2019-11-15   04:51:37
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset Prisma - uinnit

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Su 13.4.2014

Tulokset Laji 29 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 29 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) 
 
  Kilpailu  Prisma uinnit 2014    Tulostuspäivämäärä  13 huhtikuu 2014   
  Kilpailun paikkakunta  Kouvola    Tulostusaika  16:02   
  Järjestäjä  Kouvolan uimarit ry         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  13 huhtikuu 2014         
 
 
Laji 29, 200m sku P13, M, Loppukilpailut 13 v ja nuoremmat 
Aikarajoja 
Rollot P11 3:32,00, P12 3:10,00, P13 2:54,00 
 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m  100m  150m    Aika  Tila 
  Seura                   











 
Timi Pernanen  2001    302  35.15  1:18.22  2:06.27    2:43.34   
  Lahden Uimaseura                   
                     
Joonas Mustonen  2001    288  37.39  1:21.61  2:10.07    2:45.83   
  Lahden Uimaseura                   
                     
Aleksi Helminen  2001    275  39.57  1:23.88  2:12.11    2:48.40   
  Lahden Uimaseura                   
                     
Jasu Ovaskainen  2002    265  38.81  1:21.32  2:12.73    2:50.57   
  Lahden Uimaseura                   
                     
Konsta Seppä  2001    261  37.64  1:21.71  2:12.33    2:51.33   
  Riihimäen Uimaseura                   
                     
Veeti Joenranta  2001    214  41.80  1:29.07  2:22.27    3:03.05   
  Lahden Uimaseura                   
                     
Atte Lasmio  2001    213  42.13  1:33.07  2:24.49    3:03.42   
  Riihimäen Uimaseura                   
                     
Niko Matela  2003    201  41.07  1:31.10  2:26.39    3:07.04   
  Lappeenrannan Uimarit                   
                     
Eetu Koskinen  2002    190  46.39  1:35.48  2:27.60    3:10.42   
  Lahden Uimaseura                   
                     
10  Roope Tsutsunen  2002    182  43.47  1:30.48  2:31.82    3:13.32   
  Lahden Uimaseura                   
                     
11  Joonatan Lekander  2002    156  48.47  1:38.73  2:39.42    3:23.61   
  Kouvolan Uimarit                   
                     
12  Manu Ursin  2002    140  51.17  1:43.27  2:51.17    3:30.93   
  Kouvolan Uimarit                   
                     
13  Lassi Haimi  2003    137  43.77  1:37.98  2:43.14    3:32.30   
  Kouvolan Uimarit                   
                     
14  Tino Lukkaroinen  2002    135  50.59  1:46.67  2:47.56    3:33.34   
  Riihimäen Uimaseura                   
                     
15  Antti Issakainen  2001    121  52.12  1:44.60  2:51.27    3:41.17   
  Imatran Uimarit                   
                     
Arto Tanttu  2001              DSQ   
  Imatran Uimarit                   
  SW 6.2 Uintia vatsallaan               
                     
Eetu Palvanen  2003              DSQ   
  Lahden Uimaseura                   
  SW 6.2 Uintia vatsallaan               
                     
Kasimir Riihelä  2002              DSQ   
  Riihimäen Uimaseura                   
  SW 6.2 Uintia vatsallaan               
                     
 
Laji 29, 200m sku P13, M, Loppukilpailut 14 - 99 v 
Aikarajoja 
Rollot P11 3:32,00, P12 3:10,00, P13 2:54,00 
 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m  100m  150m    Aika  Tila 
  Seura                   











 
Jere Turunen  1997    477  30.31  1:07.86  1:46.77    2:20.27   
  Lahden Uimaseura                   
                     
Sasa Seppälä  1998    421  31.15  1:10.12  1:51.66    2:26.23   
  Haminan Uimaseura                   
                     
Samuli Halme  2000    346  32.98  1:14.16  2:00.16    2:36.11   
  Lahden Uimaseura                   
                     
Tuomas Saraneva  2000    314  35.06  1:18.42  2:05.53    2:41.13   
  Riihimäen Uimaseura                   
                     
Patrik Suslov  1999    301  35.68  1:19.14  2:06.87    2:43.45   
  Lahden Uimaseura                   
                     
Georgy Babenov  2000    229  39.76  1:26.06  2:21.09    2:59.07   
  ORCA Helsinki                   
                     
Mikko Kuosmanen  2000    222  39.98  1:29.15  2:19.09    3:00.88   
  Riihimäen Uimaseura                   
                     
Valtteri Salmela  2000              DSQ   
  Riihimäen Uimaseura                   
  SW 6.2 Uintia vatsallaan               
                     
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.22.11  Tulostuspäivämäärä  13 huhtikuu 2014 
Lisenssinhaltija: Kouvolan Uimarit  Tulostusaika  16:02 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner