2020-01-20   06:02:51
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset Mikropolix-Uinnit 10.10.2015

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

Tulokset Laji 30 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä)
Tulokset Laji 30 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä) 
 
  Kilpailu  Mikropolix-Uinnit 10.10.2015    Tulostuspäivämäärä  10 lokakuu 2015   
  Kilpailun paikkakunta  Riihimäki    Tulostusaika  17:25   
  Järjestäjä  Riihimäen Uimaseura         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  10 lokakuu 2015         
 
 
Laji 30, 50m Rintauinti Naiset, Loppukilpailut 10 v ja nuoremmat 
 
Nimi  Synt  Seura            Aika  Tila 











 
Vilja Saarinen  2005  Riihimäen Uimaseura            51.87   
Maija Hinkkala  2005  Riihimäen Uimaseura            52.40   
Sivi Juvakka  2005  Nokian Pyry            52.44   
Julia Rauhala  2006  Uimaseura Kangasalan Kuohu            55.12   
Olivia Talvitie  2006  Uimaseura Kangasalan Kuohu            56.38   
Aada Lehtoniemi  2005  Uimaseura Kangasalan Kuohu            57.87   
Janica Nieminen  2005  Hyvinkään Uimaseura            59.41   
Tilda Saario  2005  Uimaseura Kangasalan Kuohu            1:01.51   
Aino Kuusisto  2006  Nurmijärven Uinti            DSQ   
  SW 7.6 Yhden käden /kädet päällekkäin / eriaikainen kosketus seinään käännöksessä / maaliin tullessa               
Emma Veide  2005  Riihimäen Uimaseura            DSQ   
  SW 7.4 Eriaikaisia jalkaliikkeitä               
                     
 
Laji 30, 50m Rintauinti Naiset, Loppukilpailut 11 - 12 v 
 
Nimi  Synt  Seura            Aika  Tila 











 
Sonja Salmimies  2004  Nurmijärven Uinti            41.69   
Aada Taiponen  2004  Swimming Team Riksu            42.77   
Enni Silvennoinen  2003  Riihimäen Uimaseura            43.63   
Edla Wuori  2003  Nurmijärven Uinti            45.30   
Meri Kultaranta  2004  Riihimäen Uimaseura            52.32   
Vilmiina Weckman  2004  Riihimäen Uimaseura            57.59   
Minka Jumppainen  2003  Riihimäen Uimaseura            59.73   
Saga Peltolehto  2003  Nokian Pyry            1:00.47   
Saana Tertsunen  2003  Riihimäen Uimaseura            DNS   
Erica Tomperi  2004  Nokian Pyry            DSQ   
  SW 7.6 Väärä uintisykli (=1 käsiveto, 1 potku), paitsi käännökseen / maaliin tullessa               
Jemina Vainio  2004  Uimaseura Kangasalan Kuohu            DSQ   
  SW 7.6 Yhden käden /kädet päällekkäin / eriaikainen kosketus seinään käännöksessä / maaliin tullessa               
                     
 
Laji 30, 50m Rintauinti Naiset, Loppukilpailut 13 - 99 v 
 
Nimi  Synt  Seura            Aika  Tila 











 
Eveliina Pihkamäki  1998  Riihimäen Uimaseura            33.87   
Aino Ruottu  2001  Riihimäen Uimaseura            34.66   
Emmi Mustakoski  1999  Riihimäen Uimaseura            36.31   
Kia Karike  1999  Uinti Espoo - Esbo Sim            37.74   
Martta Kitinoja  2001  Riihimäen Uimaseura            39.24   
Oona Pelttari  1998  Uinti Espoo - Esbo Sim            41.07   
Emma Nieminen  2002  Uimaseura Kangasalan Kuohu            45.87   
Erja Tiljander  2000  Hyvinkään Uimaseura            DSQ   
  SW 4.4 Liikkuminen ennen lähtömerkkiä               
                     
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.24.03  Tulostuspäivämäärä  10 lokakuu 2015 
Lisenssinhaltija: Riihimäen Uimaseura  Tulostusaika  17:25 
 

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner