2020-02-23   12:31:39
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset Mikropolix-Uinnit 10.10.2015

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso 1

Tulokset Laji 22 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä)
Tulokset Laji 22 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä) 
 
  Kilpailu  Mikropolix-Uinnit 10.10.2015    Tulostuspäivämäärä  10 lokakuu 2015   
  Kilpailun paikkakunta  Riihimäki    Tulostusaika  16:18   
  Järjestäjä  Riihimäen Uimaseura         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  10 lokakuu 2015         
 
 
Laji 22, 50m Selkäuinti Naiset, Loppukilpailut 10 v ja nuoremmat 
 
Nimi  Synt  Seura            Aika  Tila 











 
Aino Hinkka  2005  Uimaseura Kangasalan Kuohu            39.03   
Maija Hinkkala  2005  Riihimäen Uimaseura            45.28   
Jenna Nousiainen  2005  Nokian Pyry            51.22   
Olivia Talvitie  2006  Uimaseura Kangasalan Kuohu            52.71   
Saana Perkkiö  2005  Riihimäen Uimaseura            53.23   
Julia Rauhala  2006  Uimaseura Kangasalan Kuohu            54.79   
Emma Veide  2005  Riihimäen Uimaseura            56.15   
Jenna Luoma  2005  Uimaseura Kangasalan Kuohu            57.09   
Tilda Saario  2005  Uimaseura Kangasalan Kuohu            58.23   
10  Janica Nieminen  2005  Hyvinkään Uimaseura            1:00.19   
11  Krista Viitanen  2005  Riihimäen Uimaseura            1:01.04   
12  Vilma Laaksonen  2005  Riihimäen Uimaseura            1:05.22   
13  Jenna Helminen  2005  Riihimäen Uimaseura            1:07.76   
14  Kia Niklander  2007  Riihimäen Uimaseura            1:20.43   
Helmi Hiltunen  2006  Riihimäen Uimaseura            DNS   
Kaisa Laitiola  2005  Riihimäen Uimaseura            DNS   
Menni Ruokonen  2007  Riihimäen Uimaseura            DSQ   
  SW 6.2 Uintia vatsallaan               
Saaga Tuominen  2007  Riihimäen Uimaseura            DSQ   
  SW 6.2 Uintia vatsallaan               
Suvi Keskimäki  2006  Riihimäen Uimaseura            DSQ   
  SW 6.4 Ei kosketusta seinään käännöksessä               
                     
 
Laji 22, 50m Selkäuinti Naiset, Loppukilpailut 11 - 12 v 
 
Nimi  Synt  Seura            Aika  Tila 











 
Annukka Pihkamäki  2004  Riihimäen Uimaseura            38.82   
Peppi-Stiina Ahti  2003  Swimming Team Riksu            39.86   
Enni Silvennoinen  2003  Riihimäen Uimaseura            42.50   
Cinja Åvist  2003  Simmis Hyvinge-Hyvinkää            43.66   
Olivia Salminen  2003  Valkeakosken Uimaseura            43.69   
Kreetta Somero  2004  Lahden Kaleva            44.09   
Iida Savulahti  2004  Riihimäen Uimaseura            45.74   
Minka Jumppainen  2003  Riihimäen Uimaseura            49.24   
Erica Tomperi  2004  Nokian Pyry            55.17   
10  Jemina Vainio  2004  Uimaseura Kangasalan Kuohu            55.19   
11  Milja Vuori  2003  Riihimäen Uimaseura            56.88   
Saana Tertsunen  2003  Riihimäen Uimaseura            DNS   
Sofia Latvala  2003  Riihimäen Uimaseura            DSQ   
  SW 6.2 Uintia vatsallaan               
                     
 
Laji 22, 50m Selkäuinti Naiset, Loppukilpailut 13 - 99 v 
 
Nimi  Synt  Seura            Aika  Tila 











 
Eveliina Pihkamäki  1998  Riihimäen Uimaseura            32.39   
Noora Tuovinen  1998  Riihimäen Uimaseura            33.42   
Linda Mylly  1999  Uinti Espoo - Esbo Sim            36.46   
Hanni Pratsch  1999  Uinti Espoo - Esbo Sim            36.76   
Johanna Hyvönen  1999  Hyvinkään Uimaseura            38.72   
Heta Laatikainen  2002  Valkeakosken Uimaseura            41.61   
Emma Nieminen  2002  Uimaseura Kangasalan Kuohu            47.00   
                     
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.24.03  Tulostuspäivämäärä  10 lokakuu 2015 
Lisenssinhaltija: Riihimäen Uimaseura  Tulostusaika  16:18 
 

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner