Results for Speedo Cup
Spodaj so vsi rezultati tekmovanja po deli tekmovanja.
Del tekmovanja
Tulokset Laji 47 (Loppukilpailut) - Iksarjoittain (pisteet ja vliajat) |
Kilpailu | Speedo Cup | Tulostuspivmr | 04 lokakuu 2015 | |||
Kilpailun paikkakunta | Espoo | Tulostusaika | 17:52 | |||
Jrjestj | Cetus | |||||
Allas | 25m | |||||
Kilpailupivmr | 03 lokakuu 2015 |
Laji 47, 100m Rintauinti Miehet, Loppukilpailut 15 - 16 v |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | 50m | Aika | Tila | |||
Seura | ||||||||||
1 | Eetu Alitalo | 1999 | 30.92 | 1:07.50 | ||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
2 | Henri Kyyr | 1999 | 32.55 | 1:09.00 | ||||||
Vanders | ||||||||||
3 | Anton Nuottajrvi | 2000 | 32.28 | 1:09.58 | ||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
4 | Roope Eiserbeck | 1999 | 32.72 | 1:09.76 | ||||||
Joensuun Uimaseura | ||||||||||
5 | Rasmus Kujala | 1999 | 32.56 | 1:10.26 | ||||||
Riihimen Uimaseura | ||||||||||
5 | Roope Ruohtula | 2000 | 33.03 | 1:10.26 | ||||||
Joensuun Uimaseura | ||||||||||
7 | Juha Jernvall | 2000 | 33.10 | 1:12.07 | ||||||
Uimaseura Aquila | ||||||||||
8 | Teemu Viitanen | 2000 | 34.56 | 1:14.80 | ||||||
Hmeenlinnan Uimaseura | ||||||||||
9 | Otto Sepp | 1999 | 35.12 | 1:15.21 | ||||||
Riihimen Uimaseura | ||||||||||
10 | Ragnar Koplimaa | 1999 | 35.43 | 1:15.98 | ||||||
Kalevi Ujumiskool | ||||||||||
11 | Veeti Laine | 2000 | 36.14 | 1:18.56 | ||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
12 | Henri Koski | 2000 | 36.43 | 1:19.25 | ||||||
Gladius Kirkkonummi | ||||||||||
13 | Roope Koski | 1999 | 36.61 | 1:19.61 | ||||||
Octopus Lohja | ||||||||||
14 | Veeti Kupari | 2000 | 37.98 | 1:21.25 | ||||||
Lahden Uimaseura | ||||||||||
15 | Rasmus Backman | 2000 | 38.37 | 1:21.84 | ||||||
Helsingfors Simsllskap | ||||||||||
16 | Aleksander Laihinen | 2000 | 38.16 | 1:22.23 | ||||||
Kouvolan Uimarit | ||||||||||
17 | Ville Srkk | 2000 | 38.38 | 1:24.88 | ||||||
Riihimen Uimaseura | ||||||||||
18 | Henrik Martola | 2000 | 40.27 | 1:24.90 | ||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
Laji 47, 100m Rintauinti Miehet, Loppukilpailut 17 - 99 v |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | 50m | Aika | Tila | |||
Seura | ||||||||||
1 | Kalle Pyykknen | 1996 | 29.17 | 1:02.47 | ||||||
Uinti Tampere | ||||||||||
2 | Lassi Ohtonen | 1992 | 29.18 | 1:03.22 | ||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
3 | Valtteri Kiiskinen | 1998 | 30.57 | 1:05.08 | ||||||
ORCA Helsinki | ||||||||||
4 | Niko Mkel | 1998 | 30.64 | 1:05.36 | ||||||
Riihimen Uimaseura | ||||||||||
5 | Kasper Jms | 1997 | 31.23 | 1:05.65 | ||||||
Lahden Uimaseura | ||||||||||
6 | Anton Herrala | 1993 | 30.86 | 1:06.69 | ||||||
TaTu Tampere | ||||||||||
7 | Mikael Laakso | 1997 | 30.96 | 1:07.67 | ||||||
Riihimen Uimaseura | ||||||||||
8 | Thomas Bckerman | 1997 | 31.90 | 1:07.88 | ||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
9 | Juha Hyvrinen | 1998 | 31.47 | 1:08.73 | ||||||
Hmeenlinnan Uimaseura | ||||||||||
10 | Konsta Nenonen | 1998 | 32.26 | 1:09.32 | ||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
11 | Juho Pivinen | 1996 | 32.09 | 1:09.51 | ||||||
Jrvenpn Uintiklubi | ||||||||||
12 | Eetu Nrhi | 1998 | 33.39 | 1:11.29 | ||||||
Octopus Lohja | ||||||||||
13 | Tino Laine | 1998 | 33.09 | 1:12.58 | ||||||
Hmeenlinnan Uimaseura | ||||||||||
14 | Lassi Ruohonen | 1998 | 34.22 | 1:12.67 | ||||||
Simmis Grani | ||||||||||
15 | Santeri Pigg | 1996 | 35.02 | 1:13.55 | ||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
16 | Lauri Kuitunen | 1998 | 35.96 | 1:18.89 | ||||||
Hyvinkn Uimaseura | ||||||||||
17 | Miika Mentaus | 1998 | 39.01 | 1:22.64 | ||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
Tekij: WinGrodan 1.23.05 | Tulostuspivmr | 04 lokakuu 2015 |
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto | Tulostusaika | 17:52 |