Resultater for Fynske årgangsmesterskaber 2014 gr 0+1
Her vises alle stævnets resultater opdelt i stævneafsnit.
Resultat Løb 1 (Finaler) - Pr. aldersgruppe med mellemtider |
Stævne navn | FÅM gruppe 0 og gruppe 1 | Udskriftsdato | 16 marts 2014 | |||
Stævne by | Odense | Udskriftstidspunkt | 09:39 | |||
Arrangør | STO | |||||
Bassin | 25m | |||||
Stævne dato | 15 marts 2014 |
Løb 1, 4X50m Frisvømning Damer, Finaler Årg. 0-1999 |
Plac. | Navn | Født | Klub | 50m | Opnået | Status | ||||
1 | Svendborg Piger 1 | 1999 | Svendborg Svømme Klub | 2:02.25 | ||||||
Freya Ellehus | 2000 | 30.84 | 30.84 | |||||||
Freya Ellehus | 2000 | 29.42 | 1:00.26 | |||||||
Emilie Madsen | 2000 | 32.07 | 1:32.33 | |||||||
Matilda Holse | 1998 | 29.92 | 2:02.25 | |||||||
2 | Rsk Gr. 0 Piger | 1994 | Ringe Svømme Klub | 2:02.77 | ||||||
Astrid Koch | 1994 | 30.12 | 30.12 | |||||||
Freja Linde | 1999 | 1:02.94 | 1:33.06 | |||||||
Karen Brilner Lund | 1999 | 29.71 | 2:02.77 | |||||||
Stine Madsen | 1999 | 2:02.77 | ||||||||
3 | Frem Damer | 1994 | Frem Odense | 2:06.00 | ||||||
Cecilie Lacour Brandstrup | 1994 | 30.93 | 30.93 | |||||||
Freja Nicholas | 2000 | 30.03 | 1:00.96 | |||||||
Mathilde Aagaard Hansen | 1999 | 1:05.04 | 2:06.00 | |||||||
Liv Persson | 2001 | 2:06.00 | ||||||||
4 | Sto Piger 5 | 1999 | Swim Team Odense | 2:10.62 | ||||||
Emma Hansen | 1999 | 29.80 | 29.80 | |||||||
Frederikke Honore | 2001 | 34.75 | 1:04.55 | |||||||
Sarah Emilie Praëm | 2001 | 33.20 | 1:37.75 | |||||||
Sidse Thorup | 1999 | 32.87 | 2:10.62 | |||||||
5 | Nyborg Piger | 1999 | Nyborg Svømmeklub | 2:30.58 | ||||||
Louise Lykke Hansen | 2000 | 35.50 | 35.50 | |||||||
Cille Ingemann Halkjær | 2001 | 56.25 | 1:31.75 | |||||||
Anna Lund Petersen | 2001 | 58.83 | 2:30.58 | |||||||
Signe Stærmose | 1999 | 2:30.58 | ||||||||
6 | Tommerup Tøserne 2 | 1999 | Tommerup Svømme Klub | 2:42.08 | ||||||
Marie Louise Nielsen | 2001 | 40.93 | 40.93 | |||||||
Ellen Marie Vad Iversen | 2001 | 45.08 | 1:26.01 | |||||||
Stine Godtfredsen | 2000 | 39.66 | 2:05.67 | |||||||
Josefine Andersen | 2000 | 36.41 | 2:42.08 | |||||||
- | Sto Piger 6 | 0 | Swim Team Odense | DNS | ||||||
0 | ||||||||||
0 | ||||||||||
0 | ||||||||||
0 | DNS | |||||||||
- | Sto Piger 4 | 1997 | Swim Team Odense | DSQ | sv fork.rækkefølge | |||||
Anne Hazell Brink | 1999 | 34.48 | 34.48 | |||||||
Emma Juul | 1999 | 32.28 | 1:06.76 | |||||||
Løb 1, 4X50m Frisvømning Damer, Finaler Årg. 2000-2001 |
Plac. | Navn | Født | Klub | 50m | Opnået | Status | ||||
1 | Rsk Gr. 1 Piger | 2000 | Ringe Svømme Klub | 2:00.56 | ||||||
Amalie Pedersen | 2000 | 29.58 | 29.58 | |||||||
Karoline Kjær | 2001 | 29.97 | 59.55 | |||||||
Louise Høyer-Nissen | 2001 | 33.81 | 1:33.36 | |||||||
Nicoline Ahrentsen | 2000 | 27.20 | 2:00.56 | |||||||
2 | Sto 1 Piger | 2000 | Swim Team Odense | 2:01.83 | ||||||
Mette Bruun-Petersen | 2001 | 28.81 | 28.81 | |||||||
Silja Ösp Logadottir | 2001 | 30.70 | 59.51 | |||||||
Cecilie Baraviec | 2000 | 30.73 | 1:30.24 | |||||||
Gry Floor | 2000 | 31.59 | 2:01.83 | |||||||
3 | Sto 2 Piger | 2000 | Swim Team Odense | 2:11.85 | ||||||
Christine Nielsen | 2001 | 32.21 | 32.21 | |||||||
Sif Floor | 2000 | 31.26 | 1:03.47 | |||||||
Frederikke Olsen | 2000 | 33.64 | 1:37.11 | |||||||
Signe Juul Grønning | 2001 | 34.74 | 2:11.85 | |||||||
4 | Svendborg Piger 2 | 2000 | Svendborg Svømme Klub | 2:17.47 | ||||||
Caroline Worrell | 2001 | 33.85 | 33.85 | |||||||
Anne Sofie Thrane | 2000 | 33.96 | 1:07.81 | |||||||
Victoria Bang | 2001 | 1:09.66 | 2:17.47 | |||||||
Felia Busk | 2000 | 2:17.47 | ||||||||
5 | Tommerup Tøserne 1 | 2000 | Tommerup Svømme Klub | 2:26.96 | ||||||
Kamilla Sigvardt | 2000 | 37.34 | 37.34 | |||||||
Melissa Damsgaard | 2001 | 34.66 | 1:12.00 | |||||||
Cecilie Jensen | 2001 | 41.05 | 1:53.05 | |||||||
Ida Lerche | 2001 | 33.91 | 2:26.96 | |||||||
6 | Sto Piger 3 | 2001 | Swim Team Odense | 2:35.30 | ||||||
Anna Kathrine Skjøth | 2001 | 38.68 | 38.68 | |||||||
Marie Lund Henriksen | 2001 | 39.60 | 1:18.28 | |||||||
Linnea Paludan | 2001 | 37.01 | 1:55.29 | |||||||
Malea Benediktson | 2001 | 40.01 | 2:35.30 | |||||||
7 | Rsk Talent Piger | 2000 | Ringe Svømme Klub | 2:35.92 | ||||||
Julie Krog Christensen | 2001 | 36.47 | 36.47 | |||||||
Emma Nellemose Nielsen | 2001 | 41.13 | 1:17.60 | |||||||
Renee Asbech | 2000 | 40.04 | 1:57.64 | |||||||
Camilla Breum Christensen | 2000 | 38.28 | 2:35.92 | |||||||
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 | Udskriftsdato | 16 marts 2014 |
Licens til Odense Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 09:39 |
Resultat Løb 2 (Finaler) - Pr. aldersgruppe med mellemtider |
Stævne navn | FÅM gruppe 0 og gruppe 1 | Udskriftsdato | 16 marts 2014 | |||
Stævne by | Odense | Udskriftstidspunkt | 09:39 | |||
Arrangør | STO | |||||
Bassin | 25m | |||||
Stævne dato | 15 marts 2014 |
Løb 2, 4X50m Frisvømning Herrer, Finaler Årg. 0-1997 |
Plac. | Navn | Født | Klub | 50m | Opnået | Status | ||||
1 | Rsk Gr. 0 Drenge | 1994 | Ringe Svømme Klub | 2:02.85 | ||||||
Mathias Poulsen | 1996 | 27.11 | 27.11 | |||||||
Jonas Kampp | 1999 | 1:35.74 | 2:02.85 | |||||||
Lasse Lundstrøm | 1999 | |||||||||
Jannik S. Vilhelmsen | 1999 | 2:02.85 | 2:02.85 | |||||||
Løb 2, 4X50m Frisvømning Herrer, Finaler Årg. 1998-1999 |
Plac. | Navn | Født | Klub | 50m | Opnået | Status | ||||
1 | Svendborg Drenge | 1998 | Svendborg Svømme Klub | 1:48.52 | ||||||
Theis Vibskov Kristensen | 1998 | 28.80 | 28.80 | |||||||
Gustav Westerlin Larsen | 1999 | 26.47 | 55.27 | |||||||
Oliver Phil Langsted | 1999 | 27.35 | 1:22.62 | |||||||
Jakob Knoblauch | 1999 | 25.90 | 1:48.52 | |||||||
2 | Rsk Gr. 1 Drenge | 1998 | Ringe Svømme Klub | 1:50.38 | ||||||
Oliver Broholm | 1998 | 25.31 | 25.31 | |||||||
Frederik Larsen | 1998 | 27.47 | 52.78 | |||||||
Anders S. Andreasen | 1998 | 30.35 | 1:23.13 | |||||||
Kristoffer Mikkelsen | 1999 | 27.25 | 1:50.38 | |||||||
3 | Sto Drenge 1 | 1998 | Swim Team Odense | 2:08.08 | ||||||
Armin Sabanovic | 1999 | 30.15 | 30.15 | |||||||
William Møhede Henriksen | 1999 | 1:07.95 | 1:38.10 | |||||||
Magnus Damkier | 1999 | 29.98 | 2:08.08 | |||||||
Lasse Skovning Schmidt | 1998 | 2:08.08 | ||||||||
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 | Udskriftsdato | 16 marts 2014 |
Licens til Odense Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 09:39 |
Resultat Løb 3 (Finaler) - Pr. aldersgruppe uden mellemtider |
Stævne navn | FÅM gruppe 0 og gruppe 1 | Udskriftsdato | 15 marts 2014 | |||
Stævne by | Odense | Udskriftstidspunkt | 11:51 | |||
Arrangør | STO | |||||
Bassin | 25m | |||||
Stævne dato | 15 marts 2014 |
Løb 3, 400m Medley Damer, Finaler Årg. 0-1999 |
Plac. | Navn | Født | Klub | Opnået | Status | |||||
1 | Astrid Koch | 1994 | Ringe Svømme Klub | 5:34.12 | ||||||
Løb 3, 400m Medley Damer, Finaler Årg. 2001-2001 |
Plac. | Navn | Født | Klub | Opnået | Status | |||||
1 | Julie Krog Christensen | 2001 | Ringe Svømme Klub | 7:10.05 | ||||||
- | Louise Høyer-Nissen | 2001 | Ringe Svømme Klub | DNF | ||||||
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 | Udskriftsdato | 15 marts 2014 |
Licens til Odense Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 11:51 |
Resultat Løb 4 (Finaler) - Pr. aldersgruppe uden mellemtider |
Stævne navn | FÅM gruppe 0 og gruppe 1 | Udskriftsdato | 15 marts 2014 | |||
Stævne by | Odense | Udskriftstidspunkt | 11:51 | |||
Arrangør | STO | |||||
Bassin | 25m | |||||
Stævne dato | 15 marts 2014 |
Løb 4, 400m Medley Herrer, Finaler Årg. 1999-1999 |
Plac. | Navn | Født | Klub | Opnået | Status | |||||
1 | Oliver Phil Langsted | 1999 | Svendborg Svømme Klub | 5:11.08 | ||||||
2 | Jannik S. Vilhelmsen | 1999 | Ringe Svømme Klub | 5:40.77 | ||||||
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 | Udskriftsdato | 15 marts 2014 |
Licens til Odense Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 11:51 |
Resultat Løb 5 (Finaler) - Pr. aldersgruppe uden mellemtider |
Stævne navn | FÅM gruppe 0 og gruppe 1 | Udskriftsdato | 15 marts 2014 | |||
Stævne by | Odense | Udskriftstidspunkt | 12:28 | |||
Arrangør | STO | |||||
Bassin | 25m | |||||
Stævne dato | 15 marts 2014 |
Løb 5, 100m Frisvømning Damer, Finaler Årg. 0-1999 |
Plac. | Navn | Født | Klub | Opnået | Status | |||||
1 | Stine Madsen | 1999 | Ringe Svømme Klub | 1:04.38 | ||||||
2 | Frida Frydendal | 1999 | Svendborg Svømme Klub | 1:05.12 | ||||||
3 | Cecilie Lacour Brandstrup | 1994 | Frem Odense | 1:05.39 | ||||||
4 | Matilda Holse | 1998 | Svendborg Svømme Klub | 1:07.63 | ||||||
5 | Mathilde Aagaard Hansen | 1999 | Frem Odense | 1:09.72 | ||||||
6 | Freja Linde | 1999 | Ringe Svømme Klub | 1:10.26 | ||||||
7 | Julie Hansen | 1998 | Ringe Svømme Klub | 1:11.05 | ||||||
8 | Sofie A. Pedersen | 1999 | Odense Svømme Klub | 1:12.01 | ||||||
9 | Karen Brilner Lund | 1999 | Ringe Svømme Klub | 1:12.22 | ||||||
10 | Emma Juul | 1999 | Odense Svømme Klub | 1:12.25 | ||||||
11 | Sidse Thorup | 1999 | Odense Svømme Klub | 1:12.52 | ||||||
12 | Rikke Krebs | 1999 | Ringe Svømme Klub | 1:12.57 | ||||||
13 | Cecilie Ahrentsen | 1998 | Ringe Svømme Klub | 1:12.62 | ||||||
14 | Julie Jørge Jensen | 1999 | Tommerup Svømme Klub | 1:12.71 | ||||||
15 | Anne Hazell Brink | 1999 | O.S.L.F. | 1:13.52 | ||||||
16 | Signe Stærmose | 1999 | Nyborg Svømmeklub | 1:14.20 | ||||||
17 | Katrine Hvistendal Hansen | 1997 | Ringe Svømme Klub | 1:15.04 | ||||||
18 | Anne Sofie Kjeldsen | 1998 | O.S.L.F. | 1:18.90 | ||||||
19 | Sidsel Agger | 1997 | Odense Svømme Klub | 1:19.93 | ||||||
20 | Sofie Hald | 1999 | Frem Odense | 1:22.39 | ||||||
21 | Christina Larsen | 1998 | Tommerup Svømme Klub | 1:48.93 | ||||||
- | Marianne Petersen | 1998 | Odense Svømme Klub | DNS | ||||||
- | Martha Jørgensen | 1998 | O.S.L.F. | DNS | ||||||
- | Nikoline Ørum | 1999 | O.S.L.F. | DNS | ||||||
Løb 5, 100m Frisvømning Damer, Finaler Årg. 2000-2000 |
Plac. | Navn | Født | Klub | Opnået | Status | |||||
1 | Nicoline Ahrentsen | 2000 | Ringe Svømme Klub | 1:03.80 | ||||||
2 | Amalie Pedersen | 2000 | Ringe Svømme Klub | 1:04.87 | ||||||
3 | Freya Ellehus | 2000 | Svendborg Svømme Klub | 1:06.13 | ||||||
4 | Freja Nicholas | 2000 | Frem Odense | 1:06.37 | ||||||
5 | Cecilie Baraviec | 2000 | Odense Svømme Klub | 1:07.57 | ||||||
6 | Gry Floor | 2000 | Odense Svømme Klub | 1:10.00 | ||||||
7 | Emilie Madsen | 2000 | Svendborg Svømme Klub | 1:10.45 | ||||||
8 | Felia Busk | 2000 | Svendborg Svømme Klub | 1:12.18 | ||||||
9 | Anne Sofie Thrane | 2000 | Svendborg Svømme Klub | 1:14.30 | ||||||
10 | Louise Lykke Hansen | 2000 | Nyborg Svømmeklub | 1:17.24 | ||||||
11 | Laura Gyldenkærne | 2000 | Ringe Svømme Klub | 1:19.95 | ||||||
12 | Camilla Vestergaard | 2000 | Nyborg Svømmeklub | 1:20.22 | ||||||
13 | Josefine Andersen | 2000 | Tommerup Svømme Klub | 1:22.01 | ||||||
14 | Kamilla Sigvardt | 2000 | Tommerup Svømme Klub | 1:23.75 | ||||||
15 | Renee Asbech | 2000 | Ringe Svømme Klub | 1:28.67 | ||||||
16 | Camilla Breum Christensen | 2000 | Ringe Svømme Klub | 1:29.96 | ||||||
- | Nanna Nielsen | 2000 | Odense Svømme Klub | DNS | ||||||
Løb 5, 100m Frisvømning Damer, Finaler Årg. 2001-2001 |
Plac. | Navn | Født | Klub | Opnået | Status | |||||
1 | Mette Bruun-Petersen | 2001 | Odense Svømme Klub | 1:02.85 | ||||||
2 | Karoline Kjær | 2001 | Ringe Svømme Klub | 1:06.66 | ||||||
3 | Silja Ösp Logadottir | 2001 | O.S.L.F. | 1:08.30 | ||||||
4 | Helena Avlaja Eriksen | 2001 | Odense Svømme Klub | 1:10.54 | ||||||
5 | Christine Nielsen | 2001 | Odense Svømme Klub | 1:11.97 | ||||||
6 | Camille Hertzog | 2001 | Ringe Svømme Klub | 1:13.03 | ||||||
7 | Caroline Larsen | 2001 | Ringe Svømme Klub | 1:13.66 | ||||||
8 | Ida Lerche | 2001 | Tommerup Svømme Klub | 1:14.04 | ||||||
9 | Caroline Worrell | 2001 | Svendborg Svømme Klub | 1:14.53 | ||||||
10 | Liv Persson | 2001 | Frem Odense | 1:14.89 | ||||||
11 | Sarah Emilie Praëm | 2001 | O.S.L.F. | 1:15.64 | ||||||
12 | Maria Lorenzen | 2001 | Nyborg Svømmeklub | 1:15.79 | ||||||
13 | Sia Linde | 2001 | Ringe Svømme Klub | 1:16.66 | ||||||
14 | Melissa Damsgaard | 2001 | Tommerup Svømme Klub | 1:17.06 | ||||||
15 | Linnea Paludan | 2001 | O.S.L.F. | 1:18.25 | ||||||
16 | Victoria Bang | 2001 | Svendborg Svømme Klub | 1:18.58 | ||||||
17 | Cecilie Jensen | 2001 | Tommerup Svømme Klub | 1:22.07 | ||||||
18 | Frederikke Honore | 2001 | O.S.L.F. | 1:24.06 | ||||||
19 | Anna Lund Petersen | 2001 | Nyborg Svømmeklub | 1:26.79 | ||||||
20 | Anna Kathrine Skjøth | 2001 | O.S.L.F. | 1:26.89 | ||||||
21 | Marie Louise Nielsen | 2001 | Tommerup Svømme Klub | 1:28.91 | ||||||
22 | Malea Benediktson | 2001 | Odense Svømme Klub | 1:29.15 | ||||||
23 | Cille Ingemann Halkjær | 2001 | Nyborg Svømmeklub | 1:32.95 | ||||||
24 | Ellen Marie Vad Iversen | 2001 | Tommerup Svømme Klub | 1:39.53 | ||||||
- | Cecilie Andersen | 2001 | Odense Svømme Klub | DNS | ||||||
- | Frida Hermansen | 2001 | Frem Odense | DNS | ||||||
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 | Udskriftsdato | 15 marts 2014 |
Licens til Odense Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 12:28 |
Resultat Løb 6 (Finaler) - Pr. aldersgruppe uden mellemtider |
Stævne navn | FÅM gruppe 0 og gruppe 1 | Udskriftsdato | 15 marts 2014 | |||
Stævne by | Odense | Udskriftstidspunkt | 12:28 | |||
Arrangør | STO | |||||
Bassin | 25m | |||||
Stævne dato | 15 marts 2014 |
Løb 6, 100m Frisvømning Herrer, Finaler Årg. 0-1997 |
Plac. | Navn | Født | Klub | Opnået | Status | |||||
1 | Anders Trab | 1995 | O.S.L.F. | 55.83 | ||||||
2 | Mathias Poulsen | 1996 | Ringe Svømme Klub | 1:00.97 | ||||||
Løb 6, 100m Frisvømning Herrer, Finaler Årg. 1998-1998 |
Plac. | Navn | Født | Klub | Opnået | Status | |||||
1 | Jacob Schøler | 1998 | Nyborg Svømmeklub | 1:00.33 | ||||||
2 | Frederik Larsen | 1998 | Ringe Svømme Klub | 1:02.23 | ||||||
3 | Theis Vibskov Kristensen | 1998 | Svendborg Svømme Klub | 1:03.13 | ||||||
4 | Lasse Skovning Schmidt | 1998 | Odense Svømme Klub | 1:06.19 | ||||||
5 | Niels Beyer | 1998 | Tommerup Svømme Klub | 1:07.68 | ||||||
Løb 6, 100m Frisvømning Herrer, Finaler Årg. 1999-1999 |
Plac. | Navn | Født | Klub | Opnået | Status | |||||
1 | Oliver Broholm | 1999 | Ringe Svømme Klub | 55.05 | ||||||
2 | Jakob Knoblauch | 1999 | Svendborg Svømme Klub | 57.64 | ||||||
3 | Gustav Westerlin Larsen | 1999 | Svendborg Svømme Klub | 57.91 | ||||||
4 | Oliver Phil Langsted | 1999 | Svendborg Svømme Klub | 59.66 | ||||||
5 | Kristoffer Mikkelsen | 1999 | Ringe Svømme Klub | 1:02.17 | ||||||
6 | Christian Stender | 1999 | Svendborg Svømme Klub | 1:05.37 | ||||||
7 | Armin Sabanovic | 1999 | Odense Svømme Klub | 1:07.28 | ||||||
8 | Magnus Damkier | 1999 | O.S.L.F. | 1:10.99 | ||||||
9 | Nikolai Hynkemejer Maaløe | 1999 | Nyborg Svømmeklub | 1:13.49 | ||||||
10 | William Møhede Henriksen | 1999 | Odense Svømme Klub | 1:14.67 | ||||||
11 | Jonas Kampp | 1999 | Ringe Svømme Klub | 1:28.68 | ||||||
- | Niclas Benjamin Nielsen | 1999 | O.S.L.F. | DNS | ||||||
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 | Udskriftsdato | 15 marts 2014 |
Licens til Odense Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 12:28 |
Resultat Løb 7 (Finaler) - Pr. aldersgruppe uden mellemtider |
Stævne navn | FÅM gruppe 0 og gruppe 1 | Udskriftsdato | 15 marts 2014 | |||
Stævne by | Odense | Udskriftstidspunkt | 12:28 | |||
Arrangør | STO | |||||
Bassin | 25m | |||||
Stævne dato | 15 marts 2014 |
Løb 7, 200m Rygsvømning Damer, Finaler Årg. 0-1999 |
Plac. | Navn | Født | Klub | Opnået | Status | |||||
1 | Emma Hansen | 1999 | Odense Svømme Klub | 2:39.31 | ||||||
2 | Maria Mortensen | 1999 | Ringe Svømme Klub | 2:57.30 | ||||||
3 | Rikke Krebs | 1999 | Ringe Svømme Klub | 2:59.40 | ||||||
4 | Sidsel Agger | 1997 | Odense Svømme Klub | 3:27.84 | ||||||
- | Marianne Petersen | 1998 | Odense Svømme Klub | DNS | ||||||
- | Christina Larsen | 1998 | Tommerup Svømme Klub | DSQ | 2crtag v ven150m | |||||
- | Julie Nellemose Nielsen | 1999 | Ringe Svømme Klub | DSQ | tyvstart | |||||
Løb 7, 200m Rygsvømning Damer, Finaler Årg. 2000-2000 |
Plac. | Navn | Født | Klub | Opnået | Status | |||||
1 | Freja Nicholas | 2000 | Frem Odense | 2:46.51 | ||||||
2 | Frederikke Olsen | 2000 | O.S.L.F. | 2:46.64 | ||||||
3 | Sif Floor | 2000 | Odense Svømme Klub | 2:53.69 | ||||||
4 | Anne Sofie Thrane | 2000 | Svendborg Svømme Klub | 2:58.27 | ||||||
5 | Laura Gyldenkærne | 2000 | Ringe Svømme Klub | 3:09.65 | ||||||
6 | Renee Asbech | 2000 | Ringe Svømme Klub | 3:21.10 | ||||||
- | Kamilla Sigvardt | 2000 | Tommerup Svømme Klub | DSQ | ej fort bev100m | |||||
- | Louise Lykke Hansen | 2000 | Nyborg Svømmeklub | DSQ | ej.fort bev150m | |||||
Løb 7, 200m Rygsvømning Damer, Finaler Årg. 2001-2001 |
Plac. | Navn | Født | Klub | Opnået | Status | |||||
1 | Ida Lerche | 2001 | Tommerup Svømme Klub | 2:54.52 | ||||||
2 | Louise Høyer-Nissen | 2001 | Ringe Svømme Klub | 2:57.68 | ||||||
3 | Caroline Worrell | 2001 | Svendborg Svømme Klub | 3:00.62 | ||||||
4 | Signe Juul Grønning | 2001 | Odense Svømme Klub | 3:10.20 | ||||||
5 | Maria Lorenzen | 2001 | Nyborg Svømmeklub | 3:11.74 | ||||||
6 | Linnea Paludan | 2001 | O.S.L.F. | 3:12.71 | ||||||
7 | Frederikke Honore | 2001 | O.S.L.F. | 3:29.32 | ||||||
8 | Cille Ingemann Halkjær | 2001 | Nyborg Svømmeklub | 3:47.36 | ||||||
- | Julie Krog Christensen | 2001 | Ringe Svømme Klub | DSQ | 2crtag.i.ve125m | |||||
- | Malea Benediktson | 2001 | Odense Svømme Klub | DSQ | Ej.fort.bev25m | |||||
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 | Udskriftsdato | 15 marts 2014 |
Licens til Odense Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 12:28 |
Resultat Løb 8 (Finaler) - Pr. aldersgruppe uden mellemtider |
Stævne navn | FÅM gruppe 0 og gruppe 1 | Udskriftsdato | 15 marts 2014 | |||
Stævne by | Odense | Udskriftstidspunkt | 12:28 | |||
Arrangør | STO | |||||
Bassin | 25m | |||||
Stævne dato | 15 marts 2014 |
Løb 8, 200m Rygsvømning Herrer, Finaler Årg. 1998-1998 |
Plac. | Navn | Født | Klub | Opnået | Status | |||||
1 | Anders S. Andreasen | 1998 | Ringe Svømme Klub | 2:27.05 | ||||||
Løb 8, 200m Rygsvømning Herrer, Finaler Årg. 1999-1999 |
Plac. | Navn | Født | Klub | Opnået | Status | |||||
1 | Jakob Knoblauch | 1999 | Svendborg Svømme Klub | 2:24.24 | ||||||
2 | Lasse Lundstrøm | 1999 | Ringe Svømme Klub | 2:32.95 | ||||||
3 | Emil Teis Sietam | 1999 | O.S.L.F. | 2:42.31 | ||||||
4 | Magnus Damkier | 1999 | O.S.L.F. | 2:57.95 | ||||||
5 | Nikolai Hynkemejer Maaløe | 1999 | Nyborg Svømmeklub | 3:11.08 | ||||||
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 | Udskriftsdato | 15 marts 2014 |
Licens til Odense Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 12:28 |
Resultat Løb 9 (Finaler) - Pr. aldersgruppe uden mellemtider |
Stævne navn | FÅM gruppe 0 og gruppe 1 | Udskriftsdato | 15 marts 2014 | |||
Stævne by | Odense | Udskriftstidspunkt | 13:10 | |||
Arrangør | STO | |||||
Bassin | 25m | |||||
Stævne dato | 15 marts 2014 |
Løb 9, 400m Frisvømning Damer, Finaler Årg. 0-1999 |
Plac. | Navn | Født | Klub | Opnået | Status | |||||
1 | Cecilie Lacour Brandstrup | 1994 | Frem Odense | 4:52.61 | ||||||
2 | Astrid Koch | 1994 | Ringe Svømme Klub | 5:03.71 | ||||||
3 | Frida Frydendal | 1999 | Svendborg Svømme Klub | 5:09.13 | ||||||
4 | Freja Linde | 1999 | Ringe Svømme Klub | 5:23.09 | ||||||
5 | Sofie A. Pedersen | 1999 | Odense Svømme Klub | 5:28.21 | ||||||
6 | Matilda Holse | 1998 | Svendborg Svømme Klub | 5:31.74 | ||||||
7 | Anne Hazell Brink | 1999 | O.S.L.F. | 5:38.99 | ||||||
8 | Sidsel Agger | 1997 | Odense Svømme Klub | 5:52.05 | ||||||
9 | Julie Jørge Jensen | 1999 | Tommerup Svømme Klub | 5:53.68 | ||||||
10 | Katrine Hvistendal Hansen | 1997 | Ringe Svømme Klub | 6:01.82 | ||||||
Løb 9, 400m Frisvømning Damer, Finaler Årg. 2000-2000 |
Plac. | Navn | Født | Klub | Opnået | Status | |||||
1 | Cecilie Baraviec | 2000 | Odense Svømme Klub | 4:57.79 | ||||||
2 | Gry Floor | 2000 | Odense Svømme Klub | 5:16.07 | ||||||
3 | Louise Lykke Hansen | 2000 | Nyborg Svømmeklub | 6:09.18 | ||||||
4 | Josefine Andersen | 2000 | Tommerup Svømme Klub | 6:35.21 | ||||||
5 | Stine Godtfredsen | 2000 | Tommerup Svømme Klub | 7:44.67 | ||||||
Løb 9, 400m Frisvømning Damer, Finaler Årg. 2001-2001 |
Plac. | Navn | Født | Klub | Opnået | Status | |||||
1 | Silja Ösp Logadottir | 2001 | O.S.L.F. | 5:16.35 | ||||||
2 | Helena Avlaja Eriksen | 2001 | Odense Svømme Klub | 5:38.22 | ||||||
3 | Sarah Emilie Praëm | 2001 | O.S.L.F. | 5:40.54 | ||||||
4 | Liv Persson | 2001 | Frem Odense | 5:41.96 | ||||||
5 | Victoria Bang | 2001 | Svendborg Svømme Klub | 5:44.82 | ||||||
6 | Maria Lorenzen | 2001 | Nyborg Svømmeklub | 6:15.27 | ||||||
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 | Udskriftsdato | 15 marts 2014 |
Licens til Odense Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 13:10 |
Resultat Løb 10 (Finaler) - Pr. aldersgruppe uden mellemtider |
Stævne navn | FÅM gruppe 0 og gruppe 1 | Udskriftsdato | 15 marts 2014 | |||
Stævne by | Odense | Udskriftstidspunkt | 12:59 | |||
Arrangør | STO | |||||
Bassin | 25m | |||||
Stævne dato | 15 marts 2014 |
Løb 10, 400m Frisvømning Herrer, Finaler Årg. 1998-1998 |
Plac. | Navn | Født | Klub | Opnået | Status | |||||
1 | Jacob Schøler | 1998 | Nyborg Svømmeklub | 4:53.53 | ||||||
2 | Anders S. Andreasen | 1998 | Ringe Svømme Klub | 5:12.64 | ||||||
Løb 10, 400m Frisvømning Herrer, Finaler Årg. 1999-1999 |
Plac. | Navn | Født | Klub | Opnået | Status | |||||
1 | Gustav Westerlin Larsen | 1999 | Svendborg Svømme Klub | 4:34.95 | ||||||
2 | Jannik S. Vilhelmsen | 1999 | Ringe Svømme Klub | 4:58.93 | ||||||
3 | Jonas Kampp | 1999 | Ringe Svømme Klub | 6:58.59 | ||||||
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 | Udskriftsdato | 15 marts 2014 |
Licens til Odense Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 12:59 |
Resultat Løb 11 (Finaler) - Pr. aldersgruppe uden mellemtider |
Stævne navn | FÅM gruppe 0 og gruppe 1 | Udskriftsdato | 15 marts 2014 | |||
Stævne by | Odense | Udskriftstidspunkt | 13:19 | |||
Arrangør | STO | |||||
Bassin | 25m | |||||
Stævne dato | 15 marts 2014 |
Løb 11, 100m Brystsvømning Damer, Finaler Årg. 0-1999 |
Plac. | Navn | Født | Klub | Opnået | Status | |||||
1 | Sidse Thorup | 1999 | Odense Svømme Klub | 1:26.21 | ||||||
2 | Signe Stærmose | 1999 | Nyborg Svømmeklub | 1:36.88 | ||||||
3 | Anne Sofie Kjeldsen | 1998 | O.S.L.F. | 1:40.36 | ||||||
4 | Christina Larsen | 1998 | Tommerup Svømme Klub | 2:00.59 | ||||||
- | Nikoline Ørum | 1999 | O.S.L.F. | DNS | ||||||
Løb 11, 100m Brystsvømning Damer, Finaler Årg. 2000-2000 |
Plac. | Navn | Født | Klub | Opnået | Status | |||||
1 | Amalie Pedersen | 2000 | Ringe Svømme Klub | 1:20.85 | ||||||
2 | Freya Ellehus | 2000 | Svendborg Svømme Klub | 1:25.83 | ||||||
3 | Emilie Madsen | 2000 | Svendborg Svømme Klub | 1:33.66 | ||||||
4 | Camilla Vestergaard | 2000 | Nyborg Svømmeklub | 1:36.29 | ||||||
5 | Felia Busk | 2000 | Svendborg Svømme Klub | 1:39.01 | ||||||
6 | Josefine Andersen | 2000 | Tommerup Svømme Klub | 1:43.01 | ||||||
7 | Stine Godtfredsen | 2000 | Tommerup Svømme Klub | 2:02.50 | ||||||
8 | Kamilla Sigvardt | 2000 | Tommerup Svømme Klub | 2:04.40 | ||||||
- | Camilla Breum Christensen | 2000 | Ringe Svømme Klub | DNS | ||||||
- | Nanna Nielsen | 2000 | Odense Svømme Klub | DNS | ||||||
Løb 11, 100m Brystsvømning Damer, Finaler Årg. 2001-2001 |
Plac. | Navn | Født | Klub | Opnået | Status | |||||
1 | Mette Bruun-Petersen | 2001 | Odense Svømme Klub | 1:20.92 | ||||||
2 | Christine Nielsen | 2001 | Odense Svømme Klub | 1:25.11 | ||||||
3 | Signe Juul Grønning | 2001 | Odense Svømme Klub | 1:36.37 | ||||||
4 | Caroline Larsen | 2001 | Ringe Svømme Klub | 1:36.72 | ||||||
5 | Camille Hertzog | 2001 | Ringe Svømme Klub | 1:37.23 | ||||||
6 | Cecilie Jensen | 2001 | Tommerup Svømme Klub | 1:37.80 | ||||||
7 | Sia Linde | 2001 | Ringe Svømme Klub | 1:42.56 | ||||||
8 | Melissa Damsgaard | 2001 | Tommerup Svømme Klub | 1:42.79 | ||||||
9 | Ida Lerche | 2001 | Tommerup Svømme Klub | 1:43.89 | ||||||
10 | Marie Lund Henriksen | 2001 | O.S.L.F. | 1:50.12 | ||||||
11 | Ellen Marie Vad Iversen | 2001 | Tommerup Svømme Klub | 1:52.04 | ||||||
12 | Marie Louise Nielsen | 2001 | Tommerup Svømme Klub | 1:53.51 | ||||||
13 | Anna Kathrine Skjøth | 2001 | O.S.L.F. | 1:57.90 | ||||||
14 | Julie Krog Christensen | 2001 | Ringe Svømme Klub | 1:59.29 | ||||||
15 | Cille Ingemann Halkjær | 2001 | Nyborg Svømmeklub | 2:09.03 | ||||||
- | Cecilie Andersen | 2001 | Odense Svømme Klub | DNS | ||||||
- | Frida Hermansen | 2001 | Frem Odense | DNS | ||||||
- | Emma Nellemose Nielsen | 2001 | Ringe Svømme Klub | DSQ | tyvstart | |||||
- | Frederikke Honore | 2001 | O.S.L.F. | DSQ | afslut1håv100m | |||||
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 | Udskriftsdato | 15 marts 2014 |
Licens til Odense Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 13:19 |
Resultat Løb 12 (Finaler) - Pr. aldersgruppe uden mellemtider |
Stævne navn | FÅM gruppe 0 og gruppe 1 | Udskriftsdato | 15 marts 2014 | |||
Stævne by | Odense | Udskriftstidspunkt | 13:54 | |||
Arrangør | STO | |||||
Bassin | 25m | |||||
Stævne dato | 15 marts 2014 |
Løb 12, 100m Brystsvømning Herrer, Finaler Årg. 1998-1998 |
Plac. | Navn | Født | Klub | Opnået | Status | |||||
1 | Frederik Larsen | 1998 | Ringe Svømme Klub | 1:19.24 | ||||||
2 | Lasse Skovning Schmidt | 1998 | Odense Svømme Klub | 1:26.91 | ||||||
3 | Niels Beyer | 1998 | Tommerup Svømme Klub | 1:35.65 | ||||||
Løb 12, 100m Brystsvømning Herrer, Finaler Årg. 1999-1999 |
Plac. | Navn | Født | Klub | Opnået | Status | |||||
1 | Christian Stender | 1999 | Svendborg Svømme Klub | 1:18.62 | ||||||
2 | Kristoffer Mikkelsen | 1999 | Ringe Svømme Klub | 1:30.93 | ||||||
3 | Armin Sabanovic | 1999 | Odense Svømme Klub | 1:33.42 | ||||||
4 | Nikolai Hynkemejer Maaløe | 1999 | Nyborg Svømmeklub | 1:37.97 | ||||||
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 | Udskriftsdato | 15 marts 2014 |
Licens til Odense Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 13:54 |
Resultat Løb 13 (Finaler) - Pr. aldersgruppe uden mellemtider |
Stævne navn | FÅM gruppe 0 og gruppe 1 | Udskriftsdato | 15 marts 2014 | |||
Stævne by | Odense | Udskriftstidspunkt | 13:54 | |||
Arrangør | STO | |||||
Bassin | 25m | |||||
Stævne dato | 15 marts 2014 |
Løb 13, 200m Medley Damer, Finaler Årg. 0-1999 |
Plac. | Navn | Født | Klub | Opnået | Status | |||||
1 | Emma Hansen | 1999 | Odense Svømme Klub | 2:41.81 | ||||||
2 | Karen Brilner Lund | 1999 | Ringe Svømme Klub | 3:02.09 | ||||||
3 | Cecilie Ahrentsen | 1998 | Ringe Svømme Klub | 3:04.53 | ||||||
4 | Anne Hazell Brink | 1999 | O.S.L.F. | 3:05.55 | ||||||
5 | Maria Mortensen | 1999 | Ringe Svømme Klub | 3:05.85 | ||||||
6 | Emma Juul | 1999 | Odense Svømme Klub | 3:11.20 | ||||||
7 | Anne Sofie Kjeldsen | 1998 | O.S.L.F. | 3:11.60 | ||||||
8 | Julie Jørge Jensen | 1999 | Tommerup Svømme Klub | 3:13.05 | ||||||
9 | Julie Nellemose Nielsen | 1999 | Ringe Svømme Klub | 3:13.86 | ||||||
- | Marianne Petersen | 1998 | Odense Svømme Klub | DNS | ||||||
Løb 13, 200m Medley Damer, Finaler Årg. 2000-2000 |
Plac. | Navn | Født | Klub | Opnået | Status | |||||
1 | Nicoline Ahrentsen | 2000 | Ringe Svømme Klub | 2:37.79 | ||||||
2 | Freja Nicholas | 2000 | Frem Odense | 2:44.44 | ||||||
3 | Freya Ellehus | 2000 | Svendborg Svømme Klub | 2:44.83 | ||||||
4 | Cecilie Baraviec | 2000 | Odense Svømme Klub | 2:52.18 | ||||||
5 | Frederikke Olsen | 2000 | O.S.L.F. | 2:54.36 | ||||||
6 | Sif Floor | 2000 | Odense Svømme Klub | 2:56.03 | ||||||
7 | Gry Floor | 2000 | Odense Svømme Klub | 3:03.34 | ||||||
8 | Camilla Breum Christensen | 2000 | Ringe Svømme Klub | 3:49.29 | ||||||
9 | Stine Godtfredsen | 2000 | Tommerup Svømme Klub | 4:10.29 | ||||||
- | Anne Sofie Thrane | 2000 | Svendborg Svømme Klub | DNS | ||||||
- | Nanna Nielsen | 2000 | Odense Svømme Klub | DNS | ||||||
Løb 13, 200m Medley Damer, Finaler Årg. 2001-2001 |
Plac. | Navn | Født | Klub | Opnået | Status | |||||
1 | Karoline Kjær | 2001 | Ringe Svømme Klub | 2:49.50 | ||||||
2 | Melissa Damsgaard | 2001 | Tommerup Svømme Klub | 3:15.77 | ||||||
3 | Sarah Emilie Praëm | 2001 | O.S.L.F. | 3:16.98 | ||||||
4 | Cecilie Jensen | 2001 | Tommerup Svømme Klub | 3:25.69 | ||||||
5 | Malea Benediktson | 2001 | Odense Svømme Klub | 3:29.95 | ||||||
6 | Marie Lund Henriksen | 2001 | O.S.L.F. | 3:40.47 | ||||||
7 | Emma Nellemose Nielsen | 2001 | Ringe Svømme Klub | 3:42.10 | ||||||
8 | Anna Kathrine Skjøth | 2001 | O.S.L.F. | 3:51.73 | ||||||
- | Louise Høyer-Nissen | 2001 | Ringe Svømme Klub | DNS | ||||||
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 | Udskriftsdato | 15 marts 2014 |
Licens til Odense Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 13:54 |
Resultat Løb 14 (Finaler) - Pr. aldersgruppe uden mellemtider |
Stævne navn | FÅM gruppe 0 og gruppe 1 | Udskriftsdato | 15 marts 2014 | |||
Stævne by | Odense | Udskriftstidspunkt | 13:54 | |||
Arrangør | STO | |||||
Bassin | 25m | |||||
Stævne dato | 15 marts 2014 |
Løb 14, 200m Medley Herrer, Finaler Årg. 0-1997 |
Plac. | Navn | Født | Klub | Opnået | Status | |||||
1 | Mathias Poulsen | 1996 | Ringe Svømme Klub | 2:31.06 | ||||||
2 | Anders Trab | 1995 | O.S.L.F. | 2:35.57 | ||||||
Løb 14, 200m Medley Herrer, Finaler Årg. 1998-1998 |
Plac. | Navn | Født | Klub | Opnået | Status | |||||
1 | Anders S. Andreasen | 1998 | Ringe Svømme Klub | 2:35.69 | ||||||
2 | Jacob Schøler | 1998 | Nyborg Svømmeklub | 2:39.48 | ||||||
3 | Theis Vibskov Kristensen | 1998 | Svendborg Svømme Klub | 2:53.55 | ||||||
Løb 14, 200m Medley Herrer, Finaler Årg. 1999-1999 |
Plac. | Navn | Født | Klub | Opnået | Status | |||||
1 | Oliver Broholm | 1999 | Ringe Svømme Klub | 2:20.77 | ||||||
2 | Jakob Knoblauch | 1999 | Svendborg Svømme Klub | 2:26.05 | ||||||
3 | Gustav Westerlin Larsen | 1999 | Svendborg Svømme Klub | 2:28.00 | ||||||
4 | Oliver Phil Langsted | 1999 | Svendborg Svømme Klub | 2:29.59 | ||||||
5 | Lasse Lundstrøm | 1999 | Ringe Svømme Klub | 2:36.19 | ||||||
6 | Kristoffer Mikkelsen | 1999 | Ringe Svømme Klub | 2:52.71 | ||||||
7 | William Møhede Henriksen | 1999 | Odense Svømme Klub | 3:21.10 | ||||||
- | Jonas Kampp | 1999 | Ringe Svømme Klub | DSQ | 2brytagudsv100m | |||||
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 | Udskriftsdato | 15 marts 2014 |
Licens til Odense Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 13:54 |
Resultat Løb 15 (Finaler) - Pr. aldersgruppe uden mellemtider |
Stævne navn | FÅM gruppe 0 og gruppe 1 | Udskriftsdato | 15 marts 2014 | |||
Stævne by | Odense | Udskriftstidspunkt | 13:53 | |||
Arrangør | STO | |||||
Bassin | 25m | |||||
Stævne dato | 15 marts 2014 |
Løb 15, 200m Butterfly Damer, Finaler Årg. 0-1999 |
Plac. | Navn | Født | Klub | Opnået | Status | |||||
1 | Cecilie Lacour Brandstrup | 1994 | Frem Odense | 2:47.07 | ||||||
Løb 15, 200m Butterfly Damer, Finaler Årg. 2001-2001 |
Plac. | Navn | Født | Klub | Opnået | Status | |||||
1 | Liv Persson | 2001 | Frem Odense | 3:09.36 | ||||||
2 | Silja Ösp Logadottir | 2001 | O.S.L.F. | 3:11.11 | ||||||
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 | Udskriftsdato | 15 marts 2014 |
Licens til Odense Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 13:53 |
Resultat Løb 16 (Finaler) - Pr. aldersgruppe med mellemtider |
Stævne navn | FÅM gruppe 0 og gruppe 1 | Udskriftsdato | 15 marts 2014 | |||
Stævne by | Odense | Udskriftstidspunkt | 18:41 | |||
Arrangør | STO | |||||
Bassin | 25m | |||||
Stævne dato | 15 marts 2014 |
Løb 16, 200m Butterfly Herrer, Finaler Årg. 1998-1998 |
Plac. | Navn | Født | Klub | 50m | 100m | 150m | Opnået | Status | ||
1 | Lasse Skovning Schmidt | 1998 | Odense Svømme Klub | 37.56 | 1:21.69 | 2:06.98 | 2:49.73 | |||
2 | Niels Beyer | 1998 | Tommerup Svømme Klub | 44.21 | 1:39.83 | 2:40.10 | 3:42.63 | |||
Løb 16, 200m Butterfly Herrer, Finaler Årg. 1999-1999 |
Plac. | Navn | Født | Klub | 50m | 100m | 150m | Opnået | Status | ||
1 | Emil Teis Sietam | 1999 | O.S.L.F. | 42.94 | 1:34.55 | 2:30.37 | 3:24.86 | |||
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 | Udskriftsdato | 15 marts 2014 |
Licens til Odense Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 18:41 |
Resultat Løb 17 (Finaler) - Pr. aldersgruppe med mellemtider |
Stævne navn | FÅM gruppe 0 og gruppe 1 | Udskriftsdato | 16 marts 2014 | |||
Stævne by | Odense | Udskriftstidspunkt | 09:40 | |||
Arrangør | STO | |||||
Bassin | 25m | |||||
Stævne dato | 15 marts 2014 |
Løb 17, 4X100m Medley Damer, Finaler Årg. 0-1999 |
Plac. | Navn | Født | Klub | 50m | 100m | Opnået | Status | |||
1 | Svendborg Piger 1 | 1999 | Svendborg Svømme Klub | 5:13.56 | ||||||
Anne Sofie Thrane | 2000 | 40.13 | 1:22.99 | 1:22.99 | ||||||
Felia Busk | 2000 | 42.40 | 1:29.36 | 2:52.35 | ||||||
Frida Frydendal | 1999 | 33.67 | 1:12.67 | 4:05.02 | ||||||
Matilda Holse | 1998 | 32.40 | 1:08.54 | 5:13.56 | ||||||
2 | Frem Damer | 1994 | Frem Odense | 5:17.82 | ||||||
Freja Nicholas | 2000 | 38.02 | 1:18.33 | 1:18.33 | ||||||
Mathilde Aagaard Hansen | 1999 | 40.75 | 1:28.59 | 2:46.92 | ||||||
Cecilie Lacour Brandstrup | 1994 | 35.20 | 1:15.65 | 4:02.57 | ||||||
Liv Persson | 2001 | 36.62 | 1:15.25 | 5:17.82 | ||||||
3 | Rsk Gr. 0 Piger | 1994 | Ringe Svømme Klub | 5:19.15 | ||||||
Cecilie Ahrentsen | 1998 | 42.46 | 1:27.69 | 1:27.69 | ||||||
Caroline Larsen | 2001 | 44.51 | 1:35.64 | 3:03.33 | ||||||
Astrid Koch | 1994 | 33.49 | 1:10.52 | 4:13.85 | ||||||
Stine Madsen | 1999 | 31.61 | 1:05.30 | 5:19.15 | ||||||
4 | Sto Piger 4 | 1997 | Swim Team Odense | 5:57.77 | ||||||
Sofie A. Pedersen | 1999 | 40.96 | 1:26.50 | 1:26.50 | ||||||
Anne Sofie Kjeldsen | 1998 | 48.35 | 1:40.80 | 3:07.30 | ||||||
Emma Juul | 1999 | 39.44 | 1:30.97 | 4:38.27 | ||||||
Sidsel Agger | 1997 | 37.16 | 1:19.50 | 5:57.77 | ||||||
5 | Sto Piger 5 | 1999 | Swim Team Odense | 6:07.11 | ||||||
Anne Hazell Brink | 1999 | 43.57 | 1:27.54 | 1:27.54 | ||||||
Anna Kathrine Skjøth | 2001 | 56.49 | 2:01.35 | 3:28.89 | ||||||
Emma Hansen | 1999 | 38.48 | 1:23.61 | 4:52.50 | ||||||
Sidsel Agger | 1997 | 34.97 | 1:14.61 | 6:07.11 | ||||||
6 | Nyborg Piger | 1999 | Nyborg Svømmeklub | 6:15.67 | ||||||
Camilla Vestergaard | 2000 | 1:36.61 | 2:22.41 | 2:22.41 | ||||||
Signe Stærmose | 1999 | 51.94 | 1:40.35 | 4:02.76 | ||||||
Maria Lorenzen | 2001 | 54.84 | 1:32.05 | 5:34.81 | ||||||
Louise Lykke Hansen | 2000 | 40.86 | 40.86 | 6:15.67 | ||||||
7 | Tommerup Tøserne 2 | 1999 | Tommerup Svømme Klub | 7:13.36 | ||||||
Ellen Marie Vad Iversen | 2001 | 55.08 | 1:52.73 | 1:52.73 | ||||||
Stine Godtfredsen | 2000 | 58.91 | 2:01.67 | 3:54.40 | ||||||
Josefine Andersen | 2000 | 50.03 | 1:46.33 | 5:40.73 | ||||||
Marie Louise Nielsen | 2001 | 43.55 | 1:32.63 | 7:13.36 | ||||||
- | Sto Piger 6 | 0 | Swim Team Odense | DNS | ||||||
0 | ||||||||||
0 | ||||||||||
0 | ||||||||||
0 | DNS | |||||||||
Løb 17, 4X100m Medley Damer, Finaler Årg. 2000-2001 |
Plac. | Navn | Født | Klub | 50m | 100m | Opnået | Status | |||
1 | Rsk Gr. 1 Piger | 2000 | Ringe Svømme Klub | 5:07.25 | ||||||
Karoline Kjær | 2001 | 35.89 | 1:15.59 | 1:15.59 | ||||||
Nicoline Ahrentsen | 2000 | 38.05 | 1:57.00 | 3:12.59 | ||||||
Amalie Pedersen | 2000 | 1:15.89 | 1:54.66 | 5:07.25 | ||||||
Louise Høyer-Nissen | 2001 | 5:07.25 | ||||||||
2 | Sto 1 Piger | 2000 | Swim Team Odense | 5:16.72 | ||||||
Frederikke Olsen | 2000 | 38.58 | 1:19.64 | 1:19.64 | ||||||
Christine Nielsen | 2001 | 40.30 | 1:27.01 | 2:46.65 | ||||||
Silja Ösp Logadottir | 2001 | 40.54 | 1:28.27 | 4:14.92 | ||||||
Mette Bruun-Petersen | 2001 | 28.70 | 1:01.80 | 5:16.72 | ||||||
3 | Sto 2 Piger | 2000 | Swim Team Odense | 5:36.11 | ||||||
Gry Floor | 2000 | 41.30 | 1:23.84 | 1:23.84 | ||||||
Signe Juul Grønning | 2001 | 46.89 | 1:39.51 | 3:03.35 | ||||||
Cecilie Baraviec | 2000 | 37.97 | 1:24.39 | 4:27.74 | ||||||
Sif Floor | 2000 | 32.88 | 1:08.37 | 5:36.11 | ||||||
4 | Svendborg Piger 2 | 2000 | Svendborg Svømme Klub | 6:06.67 | ||||||
Caroline Worrell | 2001 | 43.38 | 1:27.67 | 1:27.67 | ||||||
Felia Busk | 2000 | 47.40 | 1:42.21 | 3:09.88 | ||||||
Emilie Madsen | 2000 | 41.51 | 1:33.43 | 4:43.31 | ||||||
Victoria Bang | 2001 | 39.35 | 1:23.36 | 6:06.67 | ||||||
5 | Tommerup Tøserne 1 | 2000 | Tommerup Svømme Klub | 6:21.52 | ||||||
Ida Lerche | 2001 | 41.45 | 1:23.59 | 1:23.59 | ||||||
Cecilie Jensen | 2001 | 49.84 | 1:45.40 | 3:08.99 | ||||||
Melissa Damsgaard | 2001 | 48.44 | 1:48.12 | 4:57.11 | ||||||
Kamilla Sigvardt | 2000 | 39.93 | 1:24.41 | 6:21.52 | ||||||
6 | Sto Piger 3 | 2001 | Swim Team Odense | 6:37.82 | ||||||
Frederikke Honore | 2001 | 46.58 | 1:38.70 | 1:38.70 | ||||||
Marie Lund Henriksen | 2001 | 53.83 | 1:52.99 | 3:31.69 | ||||||
Malea Benediktson | 2001 | 49.76 | 1:47.96 | 5:19.65 | ||||||
Linnea Paludan | 2001 | 36.91 | 1:18.17 | 6:37.82 | ||||||
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 | Udskriftsdato | 16 marts 2014 |
Licens til Odense Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 09:40 |
Resultat Løb 18 (Finaler) - Pr. aldersgruppe med mellemtider |
Stævne navn | FÅM gruppe 0 og gruppe 1 | Udskriftsdato | 16 marts 2014 | |||
Stævne by | Odense | Udskriftstidspunkt | 09:40 | |||
Arrangør | STO | |||||
Bassin | 25m | |||||
Stævne dato | 15 marts 2014 |
Løb 18, 4X100m Medley Herrer, Finaler Årg. 0-1997 |
Plac. | Navn | Født | Klub | 50m | 100m | Opnået | Status | |||
1 | Rsk Gr. 0 Drenge | 1994 | Ringe Svømme Klub | 5:03.22 | ||||||
Rune Jensen | 1997 | 37.00 | 1:19.27 | 1:19.27 | ||||||
Jannik S. Vilhelmsen | 1999 | 40.09 | 1:25.90 | 2:45.17 | ||||||
Mathias Poulsen | 1996 | 33.20 | 1:13.47 | 3:58.64 | ||||||
Kristoffer Mikkelsen | 1999 | 30.12 | 1:04.58 | 5:03.22 | ||||||
Løb 18, 4X100m Medley Herrer, Finaler Årg. 1998-1999 |
Plac. | Navn | Født | Klub | 50m | 100m | Opnået | Status | |||
1 | Svendborg Drenge | 1998 | Svendborg Svømme Klub | 4:35.47 | ||||||
Jakob Knoblauch | 1999 | 32.63 | 1:08.13 | 1:08.13 | ||||||
Christian Stender | 1999 | 37.15 | 1:19.22 | 2:27.35 | ||||||
Oliver Phil Langsted | 1999 | 32.16 | 1:08.37 | 3:35.72 | ||||||
Gustav Westerlin Larsen | 1999 | 28.36 | 59.75 | 4:35.47 | ||||||
2 | Rsk Gr. 1 Drenge | 1998 | Ringe Svømme Klub | 4:39.34 | ||||||
Oliver Broholm | 1998 | 30.46 | 1:04.26 | 1:04.26 | ||||||
Lasse Lundstrøm | 1999 | 39.31 | 1:23.46 | 2:27.72 | ||||||
Anders S. Andreasen | 1998 | 31.69 | 1:11.85 | 3:39.57 | ||||||
Frederik Larsen | 1998 | 27.97 | 59.77 | 4:39.34 | ||||||
3 | Sto Drenge 1 | 1998 | Swim Team Odense | 5:32.42 | ||||||
Magnus Damkier | 1999 | 39.06 | 1:21.14 | 1:21.14 | ||||||
William Møhede Henriksen | 1999 | 52.21 | 1:46.05 | 3:07.19 | ||||||
Lasse Skovning Schmidt | 1998 | 36.02 | 1:16.69 | 4:23.88 | ||||||
Armin Sabanovic | 1999 | 32.19 | 1:08.54 | 5:32.42 | ||||||
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 | Udskriftsdato | 16 marts 2014 |
Licens til Odense Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 09:40 |
Resultat Løb 19 (Finaler) - Pr. aldersgruppe med mellemtider |
Stævne navn | FÅM gruppe 0 og gruppe 1 | Udskriftsdato | 16 marts 2014 | |||
Stævne by | Odense | Udskriftstidspunkt | 11:22 | |||
Arrangør | STO | |||||
Bassin | 25m | |||||
Stævne dato | 15 marts 2014 |
Løb 19, 4X50m Medley Damer, Finaler Årg. 0-1999 |
Plac. | Navn | Født | Klub | 50m | Opnået | Status | ||||
1 | Svendborg Piger 1 | 1999 | Svendborg Svømme Klub | 2:20.29 | ||||||
Anne Sofie Thrane | 2000 | 38.26 | 38.26 | |||||||
Freya Ellehus | 2000 | 40.15 | 1:18.41 | |||||||
Frida Frydendal | 1999 | 31.95 | 1:50.36 | |||||||
Matilda Holse | 1998 | 29.93 | 2:20.29 | |||||||
2 | Rsk Gr. 0 Piger | 1994 | Ringe Svømme Klub | 2:20.96 | ||||||
Astrid Koch | 1994 | 35.51 | 35.51 | |||||||
Caroline Larsen | 2001 | 42.91 | 1:18.42 | |||||||
Stine Madsen | 1999 | 31.36 | 1:49.78 | |||||||
Freja Linde | 1999 | 31.18 | 2:20.96 | |||||||
3 | Frem Damer | 1994 | Frem Odense | 2:24.49 | ||||||
Freja Nicholas | 2000 | 36.40 | 36.40 | |||||||
Mathilde Aagaard Hansen | 1999 | 40.19 | 1:16.59 | |||||||
Cecilie Lacour Brandstrup | 1994 | 33.70 | 1:50.29 | |||||||
Liv Persson | 2001 | 34.20 | 2:24.49 | |||||||
4 | Sto Piger 4 | 1997 | Swim Team Odense | 2:35.60 | ||||||
Emma Hansen | 1999 | 33.75 | 33.75 | |||||||
Signe Juul Grønning | 2001 | 43.94 | 1:17.69 | |||||||
Sarah Emilie Praëm | 2001 | 44.49 | 2:02.18 | |||||||
Sidse Thorup | 1999 | 33.42 | 2:35.60 | |||||||
5 | Sto Piger 5 | 1999 | Swim Team Odense | 2:38.51 | ||||||
Anne Hazell Brink | 1999 | 39.64 | 39.64 | |||||||
Sofie A. Pedersen | 1999 | 44.99 | 1:24.63 | |||||||
Emma Juul | 1999 | 36.53 | 2:01.16 | |||||||
Sidsel Agger | 1997 | 37.35 | 2:38.51 | |||||||
6 | Tommerup Tøserne 2 | 1998 | Tommerup Svømme Klub | 3:17.71 | ||||||
Ellen Marie Vad Iversen | 2001 | 50.32 | 50.32 | |||||||
Christina Larsen | 1998 | 57.83 | 1:48.15 | |||||||
Stine Godtfredsen | 2000 | 49.23 | 2:37.38 | |||||||
Marie Louise Nielsen | 2001 | 40.33 | 3:17.71 | |||||||
Løb 19, 4X50m Medley Damer, Finaler Årg. 2000-2001 |
Plac. | Navn | Født | Klub | 50m | Opnået | Status | ||||
1 | Rsk Gr. 1 Piger | 2000 | Ringe Svømme Klub | 2:16.60 | ||||||
Karoline Kjær | 2001 | 33.70 | 33.70 | |||||||
Nicoline Ahrentsen | 2000 | 36.11 | 1:09.81 | |||||||
Amalie Pedersen | 2000 | 33.54 | 1:43.35 | |||||||
Louise Høyer-Nissen | 2001 | 33.25 | 2:16.60 | |||||||
2 | Sto 1 Piger | 2000 | Swim Team Odense | 2:18.96 | ||||||
Frederikke Olsen | 2000 | 36.94 | 36.94 | |||||||
Mette Bruun-Petersen | 2001 | 36.00 | 1:12.94 | |||||||
Silja Ösp Logadottir | 2001 | 35.39 | 1:48.33 | |||||||
Cecilie Baraviec | 2000 | 30.63 | 2:18.96 | |||||||
3 | Sto 2 Piger | 2000 | Swim Team Odense | 2:28.32 | ||||||
Sif Floor | 2000 | 38.14 | 38.14 | |||||||
Christine Nielsen | 2001 | 39.44 | 1:17.58 | |||||||
Gry Floor | 2000 | 39.35 | 1:56.93 | |||||||
Helena Avlaja Eriksen | 2001 | 31.39 | 2:28.32 | |||||||
4 | Svendborg Piger 2 | 2000 | Svendborg Svømme Klub | 2:40.01 | ||||||
Caroline Worrell | 2001 | 40.94 | 40.94 | |||||||
Felia Busk | 2000 | 45.73 | 1:26.67 | |||||||
Emilie Madsen | 2000 | 38.39 | 2:05.06 | |||||||
Victoria Bang | 2001 | 34.95 | 2:40.01 | |||||||
5 | Nyborg Piger | 2000 | Nyborg Svømmeklub | 2:41.31 | ||||||
Amalie Lund | 2001 | 41.85 | 41.85 | |||||||
Camilla Vestergaard | 2000 | 43.08 | 1:24.93 | |||||||
Maria Lorenzen | 2001 | 41.14 | 2:06.07 | |||||||
Louise Lykke Hansen | 2000 | 35.24 | 2:41.31 | |||||||
6 | Tommerup Tøserne 1 | 2000 | Tommerup Svømme Klub | 2:44.91 | ||||||
Ida Lerche | 2001 | 38.20 | 38.20 | |||||||
Cecilie Jensen | 2001 | 45.40 | 1:23.60 | |||||||
Josefine Andersen | 2000 | 44.67 | 2:08.27 | |||||||
Kamilla Sigvardt | 2000 | 36.64 | 2:44.91 | |||||||
7 | Sto Piger 3 | 2001 | Swim Team Odense | 2:55.45 | ||||||
Frederikke Honore | 2001 | 43.21 | 43.21 | |||||||
Marie Lund Henriksen | 2001 | 53.17 | 1:36.38 | |||||||
Malea Benediktson | 2001 | 43.23 | 2:19.61 | |||||||
Linnea Paludan | 2001 | 35.84 | 2:55.45 | |||||||
8 | Rsk Talent Piger | 2000 | Ringe Svømme Klub | 3:03.27 | ||||||
Camilla Breum Christensen | 2000 | 49.64 | 49.64 | |||||||
Emma Nellemose Nielsen | 2001 | 47.07 | 1:36.71 | |||||||
Julie Krog Christensen | 2001 | 47.65 | 2:24.36 | |||||||
Renee Asbech | 2000 | 38.91 | 3:03.27 | |||||||
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 | Udskriftsdato | 16 marts 2014 |
Licens til Odense Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 11:22 |
Resultat Løb 20 (Finaler) - Pr. aldersgruppe med mellemtider |
Stævne navn | FÅM gruppe 0 og gruppe 1 | Udskriftsdato | 16 marts 2014 | |||
Stævne by | Odense | Udskriftstidspunkt | 11:22 | |||
Arrangør | STO | |||||
Bassin | 25m | |||||
Stævne dato | 15 marts 2014 |
Løb 20, 4X50m Medley Herrer, Finaler Årg. 0-1997 |
Plac. | Navn | Født | Klub | 50m | Opnået | Status | ||||
1 | Rsk Gr. 0 Drenge | 1994 | Ringe Svømme Klub | 2:10.02 | ||||||
Jannik S. Vilhelmsen | 1999 | 33.42 | 33.42 | |||||||
Anders S. Andreasen | 1998 | 36.87 | 1:10.29 | |||||||
Mathias Poulsen | 1996 | 31.41 | 1:41.70 | |||||||
Kristoffer Mikkelsen | 1999 | 28.32 | 2:10.02 | |||||||
Løb 20, 4X50m Medley Herrer, Finaler Årg. 1998-1999 |
Plac. | Navn | Født | Klub | 50m | Opnået | Status | ||||
1 | Rsk Gr. 1 Drenge | 1998 | Ringe Svømme Klub | 1:59.94 | ||||||
Lasse Lundstrøm | 1999 | 33.03 | 33.03 | |||||||
Frederik Larsen | 1998 | 34.32 | 1:07.35 | |||||||
Oliver Broholm | 1998 | 26.77 | 1:34.12 | |||||||
August Korsgaard | 1999 | 25.82 | 1:59.94 | |||||||
2 | Svendborg Drenge | 1998 | Svendborg Svømme Klub | 2:06.28 | ||||||
Gustav Westerlin Larsen | 1999 | 30.85 | 30.85 | |||||||
Christian Stender | 1999 | 36.24 | 1:07.09 | |||||||
Oliver Phil Langsted | 1999 | 30.81 | 1:37.90 | |||||||
Theis Vibskov Kristensen | 1998 | 28.38 | 2:06.28 | |||||||
3 | Sto Drenge 1 | 1998 | Swim Team Odense | 2:27.86 | ||||||
Magnus Damkier | 1999 | 37.74 | 37.74 | |||||||
Lasse Skovning Schmidt | 1998 | 39.90 | 1:17.64 | |||||||
Armin Sabanovic | 1999 | 34.67 | 1:52.31 | |||||||
William Møhede Henriksen | 1999 | 35.55 | 2:27.86 | |||||||
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 | Udskriftsdato | 16 marts 2014 |
Licens til Odense Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 11:22 |
Resultat Løb 21 (Finaler) - Pr. aldersgruppe med mellemtider |
Stævne navn | FÅM gruppe 0 og gruppe 1 | Udskriftsdato | 16 marts 2014 | |||
Stævne by | Odense | Udskriftstidspunkt | 12:22 | |||
Arrangør | STO | |||||
Bassin | 25m | |||||
Stævne dato | 15 marts 2014 |
Løb 21, 50m Frisvømning Damer, Finaler Årg. 0-1999 |
Plac. | Navn | Født | Klub | Opnået | Status | |||||
1 | Emma Hansen | 1999 | Odense Svømme Klub | 29.45 | ||||||
2 | Astrid Koch | 1994 | Ringe Svømme Klub | 29.63 | ||||||
3 | Stine Madsen | 1999 | Ringe Svømme Klub | 29.85 | ||||||
4 | Matilda Holse | 1998 | Svendborg Svømme Klub | 30.36 | ||||||
5 | Cecilie Lacour Brandstrup | 1994 | Frem Odense | 30.39 | ||||||
6 | Mathilde Aagaard Hansen | 1999 | Frem Odense | 31.23 | ||||||
7 | Signe Stærmose | 1999 | Nyborg Svømmeklub | 32.28 | ||||||
8 | Karen Brilner Lund | 1999 | Ringe Svømme Klub | 32.48 | ||||||
9 | Emma Juul | 1999 | Odense Svømme Klub | 32.65 | ||||||
10 | Katrine Hvistendal Hansen | 1997 | Ringe Svømme Klub | 32.66 | ||||||
11 | Sidse Thorup | 1999 | Odense Svømme Klub | 32.93 | ||||||
12 | Julie Hansen | 1998 | Ringe Svømme Klub | 33.32 | ||||||
13 | Maria Mortensen | 1999 | Ringe Svømme Klub | 34.39 | ||||||
14 | Laura Wolf Andersen | 1998 | Ringe Svømme Klub | 36.04 | ||||||
15 | Sidsel Agger | 1997 | Odense Svømme Klub | 36.97 | ||||||
16 | Erica Jensen | 1998 | Ringe Svømme Klub | 37.64 | ||||||
Løb 21, 50m Frisvømning Damer, Finaler Årg. 2000-2000 |
Plac. | Navn | Født | Klub | Opnået | Status | |||||
1 | Nicoline Ahrentsen | 2000 | Ringe Svømme Klub | 28.57 | ||||||
2 | Amalie Pedersen | 2000 | Ringe Svømme Klub | 29.89 | ||||||
3 | Freya Ellehus | 2000 | Svendborg Svømme Klub | 30.66 | ||||||
4 | Emilie Madsen | 2000 | Svendborg Svømme Klub | 32.23 | ||||||
5 | Felia Busk | 2000 | Svendborg Svømme Klub | 32.46 | ||||||
6 | Gry Floor | 2000 | Odense Svømme Klub | 32.78 | ||||||
7 | Frederikke Olsen | 2000 | O.S.L.F. | 32.95 | ||||||
8 | Louise Lykke Hansen | 2000 | Nyborg Svømmeklub | 34.95 | ||||||
9 | Camilla Vestergaard | 2000 | Nyborg Svømmeklub | 37.02 | ||||||
10 | Renee Asbech | 2000 | Ringe Svømme Klub | 40.16 | ||||||
11 | Stine Godtfredsen | 2000 | Tommerup Svømme Klub | 40.43 | ||||||
Løb 21, 50m Frisvømning Damer, Finaler Årg. 2001-2001 |
Plac. | Navn | Født | Klub | Opnået | Status | |||||
1 | Karoline Kjær | 2001 | Ringe Svømme Klub | 30.35 | ||||||
2 | Silja Ösp Logadottir | 2001 | O.S.L.F. | 31.47 | ||||||
3 | Helena Avlaja Eriksen | 2001 | Odense Svømme Klub | 31.92 | ||||||
4 | Christine Nielsen | 2001 | Odense Svømme Klub | 32.09 | ||||||
5 | Alberte Korsgaard | 2001 | Ringe Svømme Klub | 33.00 | ||||||
6 | Ida Lerche | 2001 | Tommerup Svømme Klub | 33.13 | ||||||
7 | Caroline Larsen | 2001 | Ringe Svømme Klub | 33.90 | ||||||
8 | Caroline Worrell | 2001 | Svendborg Svømme Klub | 33.91 | ||||||
9 | Camille Hertzog | 2001 | Ringe Svømme Klub | 33.95 | ||||||
10 | Sarah Emilie Praëm | 2001 | O.S.L.F. | 34.39 | ||||||
11 | Sia Linde | 2001 | Ringe Svømme Klub | 34.79 | ||||||
12 | Maria Lorenzen | 2001 | Nyborg Svømmeklub | 34.95 | ||||||
13 | Liv Persson | 2001 | Frem Odense | 35.23 | ||||||
14 | Victoria Bang | 2001 | Svendborg Svømme Klub | 35.95 | ||||||
15 | Linnea Paludan | 2001 | O.S.L.F. | 36.79 | ||||||
16 | Anna Lund Petersen | 2001 | Nyborg Svømmeklub | 38.80 | ||||||
17 | Anna Kathrine Skjøth | 2001 | O.S.L.F. | 39.57 | ||||||
18 | Marie Lund Henriksen | 2001 | O.S.L.F. | 40.13 | ||||||
19 | Marie Louise Nielsen | 2001 | Tommerup Svømme Klub | 40.68 | ||||||
20 | Cille Ingemann Halkjær | 2001 | Nyborg Svømmeklub | 41.30 | ||||||
21 | Vivi Nguyen | 2001 | Frem Odense | 41.71 | ||||||
22 | Emma Nellemose Nielsen | 2001 | Ringe Svømme Klub | 42.76 | ||||||
23 | Malea Benediktson | 2001 | Odense Svømme Klub | 42.99 | ||||||
24 | Ellen Marie Vad Iversen | 2001 | Tommerup Svømme Klub | 43.03 | ||||||
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 | Udskriftsdato | 16 marts 2014 |
Licens til Odense Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 12:22 |
Resultat Løb 22 (Finaler) - Pr. aldersgruppe med mellemtider |
Stævne navn | FÅM gruppe 0 og gruppe 1 | Udskriftsdato | 16 marts 2014 | |||
Stævne by | Odense | Udskriftstidspunkt | 12:22 | |||
Arrangør | STO | |||||
Bassin | 25m | |||||
Stævne dato | 15 marts 2014 |
Løb 22, 50m Frisvømning Herrer, Finaler Årg. 0-1997 |
Plac. | Navn | Født | Klub | Opnået | Status | |||||
1 | Anders Trab | 1995 | O.S.L.F. | 26.53 | ||||||
2 | Mathias Poulsen | 1996 | Ringe Svømme Klub | 27.14 | ||||||
Løb 22, 50m Frisvømning Herrer, Finaler Årg. 1998-1998 |
Plac. | Navn | Født | Klub | Opnået | Status | |||||
1 | Frederik Larsen | 1998 | Ringe Svømme Klub | 27.36 | ||||||
2 | Jacob Schøler | 1998 | Nyborg Svømmeklub | 27.95 | ||||||
3 | Anders S. Andreasen | 1998 | Ringe Svømme Klub | 28.06 | ||||||
4 | Theis Vibskov Kristensen | 1998 | Svendborg Svømme Klub | 28.84 | ||||||
5 | Lasse Skovning Schmidt | 1998 | Odense Svømme Klub | 30.44 | ||||||
Løb 22, 50m Frisvømning Herrer, Finaler Årg. 1999-1999 |
Plac. | Navn | Født | Klub | Opnået | Status | |||||
1 | Oliver Broholm | 1999 | Ringe Svømme Klub | 25.40 | ||||||
2 | August Korsgaard | 1999 | Ringe Svømme Klub | 25.42 | ||||||
3 | Gustav Westerlin Larsen | 1999 | Svendborg Svømme Klub | 27.29 | ||||||
4 | Kristoffer Mikkelsen | 1999 | Ringe Svømme Klub | 27.80 | ||||||
5 | Oliver Phil Langsted | 1999 | Svendborg Svømme Klub | 28.01 | ||||||
6 | Jannik S. Vilhelmsen | 1999 | Ringe Svømme Klub | 29.46 | ||||||
7 | Emil Teis Sietam | 1999 | O.S.L.F. | 29.86 | ||||||
8 | Armin Sabanovic | 1999 | Odense Svømme Klub | 30.22 | ||||||
9 | Christian Stender | 1999 | Svendborg Svømme Klub | 30.40 | ||||||
10 | Magnus Damkier | 1999 | O.S.L.F. | 33.20 | ||||||
11 | William Møhede Henriksen | 1999 | Odense Svømme Klub | 34.43 | ||||||
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 | Udskriftsdato | 16 marts 2014 |
Licens til Odense Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 12:22 |
Resultat Løb 23 (Finaler) - Pr. aldersgruppe med mellemtider |
Stævne navn | FÅM gruppe 0 og gruppe 1 | Udskriftsdato | 16 marts 2014 | |||
Stævne by | Odense | Udskriftstidspunkt | 12:22 | |||
Arrangør | STO | |||||
Bassin | 25m | |||||
Stævne dato | 15 marts 2014 |
Løb 23, 100m Rygsvømning Damer, Finaler Årg. 0-1999 |
Plac. | Navn | Født | Klub | 50m | Opnået | Status | ||||
1 | Freja Linde | 1999 | Ringe Svømme Klub | 38.38 | 1:18.86 | |||||
2 | Sofie A. Pedersen | 1999 | Odense Svømme Klub | 40.63 | 1:23.55 | |||||
3 | Anne Hazell Brink | 1999 | O.S.L.F. | 40.92 | 1:23.68 | |||||
4 | Marie B. Johansen | 1999 | Ringe Svømme Klub | 45.54 | 1:32.95 | |||||
5 | Erica Jensen | 1998 | Ringe Svømme Klub | 48.08 | 1:38.08 | |||||
6 | Christina Larsen | 1998 | Tommerup Svømme Klub | 1:01.63 | 2:00.74 | |||||
Løb 23, 100m Rygsvømning Damer, Finaler Årg. 2000-2000 |
Plac. | Navn | Født | Klub | 50m | Opnået | Status | ||||
1 | Freja Nicholas | 2000 | Frem Odense | 37.28 | 1:16.52 | |||||
2 | Cecilie Baraviec | 2000 | Odense Svømme Klub | 38.49 | 1:19.33 | |||||
3 | Sif Floor | 2000 | Odense Svømme Klub | 39.83 | 1:21.55 | |||||
4 | Gry Floor | 2000 | Odense Svømme Klub | 40.56 | 1:21.62 | |||||
5 | Anne Sofie Thrane | 2000 | Svendborg Svømme Klub | 41.11 | 1:25.13 | |||||
6 | Josefine Andersen | 2000 | Tommerup Svømme Klub | 48.68 | 1:33.80 | |||||
7 | Camilla Vestergaard | 2000 | Nyborg Svømmeklub | 1:34.00 | 1:34.00 | |||||
8 | Kamilla Sigvardt | 2000 | Tommerup Svømme Klub | 47.73 | 1:35.21 | |||||
9 | Renee Asbech | 2000 | Ringe Svømme Klub | 1:35.71 | 1:35.71 | |||||
Løb 23, 100m Rygsvømning Damer, Finaler Årg. 2001-2001 |
Plac. | Navn | Født | Klub | 50m | Opnået | Status | ||||
1 | Mette Bruun-Petersen | 2001 | Odense Svømme Klub | 35.85 | 1:14.08 | |||||
2 | Louise Høyer-Nissen | 2001 | Ringe Svømme Klub | 40.26 | 1:20.87 | |||||
3 | Ida Lerche | 2001 | Tommerup Svømme Klub | 40.23 | 1:21.46 | |||||
4 | Caroline Worrell | 2001 | Svendborg Svømme Klub | 43.98 | 1:28.03 | |||||
5 | Signe Juul Grønning | 2001 | Odense Svømme Klub | 43.39 | 1:30.26 | |||||
6 | Amalie Lund | 2001 | Nyborg Svømmeklub | 44.27 | 1:30.40 | |||||
7 | Linnea Paludan | 2001 | O.S.L.F. | 45.66 | 1:32.22 | |||||
8 | Julie Krog Christensen | 2001 | Ringe Svømme Klub | 47.29 | 1:35.99 | |||||
9 | Marie Lund Henriksen | 2001 | O.S.L.F. | 48.03 | 1:36.73 | |||||
10 | Frederikke Honore | 2001 | O.S.L.F. | 46.52 | 1:37.47 | |||||
11 | Cecilie Jensen | 2001 | Tommerup Svømme Klub | 48.96 | 1:41.19 | |||||
12 | Anna Lund Petersen | 2001 | Nyborg Svømmeklub | 49.35 | 1:42.69 | |||||
13 | Cille Ingemann Halkjær | 2001 | Nyborg Svømmeklub | 51.43 | 1:44.52 | |||||
14 | Emma Nellemose Nielsen | 2001 | Ringe Svømme Klub | 53.84 | 1:49.01 | |||||
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 | Udskriftsdato | 16 marts 2014 |
Licens til Odense Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 12:22 |
Resultat Løb 24 (Finaler) - Pr. aldersgruppe med mellemtider |
Stævne navn | FÅM gruppe 0 og gruppe 1 | Udskriftsdato | 16 marts 2014 | |||
Stævne by | Odense | Udskriftstidspunkt | 12:22 | |||
Arrangør | STO | |||||
Bassin | 25m | |||||
Stævne dato | 15 marts 2014 |
Løb 24, 100m Rygsvømning Herrer, Finaler Årg. 1998-1998 |
Plac. | Navn | Født | Klub | 50m | Opnået | Status | ||||
1 | Lasse Skovning Schmidt | 1998 | Odense Svømme Klub | 37.83 | 1:16.65 | |||||
2 | Niels Beyer | 1998 | Tommerup Svømme Klub | 39.57 | 1:21.50 | |||||
Løb 24, 100m Rygsvømning Herrer, Finaler Årg. 1999-1999 |
Plac. | Navn | Født | Klub | 50m | Opnået | Status | ||||
1 | Lasse Lundstrøm | 1999 | Ringe Svømme Klub | 33.75 | 1:09.97 | |||||
2 | Armin Sabanovic | 1999 | Odense Svømme Klub | 41.16 | 1:22.85 | |||||
3 | Jonas Kampp | 1999 | Ringe Svømme Klub | 1:42.12 | 1:42.12 | |||||
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 | Udskriftsdato | 16 marts 2014 |
Licens til Odense Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 12:22 |
Resultat Løb 25 (Finaler) - Pr. aldersgruppe med mellemtider |
Stævne navn | FÅM gruppe 0 og gruppe 1 | Udskriftsdato | 16 marts 2014 | |||
Stævne by | Odense | Udskriftstidspunkt | 12:22 | |||
Arrangør | STO | |||||
Bassin | 25m | |||||
Stævne dato | 15 marts 2014 |
Løb 25, 100m Medley Damer, Finaler Årg. 0-1999 |
Plac. | Navn | Født | Klub | 50m | Opnået | Status | ||||
1 | Stine Madsen | 1999 | Ringe Svømme Klub | 34.12 | 1:14.27 | |||||
2 | Emma Hansen | 1999 | Odense Svømme Klub | 34.55 | 1:14.73 | |||||
3 | Frida Frydendal | 1999 | Svendborg Svømme Klub | 34.83 | 1:16.81 | |||||
4 | Cecilie Lacour Brandstrup | 1994 | Frem Odense | 36.39 | 1:17.90 | |||||
5 | Sidse Thorup | 1999 | Odense Svømme Klub | 37.19 | 1:18.47 | |||||
6 | Matilda Holse | 1998 | Svendborg Svømme Klub | 35.49 | 1:18.85 | |||||
7 | Maria Mortensen | 1999 | Ringe Svømme Klub | 41.49 | 1:25.93 | |||||
8 | Sofie A. Pedersen | 1999 | Odense Svømme Klub | 41.26 | 1:29.22 | |||||
9 | Emma Juul | 1999 | Odense Svømme Klub | 40.92 | 1:30.40 | |||||
10 | Laura Wolf Andersen | 1998 | Ringe Svømme Klub | 44.34 | 1:33.95 | |||||
11 | Erica Jensen | 1998 | Ringe Svømme Klub | 47.54 | 1:41.29 | |||||
12 | Christina Larsen | 1998 | Tommerup Svømme Klub | 1:06.89 | 2:10.23 | |||||
Løb 25, 100m Medley Damer, Finaler Årg. 2000-2000 |
Plac. | Navn | Født | Klub | 50m | Opnået | Status | ||||
1 | Nicoline Ahrentsen | 2000 | Ringe Svømme Klub | 35.78 | 1:13.30 | |||||
2 | Amalie Pedersen | 2000 | Ringe Svømme Klub | 35.50 | 1:13.95 | |||||
3 | Freya Ellehus | 2000 | Svendborg Svømme Klub | 36.72 | 1:17.01 | |||||
4 | Emilie Madsen | 2000 | Svendborg Svømme Klub | 40.70 | 1:25.03 | |||||
5 | Anne Sofie Thrane | 2000 | Svendborg Svømme Klub | 39.14 | 1:26.78 | |||||
6 | Louise Lykke Hansen | 2000 | Nyborg Svømmeklub | 44.66 | 1:31.62 | |||||
7 | Laura Gyldenkærne | 2000 | Ringe Svømme Klub | 43.08 | 1:33.09 | |||||
8 | Josefine Andersen | 2000 | Tommerup Svømme Klub | 48.26 | 1:37.04 | |||||
9 | Renee Asbech | 2000 | Ringe Svømme Klub | 45.76 | 1:37.97 | |||||
10 | Kamilla Sigvardt | 2000 | Tommerup Svømme Klub | 46.88 | 1:39.00 | |||||
11 | Camilla Breum Christensen | 2000 | Ringe Svømme Klub | 51.03 | 1:43.14 | |||||
Løb 25, 100m Medley Damer, Finaler Årg. 2001-2001 |
Plac. | Navn | Født | Klub | 50m | Opnået | Status | ||||
1 | Karoline Kjær | 2001 | Ringe Svømme Klub | 34.94 | 1:16.74 | |||||
2 | Camille Hertzog | 2001 | Ringe Svømme Klub | 38.44 | 1:22.47 | |||||
3 | Alberte Korsgaard | 2001 | Ringe Svømme Klub | 40.77 | 1:25.51 | |||||
4 | Caroline Worrell | 2001 | Svendborg Svømme Klub | 41.79 | 1:26.56 | |||||
5 | Caroline Larsen | 2001 | Ringe Svømme Klub | 42.09 | 1:28.11 | |||||
6 | Maria Lorenzen | 2001 | Nyborg Svømmeklub | 41.64 | 1:28.73 | |||||
7 | Sia Linde | 2001 | Ringe Svømme Klub | 43.61 | 1:30.83 | |||||
8 | Cecilie Jensen | 2001 | Tommerup Svømme Klub | 46.16 | 1:32.70 | |||||
9 | Amalie Lund | 2001 | Nyborg Svømmeklub | 45.84 | 1:33.32 | |||||
10 | Linnea Paludan | 2001 | O.S.L.F. | 44.97 | 1:34.22 | |||||
11 | Frederikke Honore | 2001 | O.S.L.F. | 47.55 | 1:37.06 | |||||
12 | Emma Nellemose Nielsen | 2001 | Ringe Svømme Klub | 49.66 | 1:42.83 | |||||
13 | Marie Louise Nielsen | 2001 | Tommerup Svømme Klub | 51.72 | 1:45.00 | |||||
14 | Anna Kathrine Skjøth | 2001 | O.S.L.F. | 50.90 | 1:45.65 | |||||
15 | Vivi Nguyen | 2001 | Frem Odense | 51.87 | 1:46.31 | |||||
16 | Ellen Marie Vad Iversen | 2001 | Tommerup Svømme Klub | 52.42 | 1:48.15 | |||||
17 | Cille Ingemann Halkjær | 2001 | Nyborg Svømmeklub | 52.06 | 1:49.37 | |||||
- | Julie Krog Christensen | 2001 | Ringe Svømme Klub | DSQ | tyvstart | |||||
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 | Udskriftsdato | 16 marts 2014 |
Licens til Odense Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 12:22 |
Resultat Løb 26 (Finaler) - Pr. aldersgruppe med mellemtider |
Stævne navn | FÅM gruppe 0 og gruppe 1 | Udskriftsdato | 16 marts 2014 | |||
Stævne by | Odense | Udskriftstidspunkt | 12:22 | |||
Arrangør | STO | |||||
Bassin | 25m | |||||
Stævne dato | 15 marts 2014 |
Løb 26, 100m Medley Herrer, Finaler Årg. 0-1997 |
Plac. | Navn | Født | Klub | 50m | Opnået | Status | ||||
1 | Anders Trab | 1995 | O.S.L.F. | 33.30 | 1:12.53 | |||||
Løb 26, 100m Medley Herrer, Finaler Årg. 1998-1998 |
Plac. | Navn | Født | Klub | 50m | Opnået | Status | ||||
1 | Anders S. Andreasen | 1998 | Ringe Svømme Klub | 32.11 | 1:10.50 | |||||
2 | Frederik Larsen | 1998 | Ringe Svømme Klub | 33.95 | 1:11.71 | |||||
3 | Lasse Skovning Schmidt | 1998 | Odense Svømme Klub | 36.06 | 1:15.08 | |||||
4 | Theis Vibskov Kristensen | 1998 | Svendborg Svømme Klub | 37.15 | 1:18.95 | |||||
5 | Niels Beyer | 1998 | Tommerup Svømme Klub | 38.63 | 1:26.27 | |||||
Løb 26, 100m Medley Herrer, Finaler Årg. 1999-1999 |
Plac. | Navn | Født | Klub | 50m | Opnået | Status | ||||
1 | Oliver Broholm | 1999 | Ringe Svømme Klub | 28.98 | 1:03.82 | |||||
2 | August Korsgaard | 1999 | Ringe Svømme Klub | 31.07 | 1:07.82 | |||||
3 | Oliver Phil Langsted | 1999 | Svendborg Svømme Klub | 32.23 | 1:09.77 | |||||
4 | Kristoffer Mikkelsen | 1999 | Ringe Svømme Klub | 36.51 | 1:19.09 | |||||
5 | Armin Sabanovic | 1999 | Odense Svømme Klub | 38.61 | 1:19.60 | |||||
6 | Christian Stender | 1999 | Svendborg Svømme Klub | 39.15 | 1:20.46 | |||||
7 | Jonas Kampp | 1999 | Ringe Svømme Klub | 46.73 | 1:44.59 | |||||
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 | Udskriftsdato | 16 marts 2014 |
Licens til Odense Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 12:22 |
Resultat Løb 27 (Finaler) - Pr. aldersgruppe med mellemtider |
Stævne navn | FÅM gruppe 0 og gruppe 1 | Udskriftsdato | 16 marts 2014 | |||
Stævne by | Odense | Udskriftstidspunkt | 12:57 | |||
Arrangør | STO | |||||
Bassin | 25m | |||||
Stævne dato | 15 marts 2014 |
Løb 27, 800m Frisvømning Damer, Finaler Årg. 0-1999 |
Plac. | Navn | Født | Klub | 100m | 200m | 300m | 400m | Opnået | Status | |
500m | 600m | 700m | ||||||||
1 | Cecilie Lacour Brandstrup | 1994 | Frem Odense | 1:11.89 | 2:27.12 | 3:41.93 | 4:58.16 | 9:58.63 | ||
6:13.72 | 7:30.44 | 8:46.64 | ||||||||
2 | Freja Linde | 1999 | Ringe Svømme Klub | 1:14.92 | 2:38.94 | 4:06.38 | 5:34.10 | 11:19.81 | ||
7:01.37 | 8:29.19 | 9:56.28 | ||||||||
3 | Anne Hazell Brink | 1999 | O.S.L.F. | 1:24.04 | 2:55.32 | 4:25.61 | 5:56.52 | 11:51.31 | ||
7:27.34 | 8:57.48 | 10:25.67 | ||||||||
4 | Signe Stærmose | 1999 | Nyborg Svømmeklub | 1:23.16 | 2:54.36 | 4:25.98 | 5:58.54 | 12:04.49 | ||
7:30.88 | 9:02.96 | 10:34.37 | ||||||||
5 | Julie Hansen | 1998 | Ringe Svømme Klub | 1:23.15 | 2:55.45 | 4:29.63 | 6:03.34 | 12:18.45 | ||
7:38.43 | 9:13.20 | 10:48.90 | ||||||||
6 | Sidsel Agger | 1997 | Odense Svømme Klub | 1:24.23 | 2:56.20 | 4:29.02 | 6:03.04 | 12:21.55 | ||
7:37.73 | 9:13.38 | 10:48.10 | ||||||||
7 | Katrine Hvistendal Hansen | 1997 | Ringe Svømme Klub | 1:24.63 | 2:58.51 | 4:34.10 | 6:10.06 | 12:26.38 | ||
7:45.62 | 9:20.75 | 10:54.08 | ||||||||
8 | Julie Nellemose Nielsen | 1999 | Ringe Svømme Klub | 1:22.58 | 2:55.25 | 4:30.40 | 6:06.12 | 12:32.71 | ||
7:42.69 | 9:20.67 | 10:58.34 | ||||||||
- | Cecilie Ahrentsen | 1998 | Ringe Svømme Klub | DNS | ||||||
Løb 27, 800m Frisvømning Damer, Finaler Årg. 2000-2000 |
Plac. | Navn | Født | Klub | 100m | 200m | 300m | 400m | Opnået | Status | |
500m | 600m | 700m | ||||||||
1 | Freja Nicholas | 2000 | Frem Odense | 1:14.73 | 2:36.77 | 3:59.67 | 5:22.90 | 10:44.52 | ||
6:45.52 | 8:07.26 | 9:27.98 | ||||||||
Løb 27, 800m Frisvømning Damer, Finaler Årg. 2001-2001 |
Plac. | Navn | Født | Klub | 100m | 200m | 300m | 400m | Opnået | Status | |
500m | 600m | 700m | ||||||||
1 | Silja Ösp Logadottir | 2001 | O.S.L.F. | 1:13.81 | 2:35.64 | 3:59.13 | 5:22.31 | 10:49.42 | ||
6:45.18 | 8:07.38 | 9:29.29 | ||||||||
2 | Victoria Bang | 2001 | Svendborg Svømme Klub | 1:24.06 | 2:56.99 | 4:30.03 | 5:59.65 | 11:55.74 | ||
7:29.16 | 8:59.68 | 10:29.03 | ||||||||
3 | Louise Høyer-Nissen | 2001 | Ringe Svømme Klub | 1:22.00 | 2:53.48 | 4:24.65 | 5:56.29 | 11:58.42 | ||
7:28.87 | 9:00.97 | 10:32.18 | ||||||||
4 | Malea Benediktson | 2001 | Odense Svømme Klub | 1:36.14 | 3:15.40 | 4:57.34 | 6:40.43 | 13:23.45 | ||
8:23.59 | 10:06.51 | 11:47.55 | ||||||||
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 | Udskriftsdato | 16 marts 2014 |
Licens til Odense Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 12:57 |
Resultat Løb 28 (Finaler) - Pr. aldersgruppe med mellemtider |
Stævne navn | FÅM gruppe 0 og gruppe 1 | Udskriftsdato | 16 marts 2014 | |||
Stævne by | Odense | Udskriftstidspunkt | 12:59 | |||
Arrangør | STO | |||||
Bassin | 25m | |||||
Stævne dato | 15 marts 2014 |
Løb 28, 800m Frisvømning Herrer, Finaler Årg. 1998-1998 |
Plac. | Navn | Født | Klub | 100m | 200m | 300m | 400m | Opnået | Status | |
500m | 600m | 700m | ||||||||
1 | Jacob Schøler | 1998 | Nyborg Svømmeklub | 1:09.82 | 2:28.04 | 3:46.28 | 5:05.32 | 10:10.54 | ||
6:22.86 | 7:39.66 | 8:56.98 | ||||||||
Løb 28, 800m Frisvømning Herrer, Finaler Årg. 1999-1999 |
Plac. | Navn | Født | Klub | 100m | 200m | 300m | 400m | Opnået | Status | |
500m | 600m | 700m | ||||||||
1 | Gustav Westerlin Larsen | 1999 | Svendborg Svømme Klub | 1:06.32 | 2:16.99 | 3:27.12 | 4:37.56 | 9:22.63 | ||
5:49.76 | 7:01.93 | 8:13.03 | ||||||||
2 | Jannik S. Vilhelmsen | 1999 | Ringe Svømme Klub | 1:10.25 | 2:30.35 | 3:50.48 | 5:11.01 | 10:34.15 | ||
6:31.56 | 7:53.55 | 9:15.40 | ||||||||
3 | Emil Teis Sietam | 1999 | O.S.L.F. | 1:15.97 | 2:40.09 | 4:04.60 | 5:31.94 | 11:11.43 | ||
6:57.55 | 8:23.97 | 9:49.15 | ||||||||
4 | William Møhede Henriksen | 1999 | Odense Svømme Klub | 1:21.45 | 2:50.39 | 4:22.48 | 5:54.31 | 11:58.18 | ||
7:27.46 | 8:58.60 | 10:31.15 | ||||||||
5 | Nikolai Hynkemejer Maaløe | 1999 | Nyborg Svømmeklub | 1:27.81 | 3:01.53 | 4:36.05 | 6:07.54 | 11:58.54 | ||
7:39.16 | 9:08.00 | 10:35.25 | ||||||||
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 | Udskriftsdato | 16 marts 2014 |
Licens til Odense Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 12:59 |
Resultat Løb 29 (Finaler) - Pr. aldersgruppe med mellemtider |
Stævne navn | FÅM gruppe 0 og gruppe 1 | Udskriftsdato | 16 marts 2014 | |||
Stævne by | Odense | Udskriftstidspunkt | 13:10 | |||
Arrangør | STO | |||||
Bassin | 25m | |||||
Stævne dato | 15 marts 2014 |
Løb 29, 100m Butterfly Damer, Finaler Årg. 0-1999 |
Plac. | Navn | Født | Klub | 50m | Opnået | Status | ||||
1 | Astrid Koch | 1994 | Ringe Svømme Klub | 32.14 | 1:08.76 | |||||
2 | Frida Frydendal | 1999 | Svendborg Svømme Klub | 33.77 | 1:11.84 | |||||
3 | Stine Madsen | 1999 | Ringe Svømme Klub | 33.36 | 1:15.50 | |||||
4 | Cecilie Lacour Brandstrup | 1994 | Frem Odense | 35.45 | 1:16.07 | |||||
5 | Karen Brilner Lund | 1999 | Ringe Svømme Klub | 37.20 | 1:21.73 | |||||
6 | Emma Juul | 1999 | Odense Svømme Klub | 38.39 | 1:28.16 | |||||
7 | Mathilde Aagaard Hansen | 1999 | Frem Odense | 38.41 | 1:28.71 | |||||
Løb 29, 100m Butterfly Damer, Finaler Årg. 2000-2000 |
Plac. | Navn | Født | Klub | 50m | Opnået | Status | ||||
1 | Amalie Pedersen | 2000 | Ringe Svømme Klub | 34.82 | 1:15.71 | |||||
2 | Cecilie Baraviec | 2000 | Odense Svømme Klub | 37.86 | 1:21.34 | |||||
Løb 29, 100m Butterfly Damer, Finaler Årg. 2001-2001 |
Plac. | Navn | Født | Klub | 50m | Opnået | Status | ||||
1 | Christine Nielsen | 2001 | Odense Svømme Klub | 38.24 | 1:22.46 | |||||
2 | Liv Persson | 2001 | Frem Odense | 38.24 | 1:23.52 | |||||
3 | Alberte Korsgaard | 2001 | Ringe Svømme Klub | 40.92 | 1:30.15 | |||||
4 | Maria Lorenzen | 2001 | Nyborg Svømmeklub | 45.04 | 1:39.30 | |||||
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 | Udskriftsdato | 16 marts 2014 |
Licens til Odense Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 13:10 |
Resultat Løb 30 (Finaler) - Pr. aldersgruppe med mellemtider |
Stævne navn | FÅM gruppe 0 og gruppe 1 | Udskriftsdato | 16 marts 2014 | |||
Stævne by | Odense | Udskriftstidspunkt | 13:10 | |||
Arrangør | STO | |||||
Bassin | 25m | |||||
Stævne dato | 15 marts 2014 |
Løb 30, 100m Butterfly Herrer, Finaler Årg. 1998-1998 |
Plac. | Navn | Født | Klub | 50m | Opnået | Status | ||||
1 | Anders S. Andreasen | 1998 | Ringe Svømme Klub | 33.51 | 1:13.70 | |||||
2 | Theis Vibskov Kristensen | 1998 | Svendborg Svømme Klub | 35.17 | 1:17.68 | |||||
Løb 30, 100m Butterfly Herrer, Finaler Årg. 1999-1999 |
Plac. | Navn | Født | Klub | 50m | Opnået | Status | ||||
1 | Oliver Broholm | 1999 | Ringe Svømme Klub | 29.01 | 1:02.37 | |||||
2 | Magnus Damkier | 1999 | O.S.L.F. | 37.20 | 1:24.42 | |||||
3 | Nikolai Hynkemejer Maaløe | 1999 | Nyborg Svømmeklub | 46.94 | 1:46.97 | |||||
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 | Udskriftsdato | 16 marts 2014 |
Licens til Odense Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 13:10 |
Resultat Løb 31 (Finaler) - Pr. aldersgruppe med mellemtider |
Stævne navn | FÅM gruppe 0 og gruppe 1 | Udskriftsdato | 16 marts 2014 | |||
Stævne by | Odense | Udskriftstidspunkt | 13:24 | |||
Arrangør | STO | |||||
Bassin | 25m | |||||
Stævne dato | 15 marts 2014 |
Løb 31, 200m Frisvømning Damer, Finaler Årg. 0-1999 |
Plac. | Navn | Født | Klub | 50m | 100m | 150m | Opnået | Status | ||
1 | Emma Hansen | 1999 | Odense Svømme Klub | 31.64 | 1:07.60 | 1:44.22 | 2:19.58 | |||
2 | Cecilie Lacour Brandstrup | 1994 | Frem Odense | 33.39 | 1:10.20 | 1:46.22 | 2:20.09 | |||
3 | Stine Madsen | 1999 | Ringe Svømme Klub | 32.43 | 1:08.61 | 1:45.30 | 2:20.91 | |||
4 | Frida Frydendal | 1999 | Svendborg Svømme Klub | 33.44 | 1:10.59 | 1:48.41 | 2:26.53 | |||
5 | Freja Linde | 1999 | Ringe Svømme Klub | 33.92 | 1:12.58 | 1:53.82 | 2:33.97 | |||
6 | Sofie A. Pedersen | 1999 | Odense Svømme Klub | 35.33 | 1:15.43 | 1:57.88 | 2:37.89 | |||
7 | Anne Hazell Brink | 1999 | O.S.L.F. | 37.29 | 1:19.38 | 2:01.66 | 2:42.46 | |||
- | Sidsel Agger | 1997 | Odense Svømme Klub | DNS | ||||||
Løb 31, 200m Frisvømning Damer, Finaler Årg. 2000-2000 |
Plac. | Navn | Født | Klub | 50m | 100m | 150m | Opnået | Status | ||
1 | Sif Floor | 2000 | Odense Svømme Klub | 33.03 | 1:09.39 | 1:47.54 | 2:23.23 | |||
2 | Gry Floor | 2000 | Odense Svømme Klub | 34.12 | 1:12.29 | 1:51.68 | 2:29.19 | |||
3 | Frederikke Olsen | 2000 | O.S.L.F. | 36.27 | 1:16.94 | 1:58.81 | 2:40.97 | |||
4 | Anne Sofie Thrane | 2000 | Svendborg Svømme Klub | 38.11 | 1:22.37 | 2:06.86 | 2:48.58 | |||
5 | Louise Lykke Hansen | 2000 | Nyborg Svømmeklub | 39.53 | 1:23.34 | 2:07.85 | 2:49.60 | |||
6 | Laura Gyldenkærne | 2000 | Ringe Svømme Klub | 38.64 | 1:25.04 | 2:13.16 | 2:59.14 | |||
7 | Kamilla Sigvardt | 2000 | Tommerup Svømme Klub | 39.63 | 1:25.33 | 2:13.84 | 3:01.28 | |||
8 | Camilla Breum Christensen | 2000 | Ringe Svømme Klub | 45.17 | 1:39.00 | 2:36.24 | 3:28.75 | |||
9 | Stine Godtfredsen | 2000 | Tommerup Svømme Klub | 46.72 | 1:43.30 | 2:43.03 | 3:39.14 | |||
Løb 31, 200m Frisvømning Damer, Finaler Årg. 2001-2001 |
Plac. | Navn | Født | Klub | 50m | 100m | 150m | Opnået | Status | ||
1 | Silja Ösp Logadottir | 2001 | O.S.L.F. | 32.32 | 1:10.30 | 1:49.45 | 2:27.10 | |||
2 | Karoline Kjær | 2001 | Ringe Svømme Klub | 32.63 | 1:10.62 | 1:49.97 | 2:27.21 | |||
3 | Helena Avlaja Eriksen | 2001 | Odense Svømme Klub | 34.38 | 1:13.79 | 1:54.64 | 2:34.51 | |||
4 | Liv Persson | 2001 | Frem Odense | 37.82 | 1:20.30 | 2:03.50 | 2:43.55 | |||
5 | Sarah Emilie Praëm | 2001 | O.S.L.F. | 37.48 | 1:20.41 | 2:03.79 | 2:43.98 | |||
6 | Ida Lerche | 2001 | Tommerup Svømme Klub | 37.64 | 1:21.06 | 2:04.90 | 2:44.96 | |||
7 | Victoria Bang | 2001 | Svendborg Svømme Klub | 37.61 | 1:21.32 | 2:05.59 | 2:49.03 | |||
8 | Amalie Lund | 2001 | Nyborg Svømmeklub | 38.69 | 1:23.04 | 2:08.66 | 2:49.29 | |||
9 | Julie Krog Christensen | 2001 | Ringe Svømme Klub | 40.04 | 1:26.04 | 2:13.75 | 2:57.29 | |||
10 | Marie Louise Nielsen | 2001 | Tommerup Svømme Klub | 45.14 | 1:39.11 | 2:33.93 | 3:22.07 | |||
11 | Cille Ingemann Halkjær | 2001 | Nyborg Svømmeklub | 45.76 | 1:39.66 | 2:31.10 | 3:22.19 | |||
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 | Udskriftsdato | 16 marts 2014 |
Licens til Odense Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 13:24 |
Resultat Løb 32 (Finaler) - Pr. aldersgruppe med mellemtider |
Stævne navn | FÅM gruppe 0 og gruppe 1 | Udskriftsdato | 16 marts 2014 | |||
Stævne by | Odense | Udskriftstidspunkt | 13:38 | |||
Arrangør | STO | |||||
Bassin | 25m | |||||
Stævne dato | 15 marts 2014 |
Løb 32, 200m Frisvømning Herrer, Finaler Årg. 0-1997 |
Plac. | Navn | Født | Klub | 50m | 100m | 150m | Opnået | Status | ||
1 | Anders Trab | 1995 | O.S.L.F. | 28.19 | 59.67 | 1:32.05 | 2:04.30 | |||
2 | Mathias Poulsen | 1996 | Ringe Svømme Klub | 30.33 | 1:04.13 | 1:39.17 | 2:13.95 | |||
Løb 32, 200m Frisvømning Herrer, Finaler Årg. 1998-1998 |
Plac. | Navn | Født | Klub | 50m | 100m | 150m | Opnået | Status | ||
1 | Jacob Schøler | 1998 | Nyborg Svømmeklub | 30.53 | 1:05.76 | 1:43.05 | 2:18.37 | |||
2 | Niels Beyer | 1998 | Tommerup Svømme Klub | 34.38 | 1:15.94 | 1:59.29 | 2:39.60 | |||
Løb 32, 200m Frisvømning Herrer, Finaler Årg. 1999-1999 |
Plac. | Navn | Født | Klub | 50m | 100m | 150m | Opnået | Status | ||
1 | August Korsgaard | 1999 | Ringe Svømme Klub | 28.63 | 1:01.09 | 1:34.33 | 2:08.01 | |||
2 | Gustav Westerlin Larsen | 1999 | Svendborg Svømme Klub | 29.00 | 1:01.88 | 1:35.98 | 2:10.50 | |||
3 | Oliver Phil Langsted | 1999 | Svendborg Svømme Klub | 30.53 | 1:04.63 | 1:38.42 | 2:12.06 | |||
4 | Lasse Lundstrøm | 1999 | Ringe Svømme Klub | 31.98 | 1:07.60 | 1:44.30 | 2:21.50 | |||
5 | Emil Teis Sietam | 1999 | O.S.L.F. | 33.96 | 1:14.68 | 1:56.48 | 2:36.87 | |||
6 | Magnus Damkier | 1999 | O.S.L.F. | 36.04 | 1:18.38 | 2:02.40 | 2:44.37 | |||
7 | William Møhede Henriksen | 1999 | Odense Svømme Klub | 38.70 | 1:23.03 | 2:52.51 | 2:52.51 | |||
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 | Udskriftsdato | 16 marts 2014 |
Licens til Odense Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 13:38 |
Resultat Løb 33 (Finaler) - Pr. aldersgruppe med mellemtider |
Stævne navn | FÅM gruppe 0 og gruppe 1 | Udskriftsdato | 16 marts 2014 | |||
Stævne by | Odense | Udskriftstidspunkt | 13:47 | |||
Arrangør | STO | |||||
Bassin | 25m | |||||
Stævne dato | 15 marts 2014 |
Løb 33, 200m Brystsvømning Damer, Finaler Årg. 0-1999 |
Plac. | Navn | Født | Klub | 50m | 100m | 150m | Opnået | Status | ||
1 | Astrid Koch | 1994 | Ringe Svømme Klub | 40.62 | 1:25.72 | 2:11.49 | 2:57.36 | |||
2 | Sidse Thorup | 1999 | Odense Svømme Klub | 41.43 | 1:27.24 | 2:14.27 | 3:01.41 | |||
3 | Maria Mortensen | 1999 | Ringe Svømme Klub | 44.98 | 1:36.19 | 2:29.23 | 3:21.61 | |||
4 | Signe Stærmose | 1999 | Nyborg Svømmeklub | 45.61 | 1:39.48 | 2:34.38 | 3:29.79 | |||
5 | Katrine Hvistendal Hansen | 1997 | Ringe Svømme Klub | 47.65 | 1:40.98 | 2:35.72 | 3:31.07 | |||
6 | Marie B. Johansen | 1999 | Ringe Svømme Klub | 51.90 | 1:51.57 | 2:53.32 | 3:53.52 | |||
7 | Christina Larsen | 1998 | Tommerup Svømme Klub | 54.58 | 2:00.28 | 3:09.30 | 4:17.29 | |||
Løb 33, 200m Brystsvømning Damer, Finaler Årg. 2000-2000 |
Plac. | Navn | Født | Klub | 50m | 100m | 150m | Opnået | Status | ||
1 | Nicoline Ahrentsen | 2000 | Ringe Svømme Klub | 39.08 | 1:23.89 | 2:09.15 | 2:53.71 | |||
2 | Freya Ellehus | 2000 | Svendborg Svømme Klub | 42.06 | 1:30.20 | 2:19.07 | 3:06.54 | |||
3 | Emilie Madsen | 2000 | Svendborg Svømme Klub | 43.63 | 1:32.75 | 2:23.04 | 3:13.70 | |||
4 | Cecilie Baraviec | 2000 | Odense Svømme Klub | 44.61 | 1:35.05 | 2:25.59 | 3:15.12 | |||
5 | Camilla Vestergaard | 2000 | Nyborg Svømmeklub | 47.67 | 1:41.62 | 2:39.18 | 3:37.12 | |||
6 | Josefine Andersen | 2000 | Tommerup Svømme Klub | 50.57 | 1:48.05 | 2:47.23 | 3:42.81 | |||
7 | Camilla Breum Christensen | 2000 | Ringe Svømme Klub | 54.96 | 1:57.38 | 3:00.94 | 4:01.10 | |||
8 | Stine Godtfredsen | 2000 | Tommerup Svømme Klub | 1:00.23 | 2:07.48 | 3:16.47 | 4:23.09 | |||
Løb 33, 200m Brystsvømning Damer, Finaler Årg. 2001-2001 |
Plac. | Navn | Født | Klub | 50m | 100m | 150m | Opnået | Status | ||
1 | Mette Bruun-Petersen | 2001 | Odense Svømme Klub | 39.47 | 1:24.41 | 2:10.26 | 2:55.67 | |||
2 | Christine Nielsen | 2001 | Odense Svømme Klub | 41.23 | 1:27.76 | 2:15.44 | 3:02.17 | |||
3 | Camille Hertzog | 2001 | Ringe Svømme Klub | 45.69 | 1:36.70 | 2:29.08 | 3:20.02 | |||
4 | Signe Juul Grønning | 2001 | Odense Svømme Klub | 46.32 | 1:39.19 | 2:32.74 | 3:24.28 | |||
5 | Cecilie Jensen | 2001 | Tommerup Svømme Klub | 47.58 | 1:40.26 | 2:35.15 | 3:26.91 | |||
6 | Ellen Marie Vad Iversen | 2001 | Tommerup Svømme Klub | 54.25 | 1:55.31 | 2:57.44 | 3:58.85 | |||
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 | Udskriftsdato | 16 marts 2014 |
Licens til Odense Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 13:47 |
Resultat Løb 34 (Finaler) - Pr. aldersgruppe med mellemtider |
Stævne navn | FÅM gruppe 0 og gruppe 1 | Udskriftsdato | 16 marts 2014 | |||
Stævne by | Odense | Udskriftstidspunkt | 13:50 | |||
Arrangør | STO | |||||
Bassin | 25m | |||||
Stævne dato | 15 marts 2014 |
Løb 34, 200m Brystsvømning Herrer, Finaler Årg. 1998-1998 |
Plac. | Navn | Født | Klub | 50m | 100m | 150m | Opnået | Status | ||
1 | Anders S. Andreasen | 1998 | Ringe Svømme Klub | 40.89 | 1:27.41 | 2:16.05 | 3:03.80 | |||
Løb 34, 200m Brystsvømning Herrer, Finaler Årg. 1999-1999 |
Plac. | Navn | Født | Klub | 50m | 100m | 150m | Opnået | Status | ||
1 | Christian Stender | 1999 | Svendborg Svømme Klub | 38.54 | 1:22.96 | 2:09.72 | 2:56.76 | |||
2 | Nikolai Hynkemejer Maaløe | 1999 | Nyborg Svømmeklub | 45.70 | 1:38.80 | 2:32.41 | 3:26.25 | |||
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 | Udskriftsdato | 16 marts 2014 |
Licens til Odense Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 13:50 |
Resultat Løb 35 (Finaler) - Pr. aldersgruppe med mellemtider |
Stævne navn | FÅM gruppe 0 og gruppe 1 | Udskriftsdato | 16 marts 2014 | |||
Stævne by | Odense | Udskriftstidspunkt | 14:06 | |||
Arrangør | STO | |||||
Bassin | 25m | |||||
Stævne dato | 15 marts 2014 |
Løb 35, 4X100m Frisvømning Damer, Finaler Årg. 0-1999 |
Plac. | Navn | Født | Klub | 50m | 100m | Opnået | Status | |||
1 | Svendborg Piger 1 | 1999 | Svendborg Svømme Klub | 4:30.77 | ||||||
Freya Ellehus | 2000 | 32.41 | 1:07.06 | 1:07.06 | ||||||
Frida Frydendal | 1999 | 31.03 | 1:06.00 | 2:13.06 | ||||||
Emilie Madsen | 2000 | 34.10 | 1:12.01 | 3:25.07 | ||||||
Matilda Holse | 1998 | 32.08 | 1:05.70 | 4:30.77 | ||||||
2 | Rsk Gr. 0 Piger | 1994 | Ringe Svømme Klub | 4:35.32 | ||||||
Stine Madsen | 1999 | 31.82 | 1:06.21 | 1:06.21 | ||||||
Astrid Koch | 1994 | 31.12 | 1:05.12 | 2:11.33 | ||||||
Freja Linde | 1999 | 32.94 | 1:10.96 | 3:22.29 | ||||||
Alberte Korsgaard | 2001 | 33.60 | 1:13.03 | 4:35.32 | ||||||
3 | Frem Damer | 1994 | Frem Odense | 4:42.72 | ||||||
Freja Nicholas | 2000 | 32.06 | 1:07.58 | 1:07.58 | ||||||
Cecilie Lacour Brandstrup | 1994 | 32.86 | 1:07.64 | 2:15.22 | ||||||
Mathilde Aagaard Hansen | 1999 | 34.32 | 1:11.56 | 3:26.78 | ||||||
Liv Persson | 2001 | 36.40 | 1:15.94 | 4:42.72 | ||||||
4 | Sto Piger 4 | 1997 | Swim Team Odense | 4:56.53 | ||||||
Sarah Emilie Praëm | 2001 | 35.38 | 1:15.26 | 1:15.26 | ||||||
Signe Juul Grønning | 2001 | 39.44 | 1:21.94 | 2:37.20 | ||||||
Sidse Thorup | 1999 | 34.84 | 1:14.77 | 3:51.97 | ||||||
Emma Hansen | 1999 | 30.27 | 1:04.56 | 4:56.53 | ||||||
5 | Sto Piger 5 | 1999 | Swim Team Odense | 5:09.39 | ||||||
Sidsel Agger | 1997 | 38.80 | 1:22.44 | 1:22.44 | ||||||
Emma Juul | 1999 | 34.68 | 1:14.80 | 2:37.24 | ||||||
Anne Hazell Brink | 1999 | 37.33 | 1:18.65 | 3:55.89 | ||||||
Sofie A. Pedersen | 1999 | 34.95 | 1:13.50 | 5:09.39 | ||||||
6 | Tommerup Tøserne 2 | 1998 | Tommerup Svømme Klub | 7:07.68 | ||||||
Ellen Marie Vad Iversen | 2001 | 46.01 | 1:40.13 | 1:40.13 | ||||||
Christina Larsen | 1998 | 1:00.77 | 2:09.48 | 3:49.61 | ||||||
Stine Godtfredsen | 2000 | 48.03 | 1:41.10 | 5:30.71 | ||||||
Marie Louise Nielsen | 2001 | 46.82 | 1:36.97 | 7:07.68 | ||||||
Løb 35, 4X100m Frisvømning Damer, Finaler Årg. 2000-2001 |
Plac. | Navn | Født | Klub | 50m | 100m | Opnået | Status | |||
1 | Rsk Gr. 1 Piger | 2000 | Ringe Svømme Klub | 4:26.39 | ||||||
Nicoline Ahrentsen | 2000 | 30.87 | 1:04.34 | 1:04.34 | ||||||
Amalie Pedersen | 2000 | 31.02 | 1:05.35 | 2:09.69 | ||||||
Karoline Kjær | 2001 | 31.14 | 1:07.02 | 3:16.71 | ||||||
Louise Høyer-Nissen | 2001 | 33.51 | 1:09.68 | 4:26.39 | ||||||
2 | Sto 1 Piger | 2000 | Swim Team Odense | 4:31.25 | ||||||
Cecilie Baraviec | 2000 | 33.38 | 1:10.16 | 1:10.16 | ||||||
Gry Floor | 2000 | 33.29 | 1:10.19 | 2:20.35 | ||||||
Silja Ösp Logadottir | 2001 | 31.88 | 1:08.68 | 3:29.03 | ||||||
Mette Bruun-Petersen | 2001 | 29.23 | 1:02.22 | 4:31.25 | ||||||
3 | Sto 2 Piger | 2000 | Swim Team Odense | 4:44.89 | ||||||
Christine Nielsen | 2001 | 34.88 | 1:12.45 | 1:12.45 | ||||||
Frederikke Olsen | 2000 | 34.70 | 1:13.51 | 2:25.96 | ||||||
Helena Avlaja Eriksen | 2001 | 33.42 | 1:11.14 | 3:37.10 | ||||||
Sif Floor | 2000 | 32.56 | 1:07.79 | 4:44.89 | ||||||
4 | Svendborg Piger 2 | 2000 | Svendborg Svømme Klub | 5:08.28 | ||||||
Caroline Worrell | 2001 | 36.00 | 1:14.39 | 1:14.39 | ||||||
Anne Sofie Thrane | 2000 | 37.77 | 1:18.97 | 2:33.36 | ||||||
Victoria Bang | 2001 | 38.32 | 1:23.09 | 3:56.45 | ||||||
Felia Busk | 2000 | 34.42 | 1:11.83 | 5:08.28 | ||||||
5 | Nyborg Piger | 2000 | Nyborg Svømmeklub | 5:30.92 | ||||||
Camilla Vestergaard | 2000 | 40.79 | 1:25.67 | 1:25.67 | ||||||
Maria Lorenzen | 2001 | 37.57 | 1:18.00 | 2:43.67 | ||||||
Amalie Lund | 2001 | 41.21 | 1:27.23 | 4:10.90 | ||||||
Louise Lykke Hansen | 2000 | 38.12 | 1:20.02 | 5:30.92 | ||||||
6 | Tommerup Tøserne 1 | 2000 | Tommerup Svømme Klub | 5:44.78 | ||||||
Kamilla Sigvardt | 2000 | 38.78 | 1:21.55 | 1:21.55 | ||||||
Cecilie Jensen | 2001 | 45.66 | 1:35.66 | 2:57.21 | ||||||
Josefine Andersen | 2000 | 41.54 | 1:23.89 | 4:21.10 | ||||||
Ida Lerche | 2001 | 37.58 | 1:23.68 | 5:44.78 | ||||||
7 | Sto Piger 3 | 2001 | Swim Team Odense | 5:51.67 | ||||||
Malea Benediktson | 2001 | 43.11 | 1:29.68 | 1:29.68 | ||||||
Anna Kathrine Skjøth | 2001 | 43.11 | 1:30.20 | 2:59.88 | ||||||
Marie Lund Henriksen | 2001 | 43.54 | 1:31.41 | 4:31.29 | ||||||
Linnea Paludan | 2001 | 37.78 | 1:20.38 | 5:51.67 | ||||||
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 | Udskriftsdato | 16 marts 2014 |
Licens til Odense Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 14:06 |