                     
Veera Pellinen  1997    622  30.73  1:04.08  1:38.94    2:12.30   
  Swimming Jyväskylä                   
                     
Viola Kilpeläinen  1998    608  30.27  1:03.65  1:38.35    2:13.29   
  Helsingfors Simsällskap                   
                     
Nea Virta  1996    597  30.58  1:04.17  1:39.04    2:14.12   
  Uinti Tampere                   
                     
10  Benita Haikola  1989    597  30.39  1:03.71  1:38.75    2:14.13   
  Vantaan Vesikot                   
                     
11  Erika Lappalainen  1996    595  30.90  1:05.28  1:40.51    2:14.29   
  Swimming Jyväskylä                   
                     
12  Melek Ayarci  1999    592  30.33  1:04.76  1:40.11    2:14.50   
  Lahden Uimaseura                   
                     
13  Veera Venäläinen  1995    581  31.41  1:05.25  1:40.64    2:15.35   
  Poseidon                   
                     
14  Laura Oesch  1997    578  30.48  1:04.42  1:40.03    2:15.60   
  Helsingfors Simsällskap                   
                     
15  Suvi Karppinen  1998    577  31.26  1:05.49  1:41.22    2:15.67   
  Mikkelin Uimaseura                   
                     
16  Moona Mankinen  1996    567  31.29  1:05.58  1:41.13    2:16.43   
  Swimming Club Vuokatti                   
                     
17  Aleksia Halonen  1996    562  30.74  1:05.20  1:41.06    2:16.89   
  Cetus Espoo                   
                     
18  Kerttu Koivuniemi  1998    557  31.53  1:05.93  1:41.64    2:17.27   
  Swimming Club Nurmijärvi                   
                     
19  Veera Rinne  1998    557  31.43  1:05.70  1:41.30    2:17.29   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku                   
                     
20  Alena Mokicheva  1996    551  31.25  1:05.99  1:42.58    2:17.73   
  Lahden Uimaseura                   
                     
21  Merina Suoranta  1999    551  31.19  1:05.51  1:41.48    2:17.81   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku                   
                     
22  Sara Kazi  1999    548  31.59  1:06.60  1:42.46    2:18.02   
  Raision Urheilijat                   
                     
23  Erika Lahtinen  1998    546  31.98  1:06.60  1:42.42    2:18.15   
  Uinti Tampere                   
                     
24  Saima Kivimäki  1997    546  31.50  1:06.95  1:43.29    2:18.18   
  Lappeenrannan Uimarit                   
                     
25  Eveliina Ala-Seppälä  1995    543  32.90  1:07.81  1:43.39    2:18.41   
  Lahden Uimaseura                   
                     
26  Niina Korhonen  1996    541  31.33  1:06.61  1:42.52    2:18.64   
  Cetus Espoo                   
                     
27  Anniina Perkiö  1999    540  31.17  1:06.61  1:42.88    2:18.71   
  Vantaan Vesikot                   
                     
28  Veera Kallio  1997    539  32.12  1:07.50  1:43.49    2:18.76   
  Aurajoen Uinti                   
                     
29  Sonja Portin  1998    538  30.58  1:05.26  1:41.89    2:18.86   
  Oulun Lohet                   
                     
30  Alina Katajisto  1998    538  32.13  1:08.35  1:44.11    2:18.89   
  Swimming Club Nurmijärvi                   
                     
31  Ella Kurttila  1998    536  31.89  1:07.70  1:43.29    2:19.00   
  Cetus Espoo                   
                     
31  Sonja Pentti  1999    536  31.81  1:07.28  1:43.15    2:19.00   
  Swimming Jyväskylä                   
                     
33  Peppi Pohjalainen  1997    530  31.73  1:06.94  1:43.62    2:19.56   
  Helsingfors Simsällskap                   
                     
34  Vilma Havo  1999    522  32.18  1:08.24  1:44.45    2:20.27   
  Helsingfors Simsällskap                   
                     
35  Mona Juppo  1996    518  31.81  1:07.18  1:44.38    2:20.59   
  Cetus Espoo                   
                     
36  Vera Lammi  1998    513  32.02  1:07.33  1:44.39    2:21.11   
  Helsingfors Simsällskap                   
                     
37  Kiia Kagan  1997    511  31.92  1:07.91  1:45.44    2:21.31   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku                   
                     
38  Janita Lappi  1997    495  31.39  1:07.14  1:44.49    2:22.75   
  Cetus Espoo                   
                     
39  Nea Kontturi  1998    493  32.04  1:08.05  1:45.22    2:23.00   
  Cetus Espoo                   
                     
40  Sini Niemi  1993    480  32.29  1:08.35  1:46.15    2:24.23   
  Tornion Uimaseura                   
                     
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.22.09  Tulostuspäivämäärä  22 maaliskuu 2014 
Lisenssinhaltija: Swimming Jyväskylä  Tulostusaika  10:07 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner