2019-11-22   07:36:24
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Resultat för Tyresö Knatte

Nedan visas alla resultat från tävlingen uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass 1

Resultat Gren 13 (Finaler) - Officiell
Resultat Gren 13 (Finaler) - Officiell 
 
  Tävling  Tyresö Knatte    Utskriftsdatum  20 februari 2016   
  Tävlingsort  Tyresö    Utskriftstid  12:23   
  Arrangör  Tyresö SS         
  Bassäng  25m         
  Tävlingsdatum  20 februari 2016         
 
 
Gren 13, 6x50 Frisim mix, Finaler 
 
Plac.  Namn  Född  Förening    50m        Tid  Status 











 
Spårvägen Mix Lag 1  2005  Spårvägen Simförening            3:51.82   
  Alan Eriksson  2005      39.08        39.08   
  Liam Lehtonen Hebert  2006      40.04        1:19.12   
  Wilma Eld  2005      37.82        1:56.94   
  Anton Jöngren  2006      40.99        2:37.93   
  David Holmberg  2005      37.75        3:15.68   
  Alexandra Alkas Alias  2006      36.14        3:51.82   
                     
Väsby SS Mix Lag 1  2003  Väsby Simsällskap            3:52.85   
  Moa Nyblom  2005      35.63        35.63   
  Lovisa Jardelid  2005      39.52        1:15.15   
  Casper Rengart  2006      38.81        1:53.96   
  Eddie Peng  2007      39.53        2:33.49   
  Brandon Kellokoski  2005      40.08        3:13.57   
  Johan Montero  2005      39.28        3:52.85   
                     
Skk Mix [2003] Lag 1.  2003  Stockholms Kappsimningsklubb            3:56.78   
  David Berggren  2005      41.86        41.86   
  Carl Mattsson  2005      38.10        1:19.96   
  Sofia Wennerholm  2005      39.66        1:59.62   
  Emelie Sveding  2005      37.50        2:37.12   
  Jonas Harju  2005      38.79        3:15.91   
  Gustav Åsbrink  2005      40.87        3:56.78   
                     
Spårvägen Mix Lag 2  2005  Spårvägen Simförening            3:57.84   
  Einar Styrman  2005      39.93        39.93   
  Adrian Hellberg  2005      40.62        1:20.55   
  Nova Morota  2005      37.62        1:58.17   
  Zion Vaamonde  2006      39.55        2:37.72   
  Ludvig Alverfors  2004      40.66        3:18.38   
  Alina Färm  2005      39.46        3:57.84   
                     
Väsby SS Mix Lag 2  2003  Väsby Simsällskap            4:26.00   
  Signe Lundh  2005      39.68        39.68   
  Frida Steen  2005      39.42        1:19.10   
  Oskar van de Beek  2004      42.09        2:01.19   
  Vilmer Lindström  2007      51.02        2:52.21   
  Anton Perisic  2006      46.14        3:38.35   
  Theo Takala  2007      47.65        4:26.00   
                     
Södertörn Mix 1  Södertörns Simsällskap            DSQ   
  Maria Flink  2005      39.60        39.60   
  Julia Ottosson  2006      42.94        1:22.54   
  Elliot Wennerström  2005      35.82        1:58.36   
  Emil Gunnarsson  2004      32.96        2:31.32   
                     
                     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.24.06  Utskriftsdatum  20 februari 2016 
Licensierad till: Västerås Simsällskap  Utskriftstid  12:23 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner