2019-11-18   16:07:40
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset Martti Ollgren-Uinnit

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Lauantai

Tulokset Laji 11 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 11 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) 
 
  Kilpailu  Martti Ollgren-Uinnit    Tulostuspäivämäärä  24 syyskuu 2016   
  Kilpailun paikkakunta  Tampere    Tulostusaika  14:29   
  Järjestäjä  TaTU Tampere         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  24 syyskuu 2016         
 
 
Laji 11, 50m Perhosuinti Naiset, Loppukilpailut 0 v ja vanhemmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Suvi Huhtanen  1999    650          28.14   
  Uinti Tampere  27.80                 
Marlene Niemi  1992    625          28.51   
  Kampuksen Plaani  27.73                 
Annika Karinkanta  2000    601          28.88   
  Tatu Tampere  29.77                 
Emma-Lotta Tynkkynen  1999    599          28.91   
  Tatu Tampere  29.49                 
Emma Nieminen  1996    580          29.23   
  Uinti Tampere  28.52                 
Alma Lumio  1999    562          29.53   
  Uinti Tampere  27.13                 
Mila Manner  2001    541          29.91   
  Uinti Tampere  29.85                 
Aliisa Liukkonen  1999    536          30.00   
  Hämeenlinnan Uimaseura  28.99                 
Salla Puhtimäki  1998    526          30.19   
  Vesihelmen Uimaseura  29.45                 
10  Nea Reunanen  2001    495          30.80   
  Hämeenlinnan Uimaseura  29.56                 
11  Amanda Saari  2000    492          30.87   
  Uinti Tampere  30.28                 
12  Sini Silvennoinen  2002    492          30.88   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  29.52                 
13  Armi Auvinen  2000    490          30.91   
  Uinti Tampere  30.19                 
14  Lotta Aho  1999    489          30.93   
  Hämeenlinnan Uimaseura  29.80                 
15  Johanna Suova  1999    484          31.05   
  Uinti Tampere  30.63                 
16  Aino Jussila  2000    463          31.50   
  Uinti Tampere  30.93                 
16  Iida Sihvonen  1998    463          31.50   
  Swimming Jyväskylä  30.33                 
18  Emilia Potkonen  1998    456          31.66   
  Uinti Tampere  30.85                 
18  Saara Svahn  2001    456          31.66   
  Jämsänkosken Ilves  30.82                 
20  Nea Hyvärinen  1997    455          31.68   
  Hämeenlinnan Uimaseura                   
21  Tea Österlund  1998    442          32.00   
  Kampuksen Plaani  29.09                 
22  Anni Turkkila  2002    427          32.37   
  Jämsänkosken Ilves  32.81                 
23  Iida Koskiluoto  2002    410          32.80   
  Hämeenlinnan Uimaseura  32.64                 
24  Fanni Pirhonen  2000    409          32.82   
  Uinti Tampere  30.83                 
25  Elina Palojärvi  2002    403          32.98   
  Uinti Tampere  34.74                 
26  Venla Pesu  2002    401          33.05   
  Tatu Tampere  32.17                 
27  Anni Matikainen  2001    381          33.61   
  Nokian Pyry  35.93                 
28  Aino Hinkka  2005    364          34.12   
  Uimaseura Kangasalan Kuohu  33.81                 
29  Anni-Maria Laakso  2003    357          34.34   
  Kampuksen Plaani  34.09                 
30  Meeri Yli-Äyhö  2004    352          34.50   
  Uimaseura Kangasalan Kuohu  37.24                 
31  Viivi Jokiniemi  2001    345          34.73   
  Uinti Tampere  36.05                 
32  Jenni Hakala  2001    344          34.78   
  Uinti Tampere  36.59                 
33  Aada Taiponen  2004    343          34.81   
  Swimming Team Riksu  37.71                 
33  Oona Ahinko  2001    343          34.81   
  Vesihelmen Uimaseura  37.66                 
35  Mai Multimäki  2000    333          35.16   
  Uinti Tampere  33.78                 
36  Hanni Riikonen  2002    325          35.46   
  Hämeenlinnan Uimaseura  35.97                 
37  Anni Koivula  2003    308          36.09   
  Nokian Pyry  38.78                 
38  Tytti Kuusela  2000    298          36.47   
  Uimaseura Kangasalan Kuohu                   
39  Emilia Majuri  2001    281          37.18   
  Uinti Tampere  39.62                 
40  Emmi Manninen  2004    264          37.98   
  Tatu Tampere  37.50                 
41  Kiona Inkilä  2004    258          38.26   
  Uinti Tampere  40.07                 
42  Sofia Ellonen  2004    247          38.85   
  Uimaseura Kangasalan Kuohu  41.34                 
43  Ilona Halima  2003    245          38.93   
  Uinti Tampere  40.80                 
44  Tiia Strandberg  2002    228          39.90   
  Tatu Tampere  42.79                 
45  Ronja Mäkelä  2003    224          40.09   
  Uinti Tampere  45.01                 
46  Wilma Lassila  2004    224          40.12   
  Tatu Tampere  43.03                 
47  Minea Wiren  2003    224          40.14   
  Nokian Pyry  40.13                 
48  Moona Korpikoski  2005    215          40.64   
  Nokian Pyry  41.48                 
49  Tessa Kirjonen  2003    212          40.85   
  Uinti Tampere  37.22                 
50  Jenna Nousiainen  2005    208          41.11   
  Nokian Pyry  39.43                 
51  Kaisa Huttunen  2002    207          41.20   
  Uinti Tampere  41.27                 
52  Hilla Penttilä  2005    204          41.35   
  Uimaseura Kangasalan Kuohu  43.47                 
53  Heidi Helenius  2005    186          42.64   
  Uinti Tampere                   
54  Darina Gotcheva  2003    176          43.47   
  Uinti Tampere  47.27                 
55  Venla Mäkelä  2003    173          43.72   
  Hämeenlinnan Uimaseura  45.80                 
56  Julia Rauhala  2006    166          44.36   
  Uimaseura Kangasalan Kuohu  45.77                 
57  Aurora Laine  2002    158          45.06   
  Uinti Tampere  46.03                 
58  Jenna Rajahalme  2002    151          45.75   
  Nokian Pyry                   
59  Hilda Mäkelä  2005    148          46.05   
  Hämeenlinnan Uimaseura  49.54                 
60  Iida Jännes  2004    133          47.70   
  Uinti Tampere  49.08                 
61  Nella Kortteinen  2007    132          47.77   
  Uinti Tampere  48.76                 
62  Josefina Uitto  2006    124          48.81   
  Uinti Tampere  53.26                 
63  Olivia Talvitie  2006    111          50.61   
  Uimaseura Kangasalan Kuohu  56.28                 
Aada Lehtoniemi  2005              DSQ   
  Uimaseura Kangasalan Kuohu                   
  SW 8.3 Eriaikainen jalkaliike               
Iida Peuraniemi  2002              DSQ   
  Tatu Tampere                   
  SW 8.2 Eriaikainen käsien palautus               
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.25.10  Tulostuspäivämäärä  24 syyskuu 2016 
Lisenssinhaltija: Tampereen Seurat  Tulostusaika  14:29 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner