2020-06-01   08:24:35
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset Oulun uinnit 2016

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

Tulokset Laji 34 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 34 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) 
 
  Kilpailu  Oulun Uinnit 2016    Tulostuspäivämäärä  21 helmikuu 2016   
  Kilpailun paikkakunta  Oulu    Tulostusaika  14:53   
  Järjestäjä  Oulun Uinti         
  Allas  50m         
  Kilpailupäivämäärä  20 helmikuu 2016         
 
 
Laji 34, 200m Sekauinti Miehet, Loppukilpailut 13 v ja nuoremmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m  100m  150m    Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika                 











 
Kasper Lytz  2003    329  33.88  1:17.40  2:07.80    2:45.04   
  Swimming Club Rovaniemi  2:59.55                 
                     
Magnus Kuitunen  2004    268  38.80  1:24.81  2:16.41    2:56.64   
  Oulun Uinti 1906  3:00.36                 
                     
Mikael Ryynänen  2003    235  41.72  1:26.96  2:24.39    3:04.67   
  Oulun Lohet  3:03.35                 
                     
Tudor Ratiu  2003    212  40.36  1:31.49  2:28.14    3:11.06   
  Swimming Club Rovaniemi  3:20.29                 
                     
Benjamin Evans  2003    208  46.34  1:35.57  2:31.91    3:12.22   
  Swimming Club Vuokatti  3:17.18                 
                     
Vili Rantasuo  2004    194  42.94  1:36.08  2:31.50    3:16.69   
  Oulun Lohet  3:12.61                 
                     
Elmeri Kuulasmaa  2004    184  51.07  1:45.84  2:41.52    3:20.22   
  Swimming Club Rovaniemi                   
                     
Weeti Niemi  2006    159  49.15  1:46.48  2:40.92    3:30.36   
  Swimming Club Rovaniemi                   
                     
Tuomas Romsi  2005    147  46.90  1:43.19  2:47.13    3:35.96   
  Kemin Uimaseura                   
                     
Roope Hyvärinen  2003              DSQ  25m 
  Kemin Työväen Uimarit  3:58.01                 
  SW 8.2 Käsien palautus ei tapahtunut veden pinnan yläpuolella               
                     
 
Laji 34, 200m Sekauinti Miehet, Loppukilpailut 14 - 16 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m  100m  150m    Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika                 











 
Atte Moilanen  2001    506  30.77  1:10.00  1:50.65    2:22.98   
  Oulun Uinti 1906  2:22.62                 
                     
Claes Fjellström  2001    422  31.92  1:11.43  1:57.28    2:31.96   
  Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls  2:28.69                 
                     
Topias Nygård  2000    421  33.68  1:10.70  1:56.86    2:32.08   
  Oulun Uinti 1906  2:27.42                 
                     
Perttu Somero  2001    398  33.90  1:11.56  1:58.67    2:34.86   
  Lahden Kaleva  2:38.02                 
                     
Antti Hirvonen  2000    369  34.15  1:16.67  2:01.90    2:38.83   
  Kajaanin Uimaseura  2:44.61                 
                     
Janne Tyni  2000    356  35.18  1:18.61  2:03.50    2:40.73   
  Oulun Lohet  2:43.90                 
                     
Jere Keskiaho  2001    339  35.56  1:19.88  2:06.13    2:43.36   
  Oulun Uinti 1906  2:41.84                 
                     
Petteri Maijala  2001    313  33.70  1:19.38  2:08.99    2:47.83   
  Swimming Club Rovaniemi  2:49.46                 
                     
Hugo Mattola  2001    303  34.96  1:18.16  2:10.02    2:49.58   
  Haapajärven Kiilat  2:48.61                 
                     
10  Vladyslav Mykhailov  2002    294  36.61  1:23.24  2:14.00    2:51.28   
  Kajaanin Uimaseura  2:53.22                 
                     
11  Kirill Helsing  2002    262  40.93  1:28.00  2:17.73    2:58.00   
  Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls  3:00.94                 
                     
12  Arttu Kojonen  2000    195  46.20  1:39.17  2:34.51    3:16.46   
  Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls  3:09.89                 
                     
13  Elias Vainio  2001    191  45.87  1:40.53  2:35.44    3:17.64   
  Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls  3:14.61                 
                     
14  Valtteri Setälä  2002    180  48.11  1:39.24  2:37.18    3:21.71   
  Swimming Club Rovaniemi                   
                     
15  Otso Rimpiläinen  2001    168  43.41  1:38.53  2:39.09    3:26.26   
  Swimming Club Vuokatti  3:21.74                 
                     
 
Laji 34, 200m Sekauinti Miehet, Loppukilpailut 17 v ja vanhemmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m  100m  150m    Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika                 











 
Atte Somero  1999    485  30.12  1:07.29  1:51.82    2:25.02   
  Lahden Kaleva  2:23.46                 
                     
Eelis Hukka  1999    481  30.95  1:10.27  1:53.08    2:25.48   
  Swimming Club Rovaniemi  2:23.36                 
                     
Aaron Joki  1999    404  30.37  1:11.80  2:00.09    2:34.18   
  Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls  2:31.31                 
                     
Mikko Säntti  1979    336  31.44  1:17.38  2:03.24    2:43.82   
  Oulun Uinti 1906                   
                     
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.24.08  Tulostuspäivämäärä  21 helmikuu 2016 
Lisenssinhaltija: Oulun Seurat  Tulostusaika  14:53 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner