2019-11-15   12:30:50
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset Porvoon Mitta-uinnit 2014

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso 1

Tulokset Laji 10 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 10 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) 
 
  Kilpailu  Porvoon Mitta-uinnit    Tulostuspäivämäärä  15 maaliskuu 2014   
  Kilpailun paikkakunta  Porvoo    Tulostusaika  13:49   
  Järjestäjä  BS-PU         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  15 maaliskuu 2014         
 
 
Laji 10, 400m Vapaauinti Naiset, Loppukilpailut 11 v ja nuoremmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  100m  200m  300m    Aika  Tila 
  Seura                   











 
Getriin Marii Lessing  2003      1:20.71  2:49.88  4:19.18    5:49.12   
  Tartu Ujumisklubi                   
                     
Ida Lehtovaara  2003      1:29.31  3:03.00  4:37.97    6:13.60   
  Uimaseura KoVe-Ve                   
                     
Siiri Reiniluoto  2003      1:28.41  3:07.45  4:45.20    6:20.24   
  Helsingfors Simsällskap                   
                     
Ethel Piksilä  2003      1:30.61  3:08.82  4:48.99    6:25.22   
  Helsingfors Simsällskap                   
                     
Milla Hyttinen  2003      1:29.76  3:10.76  4:52.23    6:29.06   
  Helsingfors Simsällskap                   
                     
Kielo Hankonen  2003      1:33.71  3:18.59  6:47.81    6:47.81   
  Helsingfors Simsällskap                   
                     
Helmi Ahonen  2003      1:37.53  4:27.66  6:21.52    7:10.39   
  Helsingfors Simsällskap                   
                     
Siiri Töyri  2003      1:42.10  3:38.49  5:41.95    7:36.04   
  Helsingfors Simsällskap                   
                     
Lotta Heinimäki  2003      1:43.85  3:45.36  5:51.33    7:46.96   
  Helsingfors Simsällskap                   
                     
 
Laji 10, 400m Vapaauinti Naiset, Loppukilpailut 12 - 13 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  100m  200m  300m    Aika  Tila 
  Seura                   











 
Ada Nyström  2001      1:16.37  2:39.75  4:05.50    5:30.43   
  Borgå Simmare-Porvoon Uimarit                   
                     
Charlotte Ingberg  2002      1:15.45  2:42.20  4:09.93    5:35.07   
  Octopus Lohja                   
                     
Anni Manninen  2001      1:22.73  2:49.57  4:17.94    5:48.23   
  Simmis Wanda                   
                     
Stella Pajunen  2001      1:26.52  2:58.64  4:29.24    5:57.11   
  Helsingfors Simsällskap                   
                     
Saga Lindeberg  2002      1:29.45  3:01.47  4:32.02    6:01.56   
  Helsingfors Simsällskap                   
                     
Tinja Turunen  2002      1:27.68  3:03.02  4:38.42    6:17.41   
  Simmis Wanda                   
                     
 
Laji 10, 400m Vapaauinti Naiset, Loppukilpailut 14 - 15 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  100m  200m  300m    Aika  Tila 
  Seura                   











 
Ella Saarikko  2000      1:09.10  2:22.82  3:36.91    4:50.02   
  Lahden Uimaseura                   
                     
Noora Kanerva  2000      1:11.77  2:29.19  3:47.82    5:04.77   
  Simmis Wanda                   
                     
Sofia Väljä  1999      1:10.31  2:29.66  3:50.31    5:09.67   
  Hyvinkään Uimaseura                   
                     
Iida Julin  2000      1:14.77  2:37.48  4:01.61    5:21.16   
  Simmis Wanda                   
                     
Tara Hintsanen  2000      1:32.46  3:15.45  5:01.78    6:47.96   
  Simmis Wanda                   
                     
 
Laji 10, 400m Vapaauinti Naiset, Loppukilpailut 16 v ja vanhemmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  100m  200m  300m    Aika  Tila 
  Seura                   











 
Sanna Saarinen  1998      1:09.02  2:23.12  3:38.38    4:53.66   
  Simmis Wanda                   
                     
Noora Koponen  1996      1:08.52  2:23.58  3:40.09    4:54.25   
  Simmis Hyvinge-Hyvinkää                   
                     
Katarina Korpinen  1993      1:10.17  2:25.75  3:43.20    4:58.82   
  Simmis Hyvinge-Hyvinkää                   
                     
Amanda Suihkonen  1995      1:00.05  2:14.87  3:39.89    5:02.56   
  Octopus Lohja                   
                     
Eevi Peltola  1997      1:12.21  2:32.88  3:55.42    5:13.31   
  Borgå Simmare-Porvoon Uimarit                   
                     
Krista Heikkilä  1995      1:05.53  2:21.41  3:58.48    5:29.32   
  Simmis Hyvinge-Hyvinkää                   
                     
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.22.06  Tulostuspäivämäärä  15 maaliskuu 2014 
Lisenssinhaltija: Borgå Simmare-Porvoon Uimarit  Tulostusaika  13:49 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner