Results for GTI Cup
Spodaj so vsi rezultati tekmovanja po deli tekmovanja.
Lørdag
Resultat Løb 7 (Finaler) - Pr. aldersgruppe med point og mellemtider
Resultat Løb 7 (Finaler) - Pr. aldersgruppe med point og mellemtider |
|
|
Stævne navn |
GTI Cup |
|
Udskriftsdato |
01 oktober 2016 |
|
|
Stævne by |
Greve |
|
Udskriftstidspunkt |
12:23 |
|
|
Arrangør |
Startfællesskabet GTI |
|
|
|
|
|
Bassin |
25m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
01 oktober 2016 |
|
|
|
|
|
|
Løb 7, 800m Frisvømning Herrer, Finaler Årg. 0-1998 |
|
Plac. |
Navn |
Født |
Point |
FINA |
100m |
200m |
300m |
400m |
Opnået |
Status |
|
Klub |
Anmtid |
|
Code |
500m |
600m |
700m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Óli Mortensen |
1996 |
|
753 |
59.33 |
2:01.15 |
3:01.91 |
4:02.35 |
8:07.29 |
|
|
Hovedstadens Svømmeklub |
8:30.00 |
|
|
5:03.35 |
6:04.85 |
7:06.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Jonas Nervil Kistorp |
1997 |
|
603 |
59.46 |
2:04.24 |
3:10.87 |
4:17.71 |
8:44.58 |
|
|
Lyngby Svømmeklub |
8:35.08 |
|
|
5:24.80 |
6:31.53 |
7:38.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Jakob Klint Axelsen |
1996 |
|
585 |
1:02.18 |
2:10.07 |
3:18.56 |
4:26.95 |
8:49.92 |
|
|
Lyngby Svømmeklub |
8:53.21 |
|
|
5:32.88 |
6:38.51 |
7:44.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 7, 800m Frisvømning Herrer, Finaler Årg. 1999-2000 |
|
Plac. |
Navn |
Født |
Point |
FINA |
100m |
200m |
300m |
400m |
Opnået |
Status |
|
Klub |
Anmtid |
|
Code |
500m |
600m |
700m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Mikkel-Emil Rosenbom |
1999 |
|
644 |
1:00.29 |
2:05.35 |
3:11.79 |
4:17.15 |
8:33.46 |
|
|
Lyngby Svømmeklub |
8:45.00 |
|
|
5:21.93 |
6:26.60 |
7:30.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Valdemar Mariegaard |
1999 |
|
594 |
1:01.19 |
2:06.66 |
3:13.76 |
4:22.17 |
8:47.22 |
|
|
Vest-Brøndby |
8:41.00 |
|
|
5:29.20 |
6:37.29 |
7:44.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
William Lehn-Schiøler |
2000 |
|
592 |
1:02.26 |
2:08.26 |
3:14.43 |
4:21.67 |
8:48.06 |
|
|
Gladsaxe Idræts Forening |
8:47.63 |
|
|
5:28.39 |
6:36.09 |
7:43.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Andreas Kaas Elmgreen |
1999 |
|
552 |
1:02.77 |
2:10.53 |
3:19.45 |
4:28.62 |
9:00.32 |
|
|
Lyngby Svømmeklub |
8:55.00 |
|
|
5:36.82 |
6:46.47 |
7:54.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 7, 800m Frisvømning Herrer, Finaler Årg. 2001-2002 |
|
Plac. |
Navn |
Født |
Point |
FINA |
100m |
200m |
300m |
400m |
Opnået |
Status |
|
Klub |
Anmtid |
|
Code |
500m |
600m |
700m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Arthur Dalén Ellegaard |
2001 |
|
566 |
1:02.66 |
2:10.01 |
3:18.69 |
4:25.83 |
8:56.00 |
|
|
Lyngby Svømmeklub |
8:55.00 |
|
|
5:33.66 |
6:42.33 |
7:50.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 |
Udskriftsdato |
01 oktober 2016 |
Licens til GTI |
Udskriftstidspunkt |
12:23 |
|