2020-02-26   08:02:58
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset TYR Vantaa Junior Meet 2016

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

La ilta klo 16.00

Tulokset Laji 11 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 11 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) 
 
  Kilpailu  TYR VANTAA JUNIOR MEET 2016    Tulostuspäivämäärä  07 maaliskuu 2016   
  Kilpailun paikkakunta  Vantaa    Tulostusaika  20:54   
  Järjestäjä  Simmis Wanda         
  Allas  50m         
  Kilpailupäivämäärä  05 maaliskuu 2016         
 
 
Laji 11, 200m RU T-13, 15, 17, Loppukilpailut 13 v ja nuoremmat 
Sponsori: DSV Road Oy 
 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  100m        Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika                 











 
Siiri Einiö  2003    457  1:27.14        3:00.51   
  Gladius Kirkkonummi  3:03.94                 
                     
Siiri Reiniluoto  2003    395  1:29.69        3:09.44   
  Helsingfors Simsällskap  3:09.67                 
                     
Katriin Hansalu  2003    384  1:33.12        3:11.30   
  Ujumisklubi Briis  3:12.90                 
                     
Hanne Grete Hanvere  2003    370  1:33.55        3:13.74   
  Ujumisklubi Briis  3:12.80                 
                     
Veera Laakkonen  2003    361  1:34.91        3:15.29   
  Kampuksen Plaani  3:19.09                 
                     
Milla Hyttinen  2003    360  1:34.78        3:15.43   
  Helsingfors Simsällskap  3:16.74                 
                     
Sonja Salmimies  2004    344  1:35.34        3:18.53   
  Nurmijärven Uinti  3:15.76                 
                     
Kerttu Nurmi  2003    311  1:38.43        3:25.15   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  3:21.47                 
                     
Kaarin Rapinoja  2003    311  1:40.33        3:25.16   
  Cetus Espoo  3:29.24                 
                     
10  Aino Koskelo  2005    296  1:41.48        3:28.56   
  Nurmijärven Uinti                   
                     
11  Iida Herrala  2004    291  1:41.22        3:29.77   
  Vanders                   
                     
12  Josephine Otis  2004    288  1:43.17        3:30.44   
  Cetus Espoo  3:26.29                 
                     
13  Emmi Partanen  2003    285  1:42.17        3:31.17   
  Cetus Espoo  3:25.13                 
                     
14  Hanna Kangur  2004    262  1:44.30        3:37.14   
  Ujumisklubi Briis  3:43.25                 
                     
15  Sylvia Siltainsuu  2003    249  1:46.39        3:40.92   
  Vanders                   
                     
16  Kia Kivelä  2003    233  1:49.08        3:45.78   
  Nummelan Kisaajat  3:48.33                 
                     
17  Liisa Penttinen  2003    221  1:50.98        3:49.95   
  Nummelan Kisaajat                   
                     
18  Aino Jäkärä  2005    188  2:02.11        4:02.70   
  Lappeenrannan Uimarit                   
                     
19  Sanni Hakkarainen  2003    160  2:00.78        4:16.02   
  Nummelan Kisaajat                   
                     
Juulia Käräjämies  2003              DSQ   
  Nummelan Kisaajat  2:52.88                 
  SW 7.5 Perhosuinnin potku (pl. lähdön / käännöksen jälkeen)               
                     
 
Laji 11, 200m RU T-13, 15, 17, Loppukilpailut 14 - 15 v 
Sponsori: DSV Road Oy 
 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  100m        Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika                 











 
Anniina Murto  2001    532  1:23.99        2:51.59   
  Porin Uimaseura  2:50.70                 
                     
Saija Mikkonen  2001    511  1:23.17        2:54.00   
  Tuusulan Uimaseura  3:02.33                 
                     
Janna Appelberg  2001    484  1:26.98        2:57.13   
  Tuusulan Uimaseura  3:18.38                 
                     
Annika Lepistö  2001    440  1:26.91        3:02.85   
  Pihlava Työväen Urheilijat  2:58.64                 
                     
Liis Soon  2002    372  1:34.25        3:13.27   
  Ujumisklubi Briis  3:16.20                 
                     
Ellen-Maria Neiramaa  2002    346  1:36.03        3:18.11   
  Porin Uimaseura  3:13.25                 
                     
Agneta Kallas  2002    328  1:37.75        3:21.71   
  Vanders                   
                     
Jenny Kareinen  2002    321  1:37.24        3:23.03   
  Keravan Uimarit  3:09.34                 
                     
Hilla Mäkivuokko  2001    271  1:41.65        3:34.77   
  Gladius Kirkkonummi  3:29.05                 
                     
 
Laji 11, 200m RU T-13, 15, 17, Loppukilpailut 16 - 17 v 
Sponsori: DSV Road Oy 
 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  100m        Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika                 











 
Julia Sottinen  2000    498  1:24.28        2:55.45   
  Porin Uimaseura  2:53.78                 
                     
Annika Niemi  2000    288  1:40.63        3:30.42   
  Simmis Wanda  3:40.11                 
                     
Ida Heino  2000    272  1:42.60        3:34.53   
  Porin Uimaseura  3:44.58                 
                     
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.25.00  Tulostuspäivämäärä  07 maaliskuu 2016 
Lisenssinhaltija: Simmis Wanda  Tulostusaika  20:54 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner