2020-02-25   03:42:01
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset TYR Vantaa Junior Meet 2016

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

La ilta klo 16.00

Tulokset Laji 9 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 9 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) 
 
  Kilpailu  TYR VANTAA JUNIOR MEET 2016    Tulostuspäivämäärä  07 maaliskuu 2016   
  Kilpailun paikkakunta  Vantaa    Tulostusaika  20:54   
  Järjestäjä  Simmis Wanda         
  Allas  50m         
  Kilpailupäivämäärä  05 maaliskuu 2016         
 
 
Laji 9, 50m VU T-10, 12, 15, 17, Loppukilpailut 10 v ja nuoremmat 
Sponsori: Hakunilan Huolto Oy 
 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika                 











 
Ester Hirvonen  2006    205          40.19   
  Helsingfors Simsällskap  41.79                 
Kertu Kann  2006    205          40.21   
  Ujumisklubi Briis  40.40                 
Annaliina Mänttäri  2006    201          40.49   
  Cetus Espoo  41.86                 
Henrietta Lippus  2006    173          42.53   
  Ujumisklubi Briis  43.76                 
Eevi Hirsi  2007    172          42.64   
  HTU Stadi  45.64                 
Aino Ruotsalainen  2007    171          42.74   
  Lappeenrannan Uimarit  39.76                 
Lily Päivänen  2006    164          43.35   
  Helsingfors Simsällskap  47.94                 
Jenni Korkeamäki  2007    159          43.79   
  Cetus Espoo  44.61                 
Kia Mäennenä  2006    157          43.90   
  Cetus Espoo  50.04                 
10  Erika Pajo  2006    154          44.20   
  Ujumisklubi Briis  47.60                 
11  Milma Tammikorpi  2006    97          51.55   
  Simmis Wanda  50.16                 
12  Jessica Åström  2006    94          52.15   
  ORCA Helsinki  54.18                 
 
Laji 9, 50m VU T-10, 12, 15, 17, Loppukilpailut 11 - 12 v 
Sponsori: Hakunilan Huolto Oy 
 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika                 











 
Lotta Pälsi  2004    490          30.09   
  Helsingfors Simsällskap  31.28                 
Laura Vitsut  2004    455          30.85   
  Ujumisklubi Briis  30.44                 
Veera Säämänen  2004    405          32.07   
  Helsingfors Simsällskap  31.63                 
Helmiina Toivonen  2004    404          32.08   
  Helsingfors Simsällskap  32.23                 
Aamu Änkilä  2004    391          32.45   
  Helsingfors Simsällskap  33.18                 
Tinja Lasonen  2004    355          33.51   
  Porin Uimaseura  33.56                 
Nicole Yisrael  2004    352          33.59   
  Vanders  33.82                 
Aino Koskelo  2005    351          33.61   
  Nurmijärven Uinti  34.99                 
Sonja Salmimies  2004    349          33.68   
  Nurmijärven Uinti  33.83                 
10  Iida Heikkinen  2004    328          34.38   
  Uinti Imatra  35.52                 
11  Aliina Karvonen  2004    313          34.92   
  Simmis Wanda  35.33                 
11  Heta Hakkarainen  2005    313          34.92   
  Keravan Uimarit  38.22                 
13  Elina Ryynänen  2005    306          35.18   
  Vanders  35.00                 
14  Anni Holm  2004    273          36.57   
  Helsingfors Simsällskap  38.99                 
15  Ella Vilenius  2004    258          37.27   
  Vanders  39.59                 
16  Iina Rissanen  2005    243          38.00   
  Vanders  40.05                 
17  Pinja Kallio  2004    237          38.31   
  Kankaanpään Uimarit  38.08                 
18  Elina Syvänne  2004    236          38.38   
  Tuusulan Uimaseura  38.49                 
19  Ilona Marleen Koppel  2005    224          39.03   
  Ujumisklubi Briis  38.67                 
20  Sanni Valtanen  2004    219          39.33   
  Vanders  42.25                 
21  Ida Kauppinen  2005    201          40.49   
  Lappeenrannan Uimarit  41.34                 
22  Saara Seppälä  2005    193          41.05   
  Nummelan Kisaajat  43.05                 
23  Milja Aarnivuo  2005    185          41.62   
  Simmis Wanda  41.69                 
24  Siiri Vesanen  2004    183          41.73   
  Vanders  45.06                 
25  Nella Honkanen  2005    181          41.95   
  HTU Stadi  43.39                 
26  Sara Elena Martenson  2005    164          43.29   
  Simmis Wanda  41.93                 
27  Karla Roslund  2005    156          44.04   
  HTU Stadi  51.06                 
27  Mandi Lindroos  2004    156          44.04   
  Simmis Wanda  44.06                 
29  Ankia Meintjes  2005    137          46.02   
  Lappeenrannan Uimarit  47.32                 
30  Nella Saarela  2005    119          48.23   
  HTU Stadi  49.55                 
31  Ella Trebs  2005    101          50.87   
  Simmis Wanda  49.86                 
32  Sofi Andström  2005    100          50.97   
  Simmis Wanda  53.73                 
Anniina Ahonen  2005              DNS   
  Hyvinkään Uimaseura  36.89                 
Fionna Barnes  2005              DNS   
  HTU Stadi  44.81                 
 
Laji 9, 50m VU T-10, 12, 15, 17, Loppukilpailut 13 - 15 v 
Sponsori: Hakunilan Huolto Oy 
 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika                 











 
Svetlana Poslanchik  2002    616          27.88   
  Vovis  27.00                 
Kiia Kärkkäinen  2003    545          29.05   
  Heinolan Isku  29.08                 
Emmi Kaunisto  2002    538          29.17   
  Porin Uimaseura  29.14                 
Ekaterina Savelieva  2002    517          29.56   
  Vovis  28.50                 
Janna Appelberg  2001    515          29.60   
  Tuusulan Uimaseura  29.61                 
Laura Kellberg  2003    509          29.71   
  Cetus Espoo  31.07                 
Helene Hirvonen  2001    501          29.87   
  Helsingfors Simsällskap  30.99                 
Veera Heikkinen  2001    497          29.94   
  Helsingfors Simsällskap  31.07                 
Anniina Murto  2001    486          30.17   
  Porin Uimaseura  29.43                 
10  Vera Vartiainen  2002    476          30.38   
  Järvenpään Uintiklubi  31.02                 
11  Tiina Britt Kaljuvald  2003    470          30.51   
  Ujumisklubi Briis  30.52                 
12  Iiris Himanto  2001    470          30.52   
  Gladius Kirkkonummi  30.66                 
13  Saana Karell  2002    463          30.66   
  Tuusulan Uimaseura  30.87                 
14  Senni Mattila  2003    452          30.92   
  Porin Uimaseura  30.89                 
15  Sofia Långström  2003    439          31.22   
  Cetus Espoo  31.11                 
16  Petra Uusikumpu  2001    434          31.33   
  Vanders  30.75                 
17  Hilda Harle  2001    423          31.60   
  ORCA Helsinki  31.72                 
18  Maija Nurmi  2003    410          31.92   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  31.97                 
19  Wilma Walther  2001    406          32.04   
  HTU Stadi  32.33                 
20  Anni Manninen  2001    390          32.46   
  Simmis Wanda  33.22                 
21  Sini Tiussa  2003    372          32.97   
  Uinti Imatra  39.92                 
22  Lotta Lehtoila  2003    356          33.47   
  ORCA Helsinki  34.85                 
23  Julia Peltola  2003    354          33.53   
  Cetus Espoo  35.19                 
24  Hilla Mäkivuokko  2001    347          33.74   
  Gladius Kirkkonummi  34.19                 
25  Veera Anna Lastovskaia  2003    339          34.01   
  HTU Stadi  34.74                 
26  Diana Seiger  2003    337          34.08   
  Cetus Espoo  35.07                 
27  Jenny Kareinen  2002    325          34.51   
  Keravan Uimarit  33.99                 
28  Lilja Pakaslahti  2002    308          35.12   
  Vanders  35.38                 
29  Annika Alanen  2003    299          35.47   
  Helsingfors Simsällskap  35.83                 
30  Siiri Hargreaves  2003    296          35.58   
  Cetus Espoo                   
31  Sanna Pajula  2003    291          35.80   
  Kankaanpään Uimarit  36.33                 
32  Siiri Haanpää  2001    288          35.93   
  Porin Uimaseura  35.62                 
33  Sini Aarnivuo  2003    284          36.07   
  Simmis Wanda  36.86                 
34  Saara Sauranen  2002    278          36.33   
  Tuusulan Uimaseura  37.66                 
35  Siiri Kokko  2003    274          36.50   
  Helsingfors Simsällskap  37.30                 
36  Delia Helena Aho  2003    268          36.78   
  Cetus Espoo  38.31                 
37  Siiri Tevä  2003    261          37.09   
  Cetus Espoo  42.54                 
38  Sanni Hakkarainen  2003    250          37.65   
  Nummelan Kisaajat  37.74                 
39  Jenna Saarinen  2001    242          38.04   
  Simmis Wanda  36.94                 
40  Sanna Valkonen  2003    235          38.43   
  Cetus Espoo  39.39                 
41  Henna Saarela  2002    235          38.45   
  HTU Stadi  40.74                 
42  Kia Kivelä  2003    233          38.51   
  Nummelan Kisaajat  42.92                 
43  Senni Räikkönen  2003    227          38.90   
  Lappeenrannan Uimarit  38.89                 
44  Nea Kovalainen  2003    226          38.92   
  ORCA Helsinki                   
45  Eeva Nousiainen  2003    190          41.26   
  Lappeenrannan Uimarit  39.94                 
46  Aino Vepsäläinen  2001    185          41.61   
  HTU Stadi  43.50                 
Anita Mickelsson  2001              DNS   
  ORCA Helsinki  34.20                 
Iris Erten  2003              DNS   
  Simmis Wanda  47.92                 
Meysa Bakkali  2001              DNS   
  Simmis Wanda  39.28                 
Edit Kull  2003              DSQ   
  Cetus Espoo  45.48                 
  SW 4.4 Liikkuminen ennen lähtömerkkiä               
 
Laji 9, 50m VU T-10, 12, 15, 17, Loppukilpailut 16 - 17 v 
Sponsori: Hakunilan Huolto Oy 
 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika                 











 
Nea-Amanda Heinola  2000    684          26.93   
  Nummelan Kisaajat  26.91                 
Aleksandra Koreshkova  2000    542          29.10   
  Ekran  28.00                 
Saara Vesa  1999    503          29.82   
  ORCA Helsinki  29.30                 
Tara Hintsanen  2000    407          32.02   
  Simmis Wanda  32.18                 
Noora Kanerva  2000    405          32.07   
  Simmis Wanda  31.35                 
Annika Niemi  2000    402          32.14   
  Simmis Wanda  32.48                 
Ida Wagner  2000    369          33.06   
  Simmis Wanda  32.42                 
Ronja Ryyti  2000    368          33.10   
  HTU Stadi  37.83                 
Nea Wirtanen  2000    328          34.39   
  Gladius Kirkkonummi  34.68                 
10  Ida Heino  2000    238          38.28   
  Porin Uimaseura  37.58                 
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.25.00  Tulostuspäivämäärä  07 maaliskuu 2016 
Lisenssinhaltija: Simmis Wanda  Tulostusaika  20:54 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner