2019-11-13   14:33:45
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland

Resultater for GTI Cup

Her vises alle stævnets resultater opdelt i stævneafsnit.

Lørdag

Resultat Løb 16 (Finaler) - Pr. aldersgruppe med point og mellemtider
Resultat Løb 16 (Finaler) - Pr. aldersgruppe med point og mellemtider 
 
  Stævne navn  GTI Cup    Udskriftsdato  01 oktober 2016   
  Stævne by  Greve    Udskriftstidspunkt  16:26   
  Arrangør  Startfællesskabet GTI         
  Bassin  25m         
  Stævne dato  01 oktober 2016         
 
 
Løb 16, 50m Brystsvømning Damer, Finaler Årg. 0-1999 
 
Plac.  Navn  Født  Point  FINA          Opnået  Status 
  Klub  Anmtid    Code             











 
Josefine B. Pedersen  1999    692          32.56   
  VAT Copenhagen-MK31  31.39                 
Tenna Jensen  1998    649          33.26   
  Hovedstadens Svømmeklub  32.09                 
Katrine V. Sørensen  1996    603          34.08   
  Vest-Brøndby  33.51                 
Ida Agerbak Trandum  1996    518          35.86   
  Gladsaxe Idræts Forening  36.65                 
Delphine Møller  1999    444          37.73   
  Vest-Brøndby  37.59                 
Amanda Højberg  1998    413          38.67   
  Lyngby Svømmeklub  36.11                 
Veronika Storm  1998    380          39.74   
  Gladsaxe Idræts Forening  36.43                 
 
Løb 16, 50m Brystsvømning Damer, Finaler Årg. 2000-2001 
 
Plac.  Navn  Født  Point  FINA          Opnået  Status 
  Klub  Anmtid    Code             











 
Mathilde Hager  2001    633          33.53   
  Hovedstadens Svømmeklub  32.52                 
Silke Mehr  2000    553          35.07   
  Roskilde Svømning  34.99                 
Johanna Berthelsen  2000    546          35.22   
  VAT Copenhagen-MK31  33.18                 
Emma Mikkelsen  2001    484          36.68   
  Vest-Brøndby  37.98                 
Katharina N Møller  2001    469          37.05   
  Vest-Brøndby  36.21                 
Sara Mortensen  2001    465          37.16   
  Vallensbæk IF Af 1939  38.20                 
Kajsa Berglind  2001    461          37.26   
  Vellinge-Näsets Simklubb  37.69                 
Emma Vileus  2001    458          37.36   
  Vellinge-Näsets Simklubb  36.31                 
Ida Just Mikkelsen  2001    437          37.94   
  Gladsaxe Idræts Forening  38.03                 
10  Anna Andersen  2001    432          38.07   
  GTI  36.09                 
11  Zenia Aarestrup  2001    419          38.47   
  Gladsaxe Idræts Forening  38.38                 
12  Cecilie Hjarsø  2001    409          38.79   
  VAT Copenhagen-MK31  37.00                 
13  Emilia Høffer  2001    191          50.00   
  Swim Team Tåstrup  52.37                 
 
Løb 16, 50m Brystsvømning Damer, Finaler Årg. 2002-2003 
 
Plac.  Navn  Født  Point  FINA          Opnået  Status 
  Klub  Anmtid    Code             











 
Clara Rybak-Andersen  2003    559          34.95   
  Gentofte Svømme Klub  35.08                 
Karoline Barrett  2002    553          35.08   
  GTI  34.59                 
Kirstine Mørk Rasmussen  2003    550          35.15   
  Holbæk Svømme Klub  35.49                 
Mia Rindshøj  2003    528          35.62   
  Gentofte Svømme Klub  36.25                 
Ida Jensdottir Fremming  2002    506          36.13   
  Vallensbæk IF Af 1939  36.40                 
Johanne Hingebjerg  2002    501          36.24   
  Hovedstadens Svømmeklub  36.79                 
Nicoline Ingeman-Petersen  2002    493          36.44   
  Gladsaxe Idræts Forening  36.85                 
Amalie V. Sørensen  2002    461          37.27   
  Vest-Brøndby  37.18                 
Viola Demuth Andersen  2003    406          38.89   
  Gentofte Svømme Klub  39.39                 
10  Emilie Holst Lange  2002    396          39.21   
  Gentofte Svømme Klub  38.93                 
11  Nynne Nørlem  2002    380          39.73   
  Holbæk Svømme Klub  38.81                 
12  Isabella Rosenberg  2003    356          40.63   
  VAT Copenhagen-MK31  40.60                 
13  Anna Foverskov  2002    325          41.87   
  Holbæk Svømme Klub  41.18                 
14  Ida Bekker Poulsen  2002    264          44.84   
  Solrød Svømmeklub  46.63                 
15  Julie Silberg  2002    222          47.52   
  Solrød Svømmeklub  46.07                 
16  Julie Gerner Knudsen  2002    221          47.58   
  Swim Team Tåstrup  51.61                 
17  Silja Mortensen  2003    197          49.43   
  Albertslund IF  49.71                 
18  Lærke Samsø Svenningsen  2002    194          49.68   
  Solrød Svømmeklub  51.32                 
19  Mette Gade Nielsen  2002    156          53.43   
  Swim Team Tåstrup                   
 
Løb 16, 50m Brystsvømning Damer, Finaler Årg. 2004-2005 
 
Plac.  Navn  Født  Point  FINA          Opnået  Status 
  Klub  Anmtid    Code             











 
Nicoline H. Baadsgaard  2004    398          39.13   
  GTI  40.67                 
Nønne Christensen  2004    397          39.17   
  VAT Copenhagen-MK31  39.68                 
Anne Sofie Evald  2004    380          39.75   
  Gentofte Svømme Klub  39.64                 
Clara Toft  2004    354          40.71   
  Gentofte Svømme Klub  40.40                 
Ida Mørk  2004    302          42.90   
  GTI  45.59                 
Freya Ry Nielsen  2005    273          44.37   
  Glostrup Svømme Klub  46.46                 
Anne Sepstrup-Skjoldner  2005    266          44.78   
  Solrød Svømmeklub  46.78                 
Hannah B. Pedersen  2005    255          45.41   
  VAT Copenhagen-MK31  41.00                 
Laura Buchmann  2004    242          46.18   
  Albertslund IF  48.60                 
10  Cille Kirketerp  2005    225          47.29   
  VAT Copenhagen-MK31  49.65                 
11  Mille Hansen  2005    223          47.45   
  Vallensbæk IF Af 1939  49.00                 
12  Frida Høj Andersen  2005    216          48.00   
  GTI  49.65                 
13  Annika Køhn  2005    205          48.83   
  Vallensbæk IF Af 1939  50.64                 
14  Emilia Gotfredsen  2005    196          49.53   
  GTI  49.70                 
15  Ella Gohr Metz  2005    193          49.81   
  Vest-Brøndby  53.56                 
16  Sofie Riis  2005    189          50.12   
  Albertslund IF  53.37                 
17  Nora Kejser  2004    186          50.45   
  VAT Copenhagen-MK31  53.98                 
18  Mathilde U. Thorborg  2005    179          51.03   
  Vest-Brøndby                   
19  Luna Luminari  2005    177          51.25   
  VAT Copenhagen-MK31  55.00                 
20  Helena Fogh Kronborg  2005    176          51.30   
  Swim Team Tåstrup  1:03.46                 
21  Lærke Marie Clausen  2005    172          51.75   
  GTI  51.45                 
22  Sofie Korczak  2004    169          52.07   
  Swim Team Tåstrup  48.48                 
23  Safira Vestergaard  2005    165          52.42   
  Glostrup Svømme Klub  51.48                 
24  Laila Elliks  2005    158          53.19   
  VAT Copenhagen-MK31  58.50                 
25  Lilya Oregan  2005    148          54.42   
  VAT Copenhagen-MK31  54.65                 
26  Amanda L. Munch-Jensen  2005    68          1:10.50   
  Solrød Svømmeklub  1:18.21                 
 
Løb 16, 50m Brystsvømning Damer, Finaler Årg. 2006-2016 
 
Plac.  Navn  Født  Point  FINA          Opnået  Status 
  Klub  Anmtid    Code             











 
Emilie Hartvig-Olsen  2006    229          47.03   
  Vallensbæk IF Af 1939  48.38                 
Rikke Therp  2006    206          48.70   
  Vest-Brøndby  53.09                 
Dicte Laurberg Vedel  2006    200          49.20   
  Swim Team Tåstrup  55.16                 
Liva Gottorp Sørensen  2006    192          49.84   
  Vest-Brøndby  51.44                 
Sarah Gudme  2007    172          51.75   
  Vallensbæk IF Af 1939  58.51                 
Caroline Rygaard Hansen  2006    166          52.31   
  Solrød Svømmeklub  59.84                 
Alberte Crone Larsen  2006    164          52.53   
  GTI  53.94                 
Malene Dithmar  2006    162          52.74   
  GTI  56.62                 
Maya Amstrup Riis  2007    157          53.33   
  Vest-Brøndby  53.62                 
10  Felicia N. Nielsen  2006    148          54.39   
  GTI  57.80                 
11  Marie Nissov-Johansen  2006    147          54.56   
  Vest-Brøndby  54.58                 
12  Malouca Laura Bruun  2007    134          56.16   
  Glostrup Svømme Klub  56.61                 
13  Alma Høj Andersen  2007    134          56.28   
  GTI  1:02.50                 
14  Camille Cueto Rasmussen  2006    132          56.52   
  Swim Team Tåstrup  58.15                 
15  Anna Blom Bygum  2006    130          56.78   
  Vest-Brøndby  56.53                 
16  Frida Caroline Knudsen  2007    130          56.80   
  GTI                   
17  Petrea Hostrup Stærke  2006    118          58.65   
  Glostrup Svømme Klub  1:04.07                 
18  Jaqueline Haack  2006    118          58.68   
  Solrød Svømmeklub                   
19  Isabella M. Madsen  2007    112          59.74   
  Swim Team Tåstrup  59.45                 
20  Nicole Damshøj Andersen  2006    106          1:00.68   
  GTI  1:00.01                 
21  Sophie Amalie Rasmussen  2006    104          1:01.23   
  GTI  59.13                 
22  Marie Strandquist  2007    102          1:01.62   
  Albertslund IF  1:01.80                 
23  Liva Josephine Lang  2006    98          1:02.46   
  GTI                   
24  Sarah Ankjær Pedersen  2006    96          1:02.81   
  GTI  1:06.94                 
25  Maja Hansen  2006    96          1:02.88   
  Swim Team Tåstrup  1:03.12                 
26  Sandra Bünsov Frederiksen  2007    93          1:03.37   
  Vest-Brøndby  1:02.42                 
27  Marie Skole Sørensen  2006    81          1:06.48   
  GTI  1:05.90                 
Alberte K. Andersen  2006              DNS   
  Vest-Brøndby  53.94                 
Johanna Rasmussen  2006              DSQ  Tyvstart 
  VAT Copenhagen-MK31                   
Lara Ghizzaui  2007              DSQ  Tyvstart 
  Vallensbæk IF Af 1939  58.16                 
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.25.10  Udskriftsdato  01 oktober 2016 
Licens til GTI  Udskriftstidspunkt  16:26 
 

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Result Danmark