2019-11-14   18:54:10
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset Speedo Cup

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso 1

Tulokset Laji 2 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 2 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) 
 
  Kilpailu  Speedo Cup    Tulostuspäivämäärä  03 lokakuu 2015   
  Kilpailun paikkakunta  Espoo    Tulostusaika  11:10   
  Järjestäjä  Cetus         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  03 lokakuu 2015         
 
 
Laji 2, 200m Vapaauinti Tytöt, Loppukilpailut 13 v ja nuoremmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m  100m  150m    Aika  Tila 
  Seura                   











 
Lilli Louhikoski  2002      29.72  1:03.06  1:37.40    2:11.08   
  Vanders                   
                     
Anniina Kallio  2002      30.74  1:04.68  1:39.61    2:14.12   
  Raision Urheilijat                   
                     
Oona Laakso  2002      30.78  1:04.79  1:41.36    2:17.28   
  Raision Urheilijat                   
                     
Peppi Pinomäki  2002      31.93  1:07.49  1:43.84    2:19.74   
  Raision Urheilijat                   
                     
Tuisku Grundström  2002      31.74  1:07.07  1:44.44    2:21.63   
  Vanders                   
                     
Vera Vartiainen  2002      33.56  1:08.41  1:45.39    2:23.07   
  Järvenpään Uintiklubi                   
                     
Venla Salminen  2002      32.15  1:08.91  1:47.31    2:24.04   
  Cetus Espoo                   
                     
Verna Rostedt  2002      31.69  1:08.32  1:46.89    2:24.61   
  Cetus Espoo                   
                     
Emma Jokilammi  2002      33.04  1:10.01  1:48.02    2:25.68   
  Helsingfors Simsällskap                   
                     
10  Pinja Paulomo  2002      33.65  1:10.57  1:48.16    2:25.86   
  Cetus Espoo                   
                     
11  Irene Mäkilä  2004      33.68  1:10.89  1:49.07    2:26.51   
  Raision Urheilijat                   
                     
12  Meri Karttunen  2002      34.07  1:11.96  1:50.57    2:27.56   
  Vanders                   
                     
13  Milla Hyttinen  2003      34.31  1:12.03  1:51.24    2:28.15   
  Helsingfors Simsällskap                   
                     
14  Siri Auvinen  2002      33.08  1:10.90  1:50.32    2:29.41   
  Cetus Espoo                   
                     
15  Charlotte Ingberg  2002      33.81  1:12.56  1:52.68    2:29.62   
  Octopus Lohja                   
                     
16  Mikaela Jokela  2002      35.59  1:14.83  1:53.19    2:31.83   
  Tuusulan Uimaseura                   
                     
17  Nella Korpela  2002      34.59  1:12.99  1:53.37    2:33.67   
  Cetus Espoo                   
                     
18  Stella Freystätter  2003      36.15  1:15.16  1:55.22    2:33.70   
  Helsingfors Simsällskap                   
                     
19  Jutta Jauhiainen  2004      34.67  1:13.72  1:54.45    2:33.88   
  Cetus Espoo                   
                     
20  Ada Aartela  2002      33.31  1:11.61  1:52.66    2:34.64   
  Hämeenlinnan Uimaseura                   
                     
21  Iida Koskiluoto  2002      34.53  1:14.60  1:55.65    2:35.37   
  Hämeenlinnan Uimaseura                   
                     
22  Pinja Österman  2002      34.58  1:13.90  1:54.65    2:35.59   
  Raision Urheilijat                   
                     
23  Aino-kaisa Paatos  2004      36.83  1:17.29  1:57.63    2:36.59   
  Raision Urheilijat                   
                     
24  Minttu Paalanen  2003      36.25  1:16.61  1:57.38    2:36.88   
  Lahden Uimaseura                   
                     
25  Saima Huovinen  2003      36.42  1:16.32  1:57.76    2:39.33   
  Helsingin Uimarit                   
                     
26  Essi Helle  2002      34.78  1:15.26  1:58.43    2:41.83   
  Helsingin Uimarit                   
                     
27  Nikita Ravalt  2002      37.16  1:19.61  2:02.82    2:42.64   
  Riihimäen Uimaseura                   
                     
28  Ellen Strandberg  2002      35.64  1:16.88  1:59.41    2:42.71   
  Vanders                   
                     
29  Viivi Hakamäki  2002      36.79  1:18.72  2:02.07    2:42.89   
  Hämeenlinnan Uimaseura                   
                     
30  Helmi Ahonen  2003      37.17  1:20.21  2:04.32    2:45.49   
  Helsingfors Simsällskap                   
                     
31  Riikka Niskala  2004      37.60  1:20.84  2:05.09    2:45.59   
  Raision Urheilijat                   
                     
32  Milla-lotta Tapanainen  2003      39.41  1:22.74  2:04.99    2:45.84   
  Cetus Espoo                   
                     
33  Ida Mäki-Hokkonen  2004      37.06  1:19.81  2:05.01    2:48.27   
  Lappeenrannan Uimarit                   
                     
34  Oona Piekkala  2002      39.27  1:22.63  2:08.28    2:48.46   
  Cetus Espoo                   
                     
35  Lilli Rinne  2004      37.84  1:21.26  2:05.65    2:48.57   
  Raision Urheilijat                   
                     
36  Ida Maliranta  2004      39.48  1:22.38  2:06.40    2:49.02   
  Raision Urheilijat                   
                     
37  Miisa Mäkelä  2002      37.34  1:21.36  2:07.34    2:49.38   
  Helsingin Uimarit                   
                     
38  Diana Seiger  2003      39.06  1:23.20  2:08.51    2:49.41   
  Cetus Espoo                   
                     
39  Elisa Liven  2004      37.64  1:21.91  2:07.23    2:50.73   
  Raision Urheilijat                   
                     
40  Milla Karttunen  2005      39.42  1:23.52  2:09.02    2:52.08   
  Raision Urheilijat                   
                     
41  Oona Lehtola  2003      39.60  1:24.54  2:10.29    2:53.30   
  Tuusulan Uimaseura                   
                     
42  Cami Wacklin  2002      39.48  1:24.68  2:10.34    2:54.11   
  Cetus Espoo                   
                     
43  Enni Silvennoinen  2003      39.58  1:24.13  2:11.01    2:55.75   
  Riihimäen Uimaseura                   
                     
44  Milla Salminen  2003      38.75  1:24.39  2:12.50    2:59.50   
  Hämeenlinnan Uimaseura                   
                     
45  Salma Mäntynen  2005      40.48  1:27.33  2:16.31    3:02.71   
  Uimaseura Aquila                   
                     
46  Nelly Plukka  2003      41.28  1:29.23  2:17.86    3:04.82   
  Cetus Espoo                   
                     
47  Emma Laasonen  2002      41.08  1:26.62  2:16.00    3:05.56   
  Cetus Espoo                   
                     
48  Miia Äikäs  2003      46.32  1:39.82  2:31.71    3:06.46   
  Riihimäen Uimaseura                   
                     
49  Jenni Alanen  2002      42.25  1:28.58  2:18.54    3:06.48   
  Cetus Espoo                   
                     
50  Gabriella Linna  2004      42.50  1:29.26  2:20.12    3:06.89   
  Vanders                   
                     
51  Anna-maria Siivonen  2004      43.28  1:32.15  2:22.49    3:09.10   
  Riihimäen Uimaseura                   
                     
52  Aada Viitamäki  2003      38.98  1:27.20  2:20.27    3:10.68   
  Hämeenlinnan Uimaseura                   
                     
53  Sofia Blomfelt  2003      42.61  1:31.03  2:22.75    3:12.33   
  Hämeenlinnan Uimaseura                   
                     
54  Ella-maija Syväniemi  2004      41.08  1:31.45  2:23.05    3:13.82   
  Gladius Kirkkonummi                   
                     
55  Mette Peltola  2005      46.16  1:38.43  2:31.71    3:24.53   
  Raision Urheilijat                   
                     
56  Erika Andreasen  2002      44.41  1:38.13  2:33.23    3:27.86   
  Simmis Grani                   
                     
57  Minka Jumppainen  2003      45.74  1:41.43  2:37.70    3:28.82   
  Riihimäen Uimaseura                   
                     
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.23.05  Tulostuspäivämäärä  03 lokakuu 2015 
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto  Tulostusaika  11:10 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner