2019-12-05   22:03:42
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset Martti Ollgren-Uinnit

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Lauantai

Tulokset Laji 24 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 24 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) 
 
  Kilpailu  Martti Ollgren-Uinnit    Tulostuspäivämäärä  24 syyskuu 2016   
  Kilpailun paikkakunta  Tampere    Tulostusaika  18:15   
  Järjestäjä  TaTU Tampere         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  24 syyskuu 2016         
 
 
Laji 24, 200m Vapaauinti Miehet, Loppukilpailut 0 v ja vanhemmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m  100m  150m    Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Juho Eerola  1995    656  26.41  55.43  1:25.04    1:54.32   
  Tatu Tampere  1:56.77                 
                     
Pietari Virta  1997    613  27.43  57.26  1:26.62    1:56.94   
  Tatu Tampere  1:54.91                 
                     
Walentin Koskinen  2000    551  27.74  58.34  1:29.68    2:01.16   
  Uinti Tampere  2:01.11                 
                     
Pyry Nurmilo  1999    546  27.87  58.94  1:31.76    2:01.54   
  Tatu Tampere  2:01.97                 
                     
Werner Heräjärvi  1999    545  27.46  58.69  1:30.77    2:01.65   
  Jämsänkosken Ilves  2:01.21                 
                     
Jani Hartikainen  1993    539  28.21  58.76  1:30.19    2:02.08   
  Swimming Jyväskylä  2:01.82                 
                     
Jyri Lähde  1996    512  27.31  59.41  1:32.68    2:04.18   
  Hämeenlinnan Uimaseura                   
                     
Axel Olander  2002    476  29.95  1:02.02  1:34.82    2:07.25   
  Tatu Tampere  2:07.55                 
                     
Joona Lehtonen  2001    403  30.03  1:04.39  1:39.51    2:14.52   
  Tatu Tampere  2:11.95                 
                     
10  Jere Oikarainen  2002    394  30.79  1:04.51  1:40.56    2:15.53   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku                   
                     
11  Eemeli Leinonen  2002    375  30.37  1:05.54  1:42.09    2:17.71   
  Uinti Tampere  2:18.22                 
                     
12  Juuso Toivonen  2001    342  32.73  1:09.32  1:46.27    2:22.04   
  Uinti Tampere  2:28.26                 
                     
13  Oskar Voiko  2002    340  31.62  1:08.70  1:46.03    2:22.24   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  2:25.05                 
                     
14  Akira Konttinen  2003    339  32.79  1:09.36  1:47.26    2:22.48   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  2:26.52                 
                     
15  Samu Petteri Kallio  2002    326  31.41  1:08.13  1:46.56    2:24.38   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  2:20.33                 
                     
16  Henri Naarajärvi  2002    279  33.75  1:12.88  1:53.64    2:31.92   
  Uinti Tampere  2:31.91                 
                     
17  Riccardo Castagno  2004    274  35.21  1:14.53  1:55.13    2:32.86   
  Uinti Tampere  3:06.18                 
                     
18  Konsta Kallio  2004    271  34.47  1:14.27  1:55.15    2:33.44   
  Uinti Tampere  2:36.16                 
                     
19  Eemil Sipola  2003    268  35.68  1:16.11  1:55.86    2:34.08   
  Uinti Tampere  2:41.30                 
                     
20  Tatu Kunttila  2003    225  36.85  1:19.31  2:02.76    2:43.30   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  2:50.85                 
                     
21  Elias Laine  2003    224  37.27  1:19.59  2:03.29    2:43.53   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  2:40.07                 
                     
22  Leo Liukonen  2004    222  36.58  1:19.02  2:03.89    2:43.96   
  Tatu Tampere  3:00.42                 
                     
23  Otto Ahvonen  2003    220  36.76  1:18.32  2:04.00    2:44.58   
  Hämeenlinnan Uimaseura  3:09.79                 
                     
24  Aarne Eskelinen  2004    208  39.71  1:22.31  2:05.53    2:47.70   
  Uinti Tampere  3:12.77                 
                     
25  Ilja Syrjä  2004    183  38.05  1:23.54  2:11.21    2:55.01   
  Uinti Tampere  3:11.20                 
                     
26  Petteri Lepola  2003    174  38.10  1:24.72  2:12.45    2:57.93   
  Tatu Tampere  2:57.42                 
                     
27  Daniel Kontula  2005    173  41.78  1:27.59  2:14.70    2:58.05   
  Uinti Tampere  3:30.38                 
                     
28  Antte Säilä  2004    173  38.29  1:24.19  2:12.12    2:58.12   
  Uinti Tampere                   
                     
29  Ville Syrjäkoski  2002    168  40.17  1:26.13  2:14.31    2:59.97   
  Tatu Tampere  2:59.03                 
                     
30  Lauri Mäkinen  2004    147  43.77  1:32.10  2:22.05    3:08.12   
  Uinti Tampere  3:22.91                 
                     
31  Litti Penttilä  2004    139  42.62  1:31.80  2:22.30    3:11.57   
  Uinti Tampere  3:34.84                 
                     
32  Joonas Nieminen  2003    124  45.16  1:35.17  2:27.91    3:19.24   
  Hämeenlinnan Uimaseura  3:28.65                 
                     
33  Kalle Heinonen  2006    120  42.22  1:33.78  2:28.71    3:21.28   
  Tatu Tampere                   
                     
34  Osmo Mäkelä  2004    119  44.17  1:36.14  2:29.23    3:21.72   
  Hämeenlinnan Uimaseura  3:17.00                 
                     
35  Ferdinand Backman  2006    106  46.18  1:42.44  2:38.56    3:29.92   
  Tatu Tampere                   
                     
36  Ville Luoma  2004    92  47.11  1:41.84  2:38.34    3:39.51   
  Tatu Tampere                   
                     
37  Niklas Tikkanen  2007    84  50.27  1:48.74  2:50.02    3:46.86   
  Tatu Tampere  3:52.55                 
                     
38  Eelis Wiberg  2004    64  59.61  2:04.08  3:05.32    4:07.31   
  Hämeenlinnan Uimaseura  3:25.56                 
                     
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.25.10  Tulostuspäivämäärä  24 syyskuu 2016 
Lisenssinhaltija: Tampereen Seurat  Tulostusaika  18:15 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner