2019-11-17   19:52:02
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset Speedo Cup

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso 1

Tulokset Laji 13 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 13 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) 
 
  Kilpailu  Speedo Cup    Tulostuspäivämäärä  03 lokakuu 2015   
  Kilpailun paikkakunta  Espoo    Tulostusaika  17:45   
  Järjestäjä  Cetus         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  03 lokakuu 2015         
 
 
Laji 13, 400m Vapaauinti Pojat, Loppukilpailut 12 v ja nuoremmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  100m  200m  300m    Aika  Tila 
  Seura                   











 
Niko Matela  2003      1:13.01  2:33.46  3:54.59    5:10.72   
  Lappeenrannan Uimarit                   
                     
Santeri Pulkkinen  2004      1:17.41  2:38.52  3:59.81    5:17.11   
  Lahden Uimaseura                   
                     
Kuutti Suominen  2003      1:16.97  2:40.81  4:03.90    5:25.51   
  Raision Urheilijat                   
                     
Isak Jatkola  2003      1:16.18  2:39.88  4:05.29    5:29.43   
  Borgå Simmare-Porvoon Uimarit                   
                     
Onni Äijälä  2004      1:18.65  2:46.25  4:15.32    5:40.81   
  Hyvinkään Uimaseura                   
                     
Taavi Backman  2004      1:21.62  2:50.61  4:20.39    5:43.20   
  Lahden Uimaseura                   
                     
Benjamin Hoot  2003      1:24.48  2:57.66  4:29.11    5:57.85   
  Cetus Espoo                   
                     
Otso Mäkivuokko  2003      1:23.98  2:57.52  4:30.69    6:02.38   
  Gladius Kirkkonummi                   
                     
Henri Korpi  2004      1:26.91  3:56.84  5:32.16    6:16.95   
  Octopus Lohja                   
                     
10  Aleksi Pehkonen  2004      1:33.25  3:19.55  5:04.98    6:45.78   
  Octopus Lohja                   
                     
11  Tomi Suoknuuti  2004      1:35.37  3:20.87  5:06.08    6:46.15   
  Octopus Lohja                   
                     
12  Eeti Virolainen  2004      1:33.52  3:23.31  5:16.00    7:00.98   
  Octopus Lohja                   
                     
13  Miska Törmi  2004      1:36.67  3:26.83  5:18.15    7:04.22   
  Octopus Lohja                   
                     
 
Laji 13, 400m Vapaauinti Pojat, Loppukilpailut 13 - 14 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  100m  200m  300m    Aika  Tila 
  Seura                   











 
Victor Savateev  2001      1:04.38  2:12.78  3:20.79    4:23.95   
  Nevskaya Volna                   
                     
Miiro Vartiainen  2001      1:04.14  2:13.09  3:21.31    4:24.58   
  Joensuun Uimaseura                   
                     
Oskari Hynynen  2001      1:04.09  2:12.19  3:21.15    4:26.88   
  Salon Uimarit                   
                     
Oskari Aalto  2002      1:04.31  2:13.33  3:22.74    4:30.49   
  Cetus Espoo                   
                     
Kasper Envalds  2001      1:04.47  2:13.57  3:23.71    4:34.48   
  Vanders                   
                     
Herman Widbom  2001      1:06.67  2:17.11  3:26.85    4:37.08   
  Cetus Espoo                   
                     
Olli Malmberg  2001      1:06.34  2:17.93  3:29.10    4:37.45   
  Octopus Lohja                   
                     
Timi Torkkel  2001      1:05.84  2:17.52  3:29.11    4:38.24   
  Hämeenlinnan Uimaseura                   
                     
Saku Suomalainen  2001      1:07.27  2:19.75  3:31.00    4:38.26   
  Cetus Espoo                   
                     
10  Väinö Koponen  2001      1:07.66  2:19.71  3:31.29    4:42.73   
  Lahden Uimaseura                   
                     
11  Oscar Skjäl  2002      1:09.90  2:27.34  3:46.06    5:00.96   
  Cetus Espoo                   
                     
12  Ruslan Panschin  2001      1:08.43  2:25.82  3:43.59    5:01.40   
  ORCA Helsinki                   
                     
13  Aatu Harju  2002      1:10.81  2:28.47  3:46.80    5:01.58   
  Helsingin Uimarit                   
                     
14  Danila Shishinin  2002      1:10.70  2:28.68  3:47.41    5:01.77   
  ORCA Helsinki                   
                     
15  Leo Mikkonen  2002      1:11.20  2:29.29  3:46.98    5:01.87   
  Cetus Espoo                   
                     
16  Aaro Märsylä  2001      1:11.35  2:29.14  3:47.50    5:01.98   
  Vanders                   
                     
17  Kasper Vaittinen  2001      1:08.75  2:25.08  3:43.63    5:02.12   
  Cetus Espoo                   
                     
18  Touko Luukkonen  2002      1:12.67  2:30.04  3:48.55    5:04.93   
  Helsingin Uimarit                   
                     
19  Juho Laukkanen  2001      1:12.26  2:29.89  3:48.98    5:08.95   
  Simmis Wanda                   
                     
20  Mihail Khanoukaev  2002      1:15.73  2:33.76  3:52.20    5:09.74   
  Cetus Espoo                   
                     
21  Onni-kalle Luomala  2002      1:12.66  2:31.58  3:52.42    5:10.78   
  Järvenpään Uintiklubi                   
                     
22  Tatu Jentze  2001      1:15.01  2:36.52  3:58.53    5:15.83   
  Cetus Espoo                   
                     
23  Aleksanteri Nord  2002      1:17.26  2:39.74  4:02.38    5:22.66   
  Vanders                   
                     
24  Iikka Rajala  2001      1:16.03  2:38.64  4:02.13    5:24.01   
  Helsingfors Simsällskap                   
                     
25  Joel Syrjä  2002      1:15.84  2:40.88  4:07.18    5:30.71   
  Cetus Espoo                   
                     
26  Manu Ursin  2002      1:16.67  2:44.03  4:08.99    5:33.41   
  Kouvolan Uimarit                   
                     
27  Georg Närjä  2002      2:05.15  3:35.45  5:05.42    5:49.05   
  Helsingfors Simsällskap                   
                     
28  Heikki Väkeväinen  2002      1:23.15  2:57.29  4:33.05    6:07.28   
  Gladius Kirkkonummi                   
                     
29  Emil Strandell  2002      1:27.56  3:03.59  4:39.71    6:11.44   
  Gladius Kirkkonummi                   
                     
30  Pyry Talvitie  2002      1:27.50  3:02.95  5:31.78    6:17.13   
  Gladius Kirkkonummi                   
                     
31  Severi Vilkko  2002      1:25.10  3:02.85  4:42.37    6:22.30   
  Gladius Kirkkonummi                   
                     
Jaakko Reinonen  2001              DNS   
  Hämeenlinnan Uimaseura                   
                     
Verneri Viisanen  2002              DNS   
  Cetus Espoo                   
                     
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.23.05  Tulostuspäivämäärä  03 lokakuu 2015 
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto  Tulostusaika  17:45 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner