Resultater for IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi
Her vises alle stævnets resultater opdelt i stævneafsnit.
Lauantaiaamu
Tulokset Laji 3 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
Kilpailu | LR IKM 2015 alkukilpailut PS | Tulostuspäivämäärä | 31 lokakuu 2015 | |||
Kilpailun paikkakunta | Oulu | Tulostusaika | 10:43 | |||
Järjestäjä | HaHe, KemPy, OuLo, OU | |||||
Allas | 25m | |||||
Kilpailupäivämäärä | 31 lokakuu 2015 |
Laji 3, T-11,12 100m Vapaauinti, Loppukilpailut 11 v |
T11 LRIKM-ennätys Erja Lauttajärvi, TaUs, 1:03,74 1992 |
T12 LRIKM-ennätys Roosa Mört, AUi, 59,68 2011 |
T-11 VAIN ALKUKILPAILUSSA |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | 50m | Aika | Tila | |||
Seura | ||||||||||
1 | Petra Ansaranta | 2004 | 406 | 31.91 | 1:08.88 | |||||
Oulun Uinti 1906 | ||||||||||
2 | Laura Markuksela | 2004 | 382 | 33.35 | 1:10.27 | |||||
Oulun Lohet | ||||||||||
3 | Pinja Taskila | 2004 | 367 | 34.21 | 1:11.23 | |||||
Oulun Uinti 1906 | ||||||||||
4 | Ida Roponen | 2004 | 365 | 34.63 | 1:11.36 | |||||
Haukiputaan Heitto | ||||||||||
5 | Aada Heiskanen | 2004 | 349 | 34.38 | 1:12.44 | |||||
Oulun Uinti 1906 | ||||||||||
6 | Inka Elamaa | 2004 | 325 | 35.97 | 1:14.18 | |||||
Oulun Lohet | ||||||||||
7 | Eevi Peltonen | 2004 | 320 | 35.91 | 1:14.54 | |||||
Oulun Lohet | ||||||||||
8 | Anni Ranta-Valkama | 2004 | 303 | 35.93 | 1:15.89 | |||||
Swimming Club Rovaniemi | ||||||||||
9 | Inka Lytz | 2004 | 296 | 36.87 | 1:16.47 | |||||
Swimming Club Rovaniemi | ||||||||||
10 | Viivi Tonteri | 2004 | 290 | 36.35 | 1:17.01 | |||||
Oulun Uinti 1906 | ||||||||||
11 | Kiia Junttari | 2004 | 278 | 36.28 | 1:18.13 | |||||
Kemin Työväen Uimarit | ||||||||||
12 | Hanna-Maria Korpilähde | 2004 | 236 | 38.45 | 1:22.44 | |||||
Swimming Club Rovaniemi | ||||||||||
13 | Nanna Savolainen | 2004 | 230 | 40.61 | 1:23.25 | |||||
Oulun Lohet | ||||||||||
14 | Siiri Rahikkala | 2004 | 227 | 39.47 | 1:23.56 | |||||
Oulun Uinti 1906 | ||||||||||
15 | Anniina Kanste | 2004 | 209 | 39.91 | 1:25.86 | |||||
Haukiputaan Heitto | ||||||||||
16 | Ronja Kämäräinen | 2004 | 177 | 42.33 | 1:30.71 | |||||
Swimming Club Vuokatti | ||||||||||
17 | Mikaela Laaksola | 2004 | 159 | 44.51 | 1:34.01 | |||||
Swimming Club Vuokatti | ||||||||||
18 | Anni Liuski | 2004 | 154 | 45.06 | 1:35.12 | |||||
Kajaanin Uimaseura | ||||||||||
19 | Saana Näsi | 2004 | 143 | 44.46 | 1:37.49 | |||||
Kemin Uimaseura | ||||||||||
20 | Juulia Alarvo | 2004 | 136 | 46.93 | 1:39.11 | |||||
Oulun Lohet | ||||||||||
21 | Emilia Karppinen | 2004 | 130 | 45.54 | 1:40.53 | |||||
Kajaanin Uimaseura | ||||||||||
22 | Emma Tolonen | 2004 | 127 | 45.97 | 1:41.23 | |||||
Kajaanin Uimaseura | ||||||||||
23 | Veera Pulkkinen | 2004 | 109 | 50.14 | 1:46.70 | |||||
Oulun Lohet | ||||||||||
Laji 3, T-11,12 100m Vapaauinti, Loppukilpailut 12 v |
T11 LRIKM-ennätys Erja Lauttajärvi, TaUs, 1:03,74 1992 |
T12 LRIKM-ennätys Roosa Mört, AUi, 59,68 2011 |
T-11 VAIN ALKUKILPAILUSSA |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | 50m | Aika | Tila | |||
Seura | ||||||||||
1 | Laura Lahtinen | 2003 | 613 | 27.99 | 1:00.03 | |||||
Oulun Uinti 1906 | ||||||||||
2 | Henna Hökkä | 2003 | 525 | 30.13 | 1:03.22 | |||||
Oulun Uinti 1906 | ||||||||||
3 | Roosa Kärkkäinen | 2003 | 492 | 30.91 | 1:04.59 | |||||
Oulun Lohet | ||||||||||
4 | Madeleine Hiltunen | 2003 | 474 | 30.54 | 1:05.41 | |||||
Oulun Lohet | ||||||||||
5 | Minja Lukkari | 2003 | 463 | 31.62 | 1:05.93 | |||||
Oulun Uinti 1906 | ||||||||||
6 | Venla Säntti | 2003 | 439 | 31.58 | 1:07.08 | |||||
Oulun Uinti 1906 | ||||||||||
7 | Martta Nygård | 2003 | 397 | 33.31 | 1:09.38 | |||||
Oulun Uinti 1906 | ||||||||||
8 | Nita Poutiainen | 2003 | 390 | 32.64 | 1:09.80 | |||||
Oulun Lohet | ||||||||||
9 | Mathilda Puutio | 2003 | 383 | 33.54 | 1:10.24 | |||||
Oulun Uinti 1906 | ||||||||||
10 | Viivi Kallunki | 2003 | 361 | 33.38 | 1:11.59 | |||||
Haukiputaan Heitto | ||||||||||
11 | Emma Laatikainen | 2003 | 352 | 35.56 | 1:12.19 | |||||
Swimming Club Vuokatti | ||||||||||
12 | Hilla Saastamoinen | 2003 | 346 | 34.44 | 1:12.63 | |||||
Oulun Uinti 1906 | ||||||||||
13 | Reeta Kallunki | 2003 | 317 | 34.94 | 1:14.78 | |||||
Oulun Uinti 1906 | ||||||||||
14 | Sini Lassila | 2003 | 299 | 36.52 | 1:16.22 | |||||
Swimming Club Rovaniemi | ||||||||||
15 | Viona Mönttinen | 2003 | 281 | 36.74 | 1:17.82 | |||||
Oulun Lohet | ||||||||||
16 | Sara Ylimäki | 2003 | 278 | 35.46 | 1:18.10 | |||||
Kemin Uimaseura | ||||||||||
17 | Saga Alisa Bruun | 2003 | 276 | 36.70 | 1:18.34 | |||||
Oulun Uinti 1906 | ||||||||||
18 | Katariina Kuulasmaa | 2003 | 262 | 38.49 | 1:19.62 | |||||
Swimming Club Rovaniemi | ||||||||||
19 | Essi Juntunen | 2003 | 256 | 38.33 | 1:20.28 | |||||
Haukiputaan Heitto | ||||||||||
20 | Siiri Keisu | 2003 | 249 | 38.55 | 1:21.04 | |||||
Oulun Lohet | ||||||||||
21 | Iida Kaijala | 2003 | 231 | 39.90 | 1:23.12 | |||||
Oulun Lohet | ||||||||||
22 | Iida Nissilä | 2003 | 212 | 41.49 | 1:25.51 | |||||
Oulun Lohet | ||||||||||
23 | Emmi Palo | 2003 | 211 | 40.17 | 1:25.59 | |||||
Kemin Uimaseura | ||||||||||
24 | Nella Valtanen | 2003 | 171 | 43.86 | 1:31.84 | |||||
Kajaanin Uimaseura | ||||||||||
25 | Veera Juntunen | 2003 | 132 | 55.33 | 1:39.99 | |||||
Kajaanin Uimaseura | ||||||||||
26 | Venla Ylisuvanto | 2003 | 50 | 1:03.03 | 2:18.12 | |||||
Kemin Työväen Uimarit | ||||||||||
Tekijä: WinGrodan 1.24.00 | Tulostuspäivämäärä | 31 lokakuu 2015 |
Lisenssinhaltija: Oulun Seurat | Tulostusaika | 10:43 |