2019-10-14   23:43:13
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset ÅSK Games 2015

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

Tulokset Laji 24 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 24 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) 
 
  Kilpailu  ÅSK Games 2015    Tulostuspäivämäärä  07 marraskuu 2015   
  Kilpailun paikkakunta  Turku    Tulostusaika  18:59   
  Järjestäjä  Åbo Simklubb - Uintiklubi Turku ry         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  07 marraskuu 2015         
 
 
Laji 24, M, P-14 200 m ru, Loppukilpailut 14 v ja nuoremmat 
Sponsori: Ortomat Herpola 
 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m  100m  150m    Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika                 











 
Jesper Lietzen  2002    468  35.57  1:15.94  1:56.11    2:35.33   
  Aurajoen Uinti                   
                     
Oskari Arvo  2002    401  36.02  1:18.74  2:02.28    2:43.59   
  Aurajoen Uinti                   
                     
Hugo Enroth  2001    344  37.77  1:21.26  2:06.48    2:52.16   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  2:51.40                 
                     
Petr Pankratov  2002    333  37.79  1:22.44  2:08.84    2:54.01   
  Tampereen Työväen Uimarit  2:57.62                 
                     
Eerik Tikkakoski  2001    331  38.70  1:23.87  2:09.42    2:54.39   
  Tampereen Työväen Uimarit  3:19.30                 
                     
Marcus Forsel  2003    325  38.99  1:24.75  2:10.80    2:55.43   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku                   
                     
Justus Hilaja  2002    324  38.99  1:24.53  2:11.11    2:55.53   
  Pihlava Työväen Urheilijat  3:06.74                 
                     
Joona Lehtonen  2001    311  39.45  1:24.71  2:10.95    2:57.92   
  Tampereen Työväen Uimarit  3:03.93                 
                     
Pirkka Perkola  2001    280  41.48  1:28.41  2:16.51    3:04.29   
  Tampereen Työväen Uimarit                   
                     
10  Eemil Kankare  2003    267  42.05  1:31.27  2:18.92    3:07.18   
  Aurajoen Uinti                   
                     
11  Tino Vehkalahti  2001    253  42.72  1:32.48  2:22.54    3:10.55   
  Tampereen Työväen Uimarit                   
                     
12  Pavel Pankratov  2004    249  44.54  1:33.80  2:24.08    3:11.80   
  Tampereen Työväen Uimarit                   
                     
13  Janne Juven  2001    231  43.79  1:34.25  2:25.64    3:16.50   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  3:25.19                 
                     
14  Mio Harju  2002    230  44.26  1:34.44  2:25.91    3:16.91   
  Tampereen Työväen Uimarit                   
                     
15  Atte-Mikael Ahonpää  2001    226  44.49  1:35.25  2:26.38    3:18.08   
  Tampereen Työväen Uimarit                   
                     
16  Iiro Kuusela  2001    209  42.73  1:35.90  2:30.17    3:23.07   
  Tampereen Työväen Uimarit                   
                     
 
Laji 24, M, P-14 200 m ru, Loppukilpailut 15 - 99 v 
Sponsori: Ortomat Herpola 
 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m  100m  150m    Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika                 











 
Miika Nuorinko  1996    626  30.86  1:06.61  1:43.84    2:21.04   
  Nummelan Kisaajat  2:21.12                 
                     
Heikki Luukko  1988    578  33.28  1:10.00  1:47.33    2:24.80   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  2:23.64                 
                     
Santeri Horst  1997    573  33.01  1:10.12  1:48.47    2:25.21   
  Aurajoen Uinti  2:26.89                 
                     
Anton Herrala  1993    534  32.23  1:10.98  1:50.11    2:28.67   
  Tampereen Työväen Uimarit                   
                     
Aku Luukko  1997    519  33.04  1:10.93  1:50.38    2:30.07   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  2:26.20                 
                     
Joonas Hilaja  1999    439  35.51  1:16.13  1:57.88    2:38.73   
  Pihlava Työväen Urheilijat  2:40.50                 
                     
Sami Vaskuri  1973    427  34.63  1:14.79  1:58.58    2:40.19   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku                   
                     
Sami Kukkonen  2000    277  40.39  1:27.62  2:16.59    3:04.98   
  Tampereen Työväen Uimarit  3:09.28                 
                     
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.24.04  Tulostuspäivämäärä  07 marraskuu 2015 
Lisenssinhaltija: Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  Tulostusaika  18:59 
 

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner