2019-11-14   18:52:49
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset Oulun Uinnit 2014

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Lauantai

Tulokset Laji 7 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 7 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) 
 
  Kilpailu  Oulun Uinnit 20114    Tulostuspäivämäärä  22 helmikuu 2014   
  Kilpailun paikkakunta  Oulu    Tulostusaika  16:46   
  Järjestäjä  Oulun Uinti         
  Allas  50m         
  Kilpailupäivämäärä  22 helmikuu 2014         
 
 
Laji 7, 400m Vapaauinti Naiset, Loppukilpailut 12 v ja nuoremmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  100m  200m  300m    Aika  Tila 
  Seura                   











 
Henna Hökkä  2003    378  1:17.48  2:42.29  4:08.11    5:30.49   
  Oulun Uinti 1906                   
                     
Petra Heikkinen  2002    355  1:20.22  2:47.68  4:15.13    5:37.61   
  Oulun Uinti 1906                   
                     
Isa Vehkaoja  2002    351  1:21.39  2:49.80  4:17.54    5:38.95   
  Oulun Uinti 1906                   
                     
Minja Lukkari  2003    324  1:22.44  2:52.81  4:21.90    5:47.86   
  Oulun Uinti 1906                   
                     
Enni-Sofia Perätalo  2002    258  1:27.48  3:03.53  4:41.74    6:15.61   
  Oulun Uinti 1906                   
                     
Alina Huotari  2002    255  1:30.08  3:08.29  4:46.01    6:16.96   
  Oulun Lohet                   
                     
Ada Holm  2002    239  1:29.49  3:09.04  4:47.86    6:25.23   
  Muhoksen Voitto                   
                     
 
Laji 7, 400m Vapaauinti Naiset, Loppukilpailut 13 - 15 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  100m  200m  300m    Aika  Tila 
  Seura                   











 
Katariina Räsänen  1999    449  1:13.99  2:33.52  3:54.24    5:12.28   
  Oulun Uinti 1906                   
                     
Malla Huusko  1999    444  1:13.35  2:33.16  3:54.09    5:13.31   
  Oulun Uinti 1906                   
                     
Anni Katajamäki  2000    437  1:13.96  2:36.47  3:57.74    5:14.99   
  Haukiputaan Heitto                   
                     
Nelle Ojakippola  2001    421  1:16.52  2:38.65  4:01.09    5:18.84   
  Vieskan Uimarit                   
                     
Jenni Ålander  1999    386  1:16.75  2:41.37  4:06.93    5:28.42   
  Iisalmen Uimarit                   
                     
Senni Salonen  2001    333  1:22.56  2:51.72  4:20.48    5:44.77   
  Seinäjoen Uimarit-58                   
                     
Ninni Karppinen  1999    311  1:18.05  2:49.65  4:22.78    5:52.87   
  Iisalmen Uimarit                   
                     
 
Laji 7, 400m Vapaauinti Naiset, Loppukilpailut 16 v ja vanhemmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  100m  200m  300m    Aika  Tila 
  Seura                   











 
Moona Mankinen  1996    566  1:08.30  2:22.18  3:37.22    4:49.11   
  Swimming Club Vuokatti                   
                     
Anna Röytiö  1998    543  1:09.46  2:24.03  3:40.00    4:53.03   
  Swimming Club Rovaniemi                   
                     
Sonja Portin  1998    509  1:10.57  2:26.22  3:43.05    4:59.41   
  Oulun Lohet                   
                     
Enni Hukka  1997    460  1:11.81  2:31.48  3:51.96    5:09.78   
  Swimming Club Rovaniemi                   
                     
Merja Miesmaa  1994    408  1:11.03  2:31.47  3:57.67    5:22.26   
  Oulun Lohet                   
                     
Aada Illikainen  1998    390  1:13.68  2:35.89  4:02.07    5:27.17   
  Oulun Uinti 1906                   
                     
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.22.09  Tulostuspäivämäärä  22 helmikuu 2014 
Lisenssinhaltija: Oulun Seurat  Tulostusaika  16:46 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner