2019-11-19   04:54:37
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset Prisma - uinnit

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Su 13.4.2014

Tulokset Laji 20 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 20 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) 
 
  Kilpailu  Prisma uinnit 2014    Tulostuspäivämäärä  13 huhtikuu 2014   
  Kilpailun paikkakunta  Kouvola    Tulostusaika  14:03   
  Järjestäjä  Kouvolan uimarit ry         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  13 huhtikuu 2014         
 
 
Laji 20, 100m su T13, N, Loppukilpailut 13 v ja nuoremmat 
Aikarajoja 
Rollot T11 1:34,00, T12 1:31,00 
GP Challenge Naiset 1:16,13 
 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura                   











 
Aino Ruottu  2001    382  36.93        1:16.11   
  Riihimäen Uimaseura                   
                     
Saana Liikonen  2001    362  37.14        1:17.45   
  Lahden Uimaseura                   
                     
Mathilda Kalenius  2002    321  40.06        1:20.60   
  Kouvolan Uimarit                   
                     
Emilia Skinnari  2002    314  38.74        1:21.21   
  Lahden Uimaseura                   
                     
Sandra Kalenius  2003    242  42.49        1:28.51   
  Kouvolan Uimarit                   
                     
Nea Salo  2001    235  43.91        1:29.46   
  Lappeenrannan Uimarit                   
                     
Noora Nikkinen  2002    221  45.03        1:31.25   
  Kouvolan Uimarit                   
                     
Minttu Paalanen  2003    220  44.58        1:31.41   
  Lahden Uimaseura                   
                     
Annika Särkänmäki  2001    211  44.74        1:32.64   
  Riihimäen Uimaseura                   
                     
10  Sofia Bolgova  2001    209  45.80        1:33.00   
  Sdysshor                   
                     
11  Lotta Kuutsa  2002    207  45.28        1:33.34   
  Lahden Uimaseura                   
                     
12  Linda Merimaa  2002    201  45.75        1:34.27   
  Lahden Uimaseura                   
                     
13  Lotta Aaltonen  2002    197  46.60        1:34.91   
  Riihimäen Uimaseura                   
                     
14  Siiri Pitkänen  2003    145  50.93        1:44.91   
  Lappeenrannan Uimarit                   
                     
15  Janna Salminen  2003    140  52.34        1:46.12   
  Lahden Uimaseura                   
                     
16  Fanny Puska  2001    127  55.18        1:49.69   
  Haminan Uimaseura                   
                     
17  Kaisli Korpisaari  2002    121  56.49        1:51.41   
  Riihimäen Uimaseura                   
                     
Laura Lempinen  2001              DNF   
  Lappeenrannan Uimarit                   
                     
Anna Kouvonen  2003              DSQ   
  Lahden Uimaseura                   
  SW 6.4 Ei koskettanut seinää käännöksessä               
                     
Ella Tommola  2003              DSQ   
  Lahden Uimaseura                   
  SW 6.2 Uintia vatsallaan               
                     
Emilia Hokkanen  2003              DSQ   
  Lahden Uimaseura                   
  SW 6.2 Uintia vatsallaan               
                     
Julia Salminen  2002              DSQ   
  Lahden Uimaseura                   
  SW 6.2 Uintia vatsallaan               
                     
Outi Turunen  2002              DSQ   
  Riihimäen Uimaseura                   
  SW 6.2 Uintia vatsallaan               
                     
Pirita Arponen  2001              DSQ   
  Imatran Uimarit                   
  SW 6.2 Uintia vatsallaan               
                     
Ronja Tuominen  2001              DSQ   
  Riihimäen Uimaseura                   
  SW 4.4 Liikkuminen ennen lähtömerkkiä               
                     
Senni Toikka  2003              DSQ   
  Kouvolan Uimarit                   
  SW 6.2 Uintia vatsallaan               
                     
 
Laji 20, 100m su T13, N, Loppukilpailut 14 - 99 v 
Aikarajoja 
Rollot T11 1:34,00, T12 1:31,00 
GP Challenge Naiset 1:16,13 
 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura                   











 
Ksenia Vasilenok  2000    575  32.02        1:06.38   
  Sdysshor                   
                     
Melek Ayarci  1999    565  32.14        1:06.80   
  Lahden Uimaseura                   
                     
Julia Bruneau  1999    519  33.22        1:08.70   
  Lahden Uimaseura                   
                     
Noora Tuovinen  1998    411  35.38        1:14.24   
  Riihimäen Uimaseura                   
                     
Anni Halonen  1999    397  35.88        1:15.10   
  Riihimäen Uimaseura                   
                     
Eveliina Ala-Seppälä  1995    396  35.96        1:15.21   
  Lahden Uimaseura                   
                     
Mira Tarnanen  2000    339  38.58        1:19.14   
  Riihimäen Uimaseura                   
                     
Diana Belozjorova  2000    339  39.05        1:19.17   
  ORCA Helsinki                   
                     
Madeline Simonsen  1995    334  38.36        1:19.58   
  Kotkan Uimaseura                   
                     
10  Patricia Vainio  1998    334  39.14        1:19.59   
  ORCA Helsinki                   
                     
11  Pinja Kaisla  1998    288  41.09        1:23.57   
  ORCA Helsinki                   
                     
Anna Tahvanainen  2000              DSQ   
  Riihimäen Uimaseura                   
  SW 6.2 Uintia vatsallaan               
                     
Daria Timonen  1998              DSQ   
  ORCA Helsinki                   
  SW 6.2 Uintia vatsallaan               
                     
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.22.11  Tulostuspäivämäärä  13 huhtikuu 2014 
Lisenssinhaltija: Kouvolan Uimarit  Tulostusaika  14:03 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner