Resultater for Sprintti-uinnit
Her vises alle stævnets resultater opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Tulokset Laji 19 (Alkuerät) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 19 (Alkuerät) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
|
|
Kilpailu |
Sprintti uinnit |
|
Tulostuspäivämäärä |
01 joulukuu 2013 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Lahti |
|
Tulostusaika |
12:59 |
|
|
Järjestäjä |
Lahden Uimaseura |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
30 marraskuu 2013 |
|
|
|
|
|
|
Laji 19, 50m Selkäuinti Pojat, Alkuerät 10 v ja nuoremmat |
Sponsori: Meira Oy |
|
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
|
|
|
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Matvey Ivanov-Kunitkiy |
2003 |
|
263 |
|
|
|
|
35.26 |
|
|
Ekran |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Ivan Krutko |
2003 |
|
255 |
|
|
|
|
35.62 |
|
|
Ekran |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Evgenii Volynskii |
2003 |
|
247 |
|
|
|
|
36.02 |
|
|
Ekran |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Vsevolod Vinnikov |
2003 |
|
220 |
|
|
|
|
37.40 |
|
|
Ekran |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
Alexey Prokoshin |
2003 |
|
167 |
|
|
|
|
41.05 |
|
|
Krondshtadt |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
Ivan Paharev |
2003 |
|
160 |
|
|
|
|
41.60 |
|
|
Ska Saint-Petersburg |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
Gleb Grabovskiy |
2004 |
|
157 |
|
|
|
|
41.85 |
|
|
Krondshtadt |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
Viacheslav Martishonok |
2003 |
|
153 |
|
|
|
|
42.25 |
|
|
Krondshtadt |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
Pavel Maksimov |
2003 |
|
126 |
|
|
|
|
45.08 |
|
|
Ska Saint-Petersburg |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
Yaroslav Dzumenko |
2003 |
|
126 |
|
|
|
|
45.10 |
|
|
Ska Saint-Petersburg |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
Anton Kamenskii |
2004 |
|
123 |
|
|
|
|
45.42 |
|
|
Krondshtadt |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
Manu Hännikäinen |
2003 |
|
116 |
|
|
|
|
46.31 |
|
|
Lahden Uimaseura |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
Niko Matela |
2003 |
|
115 |
|
|
|
|
46.48 |
|
|
Lappeenrannan Uimarit |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
Vladimir Zukov |
2003 |
|
105 |
|
|
|
|
47.84 |
|
|
Krondshtadt |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
Taavi Backman |
2004 |
|
103 |
|
|
|
|
48.16 |
|
|
Lahden Uimaseura |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
Maksim Vasenin |
2004 |
|
103 |
|
|
|
|
48.18 |
|
|
Krondshtadt |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
Risto Martikainen |
2003 |
|
99 |
|
|
|
|
48.85 |
|
|
Kouvolan Uimarit |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
Onni Äijälä |
2004 |
|
87 |
|
|
|
|
50.96 |
|
|
Hyvinkään Uimaseura |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
Eetu Salo |
2004 |
|
87 |
|
|
|
|
51.01 |
|
|
Kouvolan Uimarit |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
Artem Semenov |
2003 |
|
86 |
|
|
|
|
51.07 |
|
|
Krondshtadt |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
Alexander Nyman |
2004 |
|
65 |
|
|
|
|
56.04 |
|
|
Hyvinkään Uimaseura |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
Nico Peltonen |
2005 |
|
63 |
|
|
|
|
56.54 |
|
|
Hyvinkään Uimaseura |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
Aapo Koskinen |
2004 |
|
|
|
|
|
|
DNS |
|
|
Lahden Uimaseura |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
Aleksander Diakov |
2004 |
|
|
|
|
|
|
DSQ |
|
|
Krondshtadt |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
SW 6.2 Uintia vatsallaan |
|
|
|
|
|
|
|
- |
Anton Maksakov |
2003 |
|
|
|
|
|
|
DSQ |
|
|
Krondshtadt |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
SW 6.2 Uintia vatsallaan |
|
|
|
|
|
|
|
- |
Eetu Palvanen |
2003 |
|
|
|
|
|
|
DSQ |
|
|
Lahden Uimaseura |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
SW 6.2 Uintia vatsallaan |
|
|
|
|
|
|
|
- |
Egor Hramov |
2003 |
|
|
|
|
|
|
DSQ |
|
|
Ska Saint-Petersburg |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
SW 6.2 Uintia vatsallaan |
|
|
|
|
|
|
|
- |
Jesse Lintusalo |
2004 |
|
|
|
|
|
|
DSQ |
|
|
Hyvinkään Uimaseura |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
SW 4.4 Liikkuminen ennen lähtömerkkiä |
|
|
|
|
|
|
|
- |
Juho Jäkärä |
2003 |
|
|
|
|
|
|
DSQ |
|
|
Lappeenrannan Uimarit |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
SW 6.2 Uintia vatsallaan |
|
|
|
|
|
|
|
- |
Nikita Kochetov |
2003 |
|
|
|
|
|
|
DSQ |
|
|
Ska Saint-Petersburg |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
SW 6.2 Uintia vatsallaan |
|
|
|
|
|
|
|
- |
Pavel Tsvetkov |
2003 |
|
|
|
|
|
|
DSQ |
|
|
Ska Saint-Petersburg |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
SW 6.2 Uintia vatsallaan |
|
|
|
|
|
|
|
- |
Ruslan Galitckii |
2003 |
|
|
|
|
|
|
DSQ |
|
|
Krondshtadt |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
SW 6.4 Ylimääräisiä vetoja käännöksessä |
|
|
|
|
|
|
|
- |
Stefan Saltykov |
2005 |
|
|
|
|
|
|
DSQ |
|
|
Lahden Uimaseura |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
SW 6.2 Uintia vatsallaan |
|
|
|
|
|
|
|
- |
Topi Immonen |
2003 |
|
|
|
|
|
|
DSQ |
|
|
Lappeenrannan Uimarit |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
SW 4.4 Liikkuminen ennen lähtömerkkiä |
|
|
|
|
|
|
|
- |
Vadim Polozov |
2003 |
|
|
|
|
|
|
DSQ |
|
|
Ska Saint-Petersburg |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
SW 6.2 Uintia vatsallaan |
|
|
|
|
|
|
|
- |
Vladimir Lyapin |
2003 |
|
|
|
|
|
|
DSQ |
|
|
Ska Saint-Petersburg |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
SW 4.4 Liikkuminen ennen lähtömerkkiä |
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 19, 50m Selkäuinti Pojat, Alkuerät 11 - 12 v |
Sponsori: Meira Oy |
|
|
Laji 19, 50m Selkäuinti Pojat, Alkuerät 13 - 14 v |
Sponsori: Meira Oy |
|
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
|
|
|
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Dmitrij Tsarev |
2000 |
|
434 |
|
|
|
|
29.86 |
|
|
Ska Saint-Petersburg |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Andrei Bogdanov |
2000 |
|
357 |
|
|
|
|
31.85 |
|
|
Ska Saint-Petersburg |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Karl Lipninskij |
2000 |
|
318 |
|
|
|
|
33.12 |
|
|
Ska Saint-Petersburg |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Erik Hodzhoyan |
2000 |
|
281 |
|
|
|
|
34.50 |
|
|
Ska Saint-Petersburg |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
Aleksandr Skyapibin |
2000 |
|
274 |
|
|
|
|
34.81 |
|
|
Ska Saint-Petersburg |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
Valentin Kabanov |
2000 |
|
265 |
|
|
|
|
35.16 |
|
|
Ska Saint-Petersburg |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
Ivan Kuznetsov |
2000 |
|
211 |
|
|
|
|
37.95 |
|
|
Ska Saint-Petersburg |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
Denis Malyhin |
2000 |
|
|
|
|
|
|
DNS |
|
|
Ska Saint-Petersburg |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tekijä: WinGrodan 1.22.06 |
Tulostuspäivämäärä |
01 joulukuu 2013 |
Lisenssinhaltija: Lahden Uimaseura |
Tulostusaika |
12:59 |
|