2019-11-18   00:56:13
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset Porvoon Mitta-uinnit 2014

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso 1

Tulokset Laji 17 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 17 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) 
 
  Kilpailu  Porvoon Mitta-uinnit    Tulostuspäivämäärä  15 maaliskuu 2014   
  Kilpailun paikkakunta  Porvoo    Tulostusaika  15:30   
  Järjestäjä  BS-PU         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  15 maaliskuu 2014         
 
 
Laji 17, 50m Perhosuinti Miehet, Loppukilpailut 11 v ja nuoremmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura                   











 
Lari Tumanoff  2003              37.76   
  Helsingfors Simsällskap                   
Henri Heikkilä  2003              39.65   
  Uimaseura KoVe-Ve                   
Luca Kallela  2003              43.43   
  Helsingfors Simsällskap                   
Isak Jatkola  2003              48.16   
  Borgå Simmare-Porvoon Uimarit                   
Leevi Kervinen  2003              54.15   
  Kotkan Uimaseura                   
 
Laji 17, 50m Perhosuinti Miehet, Loppukilpailut 12 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura                   











 
Rasmus Söderholm  2002              39.18   
  Helsingfors Simsällskap                   
Alexander Fyhr  2002              41.55   
  Helsingfors Simsällskap                   
Samuel Leppänen  2002              44.74   
  Simmis Wanda                   
Arsenij Afrosin  2002              48.10   
  Uimaseura KoVe-Ve                   
Topi Havo  2002              59.91   
  Helsingfors Simsällskap                   
Miro Klaus  2002              DSQ   
  Uimaseura KoVe-Ve                   
  SW 8.4 Eriaikainen / yhden käden kosketus               
 
Laji 17, 50m Perhosuinti Miehet, Loppukilpailut 13 v ja vanhemmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura                   











 
Daniel Forslund  1995              26.39   
  Borgå Simmare-Porvoon Uimarit                   
Martti Pyysalo  1992              26.71   
  Octopus Lohja                   
Lauri Tolvanen  1988              26.85   
  Borgå Simmare-Porvoon Uimarit                   
Emil Nylund  1995              26.95   
  Borgå Simmare-Porvoon Uimarit                   
Tristan Forslund  1998              28.63   
  Borgå Simmare-Porvoon Uimarit                   
Roope Pakkanen  1997              29.78   
  Haminan Uimaseura                   
Leo Kuusela  1999              32.10   
  Kotkan Uimaseura                   
Atso Lindström  1997              32.98   
  Borgå Simmare-Porvoon Uimarit                   
Teemu Laaksonen  2000              34.80   
  Borgå Simmare-Porvoon Uimarit                   
10  Topias Turunen  1996              35.09   
  Kotkan Uimaseura                   
11  Igor Härkönen  2001              40.96   
  Helsingfors Simsällskap                   
12  Arne Moliis  2001              42.70   
  Helsingfors Simsällskap                   
13  Christofor Pavlidi  2001              43.45   
  Helsingfors Simsällskap                   
14  Aaro Märsylä  2001              47.53   
  Vantaan Uimarit                   
15  Tuomas Hyvönen  2001              49.42   
  Helsingfors Simsällskap                   
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.22.06  Tulostuspäivämäärä  15 maaliskuu 2014 
Lisenssinhaltija: Borgå Simmare-Porvoon Uimarit  Tulostusaika  15:30 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner