2019-11-20   09:01:51
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Lauantaiaamu

Tulokset Laji 5 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 5 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) 
 
  Kilpailu  LR IKM 2015 alkukilpailut ES1    Tulostuspäivämäärä  31 lokakuu 2015   
  Kilpailun paikkakunta  Espoo    Tulostusaika  11:11   
  Järjestäjä  Cetus         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  31 lokakuu 2015         
 
 
Laji 5, T10 50m Rintauinti, Loppukilpailut 10 v 
T10 LRIKM-ennätys Pinja Taskila, OU, 39,35 2014 
VAIN ALKUKILPAILUSSA 
 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura                   











 
Tuuli Pippuri  2005    320          42.09   
  Cetus Espoo                   
Kira Lindroos  2005    308          42.61   
  Cetus Espoo                   
Daniella Guth  2005    252          45.57   
  Cetus Espoo                   
Ellen Kettunen  2005    235          46.62   
  Cetus Espoo                   
Sofia Morais  2005    221          47.60   
  Cetus Espoo                   
Nicole Haakana  2005    216          47.99   
  Helsingfors Simsällskap                   
Inka Vahtola  2005    213          48.18   
  Cetus Espoo                   
Veera Korsoff  2005    211          48.37   
  Helsingfors Simsällskap                   
Anna Hakkarainen  2005    200          49.20   
  Cetus Espoo                   
10  Hanna Martola  2005    186          50.37   
  Cetus Espoo                   
11  Olivia Turtiainen  2005    185          50.51   
  Cetus Espoo                   
12  Rina Rantanen  2005    184          50.57   
  Cetus Espoo                   
13  Ada Hakkarainen  2005    182          50.75   
  Helsingfors Simsällskap                   
14  Juulia Lindfors  2005    181          50.83   
  Cetus Espoo                   
15  Kukka Peill  2005    176          51.35   
  Cetus Espoo                   
16  Celina Siggberg  2005    174          51.53   
  Cetus Espoo                   
17  Saga Höijer  2005    171          51.82   
  Cetus Espoo                   
18  Sofie Johansson  2005    153          53.82   
  Gladius Kirkkonummi                   
19  Jasmin Savonen  2005    148          54.41   
  Cetus Espoo                   
20  Maria Mustonen  2005    148          54.42   
  ORCA Helsinki                   
21  Elina Ruha  2005    135          56.04   
  Cetus Espoo                   
22  Säde Ryynänen  2005    126          57.40   
  Cetus Espoo                   
23  Laura Kousa  2005    125          57.47   
  Cetus Espoo                   
24  Veera Kopponen  2005    122          57.92   
  HTU Stadi                   
25  Nella Honkanen  2005    122          57.93   
  HTU Stadi                   
26  Peppi Eskola  2005    117          58.85   
  Gladius Kirkkonummi                   
27  Venla Varvikko  2005    109          1:00.18   
  Cetus Espoo                   
28  Waula Taimela  2005    91          1:03.90   
  Gladius Kirkkonummi                   
29  Nella Saarela  2005    87          1:04.97   
  HTU Stadi                   
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.23.05  Tulostuspäivämäärä  31 lokakuu 2015 
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto  Tulostusaika  11:11 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner