Results for Vantaan Pärskeet
Spodaj so vsi rezultati tekmovanja po deli tekmovanja.
Del tekmovanja
Tulokset Laji 24 (Loppukilpailut) - Iksarjoittain (pisteet ja vliajat) |
Kilpailu | Vantaan Prskeet | Tulostuspivmr | 08 marraskuu 2014 | |||
Kilpailun paikkakunta | Vantaa | Tulostusaika | 17:45 | |||
Jrjestj | Vanders | |||||
Allas | 25m | |||||
Kilpailupivmr | 08 marraskuu 2014 |
Laji 24, 100m Selkuinti Miehet, Loppukilpailut 12 v ja nuoremmat |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | 50m | Aika | Tila | |||
Seura | ||||||||||
1 | Rasmus Sderholm | 2002 | 228 | 39.91 | 1:22.55 | |||||
Helsingfors Simsllskap | ||||||||||
2 | Jesse Lintusalo | 2004 | 157 | 46.21 | 1:33.43 | |||||
Vanders | ||||||||||
3 | Samuel Syrjnen | 2002 | 119 | 48.20 | 1:42.33 | |||||
Vanders | ||||||||||
4 | Aapo Ahlroos | 2004 | 105 | 52.15 | 1:46.92 | |||||
Vanders | ||||||||||
5 | Richard Ramstedt | 2004 | 97 | 1:49.50 | 1:49.50 | |||||
Cetus Espoo | ||||||||||
6 | Max Walther | 2003 | 90 | 55.05 | 1:52.62 | |||||
HTU Stadi | ||||||||||
7 | Veerti Juurakko | 2004 | 80 | 58.70 | 1:56.75 | |||||
Cetus Espoo | ||||||||||
8 | Oskari Repo | 2003 | 77 | 58.79 | 1:58.41 | |||||
Cetus Espoo | ||||||||||
9 | Henri Erlund | 2003 | 70 | 1:00.55 | 2:02.15 | |||||
HTU Stadi | ||||||||||
- | Rony Kulju | 2004 | DSQ | |||||||
Simmis Wanda | ||||||||||
SW 6.5 Maaliintulo vatsallaan | ||||||||||
Laji 24, 100m Selkuinti Miehet, Loppukilpailut 13 - 14 v |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | 50m | Aika | Tila | |||
Seura | ||||||||||
1 | Kaius Karvo | 2000 | 263 | 37.45 | 1:18.72 | |||||
Helsingfors Simsllskap | ||||||||||
2 | Aaro Mrsyl | 2001 | 205 | 40.99 | 1:25.54 | |||||
Vanders | ||||||||||
3 | Ville Rissanen | 2001 | 199 | 42.59 | 1:26.35 | |||||
Vanders | ||||||||||
4 | Torsti Tujunen | 2000 | 188 | 42.20 | 1:27.99 | |||||
HTU Stadi | ||||||||||
5 | Repe Kupila | 2001 | 158 | 44.34 | 1:33.28 | |||||
Gladius Kirkkonummi | ||||||||||
6 | Jens Kerman | 2001 | 149 | 47.13 | 1:35.07 | |||||
Vanders | ||||||||||
7 | Tapio Uzal | 2001 | 132 | 48.21 | 1:39.09 | |||||
Vanders | ||||||||||
8 | Stepan Fedotov | 2001 | 125 | 47.51 | 1:40.85 | |||||
Vanders | ||||||||||
9 | Joni Lytkorpi | 2000 | 120 | 51.21 | 1:42.19 | |||||
Vanders | ||||||||||
Laji 24, 100m Selkuinti Miehet, Loppukilpailut 15 v ja vanhemmat |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | 50m | Aika | Tila | |||
Seura | ||||||||||
1 | Niklas Valkonen | 1997 | 538 | 29.97 | 1:02.03 | |||||
Hyvinkn Uimaseura | ||||||||||
2 | Tapio Junninen | 1995 | 484 | 31.07 | 1:04.28 | |||||
Vanders | ||||||||||
3 | Jyri Mattila | 1999 | 390 | 33.03 | 1:09.02 | |||||
Hyvinkn Uimaseura | ||||||||||
Tekij: WinGrodan 1.22.16 | Tulostuspivmr | 08 marraskuu 2014 |
Lisenssinhaltija: Uinti Vantaa | Tulostusaika | 17:45 |