Resultater for Hjørring Park Vendia Swim Cup 2015
Her vises alle stævnets resultater opdelt i stævneafsnit.
Lørdag 09:00
Resultat Løb 20 (Indledende) - Pr. aldersgruppe med point og mellemtider
Resultat Løb 20 (Indledende) - Pr. aldersgruppe med point og mellemtider |
|
|
Stævne navn |
Hjørring Park Vendia Swim Cup |
|
Udskriftsdato |
18 april 2015 |
|
|
Stævne by |
Hjørring |
|
Udskriftstidspunkt |
15:03 |
|
|
Arrangør |
Svømmeklubben S 68 |
|
|
|
|
|
Bassin |
50m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
17 april 2015 |
|
|
|
|
|
|
Løb 20, 100m Frisvømning Damer, Indledende Årg. 2004-2015 |
Sponsor: Alm. Brand |
|
|
Plac. |
Navn |
Født |
Point |
FINA |
50m |
|
|
|
Opnået |
Status |
|
Klub |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Emma Kutsko Jensen |
2004 |
|
330 |
36.19 |
|
|
|
1:15.32 |
|
|
Aalborg Svømmeklub |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Astrid Hassing |
2004 |
|
226 |
39.41 |
|
|
|
1:25.46 |
|
|
Svømmeklubben Søhesten |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Anna Munk Fuglsang |
2005 |
|
211 |
40.86 |
|
|
|
1:27.46 |
|
|
Svømmeklubben S 68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Agnes Bryne Narvestad |
2004 |
|
196 |
40.95 |
|
|
|
1:29.49 |
|
|
Stavanger Svømme Club |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
Andrea Berg |
2004 |
|
168 |
44.58 |
|
|
|
1:34.18 |
|
|
Stavanger Svømme Club |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
Lærke Kjærsgaard |
2004 |
|
161 |
43.20 |
|
|
|
1:35.64 |
|
|
Svømmeklubben S 68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
Zenia Christensen |
2005 |
|
132 |
49.47 |
|
|
|
1:42.16 |
|
|
Svømmeklubben SMUT Terndrup |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
Kristine Vestergaard |
2005 |
|
122 |
48.67 |
|
|
|
1:44.76 |
|
|
Brønderslev SK08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
Josefine Høgh |
2005 |
|
101 |
52.98 |
|
|
|
1:51.68 |
|
|
Svømmeklubben S 68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
Kirstine Jørgensen |
2004 |
|
84 |
53.34 |
|
|
|
1:58.59 |
|
|
Svømmeklubben S 68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 20, 100m Frisvømning Damer, Indledende Årg. 2002-2003 |
Sponsor: Alm. Brand |
|
|
Plac. |
Navn |
Født |
Point |
FINA |
50m |
|
|
|
Opnået |
Status |
|
Klub |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Emma Stecher |
2003 |
|
474 |
32.32 |
|
|
|
1:06.76 |
|
|
Aalborg Svømmeklub |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Lea Serup Schøn |
2002 |
|
459 |
32.54 |
|
|
|
1:07.47 |
|
|
Aalborg Svømmeklub |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Camilla Brøgger-Andersen |
2002 |
|
458 |
32.67 |
|
|
|
1:07.55 |
|
|
Aalborg Svømmeklub |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Lærke Høgsted |
2003 |
|
432 |
33.18 |
|
|
|
1:08.83 |
|
|
Svømmeklubben S 68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
Thea Søe Bach |
2002 |
|
427 |
32.91 |
|
|
|
1:09.10 |
|
|
Thisted Svømmeklub |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
Cathrine Emilie Fagge |
2002 |
|
403 |
33.50 |
|
|
|
1:10.49 |
|
|
Lillesand IL |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
Julie Hansen |
2002 |
|
394 |
33.70 |
|
|
|
1:11.00 |
|
|
Farsund Svømmeklubb |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
Maren Heimsfter |
2002 |
|
381 |
33.89 |
|
|
|
1:11.79 |
|
|
Lillesand IL |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
Sofie Bach Nielsen |
2003 |
|
377 |
35.74 |
|
|
|
1:12.07 |
|
|
Horsens Svømmeklub |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
Caroline Liboriussen |
2002 |
|
371 |
35.09 |
|
|
|
1:12.42 |
|
|
Horsens Svømmeklub |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
Nor Larsen Selvik |
2002 |
|
371 |
33.59 |
|
|
|
1:12.42 |
|
|
Stavanger Svømme Club |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
Maiken Kjærsgaard |
2002 |
|
368 |
36.01 |
|
|
|
1:12.64 |
|
|
Svømmeklubben S 68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
Ingrid Røyland |
2002 |
|
353 |
35.42 |
|
|
|
1:13.62 |
|
|
Stavanger Svømme Club |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
Emma Ildal Djørup |
2002 |
|
350 |
36.11 |
|
|
|
1:13.84 |
|
|
Aalborg Svømmeklub |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
Cecilie V Jensen |
2002 |
|
339 |
35.34 |
|
|
|
1:14.64 |
|
|
Svømmeklubben S 68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
Zarah Heden Mortensen |
2002 |
|
329 |
37.11 |
|
|
|
1:15.42 |
|
|
Svømmeklubben S 68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
Malin B Berg |
2002 |
|
328 |
36.02 |
|
|
|
1:15.43 |
|
|
Stavanger Svømme Club |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
Amalije Kristensen |
2002 |
|
328 |
35.44 |
|
|
|
1:15.45 |
|
|
Brønderslev SK08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
Anna Bull Kramer |
2003 |
|
327 |
36.77 |
|
|
|
1:15.53 |
|
|
Horsens Svømmeklub |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
Elisabeth Sølvkjær |
2002 |
|
322 |
1:15.95 |
|
|
|
1:15.95 |
|
|
Thisted Svømmeklub |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
Adele Bjørnevåg |
2003 |
|
317 |
35.73 |
|
|
|
1:16.33 |
|
|
Kristiansand Svømmeallianse |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
Maibritt Christensen |
2003 |
|
317 |
36.68 |
|
|
|
1:16.34 |
|
|
Svømmeklubben SMUT Terndrup |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
Viktoria Røyland |
2002 |
|
313 |
36.37 |
|
|
|
1:16.63 |
|
|
Stavanger Svømme Club |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
Marta Woroniecka |
2003 |
|
312 |
35.88 |
|
|
|
1:16.77 |
|
|
Aalborg Svømmeklub |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
Lise Lindemann-Larsen |
2002 |
|
308 |
36.54 |
|
|
|
1:17.03 |
|
|
Thisted Svømmeklub |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
Marikka Andersen |
2002 |
|
307 |
36.74 |
|
|
|
1:17.12 |
|
|
Horsens Svømmeklub |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
Andreas Wågbø |
2003 |
|
304 |
36.47 |
|
|
|
1:17.38 |
|
|
Farsund Svømmeklubb |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
Embla Gudbrandsen |
2002 |
|
297 |
37.33 |
|
|
|
1:18.02 |
|
|
Stavanger Svømme Club |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
Aud Sofie Danielsen |
2002 |
|
292 |
37.97 |
|
|
|
1:18.48 |
|
|
Stavanger Svømme Club |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
Ida Sund |
2002 |
|
287 |
38.17 |
|
|
|
1:18.91 |
|
|
Horsens Svømmeklub |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
Kari Lærdal |
2003 |
|
287 |
37.06 |
|
|
|
1:18.91 |
|
|
Stavanger Svømme Club |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
Michelle Philipsen |
2003 |
|
282 |
36.96 |
|
|
|
1:19.37 |
|
|
Svømmeklubben SMUT Terndrup |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
Karoline L. Kristensen |
2003 |
|
266 |
38.44 |
|
|
|
1:20.94 |
|
|
Aalborg Svømmeklub |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
Emilia Juhl Leiszner |
2002 |
|
261 |
38.81 |
|
|
|
1:21.40 |
|
|
Horsens Svømmeklub |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
Lærke Asmussen |
2003 |
|
256 |
39.12 |
|
|
|
1:21.92 |
|
|
Svømmeklubben S 68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
Ida Troldborg |
2003 |
|
252 |
37.62 |
|
|
|
1:22.38 |
|
|
Aabybro Idrætsforening |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
Catherina Juul Jensen |
2003 |
|
251 |
38.92 |
|
|
|
1:22.47 |
|
|
Horsens Svømmeklub |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
Erle Marie Aartun van der |
2002 |
|
245 |
40.68 |
|
|
|
1:23.15 |
|
|
Stavanger Svømme Club |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
Katrine Sofie Wienberg |
2002 |
|
243 |
38.83 |
|
|
|
1:23.43 |
|
|
Horsens Svømmeklub |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
Sofia Bak |
2002 |
|
234 |
40.79 |
|
|
|
1:24.40 |
|
|
Hobro Svømmeklub |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
Sofie Lindstrøm Larsen |
2003 |
|
233 |
39.14 |
|
|
|
1:24.56 |
|
|
Aalborg Svømmeklub |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
Mathilde Tilsted Hansen |
2003 |
|
231 |
38.21 |
|
|
|
1:24.78 |
|
|
IHF Svømning |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
Thea L. Bæk Vinther |
2002 |
|
218 |
40.34 |
|
|
|
1:26.47 |
|
|
IHF Svømning |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
Nikoline V Gallop |
2003 |
|
214 |
41.48 |
|
|
|
1:26.93 |
|
|
Aalborg Svømmeklub |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
Sara Bundgaard |
2003 |
|
214 |
41.18 |
|
|
|
1:27.05 |
|
|
Svømmeklubben S 68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
Emma Oline Gadegaard |
2002 |
|
205 |
40.95 |
|
|
|
1:28.20 |
|
|
Svømmeklubben S 68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
Pernille Christensen |
2003 |
|
200 |
39.97 |
|
|
|
1:28.93 |
|
|
Svømmeklubben S 68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
Mille Winther |
2003 |
|
197 |
43.44 |
|
|
|
1:29.48 |
|
|
Svømmeklubben S 68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
Josefine T.k Pedersen |
2002 |
|
193 |
43.23 |
|
|
|
1:30.04 |
|
|
Skagen Svømmeklub |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
Victoria Bjerre |
2003 |
|
189 |
41.85 |
|
|
|
1:30.71 |
|
|
Aabybro Idrætsforening |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
51 |
Rebecka Sutherland |
2003 |
|
187 |
43.47 |
|
|
|
1:30.97 |
|
|
IHF Svømning |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
52 |
Julie Bundgaard Madsen |
2002 |
|
185 |
43.77 |
|
|
|
1:31.33 |
|
|
Svømmeklubben S 68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
53 |
Mathea Slettevold |
2003 |
|
174 |
45.98 |
|
|
|
1:33.20 |
|
|
Stavanger Svømme Club |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
54 |
Emma Jensen |
2003 |
|
160 |
46.14 |
|
|
|
1:35.74 |
|
|
Svømmeklubben S 68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
55 |
Karen Pedersen |
2002 |
|
157 |
44.77 |
|
|
|
1:36.51 |
|
|
Svømmeklubben Søhesten |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
56 |
Camilla Falck |
2003 |
|
155 |
46.14 |
|
|
|
1:36.91 |
|
|
Horsens Svømmeklub |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
57 |
Laura Houbak |
2003 |
|
138 |
46.00 |
|
|
|
1:40.71 |
|
|
Svømmeklubben S 68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
58 |
Christine Nielsen |
2002 |
|
117 |
48.95 |
|
|
|
1:46.31 |
|
|
Svømmeklubben Søhesten |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
59 |
Mette Brandt Pedersen |
2003 |
|
115 |
49.87 |
|
|
|
1:46.96 |
|
|
Svømmeklubben S 68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
60 |
Zenia Christensen |
2003 |
|
99 |
52.68 |
|
|
|
1:52.30 |
|
|
Svømmeklubben S 68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
Annie Musholm |
2002 |
|
|
|
|
|
|
DSQ |
tyvstart |
|
Farsund Svømmeklubb |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
Johanne Jørmeland |
2002 |
|
|
|
|
|
|
DSQ |
tyvstart |
|
Stavanger Svømme Club |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
Karoline Lagoni |
2003 |
|
|
|
|
|
|
DSQ |
tyvstart |
|
Horsens Svømmeklub |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
Nanna Bak |
2002 |
|
|
|
|
|
|
DSQ |
tyvstart |
|
Svømmeklubben S 68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 20, 100m Frisvømning Damer, Indledende Årg. 2000-2001 |
Sponsor: Alm. Brand |
|
|
Løb 20, 100m Frisvømning Damer, Indledende Årg. 0-1999 |
Sponsor: Alm. Brand |
|
|
Plac. |
Navn |
Født |
Point |
FINA |
50m |
|
|
|
Opnået |
Status |
|
Klub |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Sara Stoebner |
1998 |
|
656 |
29.30 |
|
|
|
59.91 |
|
|
Kristiansand Svømmeallianse |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Alice Lindhé |
1999 |
|
621 |
29.60 |
|
|
|
1:01.03 |
|
|
Mölndals Allmänna Simsällskap |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Signe B. Thomasen |
1996 |
|
586 |
29.86 |
|
|
|
1:02.22 |
|
|
Horsens Svømmeklub |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Malene Tørnkvist |
1998 |
|
572 |
29.97 |
|
|
|
1:02.72 |
|
|
Kristiansand Svømmeallianse |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
Tiril Fredrikke Rist Jens |
1994 |
|
535 |
30.66 |
|
|
|
1:04.12 |
Deltager ikke i finalen |
|
Kristiansand Svømmeallianse |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
Nicoline Rosenkilde |
1999 |
|
522 |
31.19 |
|
|
|
1:04.65 |
|
|
Horsens Svømmeklub |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
Kesia Fodnestøl |
1999 |
|
513 |
31.26 |
|
|
|
1:05.03 |
|
|
Flekkefjord Svømmeklubb |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
Martha Moeslund |
1998 |
|
510 |
30.79 |
|
|
|
1:05.16 |
|
|
Svømmeklubben SMUT Terndrup |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
Maren Øie |
1997 |
|
503 |
30.97 |
|
|
|
1:05.44 |
|
|
Stavanger Svømme Club |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
Tina Kleven |
1998 |
|
495 |
31.44 |
|
|
|
1:05.80 |
|
|
Flekkefjord Svømmeklubb |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
Oda Sodefjed Tørnkvist |
1998 |
|
485 |
31.42 |
|
|
|
1:06.24 |
|
|
Kristiansand Svømmeallianse |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
Camilla Johannesen |
1999 |
|
468 |
32.23 |
|
|
|
1:07.02 |
|
|
Aalborg Svømmeklub |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
Rebekka R. Andersen |
1996 |
|
466 |
32.54 |
|
|
|
1:07.13 |
|
|
Svømmeklubben S 68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
Ida Kristensen |
1998 |
|
440 |
32.27 |
|
|
|
1:08.42 |
|
|
Viborg Svømme Klub |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
Caroline Beck |
1998 |
|
427 |
33.42 |
|
|
|
1:09.14 |
|
|
Viborg Svømme Klub |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
Maren Mæhre |
1996 |
|
411 |
32.86 |
|
|
|
1:10.00 |
|
|
Kristiansand Svømmeallianse |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
Anne Tollerup |
1998 |
|
399 |
34.41 |
|
|
|
1:10.71 |
|
|
Svømmeklubben S 68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
Anette Damsgaard |
1996 |
|
392 |
33.88 |
|
|
|
1:11.11 |
|
|
Horsens Svømmeklub |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
Helena Rasmussen |
1998 |
|
388 |
33.05 |
|
|
|
1:11.39 |
|
|
Herning Svømmeklub |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
Hedda Othilie Hagen |
1999 |
|
367 |
34.42 |
|
|
|
1:12.69 |
|
|
Stavanger Svømme Club |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
June Reilo Mørch |
1998 |
|
350 |
34.34 |
|
|
|
1:13.82 |
|
|
Kristiansand Svømmeallianse |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
Alma Aaste Løvstuen Moen |
1997 |
|
343 |
35.86 |
|
|
|
1:14.37 |
|
|
Kristiansand Svømmeallianse |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
Marie Juhl Jensen |
1996 |
|
327 |
34.57 |
|
|
|
1:15.56 |
|
|
Lyseng IF |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
Josephine Frede Bundgaard |
1997 |
|
320 |
35.65 |
|
|
|
1:16.08 |
|
|
Lyseng IF |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
Rikke Blach |
1997 |
|
302 |
37.22 |
|
|
|
1:17.54 |
|
|
Svømmeklubben Søhesten |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
Emilie Cathrin Haddeland |
1999 |
|
299 |
37.60 |
|
|
|
1:17.79 |
|
|
Kristiansand Svømmeallianse |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
Hedda Nes |
1999 |
|
298 |
37.33 |
|
|
|
1:17.94 |
|
|
Kristiansand Svømmeallianse |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
Emma Sofie Bull-Gjertsen |
1997 |
|
252 |
39.05 |
|
|
|
1:22.40 |
|
|
Kristiansand Svømmeallianse |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
Louise Bast Berg Aaby |
1998 |
|
129 |
50.43 |
|
|
|
1:42.90 |
|
|
Swim Team Neptun |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
Rebecca Sundtjønn |
1998 |
|
|
|
|
|
|
DSQ |
tyvstart |
|
Kristiansand Svømmeallianse |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
Tessa Francisca Janssen |
1999 |
|
|
|
|
|
|
DSQ |
tyvstart |
|
Stavanger Svømme Club |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 |
Udskriftsdato |
18 april 2015 |
Licens til Svømmeklubben S 68 |
Udskriftstidspunkt |
15:03 |
|