Results for KemTu-uinnit 2014
Below are all results from the competition shown by session.
Competition session
Tulokset Laji 5 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
Kilpailu | KemTU-uinnit 2014 | Tulostuspäivämäärä | 15 helmikuu 2014 | |||
Kilpailun paikkakunta | Kemi | Tulostusaika | 14:19 | |||
Järjestäjä | Kemin Työväen Uimarit ry | |||||
Allas | 25m | |||||
Kilpailupäivämäärä | 15 helmikuu 2014 |
Laji 5, 50m Selkäuinti Naiset, Loppukilpailut 13 v ja nuoremmat |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | Aika | Tila | ||||
Seura | ||||||||||
1 | Angelica Kuoksa | 2001 | 358 | 36.19 | ||||||
Oulun Lohet | ||||||||||
2 | Riika Huttula | 2001 | 338 | 36.89 | ||||||
Oulun Lohet | ||||||||||
3 | Laura Härkönen | 2001 | 260 | 40.22 | ||||||
Oulun Lohet | ||||||||||
4 | Silja Vilmilä | 2001 | 251 | 40.71 | ||||||
Swimming Club Rovaniemi | ||||||||||
5 | Senni Keisu | 2001 | 248 | 40.89 | ||||||
Oulun Lohet | ||||||||||
6 | Elizaveta Parfenova | 2001 | 230 | 41.94 | ||||||
Kemijärven Kaiku | ||||||||||
7 | Sini Lassila | 2003 | 229 | 41.96 | ||||||
Swimming Club Rovaniemi | ||||||||||
8 | Sofia Saukko | 2001 | 208 | 43.34 | ||||||
Swimming Club Rovaniemi | ||||||||||
9 | Iida Saraniemi | 2003 | 188 | 44.85 | ||||||
Swimming Club Rovaniemi | ||||||||||
10 | Kristiina Ruotsalainen | 2001 | 183 | 45.23 | ||||||
Swimming Club Rovaniemi | ||||||||||
11 | Ronja Nätynki | 2002 | 176 | 45.80 | ||||||
Swimming Club Rovaniemi | ||||||||||
12 | Saana Syväniemi | 2001 | 173 | 46.11 | ||||||
Swimming Club Rovaniemi | ||||||||||
13 | Iida Nissilä | 2003 | 160 | 47.29 | ||||||
Oulun Lohet | ||||||||||
14 | Nea Helena Vähäkuopus | 2003 | 154 | 47.90 | ||||||
Oulun Lohet | ||||||||||
15 | Mitja Kulppi | 2002 | 150 | 48.32 | ||||||
Swimming Club Rovaniemi | ||||||||||
16 | Siiri Keisu | 2003 | 147 | 48.60 | ||||||
Oulun Lohet | ||||||||||
17 | Anni Ranta-Valkama | 2004 | 124 | 51.52 | ||||||
Swimming Club Rovaniemi | ||||||||||
18 | Milla Hirvonen | 2003 | 108 | 53.95 | ||||||
Swimming Club Rovaniemi | ||||||||||
19 | Venla Kuoppala | 2003 | 108 | 53.96 | ||||||
Kemin Työväen Uimarit | ||||||||||
20 | Emmi Palo | 2003 | 102 | 54.97 | ||||||
Kemin Uimaseura | ||||||||||
21 | Riina Niemi | 2005 | 95 | 56.21 | ||||||
Swimming Club Rovaniemi | ||||||||||
22 | Inka Mustonen | 2004 | 79 | 59.88 | ||||||
Swimming Club Rovaniemi | ||||||||||
23 | Liisi Lotta Sotaniemi | 2001 | 65 | 1:03.89 | ||||||
Kemin Työväen Uimarit | ||||||||||
- | Iida-Elisi Anttila | 2002 | DSQ | |||||||
Kemin Työväen Uimarit | ||||||||||
SW 6.4 Ylimääräisiä vetoja käännöksessä | ||||||||||
- | Laura Häkkilä | 2002 | DSQ | |||||||
Tornion Uimaseura | ||||||||||
SW 6.2 Uintia vatsallaan | ||||||||||
- | Reetta Piira | 2004 | DSQ | |||||||
Swimming Club Rovaniemi | ||||||||||
SW 6.2 Uintia vatsallaan | ||||||||||
- | Savanna Kauppila | 2001 | DSQ | |||||||
Swimming Club Rovaniemi | ||||||||||
SW 6.4 Ylimääräisiä vetoja käännöksessä | ||||||||||
- | Vanessa Ventelä | 2002 | DSQ | |||||||
Kemin Työväen Uimarit | ||||||||||
SW 6.2 Uintia vatsallaan | ||||||||||
Laji 5, 50m Selkäuinti Naiset, Loppukilpailut 14 - 15 v |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | Aika | Tila | ||||
Seura | ||||||||||
1 | Noora Angelva | 1999 | 398 | 34.92 | ||||||
Swimming Club Rovaniemi | ||||||||||
2 | Kaisa Pulkkinen | 2000 | 362 | 36.06 | ||||||
Tornion Uimaseura | ||||||||||
3 | Ada Niskala | 2000 | 339 | 36.83 | ||||||
Swimming Club Rovaniemi | ||||||||||
4 | Noora Siltari | 2000 | 330 | 37.19 | ||||||
Kemin Uimaseura | ||||||||||
5 | Eveliina Palo | 1999 | 324 | 37.40 | ||||||
Kemin Uimaseura | ||||||||||
6 | Krista Hirvonen | 2000 | 238 | 41.46 | ||||||
Swimming Club Rovaniemi | ||||||||||
7 | Iisa Kivioja | 2000 | 224 | 42.27 | ||||||
Oulun Lohet | ||||||||||
- | Matilda Lindberg | 2000 | DSQ | |||||||
Oulun Lohet | ||||||||||
SW 6.2 Uintia vatsallaan | ||||||||||
Laji 5, 50m Selkäuinti Naiset, Loppukilpailut 16 - 99 v |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | Aika | Tila | ||||
Seura | ||||||||||
1 | Janina Pyrrö | 1998 | 341 | 36.77 | ||||||
Kemijärven Kaiku | ||||||||||
2 | Laura Saloranta | 1997 | 300 | 38.38 | ||||||
Haukiputaan Heitto | ||||||||||
3 | Rosa-Maria Alaraasakka | 1996 | 297 | 38.48 | ||||||
Haukiputaan Heitto | ||||||||||
4 | Satu-Lotta Pitko | 1998 | 258 | 40.35 | ||||||
Kemin Uimaseura | ||||||||||
5 | Riikka Putkivaara | 1998 | 223 | 42.35 | ||||||
Swimming Club Rovaniemi | ||||||||||
6 | Aada Ketola | 1998 | 213 | 42.97 | ||||||
Swimming Club Rovaniemi | ||||||||||
Tekijä: WinGrodan 1.22.06 | Tulostuspäivämäärä | 15 helmikuu 2014 |
Lisenssinhaltija: Kemin Työväen Uimarit | Tulostusaika | 14:19 |