Results for Efterårsstævne
Below are all results from the competition shown by session.
Competition session
Resultat Løb 11 (Finaler) - Pr. aldersgruppe uden mellemtider |
Stævne navn | Efterårsstævne 2015 | Udskriftsdato | 24 oktober 2015 | |||
Stævne by | Taastrup | Udskriftstidspunkt | 13:49 | |||
Arrangør | STT | |||||
Bassin | 25m | |||||
Stævne dato | 24 oktober 2015 |
Løb 11, 200m Medley Damer, Finaler Årg. 1916-2002 |
Plac. | Navn | Født | Klub | Opnået | Status | |||||
1 | Alberte M Hansen | 2000 | VAT Copenhagen | 2:32.49 | ||||||
2 | Victoria Vorm | 2001 | VAT Copenhagen | 2:34.72 | ||||||
3 | Mathilde Laugesen | 2001 | VAT Copenhagen | 2:34.73 | ||||||
4 | Sara Mortensen | 2001 | VAT Copenhagen | 2:38.32 | ||||||
5 | Ida Jensdottir Fremming | 2002 | VAT Copenhagen | 2:38.97 | ||||||
6 | Matilde Weibel | 2002 | Hillerød Svømmeklub | 2:40.57 | ||||||
7 | Xandra Huryn | 2001 | VAT Copenhagen | 2:41.74 | ||||||
8 | Sofia Qvade Rasmusen | 2001 | Hillerød Svømmeklub | 2:43.58 | ||||||
9 | Carolina Sahl Rasmussen | 2001 | Farum Svømmeklub | 2:50.74 | ||||||
10 | Frederikke Amund Nielsen | 1999 | Solrød Svømmeklub | 2:58.11 | ||||||
11 | Emilie F. Christiansen | 2002 | Vordingborg Svømme Klub | 3:13.70 | ||||||
12 | Emma Eistrup Crow | 2002 | Farum Svømmeklub | 3:25.21 | ||||||
13 | Amanda Pandrup Elmstrøm | 2002 | Solrød Svømmeklub | 3:25.96 | ||||||
- | Sara Hassel Toubro | 1999 | Solrød Svømmeklub | DNS | ||||||
- | Ulrikke Veje | 2002 | Hillerød Svømmeklub | DNS | ||||||
- | Ida Bekker Poulsen | 2002 | Solrød Svømmeklub | DSQ | på mave v 75m | |||||
Løb 11, 200m Medley Damer, Finaler Årg. 2003-2004 |
Plac. | Navn | Født | Klub | Opnået | Status | |||||
1 | Liva Buchholt Johansen | 2003 | A6 | 2:45.08 | ||||||
2 | Caroline Veggerby | 2003 | Vallensbæk IF Af 1939 | 2:54.21 | ||||||
3 | Viktoria Freja Sørensen | 2004 | VAT Copenhagen | 2:54.35 | ||||||
4 | Rebecca Hoeck | 2004 | Hovedstadens Svømmeklub | 2:55.72 | ||||||
5 | Jasmin Philip | 2004 | Hovedstadens Svømmeklub | 2:58.41 | ||||||
6 | Malou Soelberg | 2004 | Hovedstadens Svømmeklub | 2:59.86 | ||||||
7 | Laura L. Hørning | 2004 | VAT Copenhagen | 3:06.62 | ||||||
8 | Lærke Blond | 2003 | Vallensbæk IF Af 1939 | 3:07.56 | ||||||
9 | Clara Hartvig-Olsen | 2004 | Vallensbæk IF Af 1939 | 3:08.12 | ||||||
10 | Mathilda Hyldal Jung | 2004 | A6 | 3:09.10 | ||||||
11 | Anna Maria Madsen | 2004 | VAT Copenhagen | 3:11.66 | ||||||
12 | Maja Damsgaard | 2003 | Farum Svømmeklub | 3:11.72 | ||||||
13 | Josefine Zebitz | 2004 | Hovedstadens Svømmeklub | 3:12.47 | ||||||
14 | Julie Dahl | 2004 | VAT Copenhagen | 3:15.31 | ||||||
15 | Freja Søndergaard | 2004 | Vordingborg Svømme Klub | 3:27.56 | ||||||
16 | Laura Thomadsen | 2004 | Glostrup Svømme Klub | 3:31.98 | ||||||
17 | Frida Vaabengaard Jensen | 2004 | Glostrup Svømme Klub | 4:01.76 | ||||||
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 24 oktober 2015 |
Licens til Swim Team Taastrup | Udskriftstidspunkt | 13:49 |