Resultat för Laviaarit
Nedan visas alla resultat från tävlingen uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Tulokset Laji 46 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
Kilpailu | Laviaarit | Tulostuspäivämäärä | 15 toukokuu 2016 | |||
Kilpailun paikkakunta | Espoo | Tulostusaika | 17:30 | |||
Järjestäjä | Cetus | |||||
Allas | 50m | |||||
Kilpailupäivämäärä | 14 toukokuu 2016 |
Laji 46, 50m Rintauinti Naiset, Loppukilpailut 14 - 15 v |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | Aika | Tila | ||||
Seura | Ilm.aika | Code | ||||||||
1 | Emma Kotiranta | 2001 | 35.98 | |||||||
Cetus Espoo | 36.27 | |||||||||
2 | Saija Mikkonen | 2001 | 36.02 | |||||||
Tuusulan Uimaseura | 35.80 | |||||||||
3 | Sara Mustonen | 2002 | 36.21 | |||||||
Cetus Espoo | 35.95 | |||||||||
4 | Peppi Siirtola | 2002 | 36.47 | |||||||
Cetus Espoo | 37.17 | |||||||||
5 | Mirka Mettinen | 2002 | 36.72 | |||||||
Cetus Espoo | 37.84 | |||||||||
6 | Vilma Hottinen | 2002 | 38.06 | |||||||
Vanders | 38.02 | |||||||||
7 | Amanda Rapinoja | 2001 | 38.35 | |||||||
Cetus Espoo | 37.57 | |||||||||
8 | Vera Vartiainen | 2002 | 38.61 | |||||||
Järvenpään Uintiklubi | 39.61 | |||||||||
9 | Eevi Kotiranta | 2001 | 38.69 | |||||||
Uimaseura Aquila | 36.92 | |||||||||
10 | Maija Liukkonen | 2001 | 38.70 | |||||||
Mikkelin Uimaseura | 38.11 | |||||||||
11 | Ella Järvelä | 2001 | 39.95 | |||||||
Haminan Uimaseura | 39.91 | |||||||||
12 | Katariina Niemi | 2002 | 40.06 | |||||||
Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | 41.60 | |||||||||
13 | Agneta Kallas | 2002 | 40.21 | |||||||
Vanders | 41.19 | |||||||||
14 | Meri Lauronen | 2002 | 41.14 | |||||||
Uimaseura Aquila | 41.36 | |||||||||
15 | Sofia Hinkka | 2001 | 42.46 | |||||||
Tuusulan Uimaseura | 43.16 | |||||||||
16 | Ella Haravuori | 2002 | 42.72 | |||||||
Järvenpään Uintiklubi | 43.36 | |||||||||
17 | Henrika Rantanen | 2002 | 42.78 | |||||||
Salon Uimarit | 40.35 | |||||||||
17 | Mariel Mylly | 2001 | 42.78 | |||||||
Järvenpään Uintiklubi | 43.05 | |||||||||
19 | Wilma Walther | 2001 | 43.65 | |||||||
HTU Stadi | 43.40 | |||||||||
20 | Aino-olivia Arola | 2002 | 44.10 | |||||||
Uimaseura Aquila | 44.31 | |||||||||
21 | Ellen Strandberg | 2002 | 45.11 | |||||||
Vanders | 45.31 | |||||||||
22 | Celine Abrahamsen | 2001 | 45.26 | |||||||
Stavanger Svømme Club | 43.98 | |||||||||
23 | Julia Salminen | 2002 | 45.37 | |||||||
Lahden Uimaseura | 47.47 | |||||||||
24 | Sanni Ylösmäki | 2002 | 45.62 | |||||||
Someron Esa | 44.51 | |||||||||
25 | Rosalia Turunen | 2002 | 46.61 | |||||||
Borgå Simmare-Porvoon Uimarit | 47.37 | |||||||||
26 | Cami Wacklin | 2002 | 47.14 | |||||||
Cetus Espoo | 48.87 | |||||||||
27 | Lilja Pakaslahti | 2002 | 48.51 | |||||||
Vanders | 47.41 | |||||||||
Laji 46, 50m Rintauinti Naiset, Loppukilpailut 16 - 99 v |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | Aika | Tila | ||||
Seura | Ilm.aika | Code | ||||||||
1 | Sohvi Nenonen | 1999 | 33.73 | |||||||
Cetus Espoo | 33.37 | |||||||||
2 | Sini Koivu | 1999 | 34.14 | |||||||
Cetus Espoo | 33.51 | |||||||||
3 | Hanna Kareinen | 2000 | 34.32 | |||||||
Keravan Uimarit | 34.50 | |||||||||
4 | Sofia Lehtinen | 2000 | 34.68 | |||||||
Cetus Espoo | 35.23 | |||||||||
5 | Sanna Linko | 1992 | 35.03 | |||||||
Cetus Espoo | 34.89 | |||||||||
6 | Nea-Amanda Heinola | 2000 | 35.10 | |||||||
Nummelan Kisaajat | 36.44 | |||||||||
7 | Melek Ayarci | 1999 | 35.53 | |||||||
Lahden Uimaseura | 36.21 | |||||||||
8 | Fanny Nyström | 1999 | 36.08 | |||||||
Borgå Simmare-Porvoon Uimarit | 35.70 | |||||||||
9 | Helene Baxter | 2000 | 36.31 | |||||||
Stavanger Svømme Club | 35.52 | |||||||||
10 | Maija Hirvo | 1997 | 36.37 | |||||||
Helsingfors Simsällskap | 36.30 | |||||||||
11 | Lise Chevalier | 2000 | 36.38 | |||||||
Stavanger Svømme Club | 35.43 | |||||||||
12 | Emma Ingberg | 1999 | 37.80 | |||||||
Vanders | 35.68 | |||||||||
13 | Tanja Ruohoniemi | 1995 | 38.15 | |||||||
Cetus Espoo | 37.53 | |||||||||
14 | Helena Knaapi | 1999 | 38.80 | |||||||
Cetus Espoo | 37.40 | |||||||||
15 | Iida Sihvonen | 1998 | 39.04 | |||||||
Mikkelin Uimaseura | 40.03 | |||||||||
16 | Siiri Salokorpi | 2000 | 40.06 | |||||||
Cetus Espoo | 40.00 | |||||||||
17 | Yvonne Tollander | 1997 | 40.18 | |||||||
Cetus Espoo | 39.76 | |||||||||
18 | Linda Mylly | 1999 | 40.53 | |||||||
Cetus Espoo | 39.97 | |||||||||
19 | Linnea Saarikivi | 2000 | 40.57 | |||||||
Cetus Espoo | 41.41 | |||||||||
20 | Roosa-Maria Tempakka | 2000 | 41.18 | |||||||
Simmis Grani | 40.52 | |||||||||
21 | Enni Kanerva | 2000 | 42.12 | |||||||
Gladius Kirkkonummi | 42.06 | |||||||||
22 | Piia Kaivola | 1999 | 43.74 | |||||||
Cetus Espoo | 46.78 | |||||||||
23 | Riikka Yli-Jama | 2000 | 44.81 | |||||||
Salon Uimarit | 42.85 | |||||||||
24 | Emmi Kima | 2000 | 45.00 | |||||||
Gladius Kirkkonummi | 47.05 | |||||||||
25 | Erja Tiljander | 2000 | 47.05 | |||||||
Hyvinkään Uimaseura | 46.61 | |||||||||
- | Myra Bengts | 2000 | DSQ | |||||||
Cetus Espoo | 38.51 | |||||||||
SW 4.4 Liikkuminen ennen lähtömerkkiä | ||||||||||
- | Tiia Louhevaara | 1997 | DSQ | |||||||
Helsingfors Simsällskap | 36.20 | |||||||||
SW 4.4 Liikkuminen ennen lähtömerkkiä | ||||||||||
Tekijä: WinGrodan 1.25.06 | Tulostuspäivämäärä | 15 toukokuu 2016 |
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto | Tulostusaika | 17:30 |