Resultater for Höganäs Swim Meet
Her vises alle stævnets resultater opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Resultat Gren 4 (Finaler) - Officiell |
Tävling | Swim Meet | Utskriftsdatum | 09 januari 2016 | |||
Tävlingsort | Höganäs | Utskriftstid | 10:01 | |||
Arrangör | Höganäs SS | |||||
Bassäng | 25m | |||||
Tävlingsdatum | 09 januari 2016 |
Gren 4, 100m Bröstsim Fl 12 13år, Finaler |
Plac. | Namn | Född | Förening | 50m | Tid | Status | ||||
1 | Alva Söderberg | 2003 | Höganäs Simsällskap | 40.11 | 1:25.66 | |||||
2 | Tilde Röiseth | 2003 | Landskrona Simsällskap | 41.18 | 1:27.53 | |||||
3 | Emmie Andersson | 2003 | Ängelholms Simsällskap | 40.86 | 1:27.54 | |||||
4 | Michaela Ruzic | 2003 | S71 | 42.70 | 1:29.51 | |||||
5 | Julia Andersson | 2003 | Höganäs Simsällskap | 42.07 | 1:29.67 | |||||
6 | Hanne Husby | 2004 | Simklubben Lödde | 42.95 | 1:31.19 | |||||
7 | Alice Tufvesson | 2003 | Höganäs Simsällskap | 44.11 | 1:32.15 | |||||
8 | Linnéa Lindh | 2003 | Landskrona Simsällskap | 43.54 | 1:32.54 | |||||
9 | Viktoria Andersson | 2003 | Ängelholms Simsällskap | 43.64 | 1:32.55 | |||||
10 | Ella Persson | 2003 | Höganäs Simsällskap | 42.84 | 1:33.45 | |||||
11 | Matilda Olsson | 2003 | Simklubben Spiggarna | 43.60 | 1:34.52 | |||||
12 | Julia Nilsson | 2004 | Simklubben Lödde | 45.15 | 1:34.66 | |||||
13 | Bianca Jarbsjö | 2003 | Ängelholms Simsällskap | 44.59 | 1:35.02 | |||||
14 | Klara Rödin | 2003 | Vellinge-Näsets Simklubb | 45.34 | 1:35.11 | |||||
15 | Johanna Andersson | 2003 | Ängelholms Simsällskap | 45.20 | 1:35.19 | |||||
16 | Nellie Korunovska Skyttma | 2004 | Vellinge-Näsets Simklubb | 45.17 | 1:36.25 | |||||
17 | Matilda Hoff | 2003 | Landskrona Simsällskap | 45.76 | 1:38.49 | |||||
18 | Maya Wallström | 2004 | Vellinge-Näsets Simklubb | 47.13 | 1:39.64 | |||||
19 | Wilma Rundblad | 2003 | Landskrona Simsällskap | 47.10 | 1:40.47 | |||||
20 | Alice Skoglund | 2003 | Vellinge-Näsets Simklubb | 47.45 | 1:40.87 | |||||
21 | Ebba Hellzén | 2003 | Ängelholms Simsällskap | 47.29 | 1:42.77 | |||||
22 | Filippa Dihle | 2003 | Simklubben Lödde | 49.85 | 1:44.08 | |||||
23 | Anja Schönbäck | 2003 | Simklubben Spiggarna | 49.16 | 1:44.37 | |||||
24 | Agnes Ljungberg | 2004 | Simklubben Lödde | 50.25 | 1:44.83 | |||||
25 | Fanny Moreau | 2003 | Landskrona Simsällskap | 51.30 | 1:51.03 | |||||
26 | Emelie Ek-Värn | 2004 | Landskrona Simsällskap | 51.15 | 1:51.11 | |||||
27 | Gabriella Mattsson | 2004 | Höganäs Simsällskap | 54.30 | 1:57.02 | |||||
28 | Minna Lundgren | 2004 | Simklubben Spiggarna | 53.72 | 1:57.41 | |||||
29 | Isabella Möller | 2003 | Simklubben Spiggarna | 54.87 | 2:00.10 | |||||
30 | Anna Sjöfors | 2004 | Simklubben Lödde | 59.62 | 2:09.59 | |||||
- | Matilda Persson | 2004 | Vellinge-Näsets Simklubb | DSQ | ||||||
Skapad av WinGrodan 1.24.06 | Utskriftsdatum | 09 januari 2016 |
Licensierad till: Höganäs Simsällskap | Utskriftstid | 10:01 |