Resultat för Rollo-uinnit 2016
Nedan visas alla resultat från tävlingen uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Tulokset Laji 31 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
Kilpailu | Rollo-uinnit | Tulostuspäivämäärä | 12 kesäkuu 2016 | |||
Kilpailun paikkakunta | Tampere | Tulostusaika | 12:25 | |||
Järjestäjä | TaTU ja UiTa | |||||
Allas | 50m | |||||
Kilpailupäivämäärä | 10 kesäkuu 2016 |
Laji 31, 100m RU P12, Loppukilpailut 12 v |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | 50m | Aika | Tila | |||
Seura | Ilm.aika | Code | ||||||||
1 | Santeri Pulkkinen | 2004 | 410 | 36.45 | 1:18.64 | |||||
Lahden Uimaseura | 1:20.68 | |||||||||
2 | Pavel Pankratov | 2004 | 307 | 41.60 | 1:26.59 | |||||
TaTu Tampere | 1:24.19 | |||||||||
3 | Magnus Kuitunen | 2004 | 268 | 41.56 | 1:30.66 | |||||
Oulun Uinti 1906 | 1:32.86 | |||||||||
4 | Davin Lindholm | 2004 | 261 | 42.21 | 1:31.38 | |||||
Helsingin Uimarit | 1:33.38 | |||||||||
5 | Veerti Juurakko | 2004 | 259 | 43.19 | 1:31.62 | |||||
Cetus Espoo | 1:37.96 | |||||||||
6 | Danil Seksenov | 2004 | 256 | 43.96 | 1:32.06 | |||||
Vanders | 1:32.87 | |||||||||
7 | Lassi Niemi | 2004 | 248 | 43.85 | 1:32.95 | |||||
TaTu Tampere | 1:36.79 | |||||||||
8 | Roope Ollikainen | 2004 | 238 | 44.26 | 1:34.26 | |||||
Porin Uimaseura | 1:32.54 | |||||||||
9 | Akseli Maaranen | 2004 | 238 | 44.66 | 1:34.27 | |||||
Hyvinkään Uimaseura | 1:37.41 | |||||||||
10 | Jesse Hyppönen | 2004 | 231 | 45.00 | 1:35.16 | |||||
Lahden Kaleva | 1:39.22 | |||||||||
11 | Veikka Ijäs | 2004 | 227 | 43.85 | 1:35.73 | |||||
Oulun Lohet | 1:33.30 | |||||||||
12 | Miska Törmi | 2004 | 224 | 45.19 | 1:36.14 | |||||
Octopus Lohja | 1:39.45 | |||||||||
13 | Elmeri Kuulasmaa | 2004 | 223 | 46.37 | 1:36.30 | |||||
Swimming Club Rovaniemi | 1:39.13 | |||||||||
14 | Joonas Maaranen | 2004 | 223 | 44.90 | 1:36.32 | |||||
Hyvinkään Uimaseura | 1:38.41 | |||||||||
15 | Aapo Koskinen | 2004 | 219 | 45.15 | 1:36.94 | |||||
Lahden Uimaseura | 1:35.97 | |||||||||
16 | Joona Saloniemi | 2004 | 216 | 45.60 | 1:37.40 | |||||
TaTu Tampere | 1:36.43 | |||||||||
17 | Akseli Leppänen | 2004 | 213 | 47.09 | 1:37.84 | |||||
Cetus Espoo | 1:39.22 | |||||||||
18 | Taavi Backman | 2004 | 211 | 46.58 | 1:38.07 | |||||
Lahden Uimaseura | 1:38.44 | |||||||||
19 | Juuso Leppänen | 2004 | 210 | 45.38 | 1:38.26 | |||||
Aurajoen Uinti | 1:40.26 | |||||||||
20 | Alexander Nyman | 2004 | 208 | 46.80 | 1:38.52 | |||||
Hyvinkään Uimaseura | 1:39.81 | |||||||||
21 | Konsta Kallio | 2004 | 203 | 46.67 | 1:39.40 | |||||
Uinti Tampere | 1:40.13 | |||||||||
22 | Vili Rantasuo | 2004 | 202 | 45.03 | 1:39.53 | |||||
Oulun Lohet | 1:37.40 | |||||||||
23 | Aleksi Hämäläinen | 2004 | 201 | 46.30 | 1:39.76 | |||||
Joensuun Uimaseura | 1:40.64 | |||||||||
24 | Vilho Verronen | 2004 | 200 | 46.54 | 1:39.85 | |||||
Swimming Team Rauma | 1:38.91 | |||||||||
25 | Casper Vikeväinen | 2004 | 187 | 45.82 | 1:42.09 | |||||
Oulun Uinti 1906 | 1:40.08 | |||||||||
26 | Jesse Lintusalo | 2004 | 163 | 51.10 | 1:46.98 | |||||
Vanders | 1:39.84 | |||||||||
- | Aapo Hampaala | 2004 | DSQ | |||||||
Uimaseura Kangasalan Kuohu | 1:38.64 | |||||||||
SW 7.4 Eriaikaisia jalkaliikkeitä | ||||||||||
- | Cedric Decena | 2004 | DSQ | |||||||
Oulun Lohet | 1:37.01 | |||||||||
SW 4.4 Liikkuminen ennen lähtömerkkiä | ||||||||||
- | Onni Äijälä | 2004 | DSQ | |||||||
Hyvinkään Uimaseura | 1:36.63 | |||||||||
SW 4.4 Liikkuminen ennen lähtömerkkiä | ||||||||||
Tekijä: WinGrodan 1.25.06 | Tulostuspäivämäärä | 12 kesäkuu 2016 |
Lisenssinhaltija: Tampereen Seurat | Tulostusaika | 12:25 |