Resultat för Medilaser-uinnit
Nedan visas alla resultat från tävlingen uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass 1
Tulokset Laji 14 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
Kilpailu | Medilaser-uinnit | Tulostuspäivämäärä | 25 tammikuu 2014 | |||
Kilpailun paikkakunta | Valkeakoski | Tulostusaika | 16:50 | |||
Järjestäjä | TaTU Tampere | |||||
Allas | 25m | |||||
Kilpailupäivämäärä | 25 tammikuu 2014 |
Laji 14, 100m RU T-13,15,N, Loppukilpailut 13 v ja nuoremmat |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | 50m | Aika | Tila | |||
Seura | ||||||||||
1 | Pinja Penttilä | 2001 | 372 | 41.84 | 1:27.13 | |||||
Uimaseura Kangasalan Kuohu | ||||||||||
2 | Sanni Kanervo | 2001 | 324 | 44.03 | 1:31.24 | |||||
Hämeenlinnan Uimaseura | ||||||||||
3 | Auroora Tanninen | 2001 | 320 | 45.02 | 1:31.63 | |||||
Porin Pyrintö | ||||||||||
4 | Camilla Tyven | 2001 | 320 | 43.82 | 1:31.64 | |||||
Nokian Pyry | ||||||||||
5 | Anni Matikainen | 2001 | 276 | 45.61 | 1:36.27 | |||||
Nokian Pyry | ||||||||||
6 | Olga Koskinen | 2002 | 255 | 47.59 | 1:38.86 | |||||
Uimaseura Kangasalan Kuohu | ||||||||||
7 | Silja Valariutta | 2001 | 235 | 48.29 | 1:41.55 | |||||
Valkeakosken Uimaseura | ||||||||||
8 | Lotta Isola | 2003 | 205 | 50.34 | 1:46.24 | |||||
Uimaseura Kangasalan Kuohu | ||||||||||
9 | Anni Turkkila | 2002 | 194 | 51.57 | 1:48.17 | |||||
Jämsänkosken Ilves | ||||||||||
10 | Viivi Kuusinen | 2002 | 191 | 50.71 | 1:48.74 | |||||
Tampereen Työväen Uimarit | ||||||||||
11 | Sofia Martinkauppi | 2003 | 180 | 52.76 | 1:50.91 | |||||
Tampereen Työväen Uimarit | ||||||||||
12 | Elina Karoliina Lampinen | 2003 | 179 | 52.83 | 1:51.12 | |||||
Nokian Pyry | ||||||||||
13 | Nanette Wessman | 2001 | 179 | 53.62 | 1:51.21 | |||||
Porin Pyrintö | ||||||||||
14 | Emmi Manninen | 2004 | 178 | 53.09 | 1:51.43 | |||||
Tampereen Työväen Uimarit | ||||||||||
15 | Venla Pesu | 2002 | 163 | 53.20 | 1:54.69 | |||||
Tampereen Työväen Uimarit | ||||||||||
16 | Anni-Maria Laakso | 2003 | 155 | 55.97 | 1:56.52 | |||||
Jämsänkosken Ilves | ||||||||||
17 | Maria Rauhala | 2003 | 155 | 56.09 | 1:56.60 | |||||
Uimaseura Kangasalan Kuohu | ||||||||||
18 | Jessica Maakanen | 2002 | 153 | 55.20 | 1:57.12 | |||||
Tampereen Työväen Uimarit | ||||||||||
19 | Siiri Haanpää | 2001 | 150 | 55.99 | 1:57.76 | |||||
Porin Pyrintö | ||||||||||
20 | Emma Nieminen | 2002 | 133 | 59.78 | 2:02.59 | |||||
Uimaseura Kangasalan Kuohu | ||||||||||
- | Julie Wiik | 2002 | DSQ | |||||||
Tampereen Työväen Uimarit | ||||||||||
SW 7.2 Uintiliikkeet väärässä järjestyksessä | ||||||||||
Laji 14, 100m RU T-13,15,N, Loppukilpailut 14 - 15 v |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | 50m | Aika | Tila | |||
Seura | ||||||||||
1 | Lotta Aho | 1999 | 514 | 37.66 | 1:18.25 | |||||
Hämeenlinnan Uimaseura | ||||||||||
2 | Aliisa Liukkonen | 1999 | 495 | 38.36 | 1:19.22 | |||||
Hämeenlinnan Uimaseura | ||||||||||
3 | Julia Korva | 1999 | 480 | 37.96 | 1:20.03 | |||||
Octopus Lohja | ||||||||||
4 | Elviira Tanninen | 1999 | 475 | 38.48 | 1:20.34 | |||||
Porin Pyrintö | ||||||||||
5 | Noora Poutanen | 1999 | 474 | 38.17 | 1:20.37 | |||||
Tampereen Työväen Uimarit | ||||||||||
6 | Kiia Korsu | 1999 | 411 | 40.23 | 1:24.29 | |||||
Nokian Pyry | ||||||||||
7 | Amanda Saari | 2000 | 395 | 39.33 | 1:25.45 | |||||
Tampereen Työväen Uimarit | ||||||||||
8 | Emma-Lotta Tynkkynen | 1999 | 385 | 40.96 | 1:26.15 | |||||
Tampereen Työväen Uimarit | ||||||||||
9 | Noora Kukkonen | 1999 | 369 | 41.99 | 1:27.37 | |||||
Tampereen Työväen Uimarit | ||||||||||
10 | Sofia Lindfors | 1999 | 354 | 41.65 | 1:28.57 | |||||
Hämeenlinnan Uimaseura | ||||||||||
11 | Vanessa Pönnighaus | 1999 | 340 | 41.88 | 1:29.82 | |||||
Hämeenlinnan Uimaseura | ||||||||||
12 | Taru Rilla | 2000 | 321 | 42.18 | 1:31.48 | |||||
Hämeenlinnan Uimaseura | ||||||||||
13 | Laura Jokiranta | 2000 | 285 | 45.02 | 1:35.18 | |||||
Porin Pyrintö | ||||||||||
14 | Annukka Våg | 1999 | 282 | 45.19 | 1:35.61 | |||||
Uimaseura Kangasalan Kuohu | ||||||||||
15 | Petra Puronurmi | 2000 | 256 | 46.83 | 1:38.62 | |||||
Uimaseura Kangasalan Kuohu | ||||||||||
16 | Elina Valliaro | 1999 | 234 | 48.14 | 1:41.72 | |||||
Hämeenlinnan Uimaseura | ||||||||||
17 | Enna Tenkilä | 1999 | 179 | 51.75 | 1:51.20 | |||||
Nokian Pyry | ||||||||||
Laji 14, 100m RU T-13,15,N, Loppukilpailut 16 v ja vanhemmat |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | 50m | Aika | Tila | |||
Seura | ||||||||||
1 | Oona Palonen | 1995 | 542 | 35.91 | 1:16.89 | |||||
Simmis Hyvinge-Hyvinkää | ||||||||||
2 | Ada Alajääskö | 1998 | 499 | 37.07 | 1:19.04 | |||||
Nokian Pyry | ||||||||||
3 | Kiia Karimaa | 1996 | 495 | 36.05 | 1:19.24 | |||||
Octopus Lohja | ||||||||||
4 | Katarina Korpinen | 1993 | 447 | 38.85 | 1:22.00 | |||||
Simmis Hyvinge-Hyvinkää | ||||||||||
5 | Elli Ylinen | 1996 | 419 | 38.95 | 1:23.76 | |||||
Simmis Hyvinge-Hyvinkää | ||||||||||
6 | Noora Vallinen | 1998 | 343 | 42.53 | 1:29.51 | |||||
Nokian Pyry | ||||||||||
7 | Iina Aro | 1998 | 297 | 43.91 | 1:33.90 | |||||
Nokian Pyry | ||||||||||
8 | Susanna Halme | 1996 | 192 | 50.79 | 1:48.57 | |||||
Valkeakosken Uimaseura | ||||||||||
Tekijä: WinGrodan 1.22.09 | Tulostuspäivämäärä | 25 tammikuu 2014 |
Lisenssinhaltija: Tampereen Työväen Uimarit | Tulostusaika | 16:50 |