Results for Regionale Årgangsmesterskaber gruppe 2+3
Spodaj so vsi rezultati tekmovanja po deli tekmovanja.
Del tekmovanja
Resultat Lb 14 (Finaler) - Officiel |
Stvne navn | RM Gr 2 & 3 | Udskriftsdato | 31 oktober 2015 | |||
Stvne by | Nstved | Udskriftstidspunkt | 18:04 | |||
Arrangr | HG & Region Sydsjlland | |||||
Bassin | 25m | |||||
Stvne dato | 31 oktober 2015 |
Lb 14, 4X50m Medley Herrer, Finaler |
Plac. | Navn | Fdt | Klub | 50m | Opnet | Status | ||||
1 | Gti 2002 Drenge | 2002 | GTI | 2:05.51 | ||||||
Benjamin Nrgaard Eriksen | 2002 | 33.22 | 33.22 | |||||||
Casper Mrkhj Hartington | 2002 | 32.85 | 1:06.07 | |||||||
Casper Koch | 2002 | 30.41 | 1:36.48 | |||||||
Mads Enghave | 2002 | 29.03 | 2:05.51 | |||||||
2 | Boys From The Hood | 2003 | Vallensbk IF Af 1939 | 2:08.08 | ||||||
Rasmus Nickelsen | 2003 | 31.14 | 31.14 | |||||||
Mohammed Ghizzaui | 2003 | 36.26 | 1:07.40 | |||||||
Mikkel Jrgensen | 2003 | 31.04 | 1:38.44 | |||||||
Joakim Khn | 2003 | 29.64 | 2:08.08 | |||||||
3 | Hovedstaden Drenge 1 | 2003 | Hovedstadens Svmmeklub | 2:15.35 | ||||||
Carl Emil Hertz Bugge | 2003 | 37.57 | 37.57 | |||||||
Jet Lee Fuhrmann | 2004 | 38.10 | 1:15.67 | |||||||
Oliver Sgaard-Andersen | 2003 | 30.86 | 1:46.53 | |||||||
Valdemar Brns | 2003 | 28.82 | 2:15.35 | |||||||
4 | Hvidovre Drenge 1 | 2002 | Hvidovre Svmme Klub | 2:15.72 | ||||||
Anders Skousen | 2002 | 34.48 | 34.48 | |||||||
Mathias Berner Jensen | 2002 | 39.86 | 1:14.34 | |||||||
Gustav Haugrd Hansen | 2002 | 31.35 | 1:45.69 | |||||||
Tor Ejrns | 2002 | 30.03 | 2:15.72 | |||||||
5 | Kge Drenge 1 | 2002 | Kge Svmmeklub | 2:25.72 | ||||||
Jonathan Eskildsen | 2003 | 37.63 | 37.63 | |||||||
Bertram Dalgas Frederikse | 2003 | 42.05 | 1:19.68 | |||||||
August Ryom | 2002 | 31.42 | 1:51.10 | |||||||
Mikkel Roed | 2004 | 34.62 | 2:25.72 | |||||||
6 | Stv Drenge 1 | 2003 | Swim Team Vestsjlland | 2:27.94 | ||||||
Andreas M Nielsen | 2005 | 43.26 | 43.26 | |||||||
Elias Rought | 2003 | 39.42 | 1:22.68 | |||||||
August Schade Cantby | 2002 | 32.59 | 1:55.27 | |||||||
Frederik Madsen | 2002 | 32.67 | 2:27.94 | |||||||
7 | Gti 2003 Drenge | 2003 | GTI | 2:29.01 | ||||||
Jesper Funch Jrgensen | 2003 | 39.70 | 39.70 | |||||||
Esben Brasch Jensen | 2003 | 45.03 | 1:24.73 | |||||||
Nickolas Kofoed Thestrup | 2003 | 34.59 | 1:59.32 | |||||||
Marco Knudsen | 2003 | 29.69 | 2:29.01 | |||||||
8 | Hovedstaden Drenge 2 | 2003 | Hovedstadens Svmmeklub | 2:29.31 | ||||||
Anas El Ayadi | 2003 | 38.31 | 38.31 | |||||||
Noah Koefoed Weiss | 2003 | 42.04 | 1:20.35 | |||||||
Cornelius Olsen | 2005 | 37.09 | 1:57.44 | |||||||
Kristoffer Sandfeld | 2003 | 31.87 | 2:29.31 | |||||||
9 | Stv Drenge 2 | 2003 | Swim Team Vestsjlland | 2:30.87 | ||||||
Joachim L Andersen | 2003 | 41.70 | 41.70 | |||||||
Lauritz Tanderup Hansen | 2003 | 40.99 | 1:22.69 | |||||||
Marcus Ipsen | 2002 | 32.80 | 1:55.49 | |||||||
Nicolai Quist | 2003 | 35.38 | 2:30.87 | |||||||
10 | Gti 2004 Drenge | 2004 | GTI | 2:34.85 | ||||||
Emil Sby | 2004 | 38.92 | 38.92 | |||||||
Lasse Thulstrup | 2004 | 47.17 | 1:26.09 | |||||||
Oliver Kjrsgaard Mlbak | 2004 | 34.55 | 2:00.64 | |||||||
Alexander Marcus Englev | 2004 | 34.21 | 2:34.85 | |||||||
11 | Hvidovre Drenge 2 | 2002 | Hvidovre Svmme Klub | 2:45.14 | ||||||
Xander Pontoppidan | 2003 | 42.43 | 42.43 | |||||||
Oscar Cleemann | 2003 | 40.19 | 1:22.62 | |||||||
Mathias Parkhi | 2003 | 41.41 | 2:04.03 | |||||||
Kasper Kusk | 2003 | 41.11 | 2:45.14 | |||||||
12 | Stt Drenge | 2004 | Swim Team Tstrup | 2:50.90 | ||||||
Jeppe Kjr | 2004 | 41.52 | 41.52 | |||||||
Alexander Cueto Rasmussen | 2004 | 49.74 | 1:31.26 | |||||||
Andreas Stampe Dalgaard | 2004 | 39.56 | 2:10.82 | |||||||
Kalle Gerner Knudsen | 2004 | 40.08 | 2:50.90 | |||||||
13 | Drenge Rnne 1 | 2002 | Rnne Svmme Klub | 2:51.30 | ||||||
Anton Knudsen | 2003 | 44.54 | 44.54 | |||||||
Malte Rasch | 2004 | 46.58 | 1:31.12 | |||||||
William Studsgaard | 2004 | 47.68 | 2:18.80 | |||||||
Phillip Quist | 2003 | 32.50 | 2:51.30 | |||||||
14 | Stt Drenge2 | 2004 | Swim Team Tstrup | 3:16.33 | ||||||
Jonas Vollquartz Svensson | 2004 | 50.78 | 50.78 | |||||||
Jonathan Skadhauge | 2005 | 54.73 | 1:45.51 | |||||||
Sune Vergmann | 2005 | 49.73 | 2:35.24 | |||||||
Frederik Rasmussen | 2005 | 41.09 | 3:16.33 | |||||||
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 31 oktober 2015 |
Licens til Dansk Svmmeunion | Udskriftstidspunkt | 18:04 |