Results for Regionsmesterskaber Nordsjælland Grp. 2 & 3
Spodaj so vsi rezultati tekmovanja po deli tekmovanja.
Del tekmovanja
Resultat Lb 9 (Finaler) - Pr. aldersgruppe uden mellemtider |
Stvne navn | RM Gr 2 & 3 | Udskriftsdato | 09 november 2013 | |||
Stvne by | Birkerd | Udskriftstidspunkt | 14:59 | |||
Arrangr | Region Nordsjlland | |||||
Bassin | 25m | |||||
Stvne dato | 09 november 2013 |
Lb 9, 200m Medley Damer, Finaler 12 r |
Plac. | Navn | Fdt | Klub | Opnet | Status | |||||
1 | Martha Vitus Tversted | 2002 | Sllerd Svmmeklub | 2:42.88 | ||||||
2 | Mille Graasbll | 2002 | Sigma Swim Allerd | 2:48.77 | ||||||
3 | Clara Gjerlv | 2002 | Sigma Swim Birkerd | 2:56.78 | ||||||
4 | Anna Graffe | 2002 | Hrsholm Svmmeforening | 2:58.93 | ||||||
5 | Josephine Kruse | 2002 | Sllerd Svmmeklub | 2:59.49 | ||||||
6 | Laura Janner | 2002 | Svmmeklubben Triton Ballerup | 3:07.57 | ||||||
7 | Ida W. Hall | 2002 | Hillerd Svmmeklub | 3:08.68 | ||||||
8 | Bjrk Nelsing Petersen | 2002 | Gentofte Svmme Klub | 3:08.79 | ||||||
9 | Amalie Windfeld Pedersen | 2002 | Gladsaxe Idrts Forening | 3:13.24 | ||||||
10 | Amalie Louise Thorsen | 2002 | Helsingr Svmmeklub | 3:14.87 | ||||||
11 | Amanda Hietala | 2002 | Helsingr Svmmeklub | 3:15.31 | ||||||
12 | Cecilie Porsdal | 2002 | Sigma Swim Birkerd | 3:19.40 | ||||||
13 | Ida Holm Hansen | 2002 | Vrlse Svmmeklub | 3:20.48 | ||||||
14 | Mathilde Vangkilde Jensen | 2002 | Hrsholm Svmmeforening | 3:25.90 | ||||||
15 | Laura Bgvad Pedersen | 2002 | Gentofte Svmme Klub | 3:26.72 | ||||||
16 | Nynne Nrlem | 2002 | Holbk Svmme Klub | 3:26.84 | ||||||
17 | Sarah Caroline Vibskov | 2002 | Vrlse Svmmeklub | 3:28.28 | ||||||
18 | Ulrikke Veje | 2002 | Slangerup Svmmeklub | 3:28.33 | ||||||
19 | Katrine Buhl Schrder | 2002 | Sigma Swim Allerd | 3:34.28 | ||||||
- | Amalie Sindahl | 2002 | Sigma Swim Allerd | DNS | ||||||
- | Sille Mundt | 2002 | Vrlse Svmmeklub | DNS | ||||||
- | Natalie Clara Petersen | 2002 | Gentofte Svmme Klub | DSQ | ej samt berr v 25 m | |||||
Lb 9, 200m Medley Damer, Finaler 11 r og yngre |
Plac. | Navn | Fdt | Klub | Opnet | Status | |||||
1 | Isabel Vang Hvitved | 2003 | Sigma Swim Birkerd | 3:09.38 | ||||||
2 | Anna Haugsted Pihl | 2003 | Hillerd Svmmeklub | 3:16.26 | ||||||
3 | Fiona Burmester | 2003 | Helsingr Svmmeklub | 3:16.68 | ||||||
4 | Liva Buchholt Johansen | 2003 | Slangerup Svmmeklub | 3:16.73 | ||||||
5 | Pernille Elm Jensen | 2003 | JGI Svmning | 3:23.33 | ||||||
6 | Laura Boutrup | 2003 | Sigma Swim Birkerd | 3:24.79 | ||||||
7 | Esther Marie Heunicke | 2003 | Sigma Swim Birkerd | 3:32.23 | ||||||
8 | Marie Nielsen | 2003 | Sigma Swim Allerd | 3:32.73 | ||||||
9 | Alberte Vallentin | 2003 | Sigma Swim Birkerd | 3:33.86 | ||||||
10 | Sofie Nielsen | 2003 | Sigma Swim Allerd | 3:35.59 | ||||||
11 | Caroline Buhl Schrder | 2003 | Sigma Swim Allerd | 3:36.88 | ||||||
12 | Cathrine Duedahl-Olesen | 2003 | Gladsaxe Idrts Forening | 3:38.78 | ||||||
13 | Sia Nikoline Schrder | 2003 | Gentofte Svmme Klub | 3:43.97 | ||||||
14 | Mie Mrkedal | 2003 | Holbk Svmme Klub | 4:12.34 | ||||||
- | Barbara Blicher | 2003 | Gentofte Svmme Klub | Akut syg | ||||||
- | Clara Rybak-Andersen | 2003 | Gentofte Svmme Klub | DSQ | ej samt berr 150m | |||||
- | Kajsa G. Christensen | 2004 | Sigma Swim Birkerd | DSQ | ej samt berr 150m | |||||
- | Luna Emilie Olsen | 2003 | Slangerup Svmmeklub | DSQ | svm p maven 75m | |||||
Oprettet af WinGrodan 1.22.00 | Udskriftsdato | 09 november 2013 |
Licens til Sigma SwimBirkerd | Udskriftstidspunkt | 14:59 |