2019-10-18   16:56:07
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset Joulu-uinnit

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso 1

Tulokset Laji 24 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 24 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) 
 
  Kilpailu  Joulu-uinnit 2015    Tulostuspäivämäärä  12 joulukuu 2015   
  Kilpailun paikkakunta  Raisio    Tulostusaika  17:24   
  Järjestäjä  Raision Urheilijat Ry / Uintijaosto         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  12 joulukuu 2015         
 
 
Laji 24, 800m VU N, Loppukilpailut 0 v ja vanhemmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  100m  200m  300m  400m  Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika      500m  600m  700m       











 
Janette Setälä  2001    542  1:10.39  2:24.91  3:40.06  4:55.59  9:53.99   
  Aurajoen Uinti  10:10.62      6:10.12  7:25.65  8:40.51       
                     
Aino Räike  1999    542  1:10.24  2:24.69  3:39.70  4:55.56  9:54.24   
  Salon Uimarit  10:05.83      6:10.35  7:26.47  8:41.96       
                     
Karine Gagnon  1985    484  1:12.04  2:28.68  3:47.16  5:05.82  10:16.79   
  Aurajoen Uinti  10:34.73      6:24.80  7:43.96  9:01.82       
                     
Maria Yli-Jama  1999    469  1:12.83  2:30.97  3:49.42  5:08.48  10:23.62   
  Salon Uimarit        6:27.74  7:47.03  9:05.99       
                     
Senni Mattila  2003    457  1:14.29  2:33.85  3:53.56  5:13.26  10:28.71   
  Porin Uimaseura        6:32.38  7:51.67  9:11.27       
                     
Jasmin Rosnell  2000    451  1:13.93  2:33.80  3:54.37  5:14.41  10:31.54   
  Aurajoen Uinti  10:47.90      6:33.94  7:53.75  9:14.61       
                     
Jenni Micaela Lehtonen  2000    407  1:14.64  2:35.91  3:58.25  5:22.52  10:53.78   
  Aurajoen Uinti        6:45.34  8:09.47  9:33.30       
                     
Kerttu Nurmi  2003    393  1:18.48  2:41.27  4:04.42  5:27.55  11:01.34   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku        6:51.61  8:17.38  9:41.23       
                     
Maija Nurmi  2003    377  1:18.89  2:43.05  4:07.46  5:32.51  11:10.52   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku        6:57.93  8:23.14  9:48.78       
                     
10  Tinja Lasonen  2004    367  1:16.21  2:42.04  4:09.19  5:36.64  11:16.64   
  Porin Uimaseura  11:25.20      7:03.30  8:30.12  9:56.35       
                     
11  Tessa Helenius  2000    337  1:20.13  2:45.68  4:12.55  5:40.44  11:36.03   
  Aurajoen Uinti        7:09.98  8:39.39  10:08.54       
                     
12  Danyela Tanke  2000    305  1:21.60  2:52.59  4:24.61  5:56.76  11:59.80   
  Porin Uimaseura  11:55.10      7:28.91  9:01.73  10:32.98       
                     
13  Siiri Haanpää  2001    250  1:22.46  2:56.77  4:37.58  6:18.16  12:49.00   
  Porin Uimaseura  12:20.26      7:57.25  9:37.54  11:16.72       
                     
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.24.04  Tulostuspäivämäärä  12 joulukuu 2015 
Lisenssinhaltija: Raision Urheilijat  Tulostusaika  17:24 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner