2019-11-21   10:45:21
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Lauantaiaamu

Tulokset Laji 14 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 14 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) 
 
  Kilpailu  LR IKM 2015 alkukilpailut ES1    Tulostuspäivämäärä  31 lokakuu 2015   
  Kilpailun paikkakunta  Espoo    Tulostusaika  15:48   
  Järjestäjä  Cetus         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  31 lokakuu 2015         
 
 
Laji 14, 4X50m Sekauinti, Loppukilpailut 12 - 16 v 
LRIKM-ennätys Cetus Espoo, Cetus 1:49,46 2014 
 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura                   











 
Cetus 1  1999              1:50.78   
  Cetus Espoo                   
  Sergey Kuznetsov  2000      25.82        25.82   
  Eerikki Laitala  2001      30.85        56.67   
  Emilia Flyckt  2001      27.97        1:24.64   
  Ronja Riihinen  2000      26.14        1:50.78   
                     
Hss 1  1999              1:53.30   
  Helsingfors Simsällskap                   
  Niki Karlsson  2000      26.81        26.81   
  Emmi Kölhi  2000      34.22        1:01.03   
  Santeri Hölttä  2000      25.35        1:26.38   
  Vilma Oura  2001      26.92        1:53.30   
                     
Hss 2  1999              1:55.96   
  Helsingfors Simsällskap                   
  Iida Koiranen  2000      30.34        30.34   
  Kirill Egorov  2000      32.03        1:02.37   
  Isabel Hagelin  2001      29.81        1:32.18   
  Kaarlo Seppänen  1999      23.78        1:55.96   
                     
Cetus 2  1999              1:56.33   
  Cetus Espoo                   
  Peppi Siirtola  2002      30.30        30.30   
  Veronica Wahlstedt  2000      33.18        1:03.48   
  Anton Nuottajärvi  2000      27.96        1:31.44   
  Jonni Aho  1999      24.89        1:56.33   
                     
Cetus 3  1999              1:58.10   
  Cetus Espoo                   
  Jonna Jauhiainen  2000      31.94        31.94   
  Tuomas Jokinen  2001      30.57        1:02.51   
  Alex Lassila  2000      28.89        1:31.40   
  Lyydia Kalenius  2000      26.70        1:58.10   
                     
Gladius  1999              2:02.16   
  Gladius Kirkkonummi                   
  Severi Nieminen  1999      30.55        30.55   
  Iiris Himanto  2001      35.98        1:06.53   
  Henri Koski  2000      28.59        1:35.12   
  Marilla Parhiala  2000      27.04        2:02.16   
                     
Orca Seka [1999]  1999              2:08.23   
  ORCA Helsinki                   
  Georgy Babenov  2000      30.65        30.65   
  Anita Mickelsson  2001      42.50        1:13.15   
  Ksenia Egorova  2000      29.65        1:42.80   
  Aleksej Belfer  2000      25.43        2:08.23   
                     
Orca Seka [1999] 2  1999              2:24.59   
  ORCA Helsinki                   
  Lotta Lehtoila  2003      1:16.70        1:16.70   
  Elias Kukkonen  2002      37.72        1:54.42   
  Viivi Vaajanen  2002      30.17        2:24.59   
  Danila Shishinin  2002              2:24.59   
                     
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.23.05  Tulostuspäivämäärä  31 lokakuu 2015 
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto  Tulostusaika  15:48 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner