2019-08-17   13:45:28
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset Nuorisouinnit 2016

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

lauantaiaamu

Tulokset Laji 7 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 7 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) 
 
  Kilpailu  Nuorisouinnit 2016    Tulostuspäivämäärä  02 huhtikuu 2016   
  Kilpailun paikkakunta  Oulu    Tulostusaika  12:48   
  Järjestäjä  Oulun Uinti         
  Allas  50m         
  Kilpailupäivämäärä  02 huhtikuu 2016         
 
 
Laji 7, 200m Perhosuinti Naiset, Loppukilpailut 13 v ja nuoremmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m  100m  150m    Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika                 











 
Madeleine Hiltunen  2003    371  37.21  1:22.35  2:08.55    2:49.38   
  Oulun Lohet  3:02.43                 
                     
Henna Hökkä  2003    269  36.99  1:26.30  2:18.61    3:08.64   
  Oulun Uinti 1906                   
                     
Hilla Saastamoinen  2003    243  39.35  1:29.64  2:23.27    3:14.96   
  Oulun Uinti 1906                   
                     
 
Laji 7, 200m Perhosuinti Naiset, Loppukilpailut 14 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m  100m  150m    Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika                 











 
Amanda Paukkunen  2002    323  37.57  1:21.16  2:11.08    2:57.47   
  Swimming Jyväskylä  3:01.80                 
                     
Liina Salin  2002    255  39.84  1:27.29  2:19.91    3:11.99   
  Kokkolan Uimaseura  3:03.04                 
                     
Ronja Nätynki  2002    249  38.63  1:27.41  2:21.82    3:13.44   
  Swimming Club Rovaniemi                   
                     
Isa Vehkaoja  2002    249  41.51  1:30.54  2:23.93    3:13.50   
  Oulun Uinti 1906  3:11.66                 
                     
Aada Sulasalmi  2002    244  38.68  1:29.22  2:21.85    3:14.76   
  Kemijärven Kaiku  3:07.39                 
                     
 
Laji 7, 200m Perhosuinti Naiset, Loppukilpailut 16 v ja vanhemmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m  100m  150m    Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika                 











 
Silja Känsäkoski  1997    502  32.27  1:09.17  1:50.89    2:33.23   
  Oulun Uinti 1906                   
                     
Selma Soininen  1999    390  34.28  1:15.30  2:01.11    2:46.72   
  Kampuksen Plaani                   
                     
Anni Katajamäki  2000    343  36.24  1:19.85  2:07.83    2:53.87   
  Haukiputaan Heitto  2:46.73                 
                     
Silja Kanto  2000    296  37.46  1:24.69  2:14.12    3:02.59   
  Kemin Uimaseura  3:13.64                 
                     
Kaisa Pulkkinen  2000    286  37.54  1:23.28  2:13.33    3:04.68   
  Tornion Uimaseura  2:51.03                 
                     
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.25.00  Tulostuspäivämäärä  02 huhtikuu 2016 
Lisenssinhaltija: Oulun Seurat  Tulostusaika  12:48 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner