2019-09-22   15:08:11
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset ÅSK Games 2015

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

Tulokset Laji 28 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 28 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) 
 
  Kilpailu  ÅSK Games 2015    Tulostuspäivämäärä  07 marraskuu 2015   
  Kilpailun paikkakunta  Turku    Tulostusaika  20:10   
  Järjestäjä  Åbo Simklubb - Uintiklubi Turku ry         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  07 marraskuu 2015         
 
 
Laji 28, M 4 x 50 m skuv, Loppukilpailut 0 v ja vanhemmat 
Sponsori: Danske Bank Oyj 
 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika                 











 
Tatu Miehet    629          1:42.37   
  Tampereen Työväen Uimarit  1:41.59                 
  Petja Yritys  1993      27.25        27.25   
  Miro Vasko  1993      28.27        55.52   
  Anton Herrala  1993      24.24        1:19.76   
  Matias Tyry  1993      22.61        1:42.37   
                     
Tatu Väinöt    505          1:50.19   
  Tampereen Työväen Uimarit  1:50.61                 
  Antti Hakkarainen  2000      28.93        28.93   
  Mikael Karuveha  1999      29.36        58.29   
  Väinö Kilpeläinen  1999      27.39        1:25.68   
  Jan Rif  1998      24.51        1:50.19   
                     
Åsk Miehet    479          1:52.10   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  1:44.63                 
  Heikki Luukko  1988      28.82        28.82   
  Aku Luukko  1997      33.01        1:01.83   
  Lauri Pilpola  1993      26.61        1:28.44   
  Jakob Nordman  1996      23.66        1:52.10   
                     
Team Valkea Ratsu    448          1:54.60   
  Aurajoen Uinti                   
  Ibrahim Ezzat  2002      29.74        29.74   
  Santeri Horst  1997      31.55        1:01.29   
  Ossi Airaksinen  1996      26.36        1:27.65   
  Jere Nevalainen  2001      26.95        1:54.60   
                     
Tatu Einarit    434          1:55.89   
  Tampereen Työväen Uimarit  1:58.47                 
  Joona Korhonen  2000      29.62        29.62   
  Santeri Kaasinen  1999      32.87        1:02.49   
  Santeri Mettälä  1999      27.16        1:29.65   
  Aapo Eerola  1999      26.24        1:55.89   
                     
Team Musta Ori    422          1:56.91   
  Aurajoen Uinti                   
  Mohamed Ezzat  2001      29.75        29.75   
  Oskari Arvo  2002      34.53        1:04.28   
  Nikita Saunonen  1997      25.04        1:29.32   
  Jesper Lietzen  2002      27.59        1:56.91   
                     
Åsk Iku1 Boys    408          1:58.26   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  1:58.47                 
  Emil Hanski  1999      30.52        30.52   
  Oskari Herpola  2001      31.98        1:02.50   
  Jani-Markus Sula  1999      28.02        1:30.52   
  Lauri Elomaa  2000      27.74        1:58.26   
                     
Åsk Iku2 Boys  1999    324          2:07.74   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku                   
  Hugo Enroth  2001      32.24        32.24   
  Marcus Forsel  2003      35.57        1:07.81   
  Santeri Herpola  2003      30.15        1:37.96   
  Niklas Konttinen  2001      29.78        2:07.74   
                     
Åsk Iku3 Pojat  1999    238          2:21.51   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  2:26.49                 
  Jesper Werdi  2001      33.95        33.95   
  Janne Juven  2001      41.41        1:15.36   
  Samu Petteri Kallio  2002      35.48        1:50.84   
  Leevi Korpinen  2001      30.67        2:21.51   
                     
10  Aui Miehet    206          2:28.42   
  Aurajoen Uinti  2:28.75                 
  Mikael Hirsiniemi  2004      37.46        37.46   
  Eemil Kankare  2003      41.21        1:18.67   
  Ajjuub Ezzat  2005      35.65        1:54.32   
  Juuso Leppänen  2004      34.10        2:28.42   
                     
11  Åsk Rollo Pojat    117          2:59.14   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku                   
  Viktor Leinonen  2001      40.26        40.26   
  Aaro Puutio  2003      50.98        1:31.24   
  Leevi Rouhiainen  2002      49.74        2:20.98   
  Elias Laine  2003      38.16        2:59.14   
                     
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.24.04  Tulostuspäivämäärä  07 marraskuu 2015 
Lisenssinhaltija: Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  Tulostusaika  20:10 
 

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner