2019-12-08   10:35:06
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset Grand Prix 3

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Sunnuntaiaamu

Tulokset Laji 45 (Alkuerät) - Pisteiden ja väliaikojen kanssa
Tulokset Laji 45 (Alkuerät) - Pisteiden ja väliaikojen kanssa 
 
  Kilpailu  Grand Prix 3    Tulostuspäivämäärä  23 maaliskuu 2014   
  Kilpailun paikkakunta  Jyväskylä    Tulostusaika  12:36   
  Järjestäjä  SWIM         
  Allas  50m         
  Kilpailupäivämäärä  22 maaliskuu 2014         
 
 
Laji 45, 4X50m Sekauinti Naiset, Alkuerät 
SE: Uinti Tampere (1900) 1:58.58 2013-04-13 
 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura                   











 
Cetus 1    745          1:56.98  SE Ennätys - Aikuinen 
  Cetus Espoo                   
  Anni Alitalo  1991      30.61        30.61   
  Noora Laukkanen  1993      33.34        1:03.95   
  Sini Kuutamo  1995      27.13        1:31.08   
  Hanna-Maria Seppälä  1984      25.90        1:56.98   
                     
Hss 1    725          1:58.03   
  Helsingfors Simsällskap                   
  Susanne Hirvonen  1997      30.12        30.12   
  Leena Koivusalo  1993      33.00        1:03.12   
  Laura Kurki  1994      28.31        1:31.43   
  Anna Kotonen  1997      26.60        1:58.03   
                     
Swim Naiset 1    724          1:58.08   
  Swimming Jyväskylä                   
  Mimosa Jallow  1994      29.44        29.44   
  Marlene Niemi  1992      33.03        1:02.47   
  Noora Sartela  1991      28.65        1:31.12   
  Moona Myllyaho  1990      26.96        1:58.08   
                     
Uita 1    711          1:58.79   
  Uinti Tampere                   
  Suvi Huhtanen  1999      31.04        31.04   
  Anna Mäkinen  1995      32.16        1:03.20   
  Riina Kaakkolammi  1994      28.19        1:31.39   
  Nea Virta  1996      27.40        1:58.79   
                     
Raisu I    710          1:58.87   
  Raision Urheilijat                   
  Eveliina Kallio  1999      30.89        30.89   
  Erika Bergström  1996      32.79        1:03.68   
  Laura Mäki  1997      27.62        1:31.30   
  Sara Kazi  1999      27.57        1:58.87   
                     
Ou Naiset    699          1:59.45   
  Oulun Uinti 1906                   
  Erika Niemelä  1995      32.03        32.03   
  Veera Kivirinta  1995      31.65        1:03.68   
  Reetta Kanervo  1999      28.92        1:32.60   
  Linda Laihorinne  1984      26.85        1:59.45   
                     
Mius Naiset 1  1995    663          2:01.63   
  Mikkelin Uimaseura                   
  Lotta Upanne  1998      30.26        30.26   
  Ida Hulkko  1998      33.68        1:03.94   
  Inka-Liisa Puttonen  1995      29.89        1:33.83   
  Suvi Karppinen  1998      27.80        2:01.63   
                     
Cetus 2    660          2:01.77   
  Cetus Espoo                   
  Fanny Teijonsalo  1996      31.51        31.51   
  Emilia Eloranta  1997      33.28        1:04.79   
  Nea Rinne  1995      28.76        1:33.55   
  Salla Elovirta  1997      28.22        2:01.77   
                     
Lru Naiset    635          2:03.37   
  Lappeenrannan Uimarit                   
  Vilma Ruotsalainen  1996      30.93        30.93   
  Tiia Turunen  1998      37.41        1:08.34   
  Johanna Silventoinen  1997      26.93        1:35.27   
  Saima Kivimäki  1997      28.10        2:03.37   
                     
10  Swim Naiset 2    611          2:04.95   
  Swimming Jyväskylä                   
  Nenne Tommiska  1993      32.11        32.11   
  Sonja Pentti  1999      35.38        1:07.49   
  Jenni Lampi  2000      29.90        1:37.39   
  Erika Lappalainen  1996      27.56        2:04.95   
                     
11  Kuus Naiset  1993    610          2:05.05   
  Kuopion Uimaseura                   
  Nina Mäntynen  1993      33.87        33.87   
  Maria Siiskonen  1997      34.31        1:08.18   
  Saara Salokangas  1996      29.56        1:37.74   
  Veera Kinnunen  1997      27.31        2:05.05   
                     
12  Uita 2    594          2:06.13   
  Uinti Tampere                   
  Fanni Riiho  1995      31.70        31.70   
  Emilia Lahtinen  1996      35.54        1:07.24   
  Ida Tahvanainen  1997      30.38        1:37.62   
  Kamilla Ryöti  1996      28.51        2:06.13   
                     
13  Laus 1 Naiset    591          2:06.34   
  Lahden Uimaseura                   
  Julia Bruneau  1999      33.81        33.81   
  Sanni Ikonen  1998      35.37        1:09.18   
  Viliina Vekkeli  1996      29.69        1:38.87   
  Vaula Vekkeli  1996      27.47        2:06.34   
                     
14  Hss 3    575          2:07.54   
  Helsingfors Simsällskap                   
  Sanni Alamattila  1999      32.43        32.43   
  Aura Lehtonen  1998      35.06        1:07.49   
  Jessica Hölttä  1996      30.77        1:38.26   
  Vilma Havo  1999      29.28        2:07.54   
                     
15  Uita 3    572          2:07.71   
  Uinti Tampere                   
  Emma Nieminen  1996      33.10        33.10   
  Hanna Hammar  1998      35.76        1:08.86   
  Heini Hammar  1999      31.12        1:39.98   
  Emma Männikkö  1998      27.73        2:07.71   
                     
16  Rius Naiset    568          2:08.04   
  Riihimäen Uimaseura                   
  Katariina Pihkamäki  1998      35.21        35.21   
  Lotta Ruhala  1997      35.96        1:11.17   
  Marianne Pihkamäki  1996      29.52        1:40.69   
  Eveliina Pihkamäki  1998      27.35        2:08.04   
                     
17  Åsk Damer 1    545          2:09.77   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku                   
  Veera Rinne  1998      32.96        32.96   
  Tiia Puolakka  1998      37.63        1:10.59   
  Merina Suoranta  1999      30.65        1:41.24   
  Ida Konkka  2000      28.53        2:09.77   
                     
18  Swim Naiset 3    539          2:10.30   
  Swimming Jyväskylä                   
  Selma Soininen  1999      33.04        33.04   
  Katja Pyörälä  1994      36.90        1:09.94   
  Tea Österlund  1998      30.79        1:40.73   
  Sanni Lampi  2001      29.57        2:10.30   
                     
19  Keui Naiset  1999    517          2:12.14   
  Keravan Uimarit                   
  Onerva Lahtinen  1998      33.84        33.84   
  Hanna Kareinen  2000      36.37        1:10.21   
  Jenni Kukkonen  1999      32.50        1:42.71   
  Lotta Räisänen  1999      29.43        2:12.14   
                     
20  Jous Naiset    513          2:12.43   
  Joensuun Uimaseura                   
  Susanne Frondelius  1996      33.73        33.73   
  Nea Norismaa  1995      36.81        1:10.54   
  Lotta Mäkipää  1994      31.54        1:42.08   
  Jonna Siilin  1997      30.35        2:12.43   
                     
21  Åsk Damer 2    502          2:13.43   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku                   
  Linda-Marie Slotte  1994      35.60        35.60   
  Kiia Kagan  1997      37.67        1:13.27   
  Helene Helo  1999      31.07        1:44.34   
  Miia Hurskainen  1992      29.09        2:13.43   
                     
22  Swim Naiset 4    500          2:13.55   
  Swimming Jyväskylä                   
  Ilona Jakonen  1998      34.56        34.56   
  Rita Valkama  1999      38.78        1:13.34   
  Veera Pellinen  1997      30.60        1:43.94   
  Pauliina Siekkinen  1999      29.61        2:13.55   
                     
23  Uita 4    484          2:15.00   
  Uinti Tampere                   
  Ninni Luoma  1998      37.65        37.65   
  Roosa Mäkinen  1999      37.30        1:14.95   
  Inka Aaltonen  1999      31.02        1:45.97   
  Erika Lahtinen  1998      29.03        2:15.00   
                     
Hss 2              DSQ  3. vaihto 
  Helsingfors Simsällskap                   
  Viola Kilpeläinen  1998      31.68        31.68   
  SW 10.11 Vaihtorikko               
                     
Häus 1              DSQ  3. vaihto 
  Hämeenlinnan Uimaseura                   
  Noora Saarinen  1996      33.49        33.49   
  SW 10.11 Vaihtorikko               
                     
Scr Women  1994              DSQ  3. vaihto 
  Swimming Club Rovaniemi                   
  Venla Niemelä  1999      34.43        34.43   
  SW 10.11 Vaihtorikko               
                     
Sihy Blue              DSQ  1. vaihto 
  Simmis Hyvinge-Hyvinkää                   
  Sanna Salonen  1995      35.43        35.43   
  SW 10.11 Vaihtorikko               
                     
Ukk Naiset [1915]              DSQ  1. vaihto 
  Uimaseura Kangasalan Kuohu                   
  Ella Varis  1998      36.92        36.92   
  SW 10.11 Vaihtorikko               
                     
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.22.09  Tulostuspäivämäärä  23 maaliskuu 2014 
Lisenssinhaltija: Swimming Jyväskylä  Tulostusaika  12:36 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner