Tulokset Pitkäperjantain uinnit
Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Tulokset Laji 2 (Loppukilpailut) - Ikäryhmittäin (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 2 (Loppukilpailut) - Ikäryhmittäin (pisteet ja väliajat) |
|
|
Kilpailu |
Pitkäperjantain uinnit |
|
Tulostuspäivämäärä |
03 huhtikuu 2015 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Turku |
|
Tulostusaika |
11:34 |
|
|
Järjestäjä |
Aurajoen Uinti |
|
|
|
|
|
|
Laji 2, 400m Sekauinti Naiset, Loppukilpailut 13 vuosi ja nuorempi |
|
Sij. |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
100m |
200m |
300m |
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Anniina Kallio |
2002 |
|
|
1:17.30 |
2:44.06 |
4:20.01 |
|
5:38.87 |
|
|
Raision Urheilijat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Oona Laakso |
2002 |
|
|
1:20.56 |
2:46.71 |
4:24.39 |
|
5:42.52 |
|
|
Raision Urheilijat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Peppi Pinomäki |
2002 |
|
|
1:31.62 |
3:00.25 |
4:51.64 |
|
6:09.90 |
|
|
Raision Urheilijat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Wilma Rintala |
2002 |
|
|
1:29.60 |
3:04.47 |
4:47.78 |
|
6:10.91 |
|
|
Raision Urheilijat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
Pinja Österman |
2002 |
|
|
1:33.15 |
3:20.09 |
5:12.50 |
|
6:40.54 |
|
|
Raision Urheilijat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
Anni Hyttinen |
2004 |
|
|
1:48.88 |
3:28.39 |
5:21.70 |
|
6:54.20 |
|
|
Aurajoen Uinti |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 2, 400m Sekauinti Naiset, Loppukilpailut 14 - 99 vuosi |
|
Sij. |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
100m |
200m |
300m |
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Tiia Puolakka |
1998 |
|
|
1:10.08 |
2:33.81 |
4:08.07 |
|
5:21.19 |
|
|
Åbo Simklubb-Uintiklubi |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Jenna Lehtinen |
1995 |
|
|
1:13.19 |
2:38.83 |
4:15.38 |
|
5:28.79 |
|
|
Åbo Simklubb-Uintiklubi |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Mila Manner |
2001 |
|
|
1:13.89 |
2:40.12 |
4:21.29 |
|
5:34.21 |
|
|
Nokian Pyry |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Janina Ollikainen |
2000 |
|
|
1:15.87 |
2:42.62 |
4:19.67 |
|
5:34.81 |
|
|
Porin Uimaseura |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
Ida Konkka |
2000 |
|
|
1:09.04 |
2:37.67 |
4:19.82 |
|
5:38.05 |
|
|
Åbo Simklubb-Uintiklubi |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
Heta Känkänen |
2001 |
|
|
1:19.98 |
2:50.25 |
4:29.81 |
|
5:49.35 |
|
|
Porin Uimaseura |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
Anni Manninen |
2001 |
|
|
1:33.96 |
3:13.59 |
5:04.64 |
|
5:50.10 |
|
|
Simmis Wanda |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
Henna Blomroos |
2000 |
|
|
1:21.88 |
2:52.33 |
4:42.41 |
|
6:04.05 |
|
|
Rauman Uimaseura |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
Anni Aro |
2001 |
|
|
1:24.17 |
2:59.02 |
4:43.87 |
|
6:07.62 |
|
|
Nokian Pyry |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
Lotta Aho |
2000 |
|
|
1:25.19 |
3:02.80 |
4:44.01 |
|
6:08.58 |
|
|
Aurajoen Uinti |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tekjä: WinGrodan 1.16.15 |
Lisenssi: Aurajoen Uinti |
|