2019-11-18   00:50:39
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset Martti Ollgren-Uinnit

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Lauantai

Tulokset Laji 2 (Loppukilpailut) - Ilman väliaikoja
Tulokset Laji 2 (Loppukilpailut) - Ilman väliaikoja 
 
  Kilpailu  Martti Ollgren-Uinnit    Tulostuspäivämäärä  24 syyskuu 2016   
  Kilpailun paikkakunta  Tampere    Tulostusaika  18:35   
  Järjestäjä  TaTU Tampere         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  24 syyskuu 2016         
 
 
Laji 2, 25m Vapaauinti Miehet, Loppukilpailut 
 
Nimi  Synt  Seura            Aika  Tila 











 
Ari-Pekka Liukkonen  1989  Cetus            9.95   
Jaakko Rautalin  1989  Uinti Tampere            10.43   
Teemu Vuorela  1994  Swimming Jyväskylä            10.64   
Teemu Viitanen  1992  Tatu Tampere            10.73   
Ossi Oksa  1988  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku            10.76   
Arttu Erkinaro  1992  Oulun Uinti 1906            10.89   
Mika Sola  1991  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku            10.93   
Mikael Karuveha  1999  Tatu Tampere            10.97   
Tatu Peltonen  1989  Tatu Tampere            10.97   
10  Juho Eerola  1995  Tatu Tampere            10.99   
11  Janne Markus Markkanen  1994  Swimming Jyväskylä            11.00   
12  Ville Laine  1995  Tatu Tampere            11.22   
13  Noah Badji  1996  Uinti Tampere            11.43   
14  Deny Belaic  1998  Tatu Tampere            11.49   
15  Pietari Virta  1997  Tatu Tampere            11.63   
16  Elias Kouvo  1994  Tatu Tampere            11.68   
17  Pyry Nurmilo  1999  Tatu Tampere            11.89   
18  Atte Kulmala  1998  Uinti Tampere            11.93   
19  Santeri Mettälä  1999  Tatu Tampere            11.94   
20  Santeri Kaasinen  1999  Tatu Tampere            12.02   
21  Onni Kuronen  2000  Nokian Pyry            12.03   
22  Arttu Heikkinen  2000  Uinti Tampere            12.16   
23  Eerik Tikkakoski  2001  Tatu Tampere            12.44   
24  Tino Vehkalahti  2001  Tatu Tampere            12.53   
25  Petr Pankratov  2002  Tatu Tampere            12.83   
26  Nico Nieminen  2002  Vesihelmen Uimaseura            13.04   
27  Jiri Järvinen  2001  Swimming Jyväskylä            13.46   
28  Julius Nyberg  2002  Jämsänkosken Ilves            13.80   
29  Eero Sippola  2004  Kangasalan Urheilijat 68            16.86   
30  Kalle Heinonen  2006  Tatu Tampere            17.02   
31  Joona Korpikoski  2007  Nokian Pyry            22.56   
32  Miki Vierre  2006  Tatu Tampere            23.30   
33  Kaapo Saarinen  2007  Vesihelmen Uimaseura            24.18   
34  Leo Lehtonen  2006  Tatu Tampere            24.41   
35  Luukas Kallio  2005  Tatu Tampere            24.46   
36  Elmo Mäkimartti  2006  Tatu Tampere            24.71   
37  Eetu Nissinen  2008  Tatu Tampere            27.30   
38  Eemeli Varonen  2009  Tatu Tampere            27.46   
39  Nikita Zuravljov  2008  Tatu Tampere            28.15   
40  Maxim Zuravljov  2009  Tatu Tampere            31.26   
41  Justus Tikkanen  2010  Tatu Tampere            39.70   
Eemeli Jaakkola  2006  Vesihelmen Uimaseura            DSQ   
  SW 4.4 Liikkuminen ennen lähtömerkkiä               
Eero Penttilä  2006  Tatu Tampere            DSQ   
  SW 4.4 Liikkuminen ennen lähtömerkkiä               
Efim Romanov  2002  Tatu Tampere            DSQ   
  SW 4.4 Liikkuminen ennen lähtömerkkiä               
                     
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.25.10  Tulostuspäivämäärä  24 syyskuu 2016 
Lisenssinhaltija: Tampereen Seurat  Tulostusaika  18:35 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner