2020-04-04   21:05:11
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset Mikropolix-Uinnit 5.3.2016

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso 1

Tulokset Laji 14 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä)
Tulokset Laji 14 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä) 
 
  Kilpailu  Mikropolix-Uinnit 05-0302016    Tulostuspäivämäärä  05 maaliskuu 2016   
  Kilpailun paikkakunta  Riihimäki    Tulostusaika  13:31   
  Järjestäjä  Riihimäen Uimaseura         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  05 maaliskuu 2016         
 
 
Laji 14, 100m Sekauinti Naiset, Loppukilpailut 12 v ja nuoremmat 
 
Nimi  Synt  Seura    50m        Aika  Tila 











 
Annukka Pihkamäki  2004  Riihimäen Uimaseura    38.00        1:22.34   
Vlada Guljajeva  2004  Hyvinkään Uimaseura    38.97        1:25.03   
Julia Tuura  2004  Riihimäen Uimaseura    40.65        1:28.60   
Iida Savulahti  2004  Riihimäen Uimaseura    41.45        1:29.25   
Maija Hinkkala  2005  Riihimäen Uimaseura    43.76        1:33.68   
Anna-Maria Siivonen  2004  Riihimäen Uimaseura    43.93        1:34.14   
Meri Kultaranta  2004  Riihimäen Uimaseura    47.63        1:38.90   
Vilmiina Weckman  2004  Riihimäen Uimaseura    47.65        1:43.13   
Sade Lukkaroinen  2004  Riihimäen Uimaseura    49.87        1:43.81   
10  Helmi Romppanen  2004  Riihimäen Uimaseura    48.66        1:47.11   
11  Ronja Welling  2005  Nurmijärven Uinti    49.15        1:48.23   
12  Siiri Kortelainen  2004  Nurmijärven Uinti    51.92        1:48.39   
13  Veera Kopponen  2005  HTU Stadi    52.36        1:50.07   
14  Saana Perkkiö  2005  Riihimäen Uimaseura    52.21        1:59.08   
Anniina Ahonen  2005  Hyvinkään Uimaseura            DSQ  RU 
  SW 9.3 Uintiosuus ei päättynyt ao. lajin mukaisesti               
Janica Nieminen  2005  Hyvinkään Uimaseura            DSQ  SU 
  SW 9.3 Uintiosuus ei päättynyt ao. lajin mukaisesti               
Vilja Saarinen  2005  Riihimäen Uimaseura            DSQ  RU 
  SW 9.3 Uintiosuus ei päättynyt ao. lajin mukaisesti               
                     
 
Laji 14, 100m Sekauinti Naiset, Loppukilpailut 13 - 99 v 
 
Nimi  Synt  Seura    50m        Aika  Tila 











 
Eveliina Pihkamäki  1998  Riihimäen Uimaseura    32.42        1:06.76   
Nikita Ravalt  2002  Riihimäen Uimaseura    39.00        1:21.32   
Johanna Hyvönen  1999  Hyvinkään Uimaseura    38.38        1:24.90   
Enni Silvennoinen  2003  Riihimäen Uimaseura    42.84        1:27.78   
Erja Tiljander  2000  Hyvinkään Uimaseura    41.76        1:31.09   
Tiia Kuisma  2003  Hyvinkään Uimaseura    42.91        1:33.03   
Minka Jumppainen  2003  Riihimäen Uimaseura    45.60        1:45.43   
Inka-Riina Tamski  1999  Hyvinkään Uimaseura            DNS   
Sofia Latvala  2003  Riihimäen Uimaseura            DSQ   
  SW 7.4 Eriaikaisia jalkaliikkeitä               
                     
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.24.06  Tulostuspäivämäärä  05 maaliskuu 2016 
Lisenssinhaltija: Riihimäen Uimaseura  Tulostusaika  13:31 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner