2020-04-02   07:38:32
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset Mikropolix-Uinnit 5.3.2016

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso 1

Tulokset Laji 15 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä)
Tulokset Laji 15 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä) 
 
  Kilpailu  Mikropolix-Uinnit 05-0302016    Tulostuspäivämäärä  05 maaliskuu 2016   
  Kilpailun paikkakunta  Riihimäki    Tulostusaika  13:31   
  Järjestäjä  Riihimäen Uimaseura         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  05 maaliskuu 2016         
 
 
Laji 15, 50m Rintauinti Miehet, Loppukilpailut 11 v ja nuoremmat 
 
Nimi  Synt  Seura            Aika  Tila 











 
Nico Peltonen  2005  Hyvinkään Uimaseura            48.12   
Juho Mantila  2005  Riihimäen Uimaseura            58.45   
Niko Nokikuru  2005  Riihimäen Uimaseura            59.35   
Kasperi Miettinen  2006  Hyvinkään Uimaseura            1:01.03   
Valtteri Niemimuukko  2005  Riihimäen Uimaseura            1:03.69   
Miika Toivonen  2007  Riihimäen Uimaseura            1:04.38   
Leevi Johansson  2006  Riihimäen Uimaseura            1:10.24   
Miiko Puurunen  2005  Riihimäen Uimaseura            1:22.80   
Ahti Halttunen  2006  Hyvinkään Uimaseura            DNS   
Joonatan Paalanen  2006  Riihimäen Uimaseura            DSQ   
  SW 7.4 Eriaikaisia jalkaliikkeitä               
Oiva Koppelmäki  2007  Hyvinkään Uimaseura            DSQ   
  SW 7.5 Jalkaterä sisäänpäin potkussa               
Rasmus Lempinen  2005  Riihimäen Uimaseura            DSQ   
  SW 7.2 Käsiliikkeet eivät samassa vaakasuorassa tasossa               
                     
 
Laji 15, 50m Rintauinti Miehet, Loppukilpailut 12 - 13 v 
 
Nimi  Synt  Seura            Aika  Tila 











 
Oskar Turunen  2003  Riihimäen Uimaseura            37.70   
Onni Äijälä  2004  Hyvinkään Uimaseura            43.62   
Akseli Maaranen  2004  Hyvinkään Uimaseura            43.67   
Kalle Seppä  2003  Riihimäen Uimaseura            44.18   
Tino Kaukonen  2004  HTU Stadi            47.16   
Manu Rosendahl  2003  Riihimäen Uimaseura            49.30   
Niko Akkanen  2003  Riihimäen Uimaseura            50.12   
Olli Paukola  2003  Riihimäen Uimaseura            51.31   
Aapo Rasinmäki  2003  Riihimäen Uimaseura            54.53   
10  Chris Veide  2003  Riihimäen Uimaseura            58.59   
11  Joonatan Kuivalainen  2003  Riihimäen Uimaseura            1:01.81   
12  Aki Eetu Petteri Raitala  2004  Riihimäen Uimaseura            1:11.08   
Miikka Visto  2004  Riihimäen Uimaseura            DSQ   
  SW 7.4 Eriaikaisia jalkaliikkeitä               
                     
 
Laji 15, 50m Rintauinti Miehet, Loppukilpailut 14 - 99 v 
 
Nimi  Synt  Seura            Aika  Tila 











 
Mikael Laakso  1997  Riihimäen Uimaseura            30.22   
Niko Mäkelä  1998  Riihimäen Uimaseura            31.45   
Onni Kuronen  2000  Nokian Pyry            33.72   
Oskari Niemi  2001  Hyvinkään Uimaseura            37.21   
Kasimir Riihelä  2002  Riihimäen Uimaseura            46.22   
                     
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.24.06  Tulostuspäivämäärä  05 maaliskuu 2016 
Lisenssinhaltija: Riihimäen Uimaseura  Tulostusaika  13:31 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner