2020-03-31   18:44:09
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset Martti Ollgren-Uinnit

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Lauantai

Tulokset Laji 21 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 21 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) 
 
  Kilpailu  Martti Ollgren-Uinnit    Tulostuspäivämäärä  24 syyskuu 2016   
  Kilpailun paikkakunta  Tampere    Tulostusaika  17:18   
  Järjestäjä  TaTU Tampere         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  24 syyskuu 2016         
 
 
Laji 21, 100m Perhosuinti Naiset, Loppukilpailut 0 v ja vanhemmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Annika Karinkanta  2000    621  30.13        1:04.50   
  Tatu Tampere  1:05.57                 
                     
Elina Karinkanta  2000    600  30.84        1:05.26   
  Tatu Tampere  1:05.52                 
                     
Heini Hammar  1999    597  31.24        1:05.37   
  Uinti Tampere  1:05.98                 
                     
Aino Puomila  1992    590  30.24        1:05.63   
  Tatu Tampere  1:04.10                 
                     
Jenni Lampi  2000    578  30.44        1:06.08   
  Swimming Jyväskylä  1:03.78                 
                     
Carita Luukkanen  1996    569  31.77        1:06.41   
  Uinti Tampere  1:04.51                 
                     
Fanny Grönvall  2000    567  30.26        1:06.48   
  Uinti Tampere  1:10.68                 
                     
Noora Poutanen  1999    559  31.10        1:06.81   
  Tatu Tampere  1:07.02                 
                     
Salla Puhtimäki  1998    531  31.33        1:07.94   
  Vesihelmen Uimaseura  1:05.52                 
                     
10  Minka Halava  2001    480  32.70        1:10.29   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  1:07.47                 
                     
11  Enni Lahtinen  2002    462  32.67        1:11.21   
  Uinti Tampere  1:13.20                 
                     
12  Iida Sihvonen  1998    455  33.67        1:11.53   
  Swimming Jyväskylä  1:09.25                 
                     
13  Amanda Saari  2000    450  33.24        1:11.80   
  Uinti Tampere  1:10.46                 
                     
14  Nea Reunanen  2001    442  33.15        1:12.25   
  Hämeenlinnan Uimaseura  1:07.13                 
                     
14  Siiri Arjanmaa  2004    442  33.43        1:12.25   
  Uinti Tampere  1:12.05                 
                     
16  Johanna Suova  1999    426  33.88        1:13.12   
  Uinti Tampere  1:14.59                 
                     
17  Olga Koskinen  2002    419  34.80        1:13.54   
  Uimaseura Kangasalan Kuohu  1:13.68                 
                     
18  Pinja Penttilä  2001    404  34.46        1:14.44   
  Uimaseura Kangasalan Kuohu  1:10.77                 
                     
19  Sini Korin  2003    358  35.97        1:17.47   
  Nokian Pyry  1:18.82                 
                     
20  Evgenia Vlasova  2003    347  35.30        1:18.29   
  Tatu Tampere  1:19.67                 
                     
21  Elina Palojärvi  2002    337  35.15        1:19.09   
  Uinti Tampere  1:24.14                 
                     
22  Mariia Sherstiuk  2003    296  37.24        1:22.60   
  Tatu Tampere  1:20.16                 
                     
23  Adeliina Kaarlenkaski  2004    290  38.15        1:23.09   
  Uinti Tampere  1:24.13                 
                     
24  Viivi Jokiniemi  2001    284  38.66        1:23.70   
  Uinti Tampere  1:21.14                 
                     
25  Tessa Kirjonen  2003    267  40.55        1:25.41   
  Uinti Tampere  1:24.87                 
                     
26  Noora Kylmämetsä  2004    266  40.16        1:25.52   
  Uinti Tampere                   
                     
27  Jessica Mäkinen  2004    261  37.42        1:26.06   
  Uinti Tampere  1:29.54                 
                     
28  Rebekka Aaltola  2005    253  39.81        1:27.02   
  Uinti Tampere  1:38.84                 
                     
29  Kukka Kangas  2005    246  39.72        1:27.80   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku                   
                     
30  Julianna Kurkela  2005    217  40.70        1:31.55   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  1:30.68                 
                     
31  Siiri Reinonen  2004    209  41.37        1:32.68   
  Hämeenlinnan Uimaseura  1:29.04                 
                     
32  Noora Pätiälä  2004    203  43.05        1:33.63   
  Uinti Tampere  1:37.51                 
                     
33  Viivi Heittokangas  2004    194  43.00        1:34.96   
  Uinti Tampere  1:50.17                 
                     
34  Minttu Kiili  2005    191  39.94        1:35.52   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku                   
                     
Silja Rossi  2004              DNS   
  Uinti Tampere  1:31.06                 
                     
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.25.10  Tulostuspäivämäärä  24 syyskuu 2016 
Lisenssinhaltija: Tampereen Seurat  Tulostusaika  17:18 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner