Resultater for Citadellsim 2016
Her vises alle stævnets resultater opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Resultat Gren 2 (Finaler) - Per åldersgrupp med mellantider |
Tävling | Citadellsim | Utskriftsdatum | 04 juni 2016 | |||
Tävlingsort | Landskrona | Utskriftstid | 10:10 | |||
Arrangör | Landskrona Simsällskap | |||||
Bassäng | 50m | |||||
Tävlingsdatum | 04 juni 2016 |
Gren 2, 100m Frisim Herrar, Finaler 11 - 12 år |
Plac. | Namn | Född | Förening | 50m | Tid | Status | ||||
1 | William Lundblad | 2004 | Helsingborgs Simsällskap | 30.97 | 1:05.04 | |||||
2 | Jonathan Fröjd | 2004 | Simklubben Sydsim | 32.24 | 1:07.10 | |||||
3 | Gabriel Elmedyb | 2004 | Herlev Svømning | 31.66 | 1:07.48 | |||||
4 | Ludvig Romare | 2004 | Malmö Kappsimningsklubb | 32.98 | 1:08.56 | |||||
5 | Gabriel Olsson | 2004 | Trelleborg Sim | 32.88 | 1:08.84 | |||||
6 | Noah Malmgren | 2004 | S71 | 32.39 | 1:08.88 | |||||
7 | Ludwig Saurow | 2004 | Eslövs Simsällskap | 33.88 | 1:10.13 | |||||
8 | Oskar Strandqvist | 2004 | Eslövs Simsällskap | 33.76 | 1:11.00 | |||||
9 | Vincent Hua | 2004 | Höörs Simsällskap | 34.24 | 1:11.72 | |||||
10 | Mathias Lindgren | 2004 | Herlev Svømning | 34.55 | 1:12.05 | |||||
11 | Måns Burmester-Lysell | 2004 | Simklubben Hajen | 35.59 | 1:14.16 | |||||
12 | Eskil Ramäng | 2004 | Vellinge-Näsets Simklubb | 36.52 | 1:14.96 | |||||
13 | Anthon Huasson | 2004 | Höörs Simsällskap | 34.86 | 1:15.34 | |||||
14 | Jeppe Bayer Christensen | 2005 | Herlev Svømning | 36.36 | 1:16.15 | |||||
15 | Isaac Barrett | 2005 | Vellinge-Näsets Simklubb | 37.19 | 1:17.26 | |||||
16 | Hugo Stoltz | 2004 | Ystads Simsällskap | 36.15 | 1:17.39 | |||||
17 | Axel Sandberg | 2004 | Simklubben Poseidon | 36.83 | 1:17.57 | |||||
18 | Jonathan Ravn Rehnström | 2005 | Trelleborg Sim | 36.66 | 1:17.73 | |||||
19 | Carl Nordholm | 2004 | Vellinge-Näsets Simklubb | 36.26 | 1:18.22 | |||||
20 | Erik Simonsson | 2004 | Vellinge-Näsets Simklubb | 38.72 | 1:21.05 | |||||
21 | Ludvig Hoff | 2005 | Landskrona Simsällskap | 38.23 | 1:22.05 | |||||
22 | Viggo Thomsen | 2004 | Landskrona Simsällskap | 39.15 | 1:24.30 | |||||
23 | Theodor Møller | 2005 | Herlev Svømning | 42.45 | 1:29.26 | |||||
24 | Marius Grønholm | 2005 | Herlev Svømning | 43.03 | 1:30.39 | |||||
25 | Mathias Toft Cortsen | 2005 | Herlev Svømning | 44.30 | 1:36.98 | |||||
Gren 2, 100m Frisim Herrar, Finaler 13 - 14 år |
Plac. | Namn | Född | Förening | 50m | Tid | Status | ||||
1 | Elias Persson | 2002 | Malmö Kappsimningsklubb | 27.33 | 56.64 | |||||
2 | Rasmus Nickelsen | 2003 | Vallensbæk IF Af 1939 | 27.38 | 57.47 | |||||
3 | Tobias Dan Hansen | 2002 | Glostrup Svømmeklub | 27.25 | 57.73 | |||||
4 | Daniel Fischer | 2002 | Helsingborgs Simsällskap | 27.66 | 58.05 | |||||
5 | Asbjørn Floor-Bøjden | 2002 | Swim Team Taastrup - VATCPH | 28.50 | 59.82 | |||||
6 | Carl Gerstenfeld | 2002 | Malmö Kappsimningsklubb | 28.46 | 1:00.00 | |||||
7 | David Falk | 2003 | Malmö Kappsimningsklubb | 29.54 | 1:00.59 | |||||
8 | Oliver Stålbrand | 2002 | Helsingborgs Simsällskap | 29.24 | 1:00.91 | |||||
9 | Filip Salbrink | 2002 | Eslövs Simsällskap | 28.73 | 1:01.08 | |||||
10 | Lukas Miderbäck | 2003 | Simklubben Lödde | 29.01 | 1:01.18 | |||||
11 | Thor Grandin | 2002 | Simklubben Triton | 29.40 | 1:01.25 | |||||
12 | Henning Cederlund | 2003 | Helsingborgs Simsällskap | 29.10 | 1:01.47 | |||||
13 | Joel Dahlgren | 2002 | Simklubben Ran | 29.83 | 1:01.66 | |||||
14 | Ian Hangård | 2002 | Simklubben Lödde | 29.38 | 1:01.67 | |||||
15 | Herman Nilsson | 2002 | Ystads Simsällskap | 30.28 | 1:03.18 | |||||
16 | Jacob Söderberg | 2003 | Helsingborgs Simsällskap | 30.43 | 1:03.45 | |||||
17 | Anton Jansson | 2002 | Ystads Simsällskap | 30.48 | 1:03.66 | |||||
18 | David Sandström | 2002 | Helsingborgs Simsällskap | 30.24 | 1:04.09 | |||||
19 | Vilhelm Andersson | 2002 | Simklubben Sydsim | 30.22 | 1:04.19 | |||||
20 | Gustav Lidbäck | 2002 | Simsällskapet Iden | 30.88 | 1:04.54 | |||||
21 | Sebastian Bonde | 2002 | Holbæk Svømme Klub | 31.19 | 1:04.84 | |||||
22 | Axel Hörestrand | 2002 | Simklubben Poseidon | 31.04 | 1:04.85 | |||||
23 | Isak Paulsson | 2002 | Simklubben Lödde | 30.95 | 1:04.99 | |||||
24 | Silas Bøjsen | 2002 | Holbæk Svømme Klub | 31.24 | 1:05.49 | |||||
25 | Liam Bech | 2003 | Malmö Kappsimningsklubb | 30.92 | 1:05.55 | |||||
26 | Hugo Stenskepp | 2003 | Vellinge-Näsets Simklubb | 31.08 | 1:06.13 | |||||
27 | Emil Svensson | 2002 | Vellinge-Näsets Simklubb | 31.52 | 1:06.33 | |||||
28 | Viktor Hansson | 2003 | Vellinge-Näsets Simklubb | 31.96 | 1:06.66 | |||||
29 | Daniel Li | 2002 | Simklubben Poseidon | 31.35 | 1:07.17 | |||||
30 | Simon Mattiasson Nazar | 2002 | Simklubben Poseidon | 31.57 | 1:07.28 | |||||
31 | Hampus Erdös | 2003 | Simklubben Lödde | 31.76 | 1:07.87 | |||||
32 | Jonathan Seanderdahl | 2002 | Simklubben Sydsim | 31.84 | 1:07.91 | |||||
33 | Viktor Wiberg | 2003 | Helsingborgs Simsällskap | 31.79 | 1:08.07 | |||||
34 | Lucas Örmon | 2003 | Vellinge-Näsets Simklubb | 32.14 | 1:08.47 | |||||
35 | Rasmus Hatting Petersen | 2002 | Swim Team Taastrup - VATCPH | 32.58 | 1:08.69 | |||||
36 | Gustav Bendix Beiter | 2003 | Herlev Svømning | 32.09 | 1:08.70 | |||||
37 | Ivan Sivolov | 2003 | Simklubben Poseidon | 33.01 | 1:08.97 | |||||
38 | Oscar Elfers | 2002 | Helsingborgs Simsällskap | 33.37 | 1:09.50 | |||||
39 | Carl Ewertz | 2002 | Malmö Kappsimningsklubb | 32.81 | 1:09.58 | |||||
40 | Jakob Strömland | 2003 | Malmö Kappsimningsklubb | 32.47 | 1:09.81 | |||||
41 | Petter Jörud | 2003 | Vellinge-Näsets Simklubb | 32.63 | 1:09.88 | |||||
42 | Nils Tired | 2003 | Simklubben Poseidon | 33.04 | 1:10.10 | |||||
43 | Oscar Nordström | 2003 | Föreningen Österlen Sim | 33.59 | 1:10.84 | |||||
44 | Gustav Conradsen | 2003 | Vellinge-Näsets Simklubb | 33.40 | 1:10.92 | |||||
44 | Markus Rydgren | 2003 | Landskrona Simsällskap | 33.46 | 1:10.92 | |||||
46 | Simon Persson | 2003 | Kappsimningsklubben Karpen | 33.23 | 1:11.38 | |||||
47 | Oscar Klittbo | 2002 | Malmö Kappsimningsklubb | 34.10 | 1:11.44 | |||||
48 | Alfred Thunell | 2002 | Landskrona Simsällskap | 33.75 | 1:11.53 | |||||
48 | Emil Pettersson | 2002 | Simklubben Poseidon | 34.27 | 1:11.53 | |||||
50 | Joel Henriksson | 2003 | Simklubben Poseidon | 34.53 | 1:12.08 | |||||
51 | Jeppe Wagner | 2003 | Glostrup Svømmeklub | 33.90 | 1:12.16 | |||||
52 | Alexander E. Pedersen | 2002 | Holbæk Svømme Klub | 33.06 | 1:12.49 | |||||
53 | Jacob Baxmann | 2003 | Malmö Kappsimningsklubb | 34.88 | 1:12.60 | |||||
54 | Liam Lesmac | 2003 | Kappsimningsklubben Karpen | 34.12 | 1:12.64 | |||||
55 | Jonatan Holmquist | 2003 | Vellinge-Näsets Simklubb | 34.22 | 1:13.10 | |||||
56 | Malte Hjalholt | 2003 | Swim Team Taastrup - VATCPH | 35.60 | 1:13.53 | |||||
57 | Linus Hiltonsson | 2002 | Vellinge-Näsets Simklubb | 34.98 | 1:13.73 | |||||
58 | Carl Elmer | 2003 | Simklubben Poseidon | 36.13 | 1:13.76 | |||||
59 | Arvid Axelsson | 2003 | Simklubben Ran | 35.61 | 1:14.21 | |||||
60 | Philip Primetta | 2002 | Vellinge-Näsets Simklubb | 34.84 | 1:14.40 | |||||
61 | Eddie Nilsson | 2003 | Vellinge-Näsets Simklubb | 34.67 | 1:15.07 | |||||
62 | Pavli Rafael | 2002 | Simklubben Ran | 36.43 | 1:15.08 | |||||
63 | Melker Svensson | 2002 | Ystads Simsällskap | 35.00 | 1:15.53 | |||||
64 | Rasmus Pedersen | 2003 | Landskrona Simsällskap | 36.44 | 1:15.70 | |||||
65 | Asger Johansen | 2003 | Glostrup Svømmeklub | 35.52 | 1:15.85 | |||||
66 | Kristian Moffett | 2003 | Herlev Svømning | 35.65 | 1:15.93 | |||||
67 | Gabriel Agardh | 2003 | Simklubben Hajen | 35.19 | 1:16.71 | |||||
68 | Johan Rauer | 2002 | Simklubben Poseidon | 36.19 | 1:17.05 | |||||
69 | David Alderbrink | 2003 | Helsingborgs Simsällskap | 35.96 | 1:17.30 | |||||
70 | Jesper Franzén | 2002 | Simklubben Sydsim | 36.30 | 1:17.57 | |||||
71 | Simon Rytter Eliasen | 2003 | Holbæk Svømme Klub | 37.09 | 1:18.73 | |||||
72 | Oliver Kock | 2003 | Helsingborgs Simsällskap | 36.60 | 1:19.30 | |||||
73 | Oliver Brixner | 2003 | Holbæk Svømme Klub | 38.59 | 1:19.48 | |||||
74 | Alfred Jarvi | 2002 | Simsällskapet Iden | 35.81 | 1:19.61 | |||||
75 | Mohamad Hariri | 2002 | Simklubben Ran | 38.69 | 1:20.96 | |||||
76 | Joel Bergstrand | 2003 | Simklubben Poseidon | 39.05 | 1:21.87 | |||||
77 | Peter Holm | 2003 | Herlev Svømning | 39.16 | 1:23.23 | |||||
78 | Emil Lindholm | 2002 | Sösdala Simsällskap | 39.88 | 1:23.80 | |||||
79 | Daniel Novosel | 2002 | Simklubben Ran | 39.58 | 1:25.33 | |||||
80 | Mattias Wilson | 2003 | Sösdala Simsällskap | 40.64 | 1:27.73 | |||||
81 | Max Andersson | 2002 | Simklubben Ran | 43.22 | 1:31.36 | |||||
82 | Joel Garpåker | 2002 | Simsällskapet Iden | 44.16 | 1:44.71 | |||||
Gren 2, 100m Frisim Herrar, Finaler 15 - 99 år |
Plac. | Namn | Född | Förening | 50m | Tid | Status | ||||
1 | Efrem Ghirmai | 1996 | Helsingborgs Simsällskap | 25.41 | 52.82 | |||||
2 | Jacob Zeidler | 1994 | Helsingborgs Simsällskap | 25.63 | 53.39 | |||||
3 | Giano Grillo | 1998 | Hovedstadens Svømmeklub | 26.53 | 53.53 | |||||
4 | Johan Bragason | 1999 | Vallensbæk IF Af 1939 | 26.08 | 53.72 | |||||
5 | Hugo Cedervall | 1997 | Simklubben Poseidon | 25.93 | 54.01 | |||||
6 | Alfred Christensson | 1998 | Landskrona Simsällskap | 26.14 | 54.18 | |||||
7 | Karl Lindekrantz | 1999 | Helsingborgs Simsällskap | 26.29 | 54.33 | |||||
8 | Emil Hassling | 2000 | Landskrona Simsällskap | 25.69 | 54.54 | |||||
9 | Emil Möller | 1994 | Helsingborgs Simsällskap | 26.92 | 54.80 | |||||
10 | Hampus Svensson | 1999 | Landskrona Simsällskap | 26.67 | 55.01 | |||||
11 | Eric Hinderup | 1998 | Malmö Kappsimningsklubb | 26.31 | 55.03 | |||||
12 | Gustav Östlund | 2000 | Simklubben Poseidon | 26.73 | 55.26 | |||||
13 | Alexander Almeida Sundell | 1997 | Helsingborgs Simsällskap | 26.45 | 55.27 | |||||
14 | Isac Troell | 1997 | Helsingborgs Simsällskap | 26.07 | 55.36 | |||||
15 | Max Troell | 1995 | Helsingborgs Simsällskap | 26.81 | 55.53 | |||||
15 | Victor Lloyd | 1996 | Trelleborg Sim | 26.76 | 55.53 | |||||
17 | Mads Ørsted Nielsen | 1999 | Swim Team Taastrup - VATCPH | 27.32 | 56.03 | |||||
18 | Oskar Hoff | 1998 | Landskrona Simsällskap | 26.91 | 56.06 | |||||
19 | Nils Lervik | 1997 | Asker Svømmeklubb | 27.24 | 56.14 | |||||
20 | Alexander Trudov | 1999 | S71 | 27.04 | 56.21 | |||||
21 | Andreas Vestergaard | 1999 | Hovedstadens Svømmeklub | 27.85 | 56.24 | |||||
22 | Hannibal Steenfos | 1996 | Hovedstadens Svømmeklub | 27.50 | 56.28 | |||||
23 | Victor Bergstrand | 2000 | Simklubben Poseidon | 26.93 | 56.46 | |||||
24 | Axel Lloyd | 1999 | Trelleborg Sim | 27.25 | 56.50 | |||||
25 | Mathias Immerkjær | 1999 | Swim Team Taastrup - VATCPH | 27.18 | 56.58 | |||||
26 | Linus Koefoed Weiss | 1999 | Hovedstadens Svømmeklub | 27.34 | 56.59 | |||||
27 | Richard Berg | 1998 | Simklubben Ran | 27.22 | 56.65 | |||||
28 | Gustav Östlund | 1997 | Simklubben Poseidon | 27.83 | 56.71 | |||||
29 | Victor Åberg | 2001 | Helsingborgs Simsällskap | 27.16 | 56.78 | |||||
30 | Julius Ekstrand | 1998 | Simklubben Poseidon | 27.20 | 56.81 | |||||
31 | Jesper Olsson | 1998 | Simklubben Poseidon | 27.43 | 56.86 | |||||
32 | Dante Vollmer | 2001 | Helsingborgs Simsällskap | 27.25 | 56.87 | |||||
33 | Marcus Dan Hansen | 1999 | VAT Copenhagen-MK31 | 26.91 | 56.92 | |||||
34 | Felix Lund | 2001 | Herlev Svømning | 26.91 | 57.14 | |||||
35 | Alexander Rendlev | 2001 | Vallensbæk IF Af 1939 | 28.19 | 57.32 | |||||
36 | Gustav Persson | 2000 | Helsingborgs Simsällskap | 27.50 | 57.42 | |||||
37 | Alexander Dahlén | 1999 | Simklubben Poseidon | 27.05 | 57.43 | |||||
38 | Isak Wikström | 1999 | Helsingborgs Simsällskap | 27.06 | 57.48 | |||||
39 | Oskar Rasmusson | 1999 | Helsingborgs Simsällskap | 27.35 | 57.53 | |||||
40 | Mattias Rydqvist | 2000 | Trelleborg Sim | 28.01 | 57.85 | |||||
41 | Daniel Sørensen | 1999 | Swim Team Taastrup - VATCPH | 27.88 | 57.92 | |||||
42 | Anders Ludvigsson | 2000 | Malmö Kappsimningsklubb | 28.12 | 58.37 | |||||
43 | Mikkel Salmansen | 2000 | Vallensbæk IF Af 1939 | 28.08 | 58.40 | |||||
44 | Frederik Hatting Petersen | 2000 | Swim Team Taastrup - VATCPH | 28.11 | 58.41 | |||||
45 | Hampus Olsson | 2000 | Helsingborgs Simsällskap | 28.12 | 58.46 | |||||
46 | Tim Brinkhagen | 2001 | Simklubben Lödde | 28.16 | 58.72 | |||||
47 | Lenny Persson | 1977 | Simklubben Ran | 28.03 | 58.73 | |||||
48 | Philip Chen | 2000 | S71 | 27.27 | 58.86 | |||||
49 | Mads Toft | 2001 | Holbæk Svømme Klub | 28.29 | 58.90 | |||||
50 | Simon Bonnevier | 2001 | Helsingborgs Simsällskap | 27.73 | 59.22 | |||||
51 | Marko Vasilijevic | 1999 | Simklubben Poseidon | 28.26 | 59.27 | |||||
52 | Johannes Johnston | 1994 | Tyringe Simsällskap | 28.27 | 59.28 | |||||
53 | Jonathan Hiltonsson | 2000 | Simklubben Sydsim | 29.17 | 59.34 | |||||
54 | Sten Ludvigsson | 1998 | Malmö Kappsimningsklubb | 28.41 | 59.48 | |||||
55 | Sebastian Andersson | 1999 | Simklubben Poseidon | 28.15 | 59.64 | |||||
56 | Erik Boos | 1999 | Simklubben Sydsim | 28.85 | 59.67 | |||||
57 | Felix Wetterborg | 2001 | Simklubben Triton | 28.12 | 59.84 | |||||
58 | Gustav Englund | 2001 | Malmö Kappsimningsklubb | 29.28 | 1:00.03 | |||||
59 | Tim Hagerström | 1999 | Malmö Kappsimningsklubb | 28.20 | 1:00.18 | |||||
60 | Johan Alderbrink | 2001 | Helsingborgs Simsällskap | 29.19 | 1:00.37 | |||||
61 | Lukas Mirsch | 2001 | Helsingborgs Simsällskap | 29.42 | 1:00.45 | |||||
62 | Luke Postema | 1995 | Simklubben Poseidon | 28.77 | 1:00.46 | |||||
63 | Gustaf Hansson | 2001 | Helsingborgs Simsällskap | 28.57 | 1:00.52 | |||||
64 | Samuel Kvist | 2000 | Simklubben Triton | 28.42 | 1:00.62 | |||||
65 | Alexander Olsson | 1996 | Simklubben Poseidon | 29.14 | 1:00.70 | |||||
65 | Daniel Dyrved | 2000 | Glostrup Svømmeklub | 28.95 | 1:00.70 | |||||
67 | Jens Christiansen | 2001 | Simklubben Sydsim | 29.32 | 1:00.86 | |||||
68 | Lucas Lindblom | 2000 | Landskrona Simsällskap | 29.14 | 1:00.90 | |||||
69 | Khalil Al Said | 2000 | Helsingborgs Simsällskap | 28.99 | 1:01.25 | |||||
69 | Philip Karlin-Reteike | 1999 | Simklubben Ran | 29.49 | 1:01.25 | |||||
71 | Tim Petersson | 1999 | Landskrona Simsällskap | 29.16 | 1:01.37 | |||||
72 | Axel Andrén | 2001 | Eslövs Simsällskap | 29.24 | 1:01.42 | |||||
73 | Filip Tanaskovic | 2000 | Helsingborgs Simsällskap | 29.79 | 1:01.43 | |||||
74 | Marcus Munkholm | 2001 | Vallensbæk IF Af 1939 | 29.36 | 1:01.61 | |||||
75 | Kasper Leisted Bertelsen | 1997 | Hovedstadens Svømmeklub | 28.79 | 1:01.64 | |||||
76 | Albert Gudermanis | 2000 | Simklubben Ran | 29.69 | 1:01.68 | |||||
77 | Roy Hangård | 1999 | Simklubben Lödde | 29.00 | 1:01.76 | |||||
78 | Nikolai Hougaard | 1999 | Swim Team Taastrup - VATCPH | 28.83 | 1:01.79 | |||||
79 | Tobias Ranevi | 1999 | Simklubben Lödde | 29.65 | 1:01.85 | |||||
80 | Esben Norup | 1996 | VAT Copenhagen-MK31 | 29.75 | 1:01.92 | |||||
81 | Linus Ljunghusen | 2000 | Simklubben Poseidon | 29.75 | 1:02.06 | |||||
82 | Leonardo Nilsson | 2000 | Simklubben Ran | 29.33 | 1:02.10 | |||||
83 | Adam Ringdahl | 1998 | Malmö Kappsimningsklubb | 30.46 | 1:02.32 | |||||
84 | Oliver Larsson | 2001 | Landskrona Simsällskap | 29.84 | 1:02.33 | |||||
85 | Laurits Kenskov | 2001 | Herlev Svømning | 28.88 | 1:02.41 | |||||
86 | Emil Jespersen | 2001 | Ystads Simsällskap | 28.99 | 1:02.51 | |||||
87 | André Philipsson Eriksson | 2001 | Helsingborgs Simsällskap | 29.05 | 1:02.76 | |||||
88 | Arvid Scott | 2001 | Malmö Kappsimningsklubb | 29.68 | 1:03.21 | |||||
88 | Elias Mårtensson | 1997 | Simklubben Sydsim | 29.57 | 1:03.21 | |||||
88 | Marcus Karlin-Reteike | 1999 | Simklubben Ran | 30.41 | 1:03.21 | |||||
91 | Sebastian Mickelsson | 2001 | Simklubben Triton | 29.55 | 1:03.33 | |||||
92 | Elliot Larsson | 2000 | Simklubben Lödde | 29.71 | 1:03.61 | |||||
93 | Julian Kasapov Alexis | 1999 | Simklubben Sydsim | 30.37 | 1:03.78 | |||||
94 | Jonas Andersen | 2001 | Holbæk Svømme Klub | 30.83 | 1:04.11 | |||||
95 | Karl Liljegren | 2001 | Malmö Kappsimningsklubb | 30.66 | 1:04.53 | |||||
96 | Philip Hansen | 2001 | Herlev Svømning | 31.57 | 1:05.34 | |||||
97 | Nikolai Vaabengaard Olsen | 2001 | Vallensbæk IF Af 1939 | 31.62 | 1:05.80 | |||||
98 | Douglas Romare | 2001 | Malmö Kappsimningsklubb | 31.30 | 1:06.42 | |||||
99 | Behar Luani | 2001 | Simklubben Ran | 32.06 | 1:06.98 | |||||
100 | Dzevad Celikovic | 2001 | Landskrona Simsällskap | 31.49 | 1:07.07 | |||||
101 | Martin Stoltz | 2000 | Ystads Simsällskap | 32.28 | 1:07.41 | |||||
102 | Björn Wallenius | 2001 | Simklubben Ran | 32.08 | 1:08.49 | |||||
103 | Casper Svärd | 2001 | Landskrona Simsällskap | 32.50 | 1:08.58 | |||||
104 | Emil Wiberg | 2001 | Helsingborgs Simsällskap | 33.20 | 1:09.92 | |||||
105 | David Grönqvist | 2000 | Trelleborg Sim | 33.54 | 1:10.42 | |||||
106 | Andreas Wilson | 1999 | Sösdala Simsällskap | 32.61 | 1:13.38 | |||||
107 | Mathias Jelshøj | 2001 | Herlev Svømning | 34.83 | 1:13.46 | |||||
108 | Karl-Emil Rohr | 2001 | Vallensbæk IF Af 1939 | 35.46 | 1:14.47 | |||||
109 | Victor Bendix Beiter | 2001 | Herlev Svømning | 27.37 | 1:15.63 | |||||
- | Joakim Granath | 2001 | Malmö Kappsimningsklubb | DSQ | ||||||
Skapad av WinGrodan 1.25.06 | Utskriftsdatum | 04 juni 2016 |
Licensierad till: Landskrona Simsällskap | Utskriftstid | 10:10 |