Results for IKM aluekilpailu, Varsinais-suomi
Spodaj so vsi rezultati tekmovanja po deli tekmovanja.
Del tekmovanja
Tulokset Laji 35 (Loppukilpailut) - Iksarjoittain (pisteet ja vliajat) |
Kilpailu | LR IKM 2014 alkukilpailut VS | Tulostuspivmr | 02 marraskuu 2014 | |||
Kilpailun paikkakunta | Raisio | Tulostusaika | 11:18 | |||
Jrjestj | RaisU | |||||
Allas | 25m | |||||
Kilpailupivmr | 01 marraskuu 2014 |
Laji 35, T11,12 100m Selkuinti, Loppukilpailut 11 v |
T12 LRIKM-enntys Anu Koivisto, Ve, 1:07,90 1992 |
T11 LRIKM-enntys Anu Koivisto, Ve, 1:11,10 1991 |
T-11 VAIN ALKUKILPAILUSSA |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | 50m | Aika | Tila | |||
Seura | ||||||||||
1 | Sylvia Kuusisto | 2003 | 428 | 34.92 | 1:13.25 | |||||
Aurajoen Uinti | ||||||||||
2 | Rebekka Luoto | 2003 | 341 | 38.80 | 1:19.00 | |||||
Raision Urheilijat | ||||||||||
3 | Roosa Aho | 2003 | 282 | 40.85 | 1:24.19 | |||||
Raision Urheilijat | ||||||||||
4 | Matilda Saario | 2003 | 270 | 41.58 | 1:25.37 | |||||
Uimaseura Kaarina | ||||||||||
5 | Venla Koskinen | 2003 | 270 | 40.91 | 1:25.39 | |||||
bo Simklubb-Uintiklubi Turku | ||||||||||
6 | Kerttu Nurmi | 2003 | 239 | 44.27 | 1:28.91 | |||||
bo Simklubb-Uintiklubi Turku | ||||||||||
7 | Maija Nurmi | 2003 | 239 | 1:28.93 | 1:28.93 | |||||
bo Simklubb-Uintiklubi Turku | ||||||||||
8 | Nea Palanen | 2003 | 215 | 44.90 | 1:32.14 | |||||
bo Simklubb-Uintiklubi Turku | ||||||||||
9 | Iris Hanski | 2003 | 214 | 43.96 | 1:32.20 | |||||
bo Simklubb-Uintiklubi Turku | ||||||||||
10 | Snezhana Ilcheva | 2003 | 213 | 1:32.35 | 1:32.35 | |||||
Someron Esa | ||||||||||
11 | Helka Suomki | 2003 | 205 | 45.46 | 1:33.55 | |||||
Aurajoen Uinti | ||||||||||
12 | Hilda Helo | 2003 | 192 | 46.27 | 1:35.71 | |||||
bo Simklubb-Uintiklubi Turku | ||||||||||
13 | Linnea Strm | 2003 | 185 | 46.83 | 1:36.83 | |||||
Uimaseura Kaarina | ||||||||||
14 | Daniela Degenhardt | 2003 | 180 | 46.29 | 1:37.78 | |||||
Aurajoen Uinti | ||||||||||
15 | Ella Alanko | 2003 | 174 | 47.50 | 1:38.77 | |||||
Aurajoen Uinti | ||||||||||
16 | Greta Kandolin | 2003 | 173 | 47.68 | 1:39.05 | |||||
Aurajoen Uinti | ||||||||||
17 | Hein Tanskanen | 2003 | 143 | 48.70 | 1:45.49 | |||||
bo Simklubb-Uintiklubi Turku | ||||||||||
- | Liina-Milana Isotalo | 2003 | DSQ | |||||||
Salon Uimarit | ||||||||||
SW 6.2 Uintia vatsallaan | ||||||||||
- | Sini Heikkil | 2003 | DSQ | |||||||
Salon Uimarit | ||||||||||
SW 6.2 Uintia vatsallaan | ||||||||||
Laji 35, T11,12 100m Selkuinti, Loppukilpailut 12 v |
T12 LRIKM-enntys Anu Koivisto, Ve, 1:07,90 1992 |
T11 LRIKM-enntys Anu Koivisto, Ve, 1:11,10 1991 |
T-11 VAIN ALKUKILPAILUSSA |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | 50m | Aika | Tila | |||
Seura | ||||||||||
1 | Emilie Prnnen | 2002 | 505 | 33.78 | 1:09.33 | |||||
bo Simklubb-Uintiklubi Turku | ||||||||||
2 | Anniina Kallio | 2002 | 444 | 35.76 | 1:12.38 | |||||
Raision Urheilijat | ||||||||||
3 | Oona Laakso | 2002 | 436 | 34.66 | 1:12.81 | |||||
Raision Urheilijat | ||||||||||
4 | Anna Vira | 2002 | 434 | 35.19 | 1:12.90 | |||||
Aurajoen Uinti | ||||||||||
5 | Peppi Pinomki | 2002 | 430 | 35.38 | 1:13.13 | |||||
Raision Urheilijat | ||||||||||
6 | Emma Uuskla | 2002 | 423 | 35.74 | 1:13.52 | |||||
Aurajoen Uinti | ||||||||||
7 | Julia Koivisto | 2002 | 413 | 35.83 | 1:14.11 | |||||
Aurajoen Uinti | ||||||||||
8 | Helmi Heinonen | 2002 | 399 | 36.47 | 1:15.02 | |||||
Raision Urheilijat | ||||||||||
9 | Sini Silvennoinen | 2002 | 395 | 37.11 | 1:15.23 | |||||
bo Simklubb-Uintiklubi Turku | ||||||||||
10 | Reetta Kuusisto | 2002 | 385 | 36.97 | 1:15.90 | |||||
bo Simklubb-Uintiklubi Turku | ||||||||||
11 | Emilia Liven | 2002 | 378 | 37.87 | 1:16.35 | |||||
Raision Urheilijat | ||||||||||
12 | Jessica Kujanp | 2002 | 372 | 37.51 | 1:16.77 | |||||
Aurajoen Uinti | ||||||||||
13 | Liisa Rikknen | 2002 | 367 | 37.36 | 1:17.11 | |||||
Aurajoen Uinti | ||||||||||
14 | Wilma Rintala | 2002 | 360 | 37.71 | 1:17.59 | |||||
Raision Urheilijat | ||||||||||
15 | Lydia Rintanen | 2002 | 351 | 38.61 | 1:18.26 | |||||
Aurajoen Uinti | ||||||||||
16 | Alexandra Arenius | 2002 | 345 | 38.07 | 1:18.69 | |||||
Aurajoen Uinti | ||||||||||
17 | Katariina Niemi | 2002 | 334 | 39.04 | 1:19.59 | |||||
bo Simklubb-Uintiklubi Turku | ||||||||||
18 | Venla Salminen | 2002 | 333 | 39.40 | 1:19.63 | |||||
Someron Esa | ||||||||||
19 | Kaisla Kangas | 2002 | 311 | 39.60 | 1:21.49 | |||||
bo Simklubb-Uintiklubi Turku | ||||||||||
20 | Maisa Mielikinen | 2002 | 308 | 39.82 | 1:21.74 | |||||
Salon Uimarit | ||||||||||
21 | Olivia Weuro | 2002 | 305 | 39.71 | 1:21.96 | |||||
IF land | ||||||||||
22 | Alida hberg | 2002 | 302 | 39.36 | 1:22.25 | |||||
Aurajoen Uinti | ||||||||||
23 | Iida Nyman | 2002 | 282 | 41.18 | 1:24.20 | |||||
Vesihelmen Uimaseura | ||||||||||
24 | Mette Hyvrinen | 2002 | 277 | 41.65 | 1:24.69 | |||||
Uimaseura Kaarina | ||||||||||
25 | Oona Kuusivaara | 2002 | 275 | 1:24.84 | 1:24.84 | |||||
bo Simklubb-Uintiklubi Turku | ||||||||||
26 | Mette Hmeenaho | 2002 | 263 | 1:26.20 | 1:26.20 | |||||
Aurajoen Uinti | ||||||||||
27 | Alina Hakkarainen | 2002 | 235 | 1:29.46 | 1:29.46 | |||||
Vesihelmen Uimaseura | ||||||||||
28 | Ella-Maria Tiainen | 2002 | 232 | 43.12 | 1:29.80 | |||||
bo Simklubb-Uintiklubi Turku | ||||||||||
29 | Ada Saarikko | 2002 | 231 | 43.80 | 1:30.00 | |||||
Salon Uimarit | ||||||||||
30 | Henrika Rantanen | 2002 | 211 | 1:32.77 | 1:32.77 | |||||
Salon Uimarit | ||||||||||
31 | Tuuli Koivunen | 2002 | 196 | 46.23 | 1:35.04 | |||||
Uimaseura Kaarina | ||||||||||
32 | Isla Pinta | 2002 | 193 | 46.21 | 1:35.48 | |||||
Raision Urheilijat | ||||||||||
33 | Nea Jusln | 2002 | 180 | 46.27 | 1:37.67 | |||||
bo Simklubb-Uintiklubi Turku | ||||||||||
- | Ellen Melin | 2002 | DSQ | |||||||
IF land | ||||||||||
SW 6.2 Uintia vatsallaan | ||||||||||
- | Lawen Veisi | 2002 | DSQ | |||||||
Raision Urheilijat | ||||||||||
SW 6.2 Uintia vatsallaan | ||||||||||
- | Stella Donning | 2002 | DSQ | |||||||
IF land | ||||||||||
SW 6.2 Uintia vatsallaan | ||||||||||
Tekij: WinGrodan 1.23.00 | Tulostuspivmr | 02 marraskuu 2014 |
Lisenssinhaltija: Raision Urheilijat | Tulostusaika | 11:18 |