2020-02-23   12:51:26
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset XXXI Oskarin uinnit

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

Tulokset Laji 24 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 24 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) 
 
  Kilpailu  XXXI Oskarin uinnit    Tulostuspäivämäärä  22 helmikuu 2014   
  Kilpailun paikkakunta  Jyväskylä    Tulostusaika  20:41   
  Järjestäjä  Swimming Jyväskylä ry.         
  Allas  50m         
  Kilpailupäivämäärä  22 helmikuu 2014         
 
 
Laji 24, 50m Selkäuinti Naiset, Loppukilpailut 11 v ja nuoremmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura                   











 
Kiia Kärkkäinen  2003    309          39.99   
  Heinolan Isku                   
Kanerva Kinnunen  2004    227          44.34   
  Uimaseura Kangasalan Kuohu                   
Jenna Pulkkinen  2004    212          45.37   
  Kouvolan Uimarit                   
Martta Ruuska  2003    194          46.67   
  Swimming Jyväskylä                   
Lumi Luoma  2005    190          47.05   
  Hyvinkään Uimaseura                   
Minna Kinnunen  2003    186          47.38   
  Joensuun Uimaseura                   
Vlada Guljajeva  2004    175          48.34   
  Hyvinkään Uimaseura                   
Iina Lehikoinen  2003    161          49.67   
  Pieksän Kuutit                   
Alina Talja  2004    140          52.00   
  Uimaseura Kangasalan Kuohu                   
10  Iida Kontkanen  2003    133          52.96   
  Uinti Tampere                   
11  Aurora Mavriqi  2004    127          53.70   
  Hyvinkään Uimaseura                   
12  Noora Tessa Emilia Kuparinen  2004    117          55.21   
  Swimming Jyväskylä                   
13  Viivi Heittokangas  2004    117          55.28   
  Uinti Tampere                   
14  Minja Toivio  2004    114          55.74   
  Swimming Jyväskylä                   
15  Jessica Mäkinen  2004    111          56.17   
  Uinti Tampere                   
16  Sara Sorri  2003    104          57.41   
  Swimming Jyväskylä                   
17  Siiri Mätäsjärvi  2004    101          58.04   
  Uinti Tampere                   
18  Eeva Toroi  2005    92          59.75   
  Uinti Tampere                   
19  Iida Lyyra  2004    91          59.99   
  Swimming Jyväskylä                   
20  Kiona Inkilä  2004    86          1:01.09   
  Uinti Tampere                   
21  Liinu Jaakola  2003    75          1:04.08   
  Uinti Tampere                   
22  Helmi Maso  2004    65          1:06.97   
  Uinti Tampere                   
23  Maria Markkula  2004    58          1:09.51   
  Uinti Tampere                   
Ida Töyrylä  2004              DSQ   
  Uinti Tampere                   
  SW 6.2 Uintia vatsallaan               
Noora Pätiälä  2004              DSQ  Yhden käden lähtö 
  Uinti Tampere                   
Silja Auvinen  2004              DSQ   
  Swimming Jyväskylä                   
  SW 6.5 Maaliintulo vatsallaan               
 
Laji 24, 50m Selkäuinti Naiset, Loppukilpailut 12 - 99 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura                   











 
Mimosa Jallow  1994    751          29.77   
  Swimming Jyväskylä                   
Nenne Tommiska  1993    557          32.87   
  Swimming Jyväskylä                   
Claudia Åvist  1997    505          33.97   
  Lappeenrannan Uimarit                   
Susanne Frondelius  1996    490          34.32   
  Joensuun Uimaseura                   
Meea Kivi  1999    479          34.57   
  Lahden Uimaseura                   
Katariina Pihkamäki  1998    477          34.62   
  Riihimäen Uimaseura                   
Nina Mäntynen  1993    473          34.71   
  Kuopion Uimaseura                   
Ilona Jakonen  1998    471          34.77   
  Swimming Jyväskylä                   
Milla Kulmala  1998    468          34.85   
  Tampereen Työväen Uimarit                   
10  Noora Sartela  1991    463          34.97   
  Swimming Jyväskylä                   
11  Emma Hällfors  1998    451          35.28   
  Tampereen Työväen Uimarit                   
12  Sofia Haglund  2000    444          35.47   
  Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls                   
13  Mikaela Mitjonen  1997    442          35.51   
  Joensuun Uimaseura                   
14  Petra Äkkinen  2000    438          35.61   
  Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls                   
15  Emma-Lotta Tynkkynen  1999    426          35.96   
  Tampereen Työväen Uimarit                   
16  Lotta Mäkipää  1994    419          36.16   
  Joensuun Uimaseura                   
17  Inkeri Pöllänen  2001    411          36.39   
  Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls                   
18  Viivi Immonen  1996    386          37.16   
  Varkauden Uimarit                   
19  Natalia Laugina  1998    378          37.41   
  Ekran St. Petersburg                   
20  Sini Sariola  1996    367          37.77   
  Joensuun Uimaseura                   
21  Amanda Saari  2000    367          37.79   
  Tampereen Työväen Uimarit                   
22  Fanny Vuollet  1999    362          37.96   
  Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls                   
23  Kerttu Jääskeläinen  1998    360          38.02   
  Vaajakosken Uimaseura                   
24  Sanniina Korpi  1999    330          39.14   
  Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls                   
25  Laura Laitila  2001    328          39.22   
  Nokian Pyry                   
26  Viivi Merisalo  2002    319          39.57   
  Swimming Jyväskylä                   
27  Venla Huurinainen  2001    315          39.75   
  Vaajakosken Uimaseura                   
28  Vilma Kotola  2001    313          39.85   
  Uimaseura KoVe-Ve                   
29  Jonna Siilin  1997    285          41.11   
  Joensuun Uimaseura                   
30  Elina Virekoski  1999    276          41.55   
  Varkauden Uimarit                   
31  Sonja Roiha  2002    237          43.70   
  Pieksän Kuutit                   
32  Wilma-Annika Puttonen  2001    222          44.67   
  Keuruun Toverit                   
33  Aino Eronen  2000    190          47.06   
  Varkauden Uimarit                   
34  Siina Salmi  2001    189          47.07   
  Varkauden Uimarit                   
35  Emmi Potaseff  2001    189          47.08   
  Varkauden Uimarit                   
36  Emmi Naumanen  2002    187          47.30   
  Joensuun Uimaseura                   
37  Miia Hirvonen  1999    179          47.93   
  Varkauden Uimarit                   
38  Miina Repo  2002    166          49.18   
  Joensuun Uimaseura                   
39  Anu Lajunen  1966    164          49.37   
  Swimming Jyväskylä                   
40  Sara Iljina  2001    152          50.65   
  Joensuun Uimaseura                   
41  Rosa Härkönen  2001    150          50.86   
  Joensuun Uimaseura                   
42  Elisabet Rinne  2002    148          51.14   
  Uinti Tampere                   
43  Kia Lindholm  2002    145          51.39   
  Swimming Jyväskylä                   
44  Erika Moilanen  2002    142          51.77   
  Varkauden Uimarit                   
45  Roosa Toivonen  2002    134          52.84   
  Joensuun Uimaseura                   
46  Veera Vittaniemi  2002    122          54.52   
  Uinti Tampere                   
47  Iiris Saranpää  2002    88          1:00.65   
  Joensuun Uimaseura                   
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.22.09  Tulostuspäivämäärä  22 helmikuu 2014 
Lisenssinhaltija: Swimming Jyväskylä  Tulostusaika  20:41 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner