Results for ÅSK Games 2015
Spodaj so vsi rezultati tekmovanja po deli tekmovanja.
Del tekmovanja
Tulokset Laji 28 (Loppukilpailut) - Iksarjoittain (pisteet ja vliajat) |
Kilpailu | SK Games 2015 | Tulostuspivmr | 07 marraskuu 2015 | |||
Kilpailun paikkakunta | Turku | Tulostusaika | 20:10 | |||
Jrjestj | bo Simklubb - Uintiklubi Turku ry | |||||
Allas | 25m | |||||
Kilpailupivmr | 07 marraskuu 2015 |
Laji 28, M 4 x 50 m skuv, Loppukilpailut 0 v ja vanhemmat |
Sponsori: Danske Bank Oyj |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | 50m | Aika | Tila | |||
Seura | Ilm.aika | |||||||||
1 | Tatu Miehet | 0 | 629 | 1:42.37 | ||||||
Tampereen Tyven Uimarit | 1:41.59 | |||||||||
Petja Yritys | 1993 | 27.25 | 27.25 | |||||||
Miro Vasko | 1993 | 28.27 | 55.52 | |||||||
Anton Herrala | 1993 | 24.24 | 1:19.76 | |||||||
Matias Tyry | 1993 | 22.61 | 1:42.37 | |||||||
2 | Tatu Vint | 0 | 505 | 1:50.19 | ||||||
Tampereen Tyven Uimarit | 1:50.61 | |||||||||
Antti Hakkarainen | 2000 | 28.93 | 28.93 | |||||||
Mikael Karuveha | 1999 | 29.36 | 58.29 | |||||||
Vin Kilpelinen | 1999 | 27.39 | 1:25.68 | |||||||
Jan Rif | 1998 | 24.51 | 1:50.19 | |||||||
3 | sk Miehet | 0 | 479 | 1:52.10 | ||||||
bo Simklubb-Uintiklubi Turku | 1:44.63 | |||||||||
Heikki Luukko | 1988 | 28.82 | 28.82 | |||||||
Aku Luukko | 1997 | 33.01 | 1:01.83 | |||||||
Lauri Pilpola | 1993 | 26.61 | 1:28.44 | |||||||
Jakob Nordman | 1996 | 23.66 | 1:52.10 | |||||||
4 | Team Valkea Ratsu | 0 | 448 | 1:54.60 | ||||||
Aurajoen Uinti | ||||||||||
Ibrahim Ezzat | 2002 | 29.74 | 29.74 | |||||||
Santeri Horst | 1997 | 31.55 | 1:01.29 | |||||||
Ossi Airaksinen | 1996 | 26.36 | 1:27.65 | |||||||
Jere Nevalainen | 2001 | 26.95 | 1:54.60 | |||||||
5 | Tatu Einarit | 0 | 434 | 1:55.89 | ||||||
Tampereen Tyven Uimarit | 1:58.47 | |||||||||
Joona Korhonen | 2000 | 29.62 | 29.62 | |||||||
Santeri Kaasinen | 1999 | 32.87 | 1:02.49 | |||||||
Santeri Mettl | 1999 | 27.16 | 1:29.65 | |||||||
Aapo Eerola | 1999 | 26.24 | 1:55.89 | |||||||
6 | Team Musta Ori | 0 | 422 | 1:56.91 | ||||||
Aurajoen Uinti | ||||||||||
Mohamed Ezzat | 2001 | 29.75 | 29.75 | |||||||
Oskari Arvo | 2002 | 34.53 | 1:04.28 | |||||||
Nikita Saunonen | 1997 | 25.04 | 1:29.32 | |||||||
Jesper Lietzen | 2002 | 27.59 | 1:56.91 | |||||||
7 | sk Iku1 Boys | 0 | 408 | 1:58.26 | ||||||
bo Simklubb-Uintiklubi Turku | 1:58.47 | |||||||||
Emil Hanski | 1999 | 30.52 | 30.52 | |||||||
Oskari Herpola | 2001 | 31.98 | 1:02.50 | |||||||
Jani-Markus Sula | 1999 | 28.02 | 1:30.52 | |||||||
Lauri Elomaa | 2000 | 27.74 | 1:58.26 | |||||||
8 | sk Iku2 Boys | 1999 | 324 | 2:07.74 | ||||||
bo Simklubb-Uintiklubi Turku | ||||||||||
Hugo Enroth | 2001 | 32.24 | 32.24 | |||||||
Marcus Forsel | 2003 | 35.57 | 1:07.81 | |||||||
Santeri Herpola | 2003 | 30.15 | 1:37.96 | |||||||
Niklas Konttinen | 2001 | 29.78 | 2:07.74 | |||||||
9 | sk Iku3 Pojat | 1999 | 238 | 2:21.51 | ||||||
bo Simklubb-Uintiklubi Turku | 2:26.49 | |||||||||
Jesper Werdi | 2001 | 33.95 | 33.95 | |||||||
Janne Juven | 2001 | 41.41 | 1:15.36 | |||||||
Samu Petteri Kallio | 2002 | 35.48 | 1:50.84 | |||||||
Leevi Korpinen | 2001 | 30.67 | 2:21.51 | |||||||
10 | Aui Miehet | 0 | 206 | 2:28.42 | ||||||
Aurajoen Uinti | 2:28.75 | |||||||||
Mikael Hirsiniemi | 2004 | 37.46 | 37.46 | |||||||
Eemil Kankare | 2003 | 41.21 | 1:18.67 | |||||||
Ajjuub Ezzat | 2005 | 35.65 | 1:54.32 | |||||||
Juuso Leppnen | 2004 | 34.10 | 2:28.42 | |||||||
11 | sk Rollo Pojat | 0 | 117 | 2:59.14 | ||||||
bo Simklubb-Uintiklubi Turku | ||||||||||
Viktor Leinonen | 2001 | 40.26 | 40.26 | |||||||
Aaro Puutio | 2003 | 50.98 | 1:31.24 | |||||||
Leevi Rouhiainen | 2002 | 49.74 | 2:20.98 | |||||||
Elias Laine | 2003 | 38.16 | 2:59.14 | |||||||
Tekij: WinGrodan 1.24.04 | Tulostuspivmr | 07 marraskuu 2015 |
Lisenssinhaltija: bo Simklubb-Uintiklubi Turku | Tulostusaika | 20:10 |