Results for Ã…bergs Museum Cup 2014
Spodaj so vsi rezultati tekmovanja po deli tekmovanja.
Del tekmovanja
Resultat Gren 7 (Finaler) - Per åldersgrupp med mellantider
Resultat Gren 7 (Finaler) - Per åldersgrupp med mellantider |
|
|
Tävling |
Åbergs MUSeum Cup 2014 |
|
Utskriftsdatum |
21 september 2014 |
|
|
Tävlingsort |
Bålsta |
|
Utskriftstid |
12:36 |
|
|
Arrangör |
Bålsta SK |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
21 september 2014 |
|
|
|
|
|
|
Gren 7, 400m Frisim Damer, Finaler 99 år och yngre |
|
Plac. |
Namn |
Född |
Förening |
|
100m |
200m |
300m |
|
Tid |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Amanda Granlund |
1999 |
Strängnäs Simklubb |
|
1:10.01 |
2:26.42 |
3:45.05 |
|
5:02.80 |
|
2 |
Lovisa Sved |
2000 |
Simklubben Ena |
|
1:13.70 |
2:34.24 |
3:55.62 |
|
5:13.32 |
|
3 |
Elina Carlsson |
2001 |
Harnäs Skutskär Simsällskap |
|
1:15.12 |
2:36.03 |
3:56.93 |
|
5:14.67 |
|
4 |
Hannele Ålander |
2001 |
Simklubben Ena |
|
1:13.96 |
2:34.27 |
3:55.42 |
|
5:15.16 |
|
5 |
Emma Widen |
1999 |
Österby Simsällskap |
|
1:13.86 |
2:35.85 |
3:58.00 |
|
5:15.32 |
|
6 |
Adelina Walldén |
2002 |
Simklubben Ena |
|
1:15.15 |
2:35.89 |
3:56.45 |
|
5:15.90 |
|
7 |
Hannah Zaalouk |
2001 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
|
1:15.54 |
2:36.63 |
3:57.44 |
|
5:16.86 |
|
8 |
Sandra Bergerstam |
2001 |
Bålsta Simklubb |
|
1:15.39 |
2:37.18 |
3:57.46 |
|
5:18.14 |
|
9 |
Elin Kårehagen |
2001 |
Nyköpings Simsällskap |
|
1:15.80 |
2:36.30 |
3:57.30 |
|
5:18.32 |
|
10 |
Astrid Blomberg |
2000 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
|
1:17.44 |
2:37.59 |
3:58.97 |
|
5:18.53 |
|
11 |
Walda Jonsson |
2001 |
Bålsta Simklubb |
|
1:18.64 |
2:45.37 |
4:11.24 |
|
5:35.36 |
|
12 |
Emma Carlsson |
2002 |
Bålsta Simklubb |
|
1:21.79 |
2:49.51 |
4:17.52 |
|
5:42.85 |
|
13 |
Emma Lundmark |
2003 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
|
1:21.78 |
2:50.44 |
4:19.92 |
|
5:43.93 |
|
14 |
Anna Viinapuu |
2000 |
Bålsta Simklubb |
|
1:22.37 |
2:50.42 |
4:19.02 |
|
5:45.27 |
|
15 |
Matilda Ardanius |
2001 |
Bålsta Simklubb |
|
1:24.63 |
2:59.69 |
4:34.25 |
|
6:04.40 |
|
16 |
Ebba Filipsson |
2001 |
Norrtälje Simklubb |
|
1:24.32 |
3:00.35 |
4:36.06 |
|
6:04.76 |
|
17 |
Frida Berndtson |
2000 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
|
1:20.73 |
3:42.45 |
|
|
6:05.17 |
|
18 |
Elina Berg |
2002 |
Gimo Simsällskap |
|
1:25.34 |
3:00.68 |
4:38.44 |
|
6:07.63 |
|
19 |
Nora Johansson |
2001 |
Västerås Simsällskap |
|
1:29.12 |
3:03.53 |
4:38.41 |
|
6:08.40 |
|
20 |
Sofia Karls |
2002 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
|
2:10.85 |
6:09.81 |
|
|
6:09.81 |
|
21 |
Minna Billström |
2001 |
Strängnäs Simklubb |
|
1:26.23 |
3:02.69 |
4:41.78 |
|
6:17.93 |
|
22 |
Åsa Svensson |
2001 |
Strängnäs Simklubb |
|
1:26.81 |
3:05.93 |
4:46.00 |
|
6:23.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Skapad av WinGrodan 1.23.00 |
Utskriftsdatum |
21 september 2014 |
Licensierad till: Bålsta Simklubb |
Utskriftstid |
12:36 |
|